Ez a szájfény a Look Of Love szett egyik lakója volt, nem próbáltam még ilyen jellegű terméket előtte. A Barely Legal árnyalat lapult a csomagocskámban, ami egy szolid, barackos szín.
Azt ígéri, hogy teltebbé varázsolja ajkunkat és hidratál.
A csomagolás nem annyira csicsa, de azért mint mindig, most is megadják a módját, különlegessége a tetején lévő strasszkő, én imádom.
Az applikátora hagyományos, elég kicsi, így nem vesz fel sok festéket, többször át kell menni vele a szánkon.
Illata enyhén púderes, vaníliás, nem erős. Állaga egy kicsit ragadósabb, mint sok más szájfényem, de egyáltalán nem vészes, egyszerű a felvitele. A színe a számon kissé túl átlátszó szerintem, lehetne barackosabb.
Felvitel után egy ideig bizsergető, hűsítő, mentolos érzése van, de kibírható, nem csíp különösebben, de azért kicsit fura :D
Vitaminokat, jojoba és avokádó olajat tartalmaz hidratáló hatása érdekében. Az ajaknövelés is észrevehető, főleg az alsó ajkamon, de persze nem Geronazzo Máriához hasonló szájam lesz (még jó).
Összességében egy különlegesebb darab, örülök, hogy ilyet is kipróbálhattam. A Too Faced honlapja szerint 12 árnyalatban kapható, 19 dollárért. Így szettben megérte, de lehet külön ennyiért nem venném meg vagy talán egy erősebb színt.
Próbáltatok már ajakdúsító szájfényt?:)
A következő címkéjű bejegyzések mutatása: Too Faced. Összes bejegyzés megjelenítése
A következő címkéjű bejegyzések mutatása: Too Faced. Összes bejegyzés megjelenítése
2012. november 19., hétfő
2012. augusztus 22., szerda
Too Faced Lash Injection szempillaspirál
A Look Of Love szettben volt ez a termék, ami a második Too Faced spirálom, a Lashgasm után. Hogy melyiket szeretem jobban hamarosan kiderül:)
A csomagolása semmi csicsa, elég egyszerű, de nekem tetszik nagyon, a fekete-rózsaszín összeállítás és a kis sminkelős csajszi ábra főleg:)
A keféje "hagyományos" és kicsit duci, ettől függetlenül szerintem egyszerű a használata, nem kentem még soha össze vele semmit. A végén általában kissé sok festéket vesz fel, de ezt egy laza mozdulattal meg lehet oldani. (mostanában nem ez az első spirál, aminél ezt tapasztaltam)
Felvitele könnyű, nem kell ezerszer átmenni rajta, hogy kellő hatást érjünk el vele. Sőt oda kell figyelni, hogy ne vigyünk fel túl sokat, mert akkor eléggé pókháló hatása lesz és néhol összeragadnak a pillák. Hatása... hát igen, dúsít, hosszabbít, elég tartós is, de szerintem azért nem extrém módon, ahogy ígéri. Összességében nem egy rossz spirál, de többet szoktam a Lashgasm után nyúlni.
Próbáltatok már Too Faced spirált? Bevált?:)
A csomagolása semmi csicsa, elég egyszerű, de nekem tetszik nagyon, a fekete-rózsaszín összeállítás és a kis sminkelős csajszi ábra főleg:)
A keféje "hagyományos" és kicsit duci, ettől függetlenül szerintem egyszerű a használata, nem kentem még soha össze vele semmit. A végén általában kissé sok festéket vesz fel, de ezt egy laza mozdulattal meg lehet oldani. (mostanában nem ez az első spirál, aminél ezt tapasztaltam)
Felvitele könnyű, nem kell ezerszer átmenni rajta, hogy kellő hatást érjünk el vele. Sőt oda kell figyelni, hogy ne vigyünk fel túl sokat, mert akkor eléggé pókháló hatása lesz és néhol összeragadnak a pillák. Hatása... hát igen, dúsít, hosszabbít, elég tartós is, de szerintem azért nem extrém módon, ahogy ígéri. Összességében nem egy rossz spirál, de többet szoktam a Lashgasm után nyúlni.
Próbáltatok már Too Faced spirált? Bevált?:)
2012. március 1., csütörtök
Too Faced szemhéjpúder & lashgasm szempillaspirál
Karácsony táján rendeltem meg a Too Faced Beautiful Dreamer szettjét (amiből most két terméket láthattok, többiről majd később), nagyon vártam, hogy végre a kezembe tarthassam :) Ez volt a második személyes találkozásom Too Faced termékekkel, nagyon kíváncsian vártam, hogy milyen lesz a kapcsolatunk.
Első benyomás... tudom, hogy sokaknak túl giccsesek a Too Faced designjai, de őszintén megmondom nekem a legtöbb tetszik. Ezeknek is nagyon tetszetős számomra a csomagolásuk. A szemhéjpúderen lévő minta szerintem szép, a szempillaspirálon a rózsaszín metál felirat kifejezetten tetszik, bár lehet, hogy nem arannyal párosítottam volna. Szerencsére egyáltalán nem kopik róla a felirat. A szemhéjpúder pattintós módon, jól záródik, belül pedig tükör is található.
Véleményért, további képekért katt:
Címkék:
Szemhéjpúder,
Szempillaspirál,
Teszt,
Too Faced,
Vélemény
2011. április 17., vasárnap
Asos zsákmány
Ezeket még szülinapomkor rendeltem. A rendeléssel megint minden rendben volt, jól be volt csomagolva, gyorsan megkaptam:) És egy dolgot leszámítva, a többi tetszik nagyon!
Egyébként még mindig ingyenes szállítás van, és elkezdődtek pár napja a leárazások.
Leopárdos táska:
Imádom! Mintája, formája, anyaga... minden nagyon tetszik!
Fagyis ajakápoló szett:
Van egy kisebb ajakápoló mániám, így amikor megláttam ezt a szettet nem tudtam otthagyni.
De sajnos csak az illata finom, meg a csomagolása tetszetős. Maga az ajakápló nagyon kemény:( Alig lehet kiszedni belőle.
Beautilicious szett:
Nagyon finom illata van mindegyiknek!
Egyébként még mindig ingyenes szállítás van, és elkezdődtek pár napja a leárazások.
Leopárdos táska:
Imádom! Mintája, formája, anyaga... minden nagyon tetszik!
Fagyis ajakápoló szett:
Van egy kisebb ajakápoló mániám, így amikor megláttam ezt a szettet nem tudtam otthagyni.
De sajnos csak az illata finom, meg a csomagolása tetszetős. Maga az ajakápló nagyon kemény:( Alig lehet kiszedni belőle.
Beautilicious szett:
Nagyon finom illata van mindegyiknek!
Feliratkozás:
Bejegyzések (Atom)

















