A következő címkéjű bejegyzések mutatása: Douglas. Összes bejegyzés megjelenítése
A következő címkéjű bejegyzések mutatása: Douglas. Összes bejegyzés megjelenítése

2013. február 17., vasárnap

Douglas box of beauty- 2013 február

Múlt héten végre sikerült megkaparintanom a Douglas beauty boxát, ez a harmadik kiadás, de az elsőnél sajnos épp nem volt kártyám, mert ellopták és ennek az ügyintézése lassan haladt, a második pedig nem annyira hozott lázba. Douglas törzsvásárlói kártyával lehet hozzájutni 2990 Ft-ért a dobozkához, ami most 2 teljes méretű terméket, 4 luxusmintát és 20%-os kuponokat tartalmaz rájuk. Törzsvásárlói kártyát pedig úgy lehet kapni (ha nem változtattak a szabályokon azóta), hogy 30 000 Ft-ért kell vásárolni egy alkalommal vagy pedig többszöri vásárlással is lehet, minden 5000 Ft után kapható egy pont és a hatodik után lesz meg a kártya. A kártya 5% kedvezményre jogosít minden vásárlásnál és ugye lehetőséget a beauty box megvásárlására ami évente kétszer jelenik meg, valamint van még pár hely ahol kapható kedvezmény, a honlapon fent vannak.

És akkor most nézzük a dobozkát!



A két teljes méretű termék:

Douglas Absolute Eyes és Absolute Lips:


"Bemutatjuk Önnek az Absolute Douglas termékcsaládot, mely kiváló minőségben ötvözi a klasszikus és a legtrendibb, legdivatosabb színeket egyetlen kollekcióban! Az Absolute Eyes, Absolute Nails és Absolute Lips termékcsaládok 12 alapszínből és szezonálisan 3 kiegészítő színből állnak."

Absolute Eyes - NOEMI 02 árnyalat és az Absolute Lips - MIRA 07 árnyalat található meg a csomagban.


A szemhéjpúdert még nem próbáltam ki a szememen, de egy matt teljesen natúr szín, bármikor jól jöhet. 

"Az európai piacon elsőként vezetjük be ezt a speciális kivitelezésű puha fejet, mely tökéletesen illeszkedik az ajkak formájához, és segítségével egyetlen mozdulattal vihető fel a krémes összetételű, csillogó szájfény. A szájfény egyik összetevője a hawaii-i portulaca növény, mely fontos szerepet játszik a finom filmréteg képzése során, és híres hidratáló hatásáról is. Az applikátor és a 3D formula garantálják a különleges háromdimenziós hatást. A lágyan illatozó orgona, ibolya, a finom jázmin és a rózsa egy igazán nőies, kellemes illatot kölcsönöz az Absolute Lips kollekció csillogó szájfényeinek. A parabén- és ásványi olaj mentes összetétel minden elvárásnak megfelel."

A szájfény felvitele tényleg könnyű, nem ragad, nem szárítja a számat, a színe viszont semmi extra, valami erőteljesebbnek jobban örültem volna.

Artemis Skin Supreme Age Correcting eye & lip contour care, Szem- és szájkörnyék ápoló krém:


"Gyengéden ápolja és hidratálja a szem- és szájkörnyéket, köszönhetően a tartalmazott mimóza-kivonatnak és egyéb hatékony összetevőinek észrevehetően csökkenti a kialakult ráncokat. Száraz, normál és érett bőrtípusra egyaránt ajánlott."

Kétszer használtam még csak, így a hosszabb távú hatásáról egyelőre nem tudok beszámolni, de az biztos, hogy hidratál, nem irritál és elég belőle nagyon kevés, így a 4ml-es kiszerelése ellenére elég sok ideig elég lesz szerintem.

Shiseido Benefiance Wrinkle Resist 24 Night Cream, Bőröregedést gátló éjszakai hidratáló:


"Ahhoz, hogy a leghatékonyabban megakadályozzuk a jövőbeni ráncok kialakulását és csökkentsük a már meglévők láthatóságát, külön ápolásra van szükség nappal és éjszaka. Bőrünk nappal védelemre szorul az UV sugarak, a szárazság és más külső tényezőkkel szemben, éjszaka azonban regenerálódásra van szüksége. A Shiseido 24 órás ránctalanító technológiája mindezt lehetővé teszi számunkra.
Az Shiseido Beneficiance Wrinkle Resist 24 Night Cream intenzíven hat a ráncok ellen, mielőtt azok megjelennének. Orbáncfű kivonatot tartalmaz, mely selymessé, puhává varázsolja a bőrt. Egyedülálló ázsiai orchidea illatával a napi bőrápolási rutin a relaxáció élményével párosul. Száraz/nagyon száraz bőrre javasolt (10 ml-es kiszerelés található a dobozban)"

Nem bántam, hogy kerültek bele ránctalanító hatású termékek is, lehet ideje lenne használnom ilyeneket :D
Imádom! Nem nehéz krém, könnyen eloszlatható, hamar beszívódik és már az első alkalom után nagyon puha lett az arcocskám.

Clinique High Impact Mascara, Szempillaspirál:


"A High Impact Mascara hosszú, vastag és szépen ívelt pillákat kölcsönöz. Azonnal sűrűvé, hosszabbá és láthatóan íveltebbé teszi a szempillákat. Egyedülálló formájú keféje tökéletesen egészíti ki beépített technológiáját és azonnali drámai hatásról gondoskodik. Vékony, üreges sörtéi egyben ki is fésülik a szempillákat, így azok a festés után is puhák és bársonyosak maradnak. A fekete valóban fekete, szürkés tónus nélkül. Puha viasz, rugalmas polimerek és ápoló hatóanyagok gondoskodnak arról, hogy a pillák festés után is puhák, ápoltak és érinthetőek maradjanak. Allergiateszttel vizsgált, szemészetileg tesztelt, 100% illatanyagmentes. (4 g-os kiszerelés található a dobozban)"

Bevallom eddig kimaradtak az életemből a Clinique spirálok, nagyon kíváncsi voltam ez milyen lesz. Egyrészről kényelmes viselet, könnyű a felvitele, nem csomósodik, szétválaszt, nem potyog, viszont a drámai hatás nálam elmaradt, főleg dúsítás és íveltség tekintetében.

Jimmy Choo Flash EDP:


"A Flash egy fehér virágos illat, pezsdítő, érzéki és provokatív karakterrel. Az illat friss, sziporkázó bevezetése rózsaborssal, mandarinnal és eperre nyit. Miután ezek a csillogó fejillatok elpárolognak, a szívillat erős, egzotikus fehér virágillatai kerülnek előtérbe: a tubarózsa illatát a jázmin és a fehér liliom gazdagítja, felfedve ezzel az illat mámorító, szexi jellegét. (4,5 ml-es kiszerelés található a dobozban)"

Fő összetevők
Fej: rózsabors, eper
Szív: tubarózsa, jázmin, fehér liliom
Alap: napraforgó, fehér fák

Ő a másik nagy kedvencem a csomagból. Gyönyörű csomagolás, üveg és az illata is nagyon tetszik, erőteljesen gondolkozom a teljes méret megvásárlásán.

Összességében örülök, hogy megvettem, alig várom a következő dobozt :D Plusz piros pont, mert az ügyintézés most nagyon gyors volt, ugyanis itthon vettem észre, hogy a kuponok kimaradtak a boxomból. Csütörtöki napon írtam e-mailt, még aznap érkezett válasz, másnap elküldtem a címemet és hétfőn már hozta a postás:)

Ti beszereztétek? Melyik termék tetszik a legjobban?:)

2011. április 10., vasárnap

Glamour napok

Először péntek délután indultam neki a vásárolgatásnak. Két bloggerrel, Timivel és Zsuzsival vettük be a Westendet:)
Szerencsére nem volt nagy tömeg, egyedül a Tally Weijl volt borzalmas, de sajnos ott alapból kicsi az üzlet és alig lehet elférni.
Westendben csak egy cipellőt sikerült vennem. Ebédelés közben vettek észre a lányok egy boltot, ahova benéztünk és nagyon megtetszett. Volt még feketében és fehérben, de ennél a  különlegesebb színnél döntöttem:)
Westend után átmentünk az Allee-ba, ahol találkoztunk Magdival és Bogival:) Beültünk egy kávézóba beszélgetni, koktélozni.
Később folytattuk a shoppingolást. A Douglasban egy MAC pirosítót és egy YSL rúzst zsákmányoltam. YSL rúzs le volt árazva, de itt így is érvényes volt a kupon rá és a MAC termékekre is.

Nagyon jól éreztem magamat, jó kis nap volt:)

Szombat délután újult erővel vetettem bele magamat a vásárlásba, a Corvin bevásárlóközpont volt az uticélom. Müllerben sikerült vennem tárolót, sajnos a másik fajta már elfogyott, ebből meg az utolsó darabot hoztam el:) Nekem kifejezetten tetszik, hogy nem csak rúzstartó, hanem más rekeszei is vannak. Ezen kívül egy DKNY parfümöt, egy rúzs alapozót és egy habfürdőt vettem. ( aminek az üvege tetszik nagyon:D ) A Müllerben is érvényes volt a kupon az akciós termékekre is.
Harmadik Tally Weijl volt ahova benéztem a Corvinban és szomorú vagyok, mert semmit nem sikerült vennem. Vagy méret nem volt, vagy nem állt jól felvéve.
A New Yorkerben viszont beleszerettem egy farmer boleróba. Őszintén szólva lehet, hogy még a kedvezményes árát sem éri meg, de annyira megtetszett és felvéve is iszonyú jó, nem tudtam otthagyni.
Még egy piros cipellőt és egy barack színű felsőt vettem itt.
A DM-es kuponomat akartam még felhasználni, végül egy rúzs mellett döntöttem. Az Astor körömlakkra is volt 50%-os kuponom, egy nagyon szép gyöngyház rózsaszínt vettem. A S-he szemöldökceruzáról nagyon jókat hallottam, volt egy darab barna, gondoltam kipróbálom:)
Terveztem ma még elnézni valahova, de annyira fáradt vagyok, hogy ez most elmaradt. De így is örülök azoknak, amiket sikerült vennem:)


További képekért, ( teljes ) árakért katt:

2011. január 31., hétfő

Douglas zsákmány

Tegnap délutáni elfoglaltságom után az Aréna Pláza felé vettem az irányt. A Douglasba lip smacker-ért mentem be, ugyanis majdnem elfogyott az előző, de végül más is landolt a kosaramban:)



Escada Marine Groove

Imádom az Escada ilyen jellegű parfümjeit, majdnem mindet megvettem eddig az ibiza hippie óta. Ezen is gondolkoztam már egy ideje, csak még van egy másik ilyesmim, viszont most 7900 Ft-ra le volt árazva ( 30 ml ), így nem hagyhattam ott:)
Volt most már egy új fajta is, de az nem tetszik annyira, szerintem az ki fog maradni nekem.

Lip Smacker Raspberry Melon

Ahogy láttam éppen elég fogyóban voltak itt, egy dobozkában volt pár fajta, szerencsére pont volt ilyen, amilyet szerettem volna.
Ugyanazt tudom elmondani róla mint a másikról, imádom:)

The Color Workshop essential baked powder compact

Ezzel is szemeztem már egyszer, de épp akkor amikor 20% akció volt és ezren voltak, végül kimenekültem. Most pedig le volt árazva, így ugyanúgy 20%-al olcsóbban kaptam meg:D
Olvastam már pár blogban erről a márkáról, de én még nem láttam sehol ezelőtt ( vagy csak elkerülte a figyelmemet? ).


Csomagolása nekem nagyon tetszik, belül tükör is van, kis helyen elfér, utazáskor is praktikus. A színek nagyon szépek, viszont eléggé porladnak felvitelkor, a pigmentáltságuk pedig különböző. A legvilágosabb, a lila és a rózsaszín a legkevésbé pigmentált. A kék meg a zöldes-fekete viszont gyönyörű!
Az ára 1690 Ft eredetileg.


2010. december 8., szerda

Tegnapi vásárlás

Már eddig is vonzott a MAC Viva Glam Cyndi szájfény és most megvettem végre:) Gyönyörű színe van! Hétvégén majd csinálok vele sminket.
A másik amit vettem az I love raspberry&blackberry hab és tusfürdő. A testvajat nagyon szeretem, ezért gondoltam beszerzek másik terméket is. Nagyon finom illata van!


Tervben volt ruha vásárlás is, de sajnos semmit nem találtam.
Egyébként az Allee H&M-ben lehet most kapni többféle ecsetet ( fekete nyelű ). 
Én szemre valót akartam, abból egy féle volt itt, ami nekem nagy sajnos. 
Volt egy fekete tus ( dipliner ) amin gondolkoztam, hogy megvegyem e, de végül otthagytam. Valakinek van tapasztalata? 

Egy teljesen más téma: rájöttem, hogy nagyon sok kép előnytelen rólam ( van ami alig hasonlít:D, a tegnapi képeket kapásból eltűntetném, a szememet leszámítva ) , úgyhogy ezentúl megpróbálok jobb képeket készíteni, remélem sikerülni fog:) Meg mondjuk annak is örülnék, ha sikerülne minden színt visszaadni.

2010. november 6., szombat

Lip Smacker

Hát ez szerelem!
Pár hónapja csak gyorsan berohantam valamiért a Douglasba és a pénztárnál vettem észre ezeket az ajakápolókat. Szimpi volt, de őszintén szólva én még nem hallottam róla azelőtt, ezért hirtelenjében nem vettem meg.
Azóta viszont olvastam róla sok jót, úgyhogy végképp muszáj volt beszereznem egyet:)



Tényleg nagyon jól hidratál és ápol. Emellett isteni illata és íze van:D
Én vattacukrosat vettem ( hozzáteszem nem az a tömény illata van, hanem kellemes szerintem ), de volt epres, rágós, fantás, sprite-os, cola-s, a többire sajnos nem emlékszem.

2010. október 30., szombat

I love...raspberry & blackberry body butter

Tegnap benéztem a Douglas-ba teljesen más indíttatásból, amikor felfigyeltem ezekre a termékekre. Őszintén szólva eddig a sminkeken és a parfümökön kívül nem igazán néztem mást a Douglas-ban, gondolom ezért nem is tűntek fel eddig.

Én imádok minden gyümölcsös, édes illatú dolgot. És ezek pont olyanok.
Volt többféle illat, strawberries&milkshake, vanilla&ice cream, lemon&limes, mango&papaya és ez amit én vettem. Mindegyikből többféle termék volt, habfürdő, ajakápoló, testradíros tusfürdő (ha jól emlékszem) és a testvaj ami jött velem haza.