A következő címkéjű bejegyzések mutatása: Lovely. Összes bejegyzés megjelenítése
A következő címkéjű bejegyzések mutatása: Lovely. Összes bejegyzés megjelenítése

2013. november 27., szerda

Lovely Baltic Sand körömlakk & Pearl

Mint az előző bejegyzésből kiderült ők is a cserebere csomagomban lapultak. A homok hatású körömlakkokkal szemeztem már jó párszor, nem is értem miért nem került bele végül a kosaramba egy se.
A gyöngyökből vettem pinket, de azóta sem próbáltam ki. Na de most gondoltam kettőt egy csapásra.
Így első körben nude lakk (Maybelline Colorama) mellé vittem fel 1-1 körmömre őket. A gyöngyök felvitele nem is volt annyira körülményes, mint gondoltam. Persze nem sikerült elsőre tökéletesre (főleg így közelről:D), de most már többet fogok próbálkozni az biztos. Egy papírlap fölött szórtam rá a körmömre őket, aztán onnan simán vissza tudtam juttatni a felesleget. Végül is úgy döntöttem rakok fedőlakkot a gyöngyök fölé, de így is azt gondoltam, hogy hamar potyogni fognak. DE NEM! Kb. 5 napig teljesen hordhatóak voltak, utána leszedtem már. A homok hatásúra nem raktam fedőt, csak alaplakkra egy rétegben vittem fel. 5 nap alatt alig kopott meg, a színe és a csillogása pedig awww!


Összességében mindkettőt nagyon megszerettem, a pink gyöngyök lesznek a következő áldozataim, és azt hiszem a homok hatású lakkokkal is barátságban leszek ezentúl :)




Nektek hogy tetszenek a kaviáros/homok hatású körmök?

2012. november 22., csütörtök

Lovely Crystal Strenght körömlakk - Nr 433

Egy Rossmann látogatásom alkalmával pillantottam meg ezt a rózsaszín lakkot az akciós termékek között. Neve sajnos nincsen, a vonalkód mellett annyi látható, hogy Nr 433 a kódja. Egy szépséges világos rózsaszín árnyalat pink csillámokkal. Amikor megláttam rögtön tudtam, hogy enyém kell hogy legyen :D



Az üvege nagyon cuki, ha már a strasszos szájfénynél tartottunk nemrég, ennek is az van a tetején. Az ecsete teljesen átlagos szerintem, kicsit vékonyka, de könnyű a felvitel vele. Egy rétegben igencsak halovány az egyébként gyönyörű szín, két rétegben volt rajtam, de lehet elfért volna még egy harmadik is. Száradása nem az a szuper gyors, de nem is lassú. Tartóssága... hmm hát fura kicsit, mert kb. három napos állapotában fotóztam, szóval ti is láthatjátok, hogy vannak körmeim amik szinte semmit nem koptak, viszont van pár ami nemhogy a szélénél, hanem valahogy a közepén lett egy kopott rész elég hamar. (ezek sajna pont nem látszanak a képeken. amúgy nem, kivételesen nem nyúltam bele :D)

Egyébként nekem ez az első Lovely lakkom, 12 ml-t kapunk így leárazva 400 Ft-ért. Összességében a könnyű felvitele és a szép színe miatt bejön és olcsó is, viszont ez a kopás ügy lehetne jobb.




Próbáltatok már Lovely lakkot? Bevált?:)