Két barnás és egy fekete szín van benne. A csomagolása egyszerű és oldalt egy tükröt lehet kihúzni, tetszik ez a megoldás.
A színek gyönyörűek, alig kell belemártani az ecsetet, kivéve a feketét. A fekete kicsit más állagú, kevésbé pigmentált, de abból is ki lehet hozni nagyon szépet, csak nem elég egyszer felvinni a festéket. Elég tartósak is, mindenképp azt mondom, hogy jó vétel volt:)
( alap nélkül )
Nektek van Wet n Wild terméketek?

