A következő címkéjű bejegyzések mutatása: Catrice. Összes bejegyzés megjelenítése
A következő címkéjű bejegyzések mutatása: Catrice. Összes bejegyzés megjelenítése

2015. október 13., kedd

Glamour Napok - 2015 Október

Csütörtök délelőtt felkerekedtünk Anyukámmal, és ellátogattunk az Arénába.
Először a H&M felé vettük az irányt, ahol azon kívül hogy borzasztó sokan voltak már akkor, semmit nem találtam abból, amiket kinéztem neten :( (utána beugrottam még a Vörösmarty, Europeum és Corvin H&M-be is, de ott sem, szóval nem volt szerencsém).
Rossmannból kifordultam annyian voltak, inkább elmentem később a közelemben lévőbe pár dologért.
F&F-et mindenképp szerettem volna, mert a home részlegről is kellettek cuccok, meg a ruhákat is meg akartam nézni. Sikerült kifognom egy leárazott cipőt, pont nemrég szerettem volna ilyesmit.
A Claire's-be telefontokok miatt néztem be, majd találtam egy leárazott unikornisos fülbevalótartót (kezdőképről  lemaradt szegény), amit nem tudtam otthagyni. Ráadásul kettőt fizet (Anyukám is vett valamit) hármat kap akció volt, így egy telefontok is az enyém lett.
Müllert meg DM-et másnap ejtettem útba, és próbáltam visszafogni magam...
A KIK-be szerettem volna még bemenni, de annyian voltak, hogy sajnos nem volt már hozzá energiám.



KATT:

2015. szeptember 13., vasárnap

Nyári kedvencek

Ajj de gyorsan eltelt a nyár... meg úgy az egész eddigi 8 hónap, nemrég még tavaly karácsony volt. Bevallom az ősz nem a kedvenc évszakom, viszont a hőmérséklet csökkenésnek örülök (innen a tetőtérből főleg). Na de most tekintsünk vissza kicsit! :)


Katt:

2014. október 13., hétfő

Glamour Napok - 2014 Október

Sok időm most sem volt Glamour Napozni, de azért sikerült pár dologra lecsapnom, amire szükségem volt (és amire kevésbé :D). Egy új (mű) bőr nacit mindenképp szerettem volna, mert az előző elhasználódott szegényke, valamint pulcsik voltak még a kívánságlistám élén. 

Sajnos két dolgot a sietségben sikerült elfelejtenem, a Müllerben akartam venni Nyx szemhéjpúder alapozót, meg Nivea lip buttert. A másik sajnálatos dolog, hogy F&F-be nem jutottam már el...de hát ez most így alakult, majd máskor. A New Yorker nem volt tervben, de végül benéztem, és megakadt a szemem a szívecskés pulcsin :) A DM-el nem volt nagy szerencsém szombaton (pedig nálunk Gazdagréten voltam, ahol eddig mindig mindent találtam, amit akartam), az Alverde szemöldökformázóját szerettem volna nagyon (kettőt már elhasználtam belőle, imádom!), de le volt fosztva. Végül a L'oreal blackbuster filces tusból vettem egy újat, az elmúlt majd 1 évben csak ezt használtam tusként. A Balea zuhanyzás közbeni testápoló pedig pont le volt árazva, kíváncsi vagyok rá. 

A Müllerben pár szépség mellett a hajam került a középpontba most. A  Guhl balzsamról Ingridnél olvastam, és felkeltette az érdeklődésemet, a Fructis hajápoló meg épp le volt árazva, gondoltam egy próbát megér.
Amit nem fotóztam le, az Interspar-ban vettem két ágyneműhuzatot, meg a Müllerben pár nasit. Ja meg a fotókon lévő pihe puha pléd is Interspar-os zsákmány, imádom! :D


Első nap

 H&M - 8990 Ft-20%

 
 Mango - 11 950 Ft-20%

 H&M - 3990 Ft-20%

 New Yorker - 4000 Ft

H&M - 3000 Ft

 L'oreal blackbuster super liner - 1990 Ft-50%
Catrice Metallure bronzer - 1545 Ft-20%
Catrice Beautifying Lip Smoother - 1095 Ft-20%
Essence Hello Autumn pirosító - 945 Ft-20% 

Fructis Goodbye Damage hajápoló - 795 Ft
Guhl balzsam - 1290 Ft-20%
L'oreal micellás víz- 1490 Ft-30+20%
Balea zuhanyzás közbeni testápoló - 700 Ft

Ti voltatok Glamour Napozni? Miket sikerült vásárolni? :)

2014. április 19., szombat

Glamour Napok - 2014 Április

Sajnos vagy nem sajnos most nem sok időm volt Glamour Napozni. A helyzet az (és az eltűnésem oka), hogy szakmai német nyelvvizsgázom, aminek az egyik része április 11-én volt, a másik pedig jövő kedden lesz. Nagyon várom már, hogy túl legyek rajta.
Na de visszatérve a vásárláshoz, a pénteki vizsgán kívül hétvégén tesóm szülinapját ünnepeltük, amire rendbe kellett vágnom a lakást, sütni stb, szóval kevés időm maradt arra, hogy a shoppingolással foglalkozzak, de azért úgy gondoltam egy pár órát megérdemlek.


A H&M-ben sikerült több dolgot is megvennem, amit már kinéztem előtte neten. Ilyen pl. a rózsás ruha, meg a táska. Ezen kívül becsúszott egy fürdőruha, ugyanis amikor megláttam ezt az alsót, nem tudtam otthagyni. A hozzá való felső persze nem jó nekem, úgyhogy vettem egy másikat. Már kezdek hozzászokni a nem páros fürdőruháimhoz :D A fodros elejű felső szerelem volt első látásra. A másik felső kakukktojás, mert őt még kicsit korábban vettem, és amúgy is leárazott volt, úgyhogy nem vonatkozott volna rá a kedvezmény. A telefonhátlap ugyancsak, mert az meg gyorsan kellett, és csak egy darab volt ebből. A lip tint-et már régebb óta terveztem, hogy megveszem, most végre tényleg :)

 5990 Ft - 20%

3990 Ft -20%

Felső 3990 Ft, Alsó 1290 Ft -20%

4000 Ft helyett 2000 Ft

2990 Ft -20% (persze rendes fekete)

Befutottam gyorsba egy Rossmannba, és elég boldog voltam, amikor megláttam egy darabot a Catrice Celtica Highlighter-ből, akkor meg még inkább amikor belekukkantottam, és nem volt belenyúlkálva... A Made To Stay ajakszínezőt is terveztem már egy ideje, úgyhogy az került még a kosárkámba.
DM-be szerettem volna még venni pár dolgot, de mire vasárnap odaértem a közelünkben lévőbe, bezárt:( Valamiért abban a hitben éltem, hogy vasárnap nyitva van fél 2-2-ig. Hát nem.

H&M csillámos hátlap -1290 Ft
Catrice Made To Stay ajakszínező - 1550 Ft -25%
Catrice Celtica Highlighter - 1700 Ft -25%
H&M lip tint - 1290 Ft -20%

Eredetileg Nike Air Max-et szerettem volna, de amiket felpróbáltam vagy nagyon bumszlik voltak a kis lábamon, vagy szimplán nem állt jól, vagy túl fehér volt, vagy túl rózsaszín :D Remélem azért még valamikor megtalálom a tökéleteset. Ez a cipő viszont nagyon megtetszett a Hervisben, úgyhogy addig is megvettem mászkálós cipőnek.

17 990 Ft - 20%

Ti voltatok Glamour Napozni? Miket sikerült venni?:)

2013. október 24., csütörtök

Primőr Bloggertalálkozó 2013

Sajnos szépséges képekkel én nem nagyon rendelkezem, mert a fényképezőm betegeskedett, a telefonom meg inkább no comment, de azért szeretnék mindenképp írni a múlt szombatról, a képek minőségéért pedig so sorry.


Megmondom őszintén én a későn fekvő-később kelő típus vagyok, így elég nehezen sikerült a szombat reggeli fél 8-as ébredés, de természetesen megérte, és izgatottan vártam a nap folytatását. Sajnos viszont nem voltam túlságosan a topon, szerettem volna többet vegyülni, ismerkedni, de ez nem jött teljesen össze. Ettől függetlenül nagyon örülök, hogy láttam új/régi arcokat, és volt akikkel azért sikerült beszélgetni is:) Többiekkel meg remélem legközelebb.

A Primőr csapatának pedig köszönöm a meghívást, az egész napot, a meglepiket, annyira kedves és pozitív hozzáállású az egész csapat, mindig jó érzéssel tölt el.

Először az Essence és a Catrice újdonságaival ismerkedhettünk meg Qeis Lina és Nagy Réka segítségével. Az asztalokon megcsodálhattuk a trendkiadásokat, és az új szortiment egyes darabjait. Nekem az essence karácsonyi "happy holidays" kollekciója dobogtatta meg leginkább a szívemet, az összerázós hópelyhes lakkal szórakoztunk eleget:D
Novembertől lehet majd kapni, ha jól emlékszem a Müllerekben. Az essence 2 új illattal is kijött ősszel, amik a like a party in paradise és like a party of my life névre hallgatnak, valamint karácsonykor (nov-decemberben) lehet majd kapni egy mini illat szettet, amiben az 5 legnépszerűbb illat lesz megtalálható 7 ml-es üvegekben.
A Biebs, vagyis "beauty beats" trendkiadást ha jól hallottam már van ahol lehet kapni, engem (sajnos vagy nem sajnos) vele nem lehet megvenni, de biztos van elég rajongója. Maga a kollekció viszont a dombornyomott cuccokkal nagyon menő, a Bieber körömlenyomatokra pedig azért kíváncsi vagyok:D
Az essence újdonságai közé tartozik még a "gail nails at home", amivel otthon készíthetünk zselés körmöket, amik elvileg akár 10 napig is eltartanak, és könnyedén eltávolíthatóak. Izgalmasan hangzik, kíváncsi vagyok az első pár tesztelőre, 2 szerencsés nyert szombaton 1-1 kezdő szettet.



Catrice csipkés, gótikus, fekete-vörös-nude színvilágú "Thrilling me softly" trendkiadásának a legizgalmasabb darabja szerintem a felragasztható szemhéjtus, de az ajakszínezők és pirosító stick-ek is felkeltették az érdeklődésemet, a csomagolást pedig imádom. Novembertől lesz elérhető a Müllerekben.


Ezek után jött a torta meglepi essence és catrice dizájnban, és egy kis falatozás (minden nagyon finom volt), beszélgetés, amíg átpakolták a termet a Max Factor bemutatóra.




Szűcs Adrienn vezető sminkes már ismerős volt, viszont rajta kívül két új Max Factor tagot ismerhettünk meg Kalapos Adrienn és Kovács Nóra személyében. Amíg meséltek az újdonságokról és a nemrég bevezetett termékekről, Szűcs Adri két sminket varázsolt a modellekre a "Wild kollekció" és az új alapozó bemutatásával is. A "Whipped Creme alapozó" egy habkönnyű termék (olyan mint a tejszínhab, és tényleg), ami hidratál és mattít egyben.
Ezen kívül a már bevezetett CC krém, és a 60 éves jubileuma alkalmából új csomagolást kapott Creme Puff kőpúder állt még középpontban. Ó és hát egy top secret infóval is gazdagodtunk.




Kis szünet után érkezett az Artdeco és BeYu előadás, ahol már eléggé fáradtak voltunk, de feldobták a hangulatot szerintem. Élő Péter hozta megint a formáját:D (tavaly Olay színben tűnt fel), valamint Szecsődi Márta működött közre, Keserű Barbi pedig sminkelt, és pár trükköt is elmesélt nekünk.
Az Artdeco alaptermékeinek átfutása után az őszi/téli kollekcióba vezettek be minket, aminek a mottója a „Vadnyugat találkozása az ázsiai hangulattal”, a karácsonyi kollekció pedig a csillogás jegyében fog telni, a "Vintage Glam" kiadással. 

BeYu eddig nem nagyon hozott lázba, így főleg jó volt megismerni kicsit jobban a márkát. A karácsonyi kollekciója, ami a "Rock Romance" névre hallgat, a holografikus lakkokkal pedig csodás.

Bízok benne, hogy semmi fontosat nem hagytam ki, vagy írtam el, elég sok volt az infó! Remélem még sok sok ilyen szép napon vehetek részt, és (még) jobban megismerhetem a többieket is:)

Hogy tetszenek az újdonságok? Ők pedig a kapott szépségek, írjátok meg mikre vagytok a legkíváncsibbak!:)





2012. október 24., szerda

Catrice Glamour Doll & Mini Max szempillaspirál

A Catrice márkából spirált még nem próbáltam, nagyon örültem, hogy a blogger talis csomagban lapult belőle, a Glamour Doll pedig már első hallásra is rendkívül felkeltette a figyelmemet. Csábító babaszemeket varázsolhatunk vele. Speciális elasztomer keféje van, ami nagy mennyiségű festéket juttat a pillákra és dús, hosszú, sűrű eredményt ígér.
A Mini Max a tökéletesen elkülönülő, dús, hosszú pillákra teszi a hangsúlyt. Ennek is különleges keféje van, ami alkalmas a legkisebb szempillák elérésére is. Mindkettőnek az ajánlott fogyasztói ára 1250 Ft.


Csomagolásukat tekintve a GD egy nagyon helyes, karcsú, csavart formájú spirál, a MM pedig eléggé duci (a pink metál írás rajta <3). A keféje mindkettőnek gumis, tüskés, a GD-nek nagyobb és sűrűbb. Nagyon szeretem az ilyen kialakításúakat. 

Felül: MM, alatta GD

Egyetlen problem van velük, hogy sok festéket vesznek fel. Főleg a MM, nem csak a kefe végén, hanem a tüskék között is. Ezért első használatra nem igazán jött be, néhol összetapadtak és nem lettek túl szépek a pilláim. De aztán rájöttem a nagy titokra :D Szóval le kell húzni a felesleget rendesen (MM-nél minden oldalról szoktam) és nem kell sokszor átmenni a szempillákon, így szép lesz az eredmény.
A GD tényleg dúsít, hosszabbít és sűrűbb pillákat csinál, a MM kevésbé dúsít, inkább szétválaszt és hosszabbít.
Én mindkettőt megkedveltem, de végül is a MM valahogy jobban bejön, mostanában party sminkekhez is azt használtam.


Glamour Doll

Mini Max (nem tudom miért ilyen csámpik a pilláim képen:D)

A véleményemet nem befolyásolja az, hogy a terméket az Primőr Kozmetikai Kft-től kaptam. Minden bejegyzésben a saját tapasztalataimat írom le.  

Ti próbáltátok már valamelyiket? Mi a kedvenc spirálotok mostanában?:)

2012. október 11., csütörtök

Catrice - Steel My Soul körömlakk

Nem a kedvenceim a szürkés árnyalatok, de amikor ezt a körömlakkot megpillantottam a Catrice csomagban, tudtam hogy ez lesz az első, amit ki fogok próbálni! (Igen, előbb, mint a Max Factor rózsaszín szépséget:D) Azt hiszem az egyik legérdekesebb lakk, amivel rendelkezem.


Egyszerűen gyönyörű a színe, szürkés alap, teli apró arany csillámmal. Őszintén szólva az utolsó Catrice lakk élményem nem volt éppen pozitív (lásd ITT), ez viszont szerintem nagyon jó. Egy sűrűbb lakk, szélesebb ecsettel, mint a régebbi. Könnyű a felvitele, egy rétegben is szép, de azért felvittem kettőt. Egyenletesen fed, semmi csíkozás. Száradása elég gyors, ugyan nekem így is sikerült kicsit belenyúlnom, de ez a saját bénaságom:D


És hogy miért érdekes? Felvitel után mattra szárad és az üvegecske tetején az áll, hogy 'brushed metal effect', amivel ugyan nem teljesen voltam tisztában hogy milyen, de elvileg azt jelenti, hogy szálcsiszolt fém hatása lesz:D


Kipróbáltam fedőlakkal is, amivel fényesebb lesz, nekem úgy jobban tetszik, szebben kihozza az arany csillámokat szerintem, de az is lehet, hogy csak nem vagyok hozzászokva a matt körömlakkokhoz:)
Összességében szerintem nagyon szépséges -kinek matton, kinek fényesebben- őszre pedig főleg illik!

Fedőlakkal:


A véleményemet nem befolyásolja az, hogy a terméket az Primőr Kozmetikai Kft-től kaptam. Minden bejegyzésben a saját tapasztalataimat írom le.  

Próbáltatok már ilyen lakkot?:)

2011. november 22., kedd

Catrice körömlakk - Sweets For My Sweets

Írtam már a kedvences bejegyzésben erről a lakkról, most a körmeimen is láthatjátok, megpróbáltam készíteni olyan képeket is, amiken látszik a fénye, valamennyire sikerült :)

Ahogy írtam egyszerűen imádom a színét, nagyon szép rózsaszín, lilás fénnyel. Egy rétegben elég halovány, két rétegben láthatjátok a körmeimen. A felvitele viszont sajnos nem a legegyszerűbb, szerintem a képeken is lehet látni, hogy nem is sikerült tökéletesen. Nehéz egyenletesen felvinni és néha kis "pukli" lesz, talán túl folyós az állaga. ( simán a körmömre és alaplakkra is próbáltam már ) Szóval ha tudok ilyesmi színű körömlakkot, aminek könnyebb a felvitele, szóljatok nyugodtan :D Egyébként nincsen ebből a fajta Catrice lakkból más színem, úgyhogy nem tudom, hogy csak én fogtam e ki olyan színt, ami "gyatrább".




Szeretitek a Catrice lakkjait?

2011. június 1., szerda

Egy kis shopping

Biztos olvastátok már, hogy a Catrice Enter Wonderland kollekció darabjai sok helyen le vannak árazva 299 Ft-ra. Én a Wesselényi utcánál lévő Rossmannban szereztem be pár dolgot. Sajnos highlighter már nem volt:(
A szemhéjpúderek első kipróbálásra nem túl pigmentáltak, szememen alappal még nem volt időm kipróbálni.
Az essence better than gel nails fedőlakkot már egy ideje szerettem volna megvenni, de sehol nem volt, most az Europeumban lévő Müllerben sikerült zsákmányolnom egyet.
Még két virágos csattot / kitűzőt szereztem be a H&M-ben, nagyon szeretem az ilyeneket, így a nyár közeledtével főleg.