A következő címkéjű bejegyzések mutatása: NYC. Összes bejegyzés megjelenítése
A következő címkéjű bejegyzések mutatása: NYC. Összes bejegyzés megjelenítése

2013. december 20., péntek

Karácsonyi körmök- Top of the Gold

Először visszaraktam a kosaramból ezt a fedőlakkot, mert hogy annyi lakkot vettem, vissza kéne fogni magamat...de végül következő alakalommal nem tudtam otthagyni, annyira kacsintgatott rám:D
Gondoltam úgy is itt a karácsony, az egyik kedvenc színösszeállításom mostanában egyébként is a piros-arany, így előkaptam a kedvenc piros Max Factor lakkomat (amit amúgy még az első blogger talin kaptam, kb. 2 és fél éve, és még mindig tökéletes, egyáltalán nem sűrűsödött be) és fölé raktam az arany szépséget. Imádom! Sajnos természetesen képeken nehéz visszaadni, de azért próbálkoztam.

A piros lakk egyébként egy rétegben is szép, de azért felvittem kettőt, a fedőlakkból pedig egy réteggel ennyi arany cuccost fel lehet varázsolni könnyedén.





Ha már karácsony, ITT tudtok jelentkezni egy gyors nyereményjátékra, vasárnapig tart, hajrá! :)

Hogy tetszik? Szoktatok használni arany fedőlakkot?:)

2013. május 26., vasárnap

NYC új kollekciós körömlakkok- Anise Green, Fresh Blue, Blue.L.ita, Strike a Rose

A NYC idén tavasszal 40 körömlakkból álló színpompás kollekcióval vár minket. A Müllerben meg lehet tekinteni a "tornyot", én még ott nem jártam mostanában, de a Rossmannban is voltak már újdonságok, amikor arrafelé vitt az utam. Van pár régebbi lakkom tőlük, amiket nagyon szeretek (legnagyobb kedvenc a Perpetual Peony, és a Supernova fedőlakk), így amikor megpillantottam a szépséges In a Minute újdonságokat, rögtön kettő a kosaramban landolt. Nehéz volt a választás, de végül is a világoskéket (Blue.L.ita) és a pinkeset (Stike a Rose) hoztam el. A másik két lakk tesztelésre érkezett, örülök, hogy pont a másik féléből, az Expert Last családból. Mindkettő élénk, kicsit neonos, ugyan a zöld nem igazán az én színem, de ez kifejezetten tetszik.


Kaptunk feladatot is a NYC-től, amivel meg lehet nyerni a 40 csodát, ha szerencsések vagyunk (légyszilégysziii).

Már egy ideje terveztem Water Marble féleséget készíteni, nemrég találtam egy egyszerű nek tűnő videót, ahol víz nélkül készíti el a manikűrt. Természetesen elsőre nem sikerült túl jól, de hát valahol el kell kezdeni. Mondjuk nem ártana végre beszereznem normális eszközöket is, az essence marble mania körmös szettben lévő ecsetkével próbálkoztam, ami sajnos nekem nem jött be túlságosan.


A másik egy hétköznapibb összeállítás, mindenképp olyat akartam amiben benne van mindkét In a Minute árnyalat, és valami egyszerűbbet, így csak az egyik körmömre került háromszög strasszal (amit kicsit jobban a háromszög csúcsába is rakhattam volna, de most így sikerült), egy másikra pedig virág (ami szerintem sokáig nem fog tartani sajnos) és kész is!


Magukról a körömlakkokról majd egy külön bejegyzést szeretnék csinálni, amiben össze is hasonlítom őket, és mivel nemrég vannak a tulajdonomban, van még mit tesztelni rajtuk, de utána mindenképp jelentkezem a bővebb véleménnyel:)

Hogy tetszenek? Szeretitek a NYC lakkokat?:)

2013. február 4., hétfő

NYC Simple Metallic folyékony szemhéjtus+smink

Elég rég nem használtam folyékony tust, de örültem ennek, mert egy szépséges metál arany színt kaptam tesztelésre. Három színben kapható: Surpentine purple, Leopard print és ami az enyém, a Liquid gold.



Először önmagában, csak szemhéjalapozó fölé próbáltam ki, szilveszterkor pedig fekete füstös szemhez, aww! Ahhoz képest hogy nekem ezek a sima ecsetes tusok nem annyira állnak kézre, régebben bénáztam velük eleget, ezzel semmi problem nem volt. Elegendő festéket vesz fel az ecsete, akkor is ha csak szimplán kihúzom a tubusból. Könnyedén tudtam vele normális vékonyabb és vastagabb vonalat is húzni. Csodás színe van, jól fed, nem kell sokszor átmenni a vonalon, hogy olyan legyen az eredmény, mint a képeken. Viszont jobb a fedése ha szemfesték fölé visszük fel, szóval ajánlatos ha magában akarjuk használni egy matt bőr színnel átmenni a szemhéjunkon előtte. Tartósságára sincs panasz, valamelyik nap dél körültől késő estig viseltem és ugyan kicsit vesztett a színéből, de jó állapotban volt még. Összességében megkedveltem, a kékes szememhez jól illik szerintem, az ára is eléggé baráti, 800 Ft körül kapható.




A véleményemet nem befolyásolja az, hogy a terméket a Coty Hungary Kft.-től kaptam. Minden bejegyzésben a saját tapasztalataimat írom le.  

Szoktatok használni színes tusokat?:)

2013. január 21., hétfő

NYC Supernova fedőlakk

I MÁ DOM! Teljesen beleszerettem ebbe a fedőlakkba. Sajnos nagyon nehéz teljesen visszaadni képeken a szépségét, de azért megpróbálom valamennyire. Használtam már világosabb színeken is, nude és fehéren, szerettem azokat is, különlegessé tesz bármit, de sötétebb lakkokon még jobban kijön.




Miss Sporty lasting colour - 340
Gyűrűs: Aden - Vibrant Fuchsia
NYC - Supernova fedőlakk

Próbáltátok már a Supernova fedőlakkot? Melyik a kedvenc fedőlakkotok?:)

2012. június 8., péntek

NYC Ultra Last rúzsok - Air Kiss, Fragile Pink

Először egy kis közérdekű, amiről kissé lemaradtam a héten, mert nem nagyon voltam neten, Zsaninál olvastam.
A facebook korlátozta az oldalak megjelenését. Szóval ha szeretnétek továbbra is mindig látni a blogomat facebookon, akkor a borítókép alatt a jobb oldalon katt a kis lefelé mutató nyilacskára, ott pedig hozzáadás az érdeklődési kör listáihoz, ha pedig még nincs ilyen listátok, akkor új lista létrehozása opció. Ha ezt megtettétek, akkor pedig mindent látni fogtok, ami a fb-n történik. Köszi!


És akkor jöjjenek a rúzsok:
Még egy 25%-os NYC akció keretében vettem ezt a két rúzst. A sok szín közül végül egy pinkes és egy szépséges barackos rózsaszínre esett a választásom.





A csomagolással sajnos nem vagyok elégedett. Az egy dolog, hogy egyszerű, könnyű, persze egy olcsó terméknél ezen nem érdemes fennakadni. Viszont az sajnos mindenképp fekete pont, hogy nem lehet a rúzst teljesen visszatekerni. Így akármilyen óvatos vagyok, már többször sikerült "belevágni" a rúzsba. (képen látszik az is, hogy az egyiknél a csomagolás is rúzsos lett)
Ami pozitívum, hogy le voltak fóliázva, így biztos, hogy senki nem nyúlkált bele előttünk.


(ennyire lehet visszatekerni)

Kellemes az állaguk, felvitelük egyszerű, csak az én vékonyka szájamnál oda kell figyelni, kell egy kis korrekció, hogy ne menjek ki a "vonalból" (de általában ez van). Pigmentáltságuk elég jó, egyszer áthúzva is szép a színük, de azért 2-3-szor át szoktam menni legtöbbször.
Nem csillámos, de nem is matt rúzsokról van szó, a Fragile Pink eléggé fényes, a másik enyhébben. A sötétebbnek a tartóssága nagyon jó, 4-5 óra után is látszik a színe (lehet tovább is, de akkor már evés time van és azt nem igen éli túl) és szerencsére szépen, egyenletesen kopik. A másik kevesebb időt bír. Egyébként egy ivást simán túlélnek és nem marad ott a "pohár nyom" a számon:D
Ami még pozitívum, hogy csak nagyon kicsit szárítják a számat.
Összességében szerintem ár/érték arányban nagyon jó, van még pár szín a kívánságlistámon.




Mi a véleményetek a NYC rúzsokról?

2012. február 26., vasárnap

NYC Expert Last körömlakk - Perpetual Peony

Nagyon szeretem a pink körömlakkokat, így neki sem tudtam ellenállni :) A héten ( és még március 2.-ig ) NYC 25%- os akció van a Rossmannban, gondoltam enyhítem kicsit a körömlakk hiányomat iránti vágyamat.
Gyönyörű a színe, egy rétegben is szép, de azért felvittem két réteget, főleg, mert az első rétegnél volt olyan körmöm, ami nem sikerült egyenletesre, így a másodiknál próbáltam korrigálni.
Az áll rajta, hogy akár 7 napig tartós, sajnos nekem 2 nap után több körmömnek kopott a széle. ( alap-fedőlakkal. De már többször elgondolkoztam azon, hogy az én körmeim a bénák :D )

NYC - 111 Perpetual Peony


Szeretitek a NYC lakkokat? :)

2011. december 21., szerda

NYC quick dry körömlakk - Wall Street

Sajnos csak gyors bejegyzésre van időm, annyira béna vagyok, hogy a karácsonyi teendők mellett sikerült le is betegednem. Pedig nagyon szerettem volna karácsonyi sminkes bejegyzés(eke)t csinálni, de nagyon úgy tűnik, hogy nem fog összejönni :( De szilveszteri lesz mindenképp.
Most pedig nézzük ezt a lakkot :) Ezelőtt csak egy NYC lakkal rendelkeztem, szerettem volna beszerezni még. Volt pár amiket tudtam már előre, hogy szeretném, de sajnos hiány volt. Ez a rózsaszín viszont nagyon megtetszett. A színe nagyon tetszik, világos rózsaszín, apró ezüst csillámokkal és kicsit lilás fénye van. Az állaga szerintem elég híg, ezért oda kell figyelni jobban felvitelnél. Van, hogy alig vesz fel festéket, van, hogy sokat, de egyébként nem nehéz egyenletesen felvinni, miután megvan a kellő mennyiség. Egy rétegben kicsit halovány a színe, két rétegben láthatjátok. Száradása tényleg gyors, bár valahogy úgy emlékszem a másik NYC lakknál gyorsabb volt, pedig ugyanaz a fajta. Tartósságát tekintve igen jól teljesített ( mindig használok alap & fedőlakkot ), 1 hét után a széleknél volt kis kopás, de ennyi. Szerintem be fogok még szerezni más színeket is :)




Szeretitek a NYC lakkokat? Melyik az a szín, amit mindenképp érdemes beszerezni szerintetek? :)

2011. december 14., szerda

NYC Sky Rise szempillaspirál

Már egy ideje megvan ez a szempillaspirál, csak sikerült elkevernem valahova, de a napokban újra rátaláltam és az időzítés sem rossz, ugyanis dec. 17-ig 25%-os NYC akció van a Rossmannban. Bár az eredeti ára is baráti a spirálnak, de most még annál is olcsóbban be tudja szerezni, akinek esetleg megtetszik :)



A csomagolása először kicsit fura volt, megszoktam a ducibb spirálokat, ez viszont nagyon vékony, ami használat közben semmi hátrányt nem jelent, csak elsőre szokatlan volt. A spirál fekete alapon metál rózsaszín feliratai viszont nagyon tetszettek elsőre is.
A keféje is nagyon vékony, könnyű "dolgozni" vele. Egy hosszabbító spirálról van szó, ami szerintem teljesíti is ezt a küldetését. Szépen szétválasztja a pillákat, hosszabbít, nem csomósodik a festék és viszonylag tartós is, nem "lapulnak le" a pillák pár óra múlva. Arra figyelni kell, hogy ne vigyünk fel túl sok festéket, mert akkor kicsit pókhálós hatása lesz. Valahol olvastam, hogy volt, akinek irritálta a szemét, én semmi ilyet nem tapasztaltam.
Az ára 600 Ft körül van, szerintem mindenképp megéri.




Ők pedig a tegnapi zsákmány :)


Próbáltátok már ezt vagy másik NYC spirált?


Ui: Aki még nem látta, facebookon jelentkezhettek vasárnap reggelig a karácsonyi nyereményjátékomra, kiraktam oldalt a blogra is, hajrá lányok :)

2011. július 27., szerda

NYC quick dry körömlakk + outfit "előzetes"

Bocsi, hogy megint körömlakk, de az elmúlt hónapokban nagyon rájuk vagyok kattanva :) Főleg az élénk színekre és ez is egy szép pink. A felvitele könnyű, tényleg gyorsan szárad és két rétegben gyönyörű a színe.



NYC körömlakk - 238 MoMa
Essence nail art glitter topper - shiny star
Essence btgn fedőlakk

Az outfit azért előzetes, mert ennél jobb képeket szeretnék majd csinálni, csak még ki kell találnom hogy, bár a legjobb az lenne ha lenne valaki, aki csinál rólam képeket, de perpill nem nagyon tudok senkit se "befogni" :D Ez a tegnap esti barátnőmmel beülős ruhám volt.


Nadrág - Mango
Felső - Tally Weijl
Farmer boleró - New Yorker

2011. június 23., csütörtök

Max Factor és NYC ajakfilc

A Max Factor ajakfilcéről már írtam egyszer itt és itt pedig láthatjátok, hogy mutat a számon. Azóta még egy színnel gazdagodtam és úgy gondoltam a NYC ajakfilcével is teszek egy próbát ( rózsaszín árnyalatok miatt főleg vonzott ), őket fogom most összehasonlítani.


Teljes bejegyzéshez katt:

2011. június 6., hétfő

Májusi kedvencek


Essence my skin intenzív ápoló arckrém : Amióta megvan szinte csak ezt használom. Nagyon finom illata van, nem nehéz, jól hidratál.

NYC natural matte alapozó : Múlt hónapban nagyon sokat használtam, de őszintén megmondom nekem a mattító hatására egyenlőre nincs igazán szükségem, úgyhogy arról nem tudok beszámolni. Viszont természetes hatású alapozó, főleg hétköznapokra szoktam használni.

MAC pirosító - Giggly : Imádom a színét! Nagyon szép világos rózsaszín, csillámmentes, kivéve a közepén lévő szivecske, nagyon szép fényt ad.

Urban Decay Preen Shadow Box : Hat gyönyörű szín található benne plusz egy fekete szemceruza.

L.A. Girl rúzs - Secret Admirer : Ez a rúzs már régóta megvan, csak feledésbe merült. De most megint elővettem ebben a hónapban. Nagyon szép rózsaszín, krémes, nem kopik le hamar.

Essence multi action smokey eyes szempillapsirál : Abszolút kedvenc lett! Itt már írtam róla bővebben.

Essence Blossoms etc... körömlakk - bloom-a-loom : Igazából mindegyik színt nagyon szeretem ebből a kollekcióból, de a lila talán a legszebb!

+

H&M hajcsat / kitűző

A hónap csalódása:


Igen, tudom, most nagyon sokan csodálkoztok. Eddig szerintem csak jót hallottam erről a szemhéjalapozóról, de nekem egyszerűen nem jó. Már többször kipróbáltam és nem lett rajta szép a szemhéjfesték, nehéz volt eldolgozni és kicsit "ráncos" lett. Nem ez az első szemhéjalapozó ami másoknak nagyon bevált, aztán nekem meg nem ( Isadora is ilyen ).

+ zene