A következő címkéjű bejegyzések mutatása: Moyra. Összes bejegyzés megjelenítése
A következő címkéjű bejegyzések mutatása: Moyra. Összes bejegyzés megjelenítése

2014. március 14., péntek

Moyra Gel Look No. 920

Sokszor szemeztem már Moyra lakkokkal, de végül csak pár darabot vásároltam meg eddig (talán a bőség zavara miatt?!, de a holo lakkokat tervezem mindenképp, csak még nem jutottam el odáig). 

Nagyon örültem, amikor nemrég kaptam jó párat tesztelésre, ráadásul nagyon eltalálták (számomra) a színeket. Elsőre ennek estem neki.



Azt azért el kell mondanom, hogy mostanában nem a legszebbek a körmeim, törnek, kicsik stb. Alapból is féltem kissé, hogy milyen lesz ennek a lakknak a felvitele, de azt kell hogy mondjam pozitívan csalódtam. Könnyű felkenni, nem csíkozódik, szépen terül, nagyon jó a fedése, egy rétegben is gyönyörű a színe (képeken is úgy látjátok). Száradása sem vészes szerintem, hosszabb időre számítottam. A finise nagyon szép, fényes, imádom. 
Az egyetlen dolog, ami annyira nem pozitív számomra, az a tartóssága. Persze az is lehet, hogy ez megint csak nálam problémás(abb), meg hát kíváncsi leszek a többi árnyalatra, hátha van különbség. Alap és fedőlakkal két nap elteltével voltak már kopások rendesen.




Összességében én azt mondom, hogy mindenképp megérnek egy próbát ezek a gel look lakkok, arról nem beszélve, hogy 350 Ft körül van az áruk.

A masni egyébként egy Born Pretty Store-os rendelésemből való, de sajnos már pár óra múlva lejött az egyik része (fedőlakk ide vagy oda), de erről majd bővebben egy másik bejegyzésben.

Szeretitek a Moyra lakkokat? Ezt a fajtát próbáltátok már? :)

2012. december 26., szerda

Moyra körömlakk - No. 99

Múlt héten betértem a Moyra shop-ba pigmentes tégelyekért és persze nem bírtam ki hogy ne nézzek körbe a lakkok között. Ez a lakk első látásra szerelem volt, nem tudtam otthagyni, nagyon különleges színe van. Elsőre "magában" próbáltam ki (két rétegben), nem raktam alá másik színt, mert szolidabb körmöket akartam, de biztos szép más színek felett is. Fogok vele kísérletezni az tuti:)
Egyébként ez az első Moyra lakkom és azt kell hogy mondjam meg vagyok elégedve vele. Könnyű a felvitele, gyorsan szárad és 3 napig alig kopott valamit (a kép a körmeimről kb. 2 naposan készült), mindezt 350 Ft-ért (12ml).



(sajnos nagyon nehéz visszaadni, élőben szépségesebb)

Próbáltatok már Moyra lakkot? Ezt milyen színek fölött tudnátok leginkább elképzelni?:)