A következő címkéjű bejegyzések mutatása: Személyes. Összes bejegyzés megjelenítése
A következő címkéjű bejegyzések mutatása: Személyes. Összes bejegyzés megjelenítése

2015. szeptember 24., csütörtök

Mindennapok #17

Még egy kis nyár! :)

Hamburger Day

 Pátyi Pincenapok

 Papa Roach


Barátnős Balcsizás

Skindred 

 Lángos buli

 Esküvőőn voltunk <3

 Strand Fesztivál

 Veszprémi Állatkert



Nektek hogy telt a nyár? :)

2014. december 18., csütörtök

Blog Karácsony 2014

Iluss idén is megszervezte a karácsonyi ajándékozást bloggerek között, amire jelentkeztem én is. Régebben a suliban is imádtam a húzós ajándékozást, így nem kérdés, hogy ezen is szívesen veszek részt már második alkalommal. A sorsolás úgy döntött, hogy Ingridnek adtam, én pedig Missytől kaptam. Nézzük mit rejtett a csomag! :)




- essence holographic effect szemhéjfesték - peach beach
- essence effect körömlakk - 02
- Rival de Loop rúzs - Princess

Nagyon köszönöm a szép ajándékokat! :) Köszi a szervezést, még sok ilyet!

Kellemes Ünnepeket Kívánok Mindenkinek! <3

2014. november 2., vasárnap

Mindennapok #16

Egy kis visszatekintés a nyárra, így a hideg bekövetkeztével :) Nem voltam úgymond különleges helyen, de már annak is örülök, hogy voltam nálunk Balatonon, fesztiválokon, vagy hogy elmentünk pl. a Kopaszi gátra, Római Partra, közös főzések, és a többi, sok a szép élmény, ezekből válogattam :)

 Kreatív reggeli a tetőteraszon

Indulás Megyer Camp-re
(egyik legjobb barátnőméké a kutyus, imádom)

Volt 

Romantikus vacsi

Balcsi

 Lángos buli

Sziget (A Day To Remember <3)

Kopaszi gát

Sushii

 Grillezgetés

Láblógatás


Házi gyros

Fish!
Nektek hogy telt a nyár?:)

2014. június 10., kedd

Mindennapok #15

Elég rég volt ilyen, de azért megpróbáltam az elmúlt pár hónapból válogatni, és ezentúl lesz gyakrabban! :)

 *-*

 Gozsdu Udvar

 Nivea újdonságok

 Hamburger party

 LEN- Fish!

 Vagheggi bemutatón Sminkkel Vikivel 

 Nagyszínpad elődöntő- Cloud 9+

 Rákattantam a Gelatiamo Single fagyikra

 Insane

Schwarzkopf bemutató

Ez még március, 
de hát olyan szép volt, hogy itt a helye! :D

Nektek hogy telt az elmúlt hónapotok?:)

2013. december 21., szombat

Blog Karácsony

Iluss, a Fiatalos blog írója szervezett egy szuper ajándékozást bloggerek között, amire én is jelentkeztem. A sorsolás úgy döntött, hogy Ilussnak adtam ajándékot, én pedig Ramitól kaptam. Nézzük mit rejtett a csomagocska!:)


-Kézi készítésű rózsa szappan
- Mézestej fürdőbomba
- Nyaklánc
- Fülbevaló
- Mézeskalácsok




Nagyon köszönöm a szép ajándékokat! :) Ha kíváncsiak vagytok mit adtam Ilussnak, nála megnézhetitek! Nagyon jó kezdeményezés volt szerintem, a szervezést is köszi, remélem lesz még ilyen! :)

Kellemes Ünnepeket Kívánok Mindenkinek! <3

2013. november 8., péntek

Mindennapok #14

Fú de rég volt ilyen bejegyzés. Gondoltam nem rakok már ki nyári képeket így novemberben, szóval az elmúlt pár hónapból válogattam. 

Lush fürdőgolyó <3

 Nyugis szombat este

Egy jó pizza

 Autumn Flower

 Pink, csillog

Sushiii

LoveBug-ban voltunk, onnan a gyűrű,
utána egy kis barátnős rozézás

Idoru 10 éves koncert

 Close Your Eyes koncert

Nyertem egy limitált Fish! bögrét (lehet az még nyáron volt)
Btw minden bögrés képen még fiatalabbnak nézek ki, mint amúgy


 Szivárvány az ablakomból

Ha lesz gyerekem biztos, hogy a H&M-ből fogom öltöztetni:D

Német órai haverom

Halloween bulira készülődés
Sajnos az ebayről rendelt boával nem készült már kép


Nektek hogy telik az ősz?:)