A következő címkéjű bejegyzések mutatása: Divat. Összes bejegyzés megjelenítése
A következő címkéjű bejegyzések mutatása: Divat. Összes bejegyzés megjelenítése

2013. január 9., szerda

Sale Shopping

December 28-tól az Inditex üzletekben is elkezdődtek a nagy leárazások, múlt héten ellátogattam pár boltba:)

 Mostanában rá vagyok kattanva a kicsit lengébb, hosszabb felsőkre.
Stradivarius 4495 helyett 1995 FT, 2995 helyett 1995 Ft

 A narancsos felső arany szálas, 
a pirosnak a hátulja pedig átlátszó piros anyagból van

 Készülök már a nyárra :D
Bershka 6995 helyett 1995 Ft, Stradivarius 7995 helyett 2995 Ft

 Stradi eleje, Bershka hátulja

 Claire's pihe-puha sál
5000 helyett 1900 Ft

 Tally Weijl vékony övek és nyaklánc
mindkettő 2595 helyett 1200 Ft

 Annyira megtetszett ez a felső, nem csinálok ilyet gyakran, de most nem tudtam otthagyni egyik színt se.
Bershka, 4995 helyett 1995 Ft


Vásároltatok mostanában a leárazásokon?:)

2012. december 21., péntek

Karácsonyi zsákmány

Jó pár éve nincs nagyon meglepi már nekem meg öcsémnek karácsonyra, nagyrészt pénzt kapunk a családtól és veszünk amit szeretnénk. Így már elkezdtem a vásárolgatást az elmúlt hetekben magamnak is, hogy legyen mit a fa alá tenni :)

Egyébként már jó pár helyen javában mennek a leárazások, H&M-be mindenképp érdemes benézni! (Inditex üzletekben dec 27-től lesz)

Már régebb óta keresek szőrös mellényt, de nem találtam eddig megfelelőt. Mivel alacsony vagyok és nádszál vékony se, ezért amiket próbáltam hosszabb teljesen szőrme mellények nagyon szélesítettek. Aztán jöttek ezek, az elsőnek rövidebb a hátulja, a másiknak pedig kötött. Imádom őket!

 H&M
9000 helyett 4000 Ft, 6000 Ft

Fekete blézer sosem árt, 9000 helyett 4000 Ft, H&M 

 H&M lazább felsők, 4000 Ft, 4000 helyett 2000 Ft

 H&M táska, 9000 helyett 4000 Ft

 Mindenképp kellett új melegítőnaci itthonra, eddig a H&M-ben vettem általában,
de most ez megtetszett. New Yorker naci 4000 helyett 2000 Ft, szoknyák 1500 Ft (elsőnek eredeti ára 4000 Ft volt, másiknak nem látszik)

 H&M pizsi :D 2500 helyett 1500 Ft

 Már egy ideje keresek olyan ruhát, aminek masnis a hátulja. Valamelyik nap egy Terranova felé jártam és jó hogy benéztem. 2800 Ft (eredeti ára 3800 körül volt)


F&F hosszúujjú  4700 helyett 2800 Ft, fürdős szett 1600 Ft

Remington Ci95 hajsütő
(végül az Electrohome-ban vettük, ott 7900 Ft volt)

Nektek mik vannak a karácsonyi kívánságlistán?:)

2012. október 22., hétfő

Oasap rendelés - Chiffon dress & openwork cardigan

Sajnos mostanában nem jött össze az outfit fotózás, betegség és egyéb dolgok miatt, úgyhogy későbbre tolódik, de addig is megmutatom az utolsó rendelésemet. A második legjobb rendelésem Oasap-ról (első a szegecses bőrkabi), mindkét darab nagyon tetszik.
Pont ilyen fazonú kardigánt szerettem volna, a csipkés virágminta pedig nagyon love. Az ára elég húzós itt, de ebay-en is meg lehet találni, olcsóbban.
A ruha gondoltam, hogy inkább hosszabb felső lesz, szóval ennek tudatában rendeltem. Tényleg eléggé rövid felvéve, de nagyon csini szerintem. A blogger talin (igen, sajna elfelejtettem lefényképeztetni) volt rajtam, egy sötétkék skinny farmerral, de leggings-el is nagyon jól mutat szerintem. Az egyetlen problémám vele, hogy nehéz úgy megkötni ezzel ami van hozzá, hogy jól is nézzen ki és ne jöjjön szét hamar. Az öv végén lévő fedő fém pedig már első alkalommal lejött az egyik végéről.

Honlapon a kép:

Élőben: (a színe feketébb)





Ruha:




Hogy tetszenek?:)

2012. október 15., hétfő

Glamour Napok



Őszintén szólva nem igazán hozott lázba a Glamour Napozás, az előzőt teljesen kihagytam, most barátnőmmel elnéztem azért pár helyre. Kikészülök a lökdösődő tömegtől, amúgy pedig leárazásokon jobbakat ki lehet fogni, mint ez a 20%. Péntek délelőtt egyébként botrány sokan voltak a Westendben (főleg a Mangoban), pedig azt gondolná az ember, hogy inkább hétvégén, de vasárnap délután nem voltak sokan, mondjuk biztos bevásárlóközpont függő is, tegnap a Corvinban voltam.
Visszatérve a kuponokra, persze van ami megéri, a DM-ben nagyon jó, hogy most több kupon volt, így féláron lehetett több márkából is vásárolni. Nem vittem túlzásba, de azért lecsaptam pár szépségre:)
És a héten végre sikerült beszerezni az essence cute as hell pirosítóját, a Balea fügés-csokis testápolóval együtt.
A Müllerben kellett pár alap dolgot is vennem, jól jött a kupon, ráadásul a leárazott cuccokra is érvényes, így az egyik kedvenc parfümömet több, mint 4 ezerrel olcsóbban sikerült beszerezni.
Ruhák tekintetében a kedvenc fazonú Mango farmeremből tankoltam fel két darabot meg a New Yorkerben vásároltam pár dolgot.
Összességében örülök nekik nagyon, még a DM-ben tudtam volna venni pár dolgot, de pénteken ezren voltak, egy idő után elegem lett és kissé döntésképtelen is voltam:D, vasárnap pedig már le volt fosztva.

DM:


Amikhez volt kupon:
(a blokkot nem találom, de kb-ra emlékszem az árakra)

Max Factor ajakfilc (01 árnyalat): 2600 Ft helyett 1300 Ft
Maybelline Colorama lakk (67 árnyalat) : na erre nem emlékszem pontosan, de 750-800 Ft között van az eredeti ára
Manhattan zselés tus: 1800 Ft helyett 900 Ft

Egyéb:
Essence cute as hell pirosító: 650 Ft
Balea testápoló: 500 Ft

Müller:


Aveo körömlakklemosó: 195 Ft
Escada Rockin Rio: akciósan 9990 Ft
Essence hűsítő szem roll-on: 845 Ft
És az elmaradhatatlan gumicukor:D 325 Ft

Még pár alap dologgal együtt 12 890 Ft helyett 10 305 Ft

Mango:


Természetesen a fekete normális fekete élőben:D, 
a kék pedig sötétebb valamivel

7995 Ft helyett 6395 Ft /db

New Yorker:


(ezen látszik az anyaga, amúgy egy hosszabb fazonú rövidujjú felső, 
szerettem volna nagyon ilyesmit)

Szoknya: 890 Ft helyett 710 Ft /db
Felső: 3800 Ft helyett 3030 Ft
Nyaklánc: na ez elég rejtélyes, mert rajta 1990 Ft van eredeti árnak, 
de a blokkon meg 990 Ft, szóval így 790 Ft volt

Voltatok Glamour Napozni? Miket szereztetek be?:)

2012. október 2., kedd

Őszi/névnapi shopping

Az elmúlt 2-3 hétben párszor nekiindultam, hátha sikerül kihúzni még dolgokat a kívánságlistámról. Jelentem sikerült, meg persze más is becsúszott, de hát pl. felsők mindig kellenek:P

Alleeban, Europeumban és a Corvin bevásárlóközpontban voltam, valamint végre először eljutottam az Ázsia Centerbe. Már egy ideje terveztem, csak a lustaság győzött mindig, nagyon kiesik nekem.
A smink cuccoknak próbáltam ellenállni, a cél csizma vásárlás volt, kíváncsi voltam van e hasonló csizma/kabát, mint amit ebayen kinéztem. Háát csizmák majdnem ugyanazok voltak minden üzletben, a hosszúszárúak nekem túl hosszúak voltak (szeretnék olyanokat hordani, de az én magasságomhoz nem előnyös).
A bokacsizmák között meg laposból volt pár tetszetős, de persze most nem olyat akartam, a többinek meg vagy nem volt szép formája vagy nyomi volt a sarka. Már kezdtük feladni, amikor megpillantottam Őt. Hasonló a masnis ebayeshez, csak nem velúr és szerintem kicsit magasabb. Egyetlen darab volt belőle, ami pont rám várt, ez az:) Egyébként a kabátokat ugyan elvétve figyeltem, de nem láttam olyat, amilyet szeretnék.
Ami még rajta volt a listámon és nagyon akartam, az a farmerkabi. Már majdnem megrendeltem egyet Oasapról, amikor a New Yorkerben megpillantottam ezt. Izgatottan néztem van e belőle méret és szerencsére volt még. Arról nem beszélve, hogy 12 000 Ft körülről 3000-re volt leárazva, szép vétel.
Farmernadrágot nagyon rég nem vettem New Yorkerben, de ez tökéletes sötétkék skinny farmer, imádom. Télre mondjuk kissé vékony szerintem, de vagy aláöltözés vagy marad ősz/tavaszra.
A szegecses tornacipő lemaradt a múltkori listáról, de tervben volt. Cosmos Cityben nem voltam több, mint egy éve, gondoltam bepillantok a Corvinban. Mindössze 2000 Ft-ért vettem a szegecses cipőt, ugyan alapból fekete volt a terv, de abból csak rövidszárú volt és a méretemben az sem volt, úgyhogy maradt ez.
Na elég a szövegelésből, íme a képek:)

New Yorker:


 12 000 Ft helyett 3000 Ft

6000 Ft helyett 3000 Ft 

Eredeti árára nem emlékszem, 890 Ft-ra volt leárazva 

Ezt már kétszer majdnem megvettem előtte:D 
Most 4600 Ft helyett 1500 Ft volt

H&M:
Innen egy dolog hiányzik, vettem egy fekete rövidujjú ruhát is, 
csak épp a szennyesben csücsül


 2500 Ft helyett 1500 Ft

 3000 Ft helyett 2000 Ft (múlt héten már 700 volt csak)

2500 Ft helyett 1500 Ft 
(nem tudom miért nem fényképezte rendesen)

1500 Ft helyett 700 Ft

Cipők:

 Ázsia Center, 3800 Ft

Cosmos, 2000 Ft

Ékszerek:

Nyaklánc: Coyoco, 4000 Ft helyett 1000 Ft
Karkötők: Ebay, 4 $

Hogy álltok őszi/téli darabok beszerzésével? Mik vannak a kívánságlistátok élén?:)

2012. szeptember 12., szerda

Őszi-téli Wishlist

Nemrég elkezdtem összeszedni mik azok, amiket szeretnék beszerezni mostanában. Nézelődtem neten is a napokban, de még nem tudom mit merek majd onnan megrendelni, mindenesetre amihez kinéztem már valamit/hasonlót neten, ott linkelek, hátha másnak is hasznos:)

1. Ami a legfontosabb, szeretnék szép csizmákat! Szerintem ez a legnehezebb kérdés. Amit a legtöbbet szoktam hordani az a lapos magasszárú csizma. Az elmúlt pár évben a Deichmannban találtam ebből kb. megfelelőt, bár azt hozzáteszem, hogy sajnos nem a túlságosan meleg téli fajta és nem is tart sokáig. Szóval idén újra kutatok, hátha végre találok jobbat.
A másik, ami még nehezebb, a bokacsizma! Szeretnék szép magassarkú bokacsizmát meg laposat is, de tavaly ebből csak a második verziót sikerült beszerezni és abból sem a legjobbat. Ennél most elkezdtem nézelődni ebay-en is, de ez az, amit nem tudom meg merjek e rendelni. (valakinek esetleg tapasztalat?)



2. Farmerkabi! Ebből kinéztem egyet Oasap-on, de fogok még élőben is nézelődni.


3. Pulcsik/kardigánok. Leginkább olyan kardigánokat szeretnék most, amik nem gombosak és elől hosszabbak (nem tudom van e ennek valami neve:D) Találtam jó pár helyen neten is.


Színesek:

Virágos hátú:

4. Télikabát. Mindenképp valami szőrmés belsejűt szeretnék. Tegnap Lakkfan-nál láttam egyet ebayről, ami nagyon tetszik, de ezt se tudom, hogy meg merjem e rendelni.


5. Szőrme mellény. Tavaly is kutattam, de sajnos nem találtam rá a tökéletesre, idén remélem sikerül!


6. Farmer. Ez az ami mindig kell:D A sötétkék skinny farmerek a kedvenceim, általában a Mango-ban szoktam a legjobbakat találni.


7. Ékszereek! Párat már megrendeltem ebay-ről, de szeretnék még mindenfélét.




Amiket már sikerült beszereznem:

- Sálak (de belőlük biztos lesz még:D)
- Fekete farmer (Tally Weijl-ből)

Amiken gondolkozom:

- (mű) bőrnaci. Nagyon tetszenek mostanában másokon, de nem tudom rajtam hogy állna, nem próbáltam még fel egyet sem.
- ezen a H&M cipellőn gondolkozom már egy kis ideje, a rózsaszín tetszik nagyon (tudom, nem őszi szín, de bevallom az őszi színek nagy részét nem igazán kedvelem/nem is áll túl jól). http://www.hm.com/hu/product/96517?article=96517-A#article=96517-L
- ez a ruha pedig szerelem, de sajnos a méretemben out of stock. http://www.axparis.co.uk/products/Studded-Shoulder-Bodycon-Dress.html

Huhh, elsőre ezek jutottak eszembe. Nektek mik vannak az őszi/téli kívánságlistátokon?:)