A következő címkéjű bejegyzések mutatása: Hónap kedvencei. Összes bejegyzés megjelenítése
A következő címkéjű bejegyzések mutatása: Hónap kedvencei. Összes bejegyzés megjelenítése

2013. június 7., péntek

Májusi kedvencek

Annyira gyorsan telik az idő, kár hogy az időjárást annyira nem érdekli, hogy már június van... a kedvencek közül sok maradt a régi, de azért felfedeztem pár újdonságot is mostanság.


A Manhattan limitált kollekciós rúzsáról volt már ITT teszt, azóta is jó barátságban vagyunk.

A Max Factor CC krémre nagyon kíváncsi voltam, le is csaptam rögtön amikor akciós volt. Már egy ideje nem rendeltem koreai BB-t, az itthoniak közül pedig egy-kettőt próbáltam, amik sajnos nem igazán váltak be, de ez nem vette el a kedvemet a kísérletezéstől :D Eredetileg annyiban különbözik a CC a BB-től, hogy jobban fed, de mivel leginkább koreai BB-ket használtam, azoknál ez ugyanígy megvolt, ha nem jobban.
Ez a CC abszolút kedvenc lett. Könnyű a felvitele, hamar egybeolvad a bőrömmel, természetes, egységes színt ad, és nem szárít. A fedése közepesnek mondható, ami nekem mostanság teljesen jó, nem is vágyok többre.

A Maybelline fekete zselés tust még a Glamour Napok alkalmával szereztem be. Az előző Manhattant nagyon szerettem, de szeretek próbálgatni, erről pedig annyi jót olvastam, nem hagyhattam ki. 
Lesz majd róla külön bejegyzés, előre annyit, hogy imádom, és meglepő módon még az ecsete is nagyon bejön!

A Helia-D tápláló arctisztító tejet még régebben vettem, de akkortájt kijött rajtam pár kis piros folt, és rá gyanakodtam. Nemrég elfogyott a másik arclemosóm, és gondoltam teszek vele még egy próbát, hátha nem ő volt a mumus. Jól tettem, mert mostanában teljesen jó, megszerettem. Napraforgószár (mindig mást olvasok a második részére:D) kivonatot, shea vajat és E-vitamint tartalmaz. Jól felfrissít, tisztít, hidratál és a sminket is nagyrészt lehozza, bár nem kifejezett feladata.

Éppen arckrém beszerző körúton voltam, amikor megpillantottam az Eco Innovation termékeit, és megtetszettek. Végül egy ránctalanító nappali/éjszakai arckrém mellett döntöttem. Nagyon elvétve használtam eddig ránctalanító készítményeket, de most úgy éreztem, hogy már nem árthat valamivel hosszabb távon. Az összetevők alapján ez volt a legszimpibb, az valahogy elkerülte a figyelmemet, hogy idősebbeknek való (eggyel feljebb lévő kategória ha jól láttam most neten), mondjuk régebben mintha olvastam volna valahol, hogy ezeknél azért már nincs túl sok különbség. Egy könnyedebb krém, mégis jól hidratál, és amióta ezt használom azt vettem észre, hogy szebb a bőröm. Egyedül az adagolójával nem vagyok kibékülve, egy kis lyukon jön ki a krém, ha lenyomom a belsejét, eddig még nem sikerült szétszednem, de majd még próbálkozom.

A Paul Mitchell Super Strong hajszerkezet erősítő spray-t egy kis szettben kaptam, volt még sampon meg balzsam. Nem voltak rosszak, de leginkább ezt emelném ki. Nem nehezíti el a hajamat, könnyen fésülhető, és selymesebb lesz. Elvileg erősebbé is teszi, meg tartósabb hajszínt ad, ezeket annyira nem tudom lemérni, vagy jobban kellett volna figyelnem :D

+ ékszerek közül ez a fülbevaló volt a nagy kedvencem mostanában


+ zene

 

 Nektek mik voltak a kedvencek?:)

2013. április 4., csütörtök

Márciusi kedvencek

Nem éppen olyan volt ez a március, amilyenre vágytam. Hát mi ez az időjárás, kérem szépen?! Szülinapomkor, március közepén, azon kellett izgulnom, hogy a hó miatt eljutnak e az emberkék a bulimra... kérem a bőrkabis, tornacipős/balerinás, napsütéses időt!

Kedvencek persze mindig vannak, szóval a kis panaszkodásom után most nézzük őket.


MAC paletta- Angel Flame: Ezt a palettát egy blog sale alkalmával szereztem be és nagyon örülök neki, mert a színei -kivéve a rózsaszínt- igazán nekem valóak. A másik három színnel szoktam mostanában a gyors sminkemet is összedobni, bulisat is ki lehet hozni belőlük, love. Pigmentáltság tekintetében egyébként a legvilágosabb a gyengébb láncszem, de "megküzdök" vele.

Rimmel Sexy Curves szempillaspirál: Ezt a spirált régebben is kedveltem, született bejegyzés is róla az ősidőkben. Aztán most egy karácsonyi szettben volt a Playboy parfümmel, így került hozzám, és azóta megint nagy barátságban vagyunk.

Artdeco szénfekete szemceruza: Tényleg igazi, erőteljes fekete színe van, mindenhova fog nagyon szépen, és tartós is rajtam.

Artdeco Dita Von Teese rúzs - 645 árnyalat: Az erőteljes színe miatt féltem kicsit, de nagyon megszerettem. Gyönyörű a színe, krémes, nem szárít különösebben, tartós és egyenletesen kopik.

Artdeco pirosító 20: Elnézést a nagy Artdeco kirohanásért, de nincs mit tenni. Kicsit porol a pirosító, de amúgy imádat! Szépséges árnyalat, szuper pigmentált, jól eldolgozható, építhető, biztos fogok még nézelődni az Artdeco pirosítók között.

L de Lolita Lempicka parfüm deo: Különleges illat szerintem, és ahhoz képest, hogy parfüm deo meglepően tartós, bár azért többet kell fújni belőle, viszont így is sokáig elég lesz ez a 100 ml.

Balea csokis-fügés dezodor: Az "őrület" következő darabja:D Nincsen tömény illata, ellenben nagyon finom. A dolgát pedig egyelőre teszi, bár mostanában azért nincs nehéz dolga.

Shiseido Benefiance Wrinkle Resist 24 éjszakai krém: Esett már róla szó a Douglas Beauty Box-os bejegyzésben, azóta is töretlen felé a szeretetem, de sajnos nemsokára könnyes búcsút kell vennünk egymástól, egy időre biztosan. Nem nehéz krém, könnyen eloszlatható, hamar beszívódik és már az első alkalom után nagyon puha lett az arcocskám. Azóta is érzem, hogy jól esik neki és szebb a bőröm.

+ új tároló

Összerakás (majd 40 lépés volt :D) utáni beköltözés:


Nektek mik voltak a kedvencek?:)

2013. február 10., vasárnap

Januári kedvencek


Hogy telik az idő...az előbb még karácsony volt. Viszont ha már február, nemsokára március. Ami  nem csak azért kedves nekem, mert akkor születtem, hanem mert imádom a tavaszt:) Na de ne szaladjunk ennyire előre, nézzük a januári kedvenceket!

Az utolsó kedvences bejegyzésemet átmásolhatnám akár, de azért vannak újak is:


Balea Young Sweet Wonderland tusfürdő: Szeretem nagyon a Balea macaron füge-csokis tusfürdőjét, de ez mindent felülmúl illatban, legalább is számomra. Isteni kakaós-csokis-sütis-pudingos illata van, nem tudom behatárolni :D Csak azt sajnálom, hogy nem tart sokáig, de az biztos hogy a fürdés egy élmény, és szerintem ez krémesebb, mint a sima Balea tusfürdők.

H&M Wild Vanilla ajakápoló shea vajjal: Egy óriás ajakápoló! :D Komolyan, nagy az átlaghoz képest, 17 gramm, de a képen is látszik a másikhoz képest. Egy kicsit így először nehézkes volt a használata, mert a kisebbekhez voltam szokva, de egyébként nem vészes, krémes, az illatát pedig imádom és jól is hidratál.

Balea arctisztító kendő 3 in 1: Régebben sokat használtam, de aztán feledésbe merült, mostanában viszont többször van szükségem gyors és "kéznél lévő sminklemosásra", így újra beszereztem. Érzékeny és száraz bőrre való, alkohol-és parfümmentes. Kb. mindent szépen, könnyen lehozott eddig, nem csíp, nem irritál, gyors megoldásnak számomra perfect.

Max Factor Xperience ajakbalzsam-Red Garnet: Imádom a pirosas színét, kellemes viselet, sokszor csak gyorsan feldobtam szempillaspirál-fekete szemcerka-chestnut pirosító mellé.


Catrice Glamour Doll szempillaspirál: Majdnem csak őt használtam az elmúlt hónapban, miután a Mini Max-ot elfogyasztottam, nagyon szeretem, szép babás szempillákat csinál, itt volt már róla teszt.

Essence my skin szemkörnyékápoló: Elsőre eléggé csípett, de azóta ez szerencsére csökkent. Összességében megszerettem, nagyon jól hűsít, felfrissít reggelente és a kis szem alatti puffadásomat tényleg leviszi. A használata egyébként egyszerű, nem kell vele szenvedni, jól működik a golyó.

NYC Supernova fedőlakk: Róla írtam már itt, imádom. Mostanában fehér, nude, bordó, pink lakk fölött használtam és fogom még sokszor sokfélén...:)


+ zene - új kedvenc



+ új lakótársam, Lemmy :D (ajándékba kaptam külföldről)


Nektek mik voltak a kedvencek?:)

2012. december 3., hétfő

Novemberi kedvencek


Catrice Ultimate Moisture Fresh Skin alapozó: Hétköznapokon általában ezt használtam. Szép, természetes hatást lehet vele elérni, alig érezhető, könnyedebb alapozó, de mégis van fedése (leginkább közepesnek mondanám).

Max Factor Flawless Perfection pirosító - Chestnut: Megmondom őszintén először majdnem elajándékoztam  egyik barátnőmnek, mert leginkább rózsaszínes pirosítókat szoktam használni, de végül is megtartottam és milyen jól tettem... imádom, szinte csak ezt használtam múlt hónapban. Nagyon szép színt ad, jól pigmentált, nem kell belőle sok, szépen csillog, de csak annyira amennyire szerintem kell, nincs telenyomva hatalmas csillámokkal.


Avon négyes szemhéjpúder- Mocha Latte: Ezt még régebben vettem, de megint előkerült. Mostanában szeretek ezzel egyszerűbb, de mutatós sminket csinálni fekete tusvonallal.

Manhattan fekete zselés tus: Erről lesz majd külön bejegyzés, egyelőre annyit, hogy perfect!

Catrice made to stay - Mauvie Star: Voltak fenntartásaim először vele, ugyanis nem emlékszem, hogy ezelőtt lett volna olyan krémes szemhéjpúder ami bevált, mind csomós lett, megült a ráncokban stb. De ez iszonyatosan jó! Semmi előbb említett problem nincsen vele és tényleg tartós, szépen megmarad 8-10 óra után is. Ecsettel szoktam felvinni és általában feketével eldolgozni, gyorsan szép, mutatós smink varázsolható.

S-he szemöldök ceruza: Ez is most került elő régről, de milyen jó is...pillanatok alatt megcsinálom vele a szemöldökömet és természetes hatása lesz.

essence smokey eyes ecset: Ezt már régebben megvettem egyszer, de elhagytam, nemrég újra vettem, imádom! Puha, könnyű vele dolgozni, szépen lehet satírozni és még olcsó is.


A rikítóbb rúzsok/szájfények után mostanában előkerültek a diszkrétebb árnyalatok, mint például a MUA 4-es és essence all about cupcake.

+ ékszer

Bár lehetnének valamivel kisebbek, de azért nagyon megszerettem őket!


+ zene

Előkerült megint ez a szám (mennyi minden került elő múlt hónapban:D), azóta nem tudom abbahagyni, egyik legszebb szám ever!



Nektek mik voltak a kedvencek?:)

2012. november 7., szerda

Októberi kedvencek

Ez a hónap is gyorsan eltelt, hihetetlen hogy nemsokára megint karácsony :)

Na de lettek új kedvenceim, nézzük őket:


Sajnos pont elfogyott a Gerovital arclemosó tejem (vélemény róla itt: http://babusbeauty.blogspot.hu/2012/09/kedvenc-arcapolasi-termekeim.html), így nagyon jól jött az Olay Essentials arctisztító és kondicionáló tej, amit a blogger talin kaptam. Leírása szerint aloe vera és uborka kivonatot tartalmaz, kíméletesen és hatékonyan távolítja el a szennyeződéseket, a sminket és felfrissíti a bőrt. Rájöttem, hogy sokkal jobban bejönnek ezek a tejes arctisztítók, valamennyire hidratálnak, táplálnak is a tisztítás, frissítés mellett és még külön sminklemosót sem kell vennem. (ugyan ennél a sminkeltávolítás nem egy egyszerű művelet)

Mostanában jobban előtérbe kerültek a testápolók. A Balea fügés-csokis és az Avon eper-fehér csokis is isteni. Mindkettőnek könnyedebb formulája van, de a Balea "vizesebb". (nem tudom kifejezetten száraz bőrre mennyire hat, nekem szerencsére (még) nem olyan). Hamar beszívódnak, nem hagynak semmi utóérzetet, hidratálnak.


Ajakápoló mániám a mai napig megvan, mostanában az essence kiss care love-fruit crush ajakbalzsamát használtam nagyon sokat. Hidratáló hatása közepes, viszont az illata és enyhe, selymes színe annál jobb.

A Catrice Prime And Fine Highlightert nagyon megszerettem. Visszafogott, de mégis nagyon szép. Nincsen tele csillámokkal, inkább selymes, szaténos fénye van.

Szeretem nagyon az ajakfilceket, de a Max Factortól eddig csak erősebb színeim voltak. A Glamour Napok alkalmával beszereztem egy természetesebb árnyalatot, a 01-est. Mostanában ezt használtam elég sokat.

Az essence superfine filces tusról és a Catrice Mini Max szempillaspirálról írtam nemrég itt és itt, úgyhogy nem ragoznám őket, nagyon szeretem mindkettőt.


+ Ékszerek közül ez a nyaklánc volt az abszolút kedvencem a hónapban, ha van még szerintem meg fogom venni arany színűben is.


+ Egyéb: Alapból is nagyon teás vagyok, de mostanában aztán elkezdődött a végképp időszak :)


+ Zene (most egy kicsit eltér a megszokottaktól, de hát ilyen is kell :D)





Nektek mik voltak a kedvencek?:)

2012. október 5., péntek

Szeptemberi kedvencek

Háát akkor ezennel visszatérnek a hónap kedvencei:) Facebookon írtam már, hogy nyáron leginkább azért maradtak el, mert minimálisan sminkeltem magamat és szinte semmi új sminkterméket nem vettem, mert így is fel van halmozva sok dolog és nem ártana jobban odafigyelni a vásárlásaimra. Próbálom mostanság csak azt megvenni, ami tényleg nagyon megtetszik és nincsen belőle kb. 5 hasonló darabom. (na jó, van kivétel:D)
Lehet kevesebb új termék lesz, de azért szeretnék összeszedni havonta mindenféle megszeretett dolgot:)


A Balea tusfürdőből imádom mind a három gyümölcsös illatot, mostanában a Kiwis volt terítéken. Nyami. Hét elején pedig beszereztem az utódokat, a füge-csokis és a cseresznye-mandulás finomságok formájában.

Nemrég elfogyott mindkét Gliss Kur fújkálósom és valahogy úgy éreztem, hogy akármennyire is szeretem őket, ki kéne próbálni valami mást is. Ez a Schauma száraz hajra való, ugyanúgy nem kell kiöblíteni, viszont kicsit más. Nem olyan folyékony, mint a Gliss Kur, ahogy ráfújom a hajamra látszik a fehér balzsam. Egyébként nagyon jó, az illata isteni gyümölcsös (áfonya és acai bogyó kivonat van benne) és tényleg könnyebben kifésülhető lesz a hajam és fényesebb, kellemesebb tapintású.

A körömlakklemosóról nemrég írtam, úgyhogy nem ragoznám, pár bejegyzéssel vissza megtaláljátok a gondolataimat róla.


Az Aden mini körömlakk nagy szerelem. Szerettem volna már egy ideje neon rózsaszín lakkot és végül ebbe futottam bele. Mindössze 300 Ft volt (6 ml) és fantasztikusan jó. A színét imádom (sajnos a kép nem adja vissza teljesen), könnyű a felvitele, egy rétegben is szép és sosem volt még semmi ennyire tartós a körmeimen, mint ez.

Az Aden folyékony rúzsról írtam nemrég, a másik pedig már egy ősziesebb szín, az essence stay with me 'berry me' árnyalata.


Szegény lemaradt valahogy a csoportképről :D Gyönyörű szemhéjpúder.


Sosem volt még Zara parfümöm, ezt névnapomra kaptam és nagyon el lett találva, imádom. Azóta megnéztem a többit is a boltban és van még pár figyelemre méltó, ráadásul a legtöbb csak 3000 Ft!


+ Ezt a nyakláncot a Corvinban vettem, most voltam először a Coyoco ékszer boltban. 4000 Ft-ról 1000 Ft-ra leárazva csaptam le az utolsó darabra ebből a nyakláncból és azóta nagy love!

+zene

Az egész album szerelem.



Ez pedig új MTAT dal.



Nektek mik voltak a kedvencek?:)

2012. július 9., hétfő

Júniusi kedvencek

Jaaj hát sorry, eléggé el vagyok csúszva mostanában, de sajnos a múlt hónap (és még ez is) káosz számomra minden szempontból. De vissza fogok térni teljesen az biztos:)

Most pedig jöjjenek a kedvencek:


A Missha Signature volt már kedvenc szerintem és még mindig az, nemrég rendeltem meg újra, mert egyszerűen imádom. Finom az állaga, jól fed, tartós, szép egységes lesz az arcom. Eddig a 21-es árnyalatot használtam, de most tekintettel a nyárra, a 23-as árnyalatot vettem meg és nem igazán vagyok még barna, de teljesen jól idomul a színemhez.
A korall mániám töretlen, így sokszor kerül elő mostanában megint a Max Factor diva coral körömlakkja, amiről tavaly olvashattatok már.
A Rimmel Kate Moss rúzsok közül először a 06-os árnyalatot vettem meg, róla írtam is. Azóta beszereztem a 05-t mellé, ami egy sötétebb rózsaszín és nagyon szeretem őket.
A Too Faced leopárd szett annyira szép, hogy egy ideig hozzá se nyúltam:D Mostanában főleg a bronzosító részét szoktam használni.


Az Avon dinnyés és a Fruttini ananászos testpermet isteni illatú és hát ilyen melegben sokszor fújkálom magamat velük:)
A Balea tusfürdőből ezelőtt a málnásat használtam, aztán váltottam dinnyésre, nagyon finom ez is.
A Nivea tusfürdőket írtam már, hogy kedvelem, ennek az illata még jobban tetszik, mint a relax-é és jól felfrissít.
A Nivea Protect&Bronze termékekről írtam a sajtótájékoztatós beszámolóban, de szerintem lesz külön bejegyzés is.

+ lesz majd ebay-es post megint, de ők nagyon nagy kedvencek mostanában. Az egyetlen bajom, hogy a karkötőről már pár használat után elkezdett kopni az ezüst, főleg a csúcsoknál:(

+zene
Miattuk azért sajnálom, hogy nem mentem Voltra. Egyébként a Faith No More-t láttam már egyszer, a Lostprophets-t sajnos még egyáltalán nem.





Nektek mik voltak a kedvencek?:)

2012. június 4., hétfő

Májusi kedvencek

Hát ez a hónap is gyorsan eltelt...túl vagyok az idei első fesztiválomon:) Soha nem voltam még Pannónia Fesztiválon, most hogy átkerült Szántódra, úgy döntöttünk, hogy elmegyünk. Az esti időjárási viszontagságok ellenére elég jó volt, bár a Balatont meg se látogattuk, ha már arrafelé voltunk:D De legalább a kertben napozás is megvolt és lett egy kis színem:)


Na de nézzük a kedvenceket:





Róluk még nem volt teszt, de lesz hamarosan:) A Makeup Academy termékeket eddig is nagyon kedveltem, ez a rúzs (shade 4) és pirosító (shade 1) is kedvenc lett. A rúzs egy nagyon szép rózsaszín, de eléggé szolid a számon, hétköznapra is tökéletes. A pirosító pedig egy barackos rózsaszín apró csillámokkal. Mostanában nem igazán használtam csillámos pirosítót, de ez nagyon tetszik!
A Too Faced szempillaspirál és ecset a Look of Love szettben volt. A spirál elég brutál pillákat csinál, az ecset meg kis cuki. Kellett már egy ilyen mini ecset a neszeszerembe, mert amit régebben használtam az nincs már meg és az essence új ecsete nem vált be nekem. Ez szerintem nagyon jó, puha, könnyű vele felvinni a pirosítót. Egyetlen kis baja, hogy már most kopik róla a szívecske.
Az Aden terracotta melange szemhéjpúdere gyönyörű, már készítettem róla pár fényképet (bár sajna szerintem képtelenség visszaadni, hogy milyen élőben), úgyhogy nemsokára láthatjátok élesben is.




Astor Fash'n Studio Fruity Scent körömlakkról volt bejegyzés, ahol láthatjátok a pelyhes lakkot is. Mindkettő szerelem!


Jó ideig a nivea angel star deoját használtam, de nemrég úgy döntöttem, hogy váltok és erre a Balea-ra esett a választásom. Hatása is teljesen jó, az illata pedig isteni, mango vaníliás:D
A Taft instant volumen hajformázó porát akciósan, fél áron vettem meg. Nem használtam még hasonló terméket, de ezt eléggé megkedveltem. Tetszik a hatása, bár nem mondom, hogy extra tartós lenne, de azért tovább tart, mint pár óra.

+ ezt a fekete bőr rövidnacit akciósan 1600 Ft-ért vettem a New Yorkerben és egyszerűen imádom! Volt még hozzá egy öv is, csak az most nem tudom hol van, de amúgy egy sima fekete öv, arany csattal.


+ zene





Nektek mik voltak a kedvencek?:)

2012. május 6., vasárnap

Áprilisi kedvencek

Újabb hónap telt el nagyon gyorsan és már a nyárból is kaptunk egy kis ízelítőt a végén:)



A The Body Shop csokis testvajról volt már bejegyzés, sokat használtam múlt hónapban, de amióta eljött a kifejezetten nyárias idő inkább könnyedebb krémeket használok. 
A Nivea tusfürdőket kedvelem nagyon, hidratál, finom az illata és tényleg kicsit relax hangulatba kerülök, bár lehet ezt csak beképzelem :D
A Balea tusfürdőt muszáj volt megvennem, isteni málna illata van, bár sajnos nem marad meg sokáig, de a fürdés élvezetes az biztos.


A szépséges rózsaszín Aden körömlakkról volt bejegyzés, imádom! A Too Faced szemhéjalapozóról lesz majd, összehasonlítva a másikkal, elöljáróban annyit, hogy nagyon szeretem, könnyű rajta dolgozni, szépek a színek és rendkívül tartós! A vitamin shake Labello-kat nagyon sokat használtam, egyszerűen nem tudok leszokni a gyümölcsös ajakápolókról. Hidratálás szempontjából van jobb náluk, de a márványos megoldásokat nagyon szeretem meg az illatuk...hmmm:D


Elkezdett néha kicsit kifényesedni a homlokom, úgyhogy visszanyúltam a kedvenc púderemhez, a Manhattan Soft Mat Loose Powder-hez. Megmondom őszintén nem sok púdert használtam ezen kívül, de őt annyira szeretem, hogy nincs is nagyon kedvem kísérletezni másokkal. Felvitelhez meg a cuki pink Coastal Scents kabukit szoktam használni mostanában. A korall színre nagyon rákattantam az elmúlt időkben, sokszor előkerült a Benefit Coralista pirosítója, gyönyörű! A tükröt pedig még régebben rendeltem egy Sigma csomagban, de valahogy elfelejtődött, nemrég megtaláltam és előszeretettel használom azóta.

+ kedvenc új ékszerek

 Six

Ebay

+ zene



Nektek mik voltak a kedvencek?:)

2012. április 6., péntek

Márciusi kedvencek

Március... az egyik kedvenc hónapom, de gyorsan eltelt. Imádom a napsütést, a nyíló virágokat és azt, hogy este 6-kor nincsen még sötét.


És akkor nézzük a kedvenceket:


A szokásos Coastal Scents Smokey paletta mellett előszeretettel használtam a Sleek Me, Myself & Eye palettát, amiről láthattatok már bejegyzést. Egyszerűen imádom!
Ezen kívül a Lora hármas szemhéjpúderére kattantam újra rá, amiről úgyszintén írtam már. A sötétkék nagyon nagy kedvenc, mindenféle párosítással próbálgatom mostanában, annyira szééép!
Too Faced Beautiful Dreamer szettjében volt egy pirosító-bronzosító duo (Who's your Poppy?, Sun Bunny), amit nagyon megkedveltem. A pirosító egy gyönyörű arany csillámos barack, a bronzosító pedig nem túl csillámos szerencsére és nem túl sötét nekem, végre.
Az essence i want that körömlakkjáról is írtam már, szerelem!


NYC Sky Rise szempillaspirálról is volt már bejegyzés, márciusban szinte csak őt használtam.
Elég sok szem hangsúlyos sminket készítettem, ezekhez általában előkerültek a világosabb szájfények, a két kedvenc a NYC Brighton Beach Peach és a Nyx Sugar Pie.


+
Szülinapomra kaptam barátnőmtől ezt a leopárd mintás neszeszert, imádom! A hajpántot pedig leárazáson zsákmányoltam (2000 körül volt az eredeti ára, de 800 körül sikerült kifognom) és nagyon megszerettem.
Ha bármelyik felkelti az érdeklődéseteket a Claire's-ből vannak.


+ zene

Az előző kedvences bejegyzésben a The Used szerepelt, de ide is beraknám szívem szerint, az új album egyszerűen szerelem!
De akkor jöjjön ide most más, amit barátnőm mutatott és nagyon megszerettem.
(elejétől nem megijedni:D)



És egy Rise Against, végre sikerült eljutnom a koncertjükre:)



Nektek mik voltak a kedvencek?:)

2012. március 7., szerda

Februári kedvencek

Háát a januári kedvencek februárban is eléggé hódítottak nálam, így túl sok újdonsággal nem szolgálhatok. De azért nézzük csak... :)


Teljes bejegyzéshez katt:

2012. február 3., péntek

Januári kedvencek

Csak szerintem repülnek el gyorsan a hónapok?! :) Nemrég még a karácsonyra készültünk, most pedig már megint eltelt egy hónap, fuhh. Na de nézzük miket használtam előszeretettel januárban.



Eddig a Missha Perfect Cover-t használtam, amit nagyon szeretek, de vágytam már egy kicsit könnyedebb megoldásra, ezért úgy döntöttem kipróbálom a Missha Signature-t. Amit azóta imádok! Finom az állaga, jól fed, tartós, szép egységes lesz az arcom.

A karácsonyi Nyx rendelésem alkalmával a kosaramba került két soft matte és egy xtreme lip cream, amikre már vágytam egy ideje :) Lesz majd bejegyzés róluk hamarosan, elöljáróban annyit, hogy imádom őket, főleg az Addis Ababa árnyalatot használtam sokat múlt hónapban.

A Too Faced Beautiful Dreamer szettben volt a Lashgasm szempillaspirál, ami mostanában az egyik kedvencem, szépen hosszabbít, dúsít, könnyű a felvitele és viszonylag tartós is.

Körömlakkok közül mostanában az essence circus circus cotton candy az abszolút kedvenc, róla már láthattatok képeket.

Sleek Pixie Pink pirosítóját egy ideig háttérbe szorította pár másik rózsaszínes pirosító, de mostanában megint elég sokat használtam.

Régóta próbálkozom azzal, hogy megtaláljam a nekem való szemöldök színezőt, formázót, eddig ez az essence tűnik a legjobbnak az általam próbáltak közül.


Hát igen, engem az ilyen fincsi illatokkal le lehet venni a lábamról :D Essence málnás- csokis sütis kézkrém, nyammm. Szerencsére általában csak kicsit szárad ki a kezem, úgyhogy a hidratálása is megfelel.

A Sunfleur sejtregeneráló éjszakai krémről pedig lesz hamarosan bejegyzés, egyenlőre annyit, hogy nagyon szeretem. Ugyan eddig sokféle éjszakai krémet nem próbáltam, de amiket igen, azok közül ez tetszik a legjobban.

+ gyűrű ebay-ről


+ zene





Nektek mik voltak a kedvenceitek? :)

2011. december 5., hétfő

Novemberi kedvencek

Nagyon gyorsan eltelt ez a hónap is, megmondom őszintén sehogy sem állok a karácsonyozással, ideje lenne összeszedni a dolgokat :)
Na de most térjünk rá a kedvencekre:




I love... strawberries&milkshake hab-és tusfürdő:


Volt már málnás-szedres meg dinnyésem is, de eddig ez az abszolút kedvenc, imádom az illatát!

Baviphat barackos peeling gél:


Az illata isteni, friss őszibarackos. Hatása ugyanaz, mint egy arcradírnak, tisztítja a pórusokat és eltávolítja az elhalt bőrsejteket. Viszont nincsenek szemcsék benne, nem fizikailag dörzsöl. Könnyű, rugalmas, "gumis" állaga van, használata után friss, puha lesz az arcbőröm :)

Balea málnás testápoló hab:


Igen, imádok mindent, ami gyümölcsös, a málnás termékeket pedig kiváltképp :) Nagyon finom illata van, ami elég tartós is. Nagyon könnyű az állaga, hamar beszívódik és tényleg frissé és puhává varázsolja a bőrömet.


Christina Aguilera by Night EDP:

Nagyon tetszik az üvege és az illata is, ami viszont kissé tömény, kevés is elég belőle és elég tartós.


A Max Factor Max Effect szájfényekről, a Lora szempillaspirálról és az essence icy princess körömlakkról készült már külön bejegyzés.


e.l.f. bamboo complexion ecset:


Annyira jó puha és könnyű vele dolgozni.

e.l.f. matte lip color:


Múltkori rendelésemkor mindenképp szerettem volna egy ilyet kipróbálni. Nagyon sajnálom, hogy csak 4 színben kapható, tesztek alapján kettőt rögtön ki is zártam, végül a Natural árnyalat mellett döntöttem. Itt láthatjátok a számon. Krémes, könnyű a felvitele, én hétköznapokon használtam sokat, vagy erős szemsminkekhez. Az egyetlen gond vele, hogy eléggé szárítja a számat.

Catrice enter wonderland szemhéjpúder duo - Miracle Heaven:


Pár hete megint rájöttem, hogy alig van sötétkék szemhéjpúderem, aztán rátaláltam erre, ami már megvan egy ideje, de nem igazán használtam, pedig szépséges :)



river island fülbevalók asos-ról és leopárdos gyűrű ebay-ről

És egy kicsit más: Imádom a teákat, télen pedig főleg jól esik. Ez a bögre pedig a kedvencem már évek óta:)


+zene
Egyik kedvenc magyar zenekaromtól az egyik kedvenc számomra elkészült a klip.



Nektek mik voltak a kedvenceitek?:)