A következő címkéjű bejegyzések mutatása: ékszerek. Összes bejegyzés megjelenítése
A következő címkéjű bejegyzések mutatása: ékszerek. Összes bejegyzés megjelenítése

2012. augusztus 23., csütörtök

C&A akciós ékszerek

Múlt héten benéztem egy C&A-ba (MOM park) és örömmel konstatáltam, hogy le van árazva sok ékszer. Sajnos gyűrűkből nem nagyon volt már a méretemben, de két nyakláncra és egy karkötőre sikerült lecsapnom:)



2990 Ft helyett 550 Ft

2290 Ft helyett 290 Ft 

3490 Ft helyett 550 Ft

Ti zsákmányoltatok valamit?:)

2012. augusztus 16., csütörtök

Kincsek az ebay-ről III.

Ismét összejött pár dolog:)


http://www.ebay.com/itm/New-Ladies-Cool-Punk-Rock-Rose-Gold-Tone-Metal-Spike-Rivet-Hair-Band-Pony-Tails-/221040021456?pt=Fashion_Jewelry&hash=item3377030fd0#ht_5134wt_1271 (ezt én licitálósan vettem régebben, 1,3 dollárért)

http://www.ebay.com/itm/New-Ladies-Mirrored-Metal-Spike-Rivet-Studs-Semi-Circle-Hair-Tails-Ponytail-Free-/221041372295?pt=Fashion_Jewelry&var=&hash=item337717ac87#ht_5748wt_1139 (ezt is licitálósan, 2,25-ért)


http://cgi.ebay.com/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=290717760581&ssPageName=ADME:B:EOIBSA:US:3160#ht_2490wt_906 (pont ilyet sajna nem találtam már, de van sok hasonló szépség)

http://www.ebay.com/itm/Vintage-Punk-Gothic-Rock-3-tier-Women-Spike-Stud-Rivet-Stretch-Bracelet-Bangle-/200805749903?pt=UK_Jewellery_Watches_CostumeJewellery_CA&var=&hash=item2ec0f4948f#ht_5860wt_1139 (akinél vettem nála már nincsen, de itt megtaláljátok)


http://cgi.ebay.com/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=250941620790&ssPageName=ADME:L:OU:US:1123#ht_4285wt_1037

http://www.ebay.com/itm/V4793-New-Fashion-Jewelry-Peach-leopard-multi-pearl-Bangle-Bracelet-sets-/221075546827?pt=Fashion_Jewelry&hash=item33792122cb#ht_2952wt_1037 (ezzel volt egy kis probléma, az út során megsérült, kiesett a leopárdos szívecske a keretből, de visszatérítették az árát, én meg pillanatragasztóval megcsináltam, bár nem hiszem, hogy sokáig fog tartani, de addig legalább jó:D)


http://cgi.ebay.com/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=330695830249&ssPageName=ADME:L:OC:US:3160#ht_4267wt_1037 (ezüst színben is megtaláljátok nála)

Vettetek mostanában valamit ebay-en?:)

2012. május 27., vasárnap

Ékszerek ebay-ről II.

Nemrég érkezett meg pár régebbi rendelésem. Két nyaklánc és egy gyűrű. A nyakláncokat egyszerűen imádom! Az egyik az, amihez hasonlót lehet a H&M-ben is kapni, bár én sajnos nem láttam azt élőben, mert amerre jártam ott nem volt. Azt sajnálom, hogy ebay-en csak kék és fekete van, mert a H&M-es halvány rózsaszín is nagyon tetszik. A másik nyaklánccal szemeztem egy ideig, aztán úgy döntöttem, hogy kell!
A gyűrű pedig nagyon megtetszett képeken és csak 1 dollár, nem hagyhattam ott:)




http://www.ebay.com/itm/140735892675?var=440055809470&ssPageName=STRK:MEWNX:IT&_trksid=p3984.m1497.l2649#ht_5119wt_1270



http://www.ebay.com/itm/320862799600?var=510057585618&ssPageName=STRK:MEWNX:IT&_trksid=p3984.m1497.l2649#ht_6953wt_1270


(amikor először felvettem kicsit megfogta a fekete a bőrömet, de később szerencsére már semmi ilyesmi.)

http://www.ebay.com/itm/200752169818?ssPageName=STRK:MEWNX:IT&_trksid=p3984.m1497.l2649


(vigyázni kell vele, hogy hogy rakjuk el, mert nagyon könnyen összegubancolódik, aztán kicsit szenvedés szétszedni:D)


Vettetek mostanában valamit ebay-en?:)

2012. április 13., péntek

Ékszerek ebay-ről

Biztos sokan hallottátok már, hogy ebay-en milyen olcsón is hozzá lehet jutni bizsu ékszerekhez. Én is nézelődtem már pár kört. Először is, ha nem tudom pontosan mit akarok, akkor úgy szoktam, hogy a kategóriáknál kiválasztom a Jewelry & Watches-t, Search, majd bal oldalt a Fashion Jewelry-t. Itt bal oldalt be tudsz állítani mindent, amit szeretnél. Ha csak egyik fajta ékszer érdekel, akkor arra mész rá. Alatta pedig a Price-nál be lehet állítani, hogy minimum és maximum mennyiért szeretnél. Még lejjebb pedig be tudod állítani, hogy Free shipping, azaz ingyenes szállítással kerüljön hozzád. Az utolsónál pedig be kell pipálni a Worldwide-ot. Aztán mehet a nézelődés, ameddig bírod:)

Eddig egyszer volt problémám ebay-es ékszerrel, ugyanis törötten érkezett egy gyűrű, aztán valahogy elfelejtettem írni miatta, szerencsére csak 0.99$ volt. A többi mind rendben volt, bár azért volt, amelyik képen szebbnek tűnt, élőben kicsit kevésbé. Na de nézzük is őket:)








És még vettem egy ilyet is, arany-rózsaszínben, amit imádok, csak elkevertem valahova:(
http://www.ebay.com/itm/170740901319?ssPageName=STRK:MEWNX:IT&_trksid=p3984.m1497.l2649#ht_4662wt_1037

Szoktatok ékszereket vásárolni ebay-en? Mik a tapasztalataitok? :)