A következő címkéjű bejegyzések mutatása: Balea. Összes bejegyzés megjelenítése
A következő címkéjű bejegyzések mutatása: Balea. Összes bejegyzés megjelenítése

2015. szeptember 13., vasárnap

Nyári kedvencek

Ajj de gyorsan eltelt a nyár... meg úgy az egész eddigi 8 hónap, nemrég még tavaly karácsony volt. Bevallom az ősz nem a kedvenc évszakom, viszont a hőmérséklet csökkenésnek örülök (innen a tetőtérből főleg). Na de most tekintsünk vissza kicsit! :)


Katt:

2012. október 15., hétfő

Glamour Napok



Őszintén szólva nem igazán hozott lázba a Glamour Napozás, az előzőt teljesen kihagytam, most barátnőmmel elnéztem azért pár helyre. Kikészülök a lökdösődő tömegtől, amúgy pedig leárazásokon jobbakat ki lehet fogni, mint ez a 20%. Péntek délelőtt egyébként botrány sokan voltak a Westendben (főleg a Mangoban), pedig azt gondolná az ember, hogy inkább hétvégén, de vasárnap délután nem voltak sokan, mondjuk biztos bevásárlóközpont függő is, tegnap a Corvinban voltam.
Visszatérve a kuponokra, persze van ami megéri, a DM-ben nagyon jó, hogy most több kupon volt, így féláron lehetett több márkából is vásárolni. Nem vittem túlzásba, de azért lecsaptam pár szépségre:)
És a héten végre sikerült beszerezni az essence cute as hell pirosítóját, a Balea fügés-csokis testápolóval együtt.
A Müllerben kellett pár alap dolgot is vennem, jól jött a kupon, ráadásul a leárazott cuccokra is érvényes, így az egyik kedvenc parfümömet több, mint 4 ezerrel olcsóbban sikerült beszerezni.
Ruhák tekintetében a kedvenc fazonú Mango farmeremből tankoltam fel két darabot meg a New Yorkerben vásároltam pár dolgot.
Összességében örülök nekik nagyon, még a DM-ben tudtam volna venni pár dolgot, de pénteken ezren voltak, egy idő után elegem lett és kissé döntésképtelen is voltam:D, vasárnap pedig már le volt fosztva.

DM:


Amikhez volt kupon:
(a blokkot nem találom, de kb-ra emlékszem az árakra)

Max Factor ajakfilc (01 árnyalat): 2600 Ft helyett 1300 Ft
Maybelline Colorama lakk (67 árnyalat) : na erre nem emlékszem pontosan, de 750-800 Ft között van az eredeti ára
Manhattan zselés tus: 1800 Ft helyett 900 Ft

Egyéb:
Essence cute as hell pirosító: 650 Ft
Balea testápoló: 500 Ft

Müller:


Aveo körömlakklemosó: 195 Ft
Escada Rockin Rio: akciósan 9990 Ft
Essence hűsítő szem roll-on: 845 Ft
És az elmaradhatatlan gumicukor:D 325 Ft

Még pár alap dologgal együtt 12 890 Ft helyett 10 305 Ft

Mango:


Természetesen a fekete normális fekete élőben:D, 
a kék pedig sötétebb valamivel

7995 Ft helyett 6395 Ft /db

New Yorker:


(ezen látszik az anyaga, amúgy egy hosszabb fazonú rövidujjú felső, 
szerettem volna nagyon ilyesmit)

Szoknya: 890 Ft helyett 710 Ft /db
Felső: 3800 Ft helyett 3030 Ft
Nyaklánc: na ez elég rejtélyes, mert rajta 1990 Ft van eredeti árnak, 
de a blokkon meg 990 Ft, szóval így 790 Ft volt

Voltatok Glamour Napozni? Miket szereztetek be?:)

2012. január 13., péntek

Balea málnás testápoló hab

Nem tudom Ti hogy vagytok vele, én elég sok Balea terméket megszerettem az elmúlt pár évben, főleg a testápolókat, ( bőrradíros ) tusfürdőket, meg a kedvenc arctisztító kendőm is Baleas. Azért rossz tapasztalatom is volt sajnos, csak hogy egyet említsek, a Trend it up hajlakk nekem nagyon nem vált be.
Ezt a testápolót viszont imádom! Rögtön megakadt a szemem a málnákon, szerintem tudjátok Ti is, hogy imádom a gyümölcsös dolgokat :) A csomagolása tetszik, maga a kiszerelés már kevésbé, jobban szeretem a tubusos testápolókat, amikbe nem kell belenyúlkálni.


Amit ígér: " A mandula olajat és panthenolt tartalmazó málna illatú testápoló kényezteti, frissé és bársonyossá varázsolja bőrét "


Az "hab" állagból adódóan kicsit más, mint bármelyik eddigi testápolóm. Nem igazán tudnám leírni az állagát, krémes, de még is más :D Nagyon könnyed, könnyen eloszlatható és hamar beszívódik. Utána pedig tényleg friss és puha lesz a bőröm. Az illata pedig isteni, nem az a tömény, nagyon édes illat, hanem inkább friss málna és még tartós is.
A címke szerint normál bőrre ajánlják, szóval nem tudom kifejezetten száraz bőrön milyen a hatása, de nekem  leginkább a lábam hajlamos a kiszáradásra és ott is jól teljesített. Az ára ha jól emlékszem 600 Ft körül volt, nagyon sajnálom, hogy limitált, mert biztos újravásárolnám.

Szeretitek a Balea termékeket? Ezt próbáltátok?