Katt:
A következő címkéjű bejegyzések mutatása: Balea. Összes bejegyzés megjelenítése
A következő címkéjű bejegyzések mutatása: Balea. Összes bejegyzés megjelenítése
2015. szeptember 13., vasárnap
Nyári kedvencek
Ajj de gyorsan eltelt a nyár... meg úgy az egész eddigi 8 hónap, nemrég még tavaly karácsony volt. Bevallom az ősz nem a kedvenc évszakom, viszont a hőmérséklet csökkenésnek örülök (innen a tetőtérből főleg). Na de most tekintsünk vissza kicsit! :)
2012. október 15., hétfő
Glamour Napok
Visszatérve a kuponokra, persze van ami megéri, a DM-ben nagyon jó, hogy most több kupon volt, így féláron lehetett több márkából is vásárolni. Nem vittem túlzásba, de azért lecsaptam pár szépségre:)
És a héten végre sikerült beszerezni az essence cute as hell pirosítóját, a Balea fügés-csokis testápolóval együtt.
A Müllerben kellett pár alap dolgot is vennem, jól jött a kupon, ráadásul a leárazott cuccokra is érvényes, így az egyik kedvenc parfümömet több, mint 4 ezerrel olcsóbban sikerült beszerezni.
Ruhák tekintetében a kedvenc fazonú Mango farmeremből tankoltam fel két darabot meg a New Yorkerben vásároltam pár dolgot.
Összességében örülök nekik nagyon, még a DM-ben tudtam volna venni pár dolgot, de pénteken ezren voltak, egy idő után elegem lett és kissé döntésképtelen is voltam:D, vasárnap pedig már le volt fosztva.
DM:
Amikhez volt kupon:
(a blokkot nem találom, de kb-ra emlékszem az árakra)
Max Factor ajakfilc (01 árnyalat): 2600 Ft helyett 1300 Ft
Maybelline Colorama lakk (67 árnyalat) : na erre nem emlékszem pontosan, de 750-800 Ft között van az eredeti ára
Manhattan zselés tus: 1800 Ft helyett 900 Ft
Egyéb:
Essence cute as hell pirosító: 650 Ft
Balea testápoló: 500 Ft
Müller:
Aveo körömlakklemosó: 195 Ft
Escada Rockin Rio: akciósan 9990 Ft
Essence hűsítő szem roll-on: 845 Ft
És az elmaradhatatlan gumicukor:D 325 Ft
Még pár alap dologgal együtt 12 890 Ft helyett 10 305 Ft
Mango:
Természetesen a fekete normális fekete élőben:D,
a kék pedig sötétebb valamivel
7995 Ft helyett 6395 Ft /db
New Yorker:
(ezen látszik az anyaga, amúgy egy hosszabb fazonú rövidujjú felső,
szerettem volna nagyon ilyesmit)
Szoknya: 890 Ft helyett 710 Ft /db
Felső: 3800 Ft helyett 3030 Ft
Nyaklánc: na ez elég rejtélyes, mert rajta 1990 Ft van eredeti árnak,
de a blokkon meg 990 Ft, szóval így 790 Ft volt
Voltatok Glamour Napozni? Miket szereztetek be?:)
Címkék:
Balea,
Divat,
Essence,
Mango,
Manhattan,
Max Factor,
Maybelline,
New Yorker,
Ruha,
Zsákmány
2012. január 13., péntek
Balea málnás testápoló hab
Nem tudom Ti hogy vagytok vele, én elég sok Balea terméket megszerettem az elmúlt pár évben, főleg a testápolókat, ( bőrradíros ) tusfürdőket, meg a kedvenc arctisztító kendőm is Baleas. Azért rossz tapasztalatom is volt sajnos, csak hogy egyet említsek, a Trend it up hajlakk nekem nagyon nem vált be.
Ezt a testápolót viszont imádom! Rögtön megakadt a szemem a málnákon, szerintem tudjátok Ti is, hogy imádom a gyümölcsös dolgokat :) A csomagolása tetszik, maga a kiszerelés már kevésbé, jobban szeretem a tubusos testápolókat, amikbe nem kell belenyúlkálni.
Amit ígér: " A mandula olajat és panthenolt tartalmazó málna illatú testápoló kényezteti, frissé és bársonyossá varázsolja bőrét "
Az "hab" állagból adódóan kicsit más, mint bármelyik eddigi testápolóm. Nem igazán tudnám leírni az állagát, krémes, de még is más :D Nagyon könnyed, könnyen eloszlatható és hamar beszívódik. Utána pedig tényleg friss és puha lesz a bőröm. Az illata pedig isteni, nem az a tömény, nagyon édes illat, hanem inkább friss málna és még tartós is.
A címke szerint normál bőrre ajánlják, szóval nem tudom kifejezetten száraz bőrön milyen a hatása, de nekem leginkább a lábam hajlamos a kiszáradásra és ott is jól teljesített. Az ára ha jól emlékszem 600 Ft körül volt, nagyon sajnálom, hogy limitált, mert biztos újravásárolnám.
Szeretitek a Balea termékeket? Ezt próbáltátok?
Ezt a testápolót viszont imádom! Rögtön megakadt a szemem a málnákon, szerintem tudjátok Ti is, hogy imádom a gyümölcsös dolgokat :) A csomagolása tetszik, maga a kiszerelés már kevésbé, jobban szeretem a tubusos testápolókat, amikbe nem kell belenyúlkálni.
Amit ígér: " A mandula olajat és panthenolt tartalmazó málna illatú testápoló kényezteti, frissé és bársonyossá varázsolja bőrét "
Az "hab" állagból adódóan kicsit más, mint bármelyik eddigi testápolóm. Nem igazán tudnám leírni az állagát, krémes, de még is más :D Nagyon könnyed, könnyen eloszlatható és hamar beszívódik. Utána pedig tényleg friss és puha lesz a bőröm. Az illata pedig isteni, nem az a tömény, nagyon édes illat, hanem inkább friss málna és még tartós is.
A címke szerint normál bőrre ajánlják, szóval nem tudom kifejezetten száraz bőrön milyen a hatása, de nekem leginkább a lábam hajlamos a kiszáradásra és ott is jól teljesített. Az ára ha jól emlékszem 600 Ft körül volt, nagyon sajnálom, hogy limitált, mert biztos újravásárolnám.
Szeretitek a Balea termékeket? Ezt próbáltátok?
Feliratkozás:
Bejegyzések (Atom)





