A következő címkéjű bejegyzések mutatása: Cipő. Összes bejegyzés megjelenítése
A következő címkéjű bejegyzések mutatása: Cipő. Összes bejegyzés megjelenítése

2011. március 25., péntek

Kedvenc cipők I.

Gyönyörűen süt a nap, elő is kaptam már pár tavaszi cipellőt!
Hétköznapokon legtöbbször lapos cipőket szoktam hordani. Az egyik kedvencem most egy Zara köves balerina, amit még télen vettem, így nem nagyon tudtam hordani, két hete hétvégén avattam fel, amikor kicsit jó idő volt. A másik egy H&M leopárdos, amit nemrég vettem.
Szeretem a lapos / kis sarkú hegyesebb orrú cipőket is.
Valamint néha szoktam hordani tornacipőt, van egy flitteres Conversem, amit szeretek nagyon, de sajnos pár helyen lekoptak róla a flitterek. Még nem döntöttem el, hogy varrjak e rá vagy vegyek újat, aki látott mostanában flitteres Converset valahol, szóljon:)



Ti milyen cipőket szerettek hordani tavaszi hétköznapokon?:)