A Cosmos City-ben vettem három felsőt és két karkötőt mindössze 6300 Ft-ért, ráadásul ilyen karkötőt már régóta szerettem volna. A H&M-ben volt szerintem hasonló, de ha jól emlékszem csak ezüst és aranyban.
Majd a Tescoban egy pizsit, egy hálóinget, egy melltartót és egy cipőt. Mind le volt árazva, jó vétel volt, örülök, hogy beugrottunk:) Egyébként a budaörsi Tescoban sokféle cipő és ruha volt, én eddig az Aréna Plázába néztem be párszor, de ott szűkösebb a választék.
Cosmos City - 1295 Ft / db ( le volt árazva 2500-ról )
Cosmos City - 2195 Ft
Cosmos City - 795 Ft / db
Tesco - 1980 Ft ! ( le volt árazva 6600-ról )
Tesco - pizsi 2250 Ft ( 3700 helyett ), hálóing 2100 Ft ( 4200 helyett )
Fogtatok ki mostanában valami jó kis akciót?:)