A következő címkéjű bejegyzések mutatása: Essence. Összes bejegyzés megjelenítése
A következő címkéjű bejegyzések mutatása: Essence. Összes bejegyzés megjelenítése

2015. október 13., kedd

Glamour Napok - 2015 Október

Csütörtök délelőtt felkerekedtünk Anyukámmal, és ellátogattunk az Arénába.
Először a H&M felé vettük az irányt, ahol azon kívül hogy borzasztó sokan voltak már akkor, semmit nem találtam abból, amiket kinéztem neten :( (utána beugrottam még a Vörösmarty, Europeum és Corvin H&M-be is, de ott sem, szóval nem volt szerencsém).
Rossmannból kifordultam annyian voltak, inkább elmentem később a közelemben lévőbe pár dologért.
F&F-et mindenképp szerettem volna, mert a home részlegről is kellettek cuccok, meg a ruhákat is meg akartam nézni. Sikerült kifognom egy leárazott cipőt, pont nemrég szerettem volna ilyesmit.
A Claire's-be telefontokok miatt néztem be, majd találtam egy leárazott unikornisos fülbevalótartót (kezdőképről  lemaradt szegény), amit nem tudtam otthagyni. Ráadásul kettőt fizet (Anyukám is vett valamit) hármat kap akció volt, így egy telefontok is az enyém lett.
Müllert meg DM-et másnap ejtettem útba, és próbáltam visszafogni magam...
A KIK-be szerettem volna még bemenni, de annyian voltak, hogy sajnos nem volt már hozzá energiám.



KATT:

2014. október 13., hétfő

Glamour Napok - 2014 Október

Sok időm most sem volt Glamour Napozni, de azért sikerült pár dologra lecsapnom, amire szükségem volt (és amire kevésbé :D). Egy új (mű) bőr nacit mindenképp szerettem volna, mert az előző elhasználódott szegényke, valamint pulcsik voltak még a kívánságlistám élén. 

Sajnos két dolgot a sietségben sikerült elfelejtenem, a Müllerben akartam venni Nyx szemhéjpúder alapozót, meg Nivea lip buttert. A másik sajnálatos dolog, hogy F&F-be nem jutottam már el...de hát ez most így alakult, majd máskor. A New Yorker nem volt tervben, de végül benéztem, és megakadt a szemem a szívecskés pulcsin :) A DM-el nem volt nagy szerencsém szombaton (pedig nálunk Gazdagréten voltam, ahol eddig mindig mindent találtam, amit akartam), az Alverde szemöldökformázóját szerettem volna nagyon (kettőt már elhasználtam belőle, imádom!), de le volt fosztva. Végül a L'oreal blackbuster filces tusból vettem egy újat, az elmúlt majd 1 évben csak ezt használtam tusként. A Balea zuhanyzás közbeni testápoló pedig pont le volt árazva, kíváncsi vagyok rá. 

A Müllerben pár szépség mellett a hajam került a középpontba most. A  Guhl balzsamról Ingridnél olvastam, és felkeltette az érdeklődésemet, a Fructis hajápoló meg épp le volt árazva, gondoltam egy próbát megér.
Amit nem fotóztam le, az Interspar-ban vettem két ágyneműhuzatot, meg a Müllerben pár nasit. Ja meg a fotókon lévő pihe puha pléd is Interspar-os zsákmány, imádom! :D


Első nap

 H&M - 8990 Ft-20%

 
 Mango - 11 950 Ft-20%

 H&M - 3990 Ft-20%

 New Yorker - 4000 Ft

H&M - 3000 Ft

 L'oreal blackbuster super liner - 1990 Ft-50%
Catrice Metallure bronzer - 1545 Ft-20%
Catrice Beautifying Lip Smoother - 1095 Ft-20%
Essence Hello Autumn pirosító - 945 Ft-20% 

Fructis Goodbye Damage hajápoló - 795 Ft
Guhl balzsam - 1290 Ft-20%
L'oreal micellás víz- 1490 Ft-30+20%
Balea zuhanyzás közbeni testápoló - 700 Ft

Ti voltatok Glamour Napozni? Miket sikerült vásárolni? :)

2013. október 24., csütörtök

Primőr Bloggertalálkozó 2013

Sajnos szépséges képekkel én nem nagyon rendelkezem, mert a fényképezőm betegeskedett, a telefonom meg inkább no comment, de azért szeretnék mindenképp írni a múlt szombatról, a képek minőségéért pedig so sorry.


Megmondom őszintén én a későn fekvő-később kelő típus vagyok, így elég nehezen sikerült a szombat reggeli fél 8-as ébredés, de természetesen megérte, és izgatottan vártam a nap folytatását. Sajnos viszont nem voltam túlságosan a topon, szerettem volna többet vegyülni, ismerkedni, de ez nem jött teljesen össze. Ettől függetlenül nagyon örülök, hogy láttam új/régi arcokat, és volt akikkel azért sikerült beszélgetni is:) Többiekkel meg remélem legközelebb.

A Primőr csapatának pedig köszönöm a meghívást, az egész napot, a meglepiket, annyira kedves és pozitív hozzáállású az egész csapat, mindig jó érzéssel tölt el.

Először az Essence és a Catrice újdonságaival ismerkedhettünk meg Qeis Lina és Nagy Réka segítségével. Az asztalokon megcsodálhattuk a trendkiadásokat, és az új szortiment egyes darabjait. Nekem az essence karácsonyi "happy holidays" kollekciója dobogtatta meg leginkább a szívemet, az összerázós hópelyhes lakkal szórakoztunk eleget:D
Novembertől lehet majd kapni, ha jól emlékszem a Müllerekben. Az essence 2 új illattal is kijött ősszel, amik a like a party in paradise és like a party of my life névre hallgatnak, valamint karácsonykor (nov-decemberben) lehet majd kapni egy mini illat szettet, amiben az 5 legnépszerűbb illat lesz megtalálható 7 ml-es üvegekben.
A Biebs, vagyis "beauty beats" trendkiadást ha jól hallottam már van ahol lehet kapni, engem (sajnos vagy nem sajnos) vele nem lehet megvenni, de biztos van elég rajongója. Maga a kollekció viszont a dombornyomott cuccokkal nagyon menő, a Bieber körömlenyomatokra pedig azért kíváncsi vagyok:D
Az essence újdonságai közé tartozik még a "gail nails at home", amivel otthon készíthetünk zselés körmöket, amik elvileg akár 10 napig is eltartanak, és könnyedén eltávolíthatóak. Izgalmasan hangzik, kíváncsi vagyok az első pár tesztelőre, 2 szerencsés nyert szombaton 1-1 kezdő szettet.



Catrice csipkés, gótikus, fekete-vörös-nude színvilágú "Thrilling me softly" trendkiadásának a legizgalmasabb darabja szerintem a felragasztható szemhéjtus, de az ajakszínezők és pirosító stick-ek is felkeltették az érdeklődésemet, a csomagolást pedig imádom. Novembertől lesz elérhető a Müllerekben.


Ezek után jött a torta meglepi essence és catrice dizájnban, és egy kis falatozás (minden nagyon finom volt), beszélgetés, amíg átpakolták a termet a Max Factor bemutatóra.




Szűcs Adrienn vezető sminkes már ismerős volt, viszont rajta kívül két új Max Factor tagot ismerhettünk meg Kalapos Adrienn és Kovács Nóra személyében. Amíg meséltek az újdonságokról és a nemrég bevezetett termékekről, Szűcs Adri két sminket varázsolt a modellekre a "Wild kollekció" és az új alapozó bemutatásával is. A "Whipped Creme alapozó" egy habkönnyű termék (olyan mint a tejszínhab, és tényleg), ami hidratál és mattít egyben.
Ezen kívül a már bevezetett CC krém, és a 60 éves jubileuma alkalmából új csomagolást kapott Creme Puff kőpúder állt még középpontban. Ó és hát egy top secret infóval is gazdagodtunk.




Kis szünet után érkezett az Artdeco és BeYu előadás, ahol már eléggé fáradtak voltunk, de feldobták a hangulatot szerintem. Élő Péter hozta megint a formáját:D (tavaly Olay színben tűnt fel), valamint Szecsődi Márta működött közre, Keserű Barbi pedig sminkelt, és pár trükköt is elmesélt nekünk.
Az Artdeco alaptermékeinek átfutása után az őszi/téli kollekcióba vezettek be minket, aminek a mottója a „Vadnyugat találkozása az ázsiai hangulattal”, a karácsonyi kollekció pedig a csillogás jegyében fog telni, a "Vintage Glam" kiadással. 

BeYu eddig nem nagyon hozott lázba, így főleg jó volt megismerni kicsit jobban a márkát. A karácsonyi kollekciója, ami a "Rock Romance" névre hallgat, a holografikus lakkokkal pedig csodás.

Bízok benne, hogy semmi fontosat nem hagytam ki, vagy írtam el, elég sok volt az infó! Remélem még sok sok ilyen szép napon vehetek részt, és (még) jobban megismerhetem a többieket is:)

Hogy tetszenek az újdonságok? Ők pedig a kapott szépségek, írjátok meg mikre vagytok a legkíváncsibbak!:)





2013. január 29., kedd

Rossmann shopping

Eléggé feltöltött essence állványokkal találtam szemben magam múlt héten, de próbáltam nem összevissza vásárolni a kifutó termékek közül:D Főleg a körmeimnek kedvezett ez a kör, de rájuk is fér, mostanában rosszabb minőségűek. A körömlakklemosóm is elfogyott, visszatértem az essence körömerősítő lemosójához (ez nem volt akciós) és a fixing system is körömerősítős. A 2 in 1 körömágybőr eltávolító zselére szimplán kíváncsi vagyok, nem volt még ilyen termékem. A cookie love körömlakkot pedig nem tudtam otthagyni, mostanában erőteljes barna szín kattanásom van és a díszítő cuccokra úgyszintén.
A matt bronzosítót mindenképp szerettem volna beszerezni, a fix&matte áttetsző púderről pedig olvastam nagyon jókat (is), kíváncsi vagyok milyen, ennyi pénzért beugrott a kosaramba.
Fekete szemceruza pedig mindig kell, ennek szép erőteljes színe van, kis csillámokkal és remélhetőleg tartós.

Ami teljesen kilóg a sorból, de becsusszant a vásárlásomba: a paprikaolaj. De erről majd egy későbbi bejegyzésben...



studio nails 2 in 1 körömágybőr eltávolító 
studio nails nail fixing system step 1
studio nails nail fixing system step 2

bronzing compact powder matt
fix & matte! transculent loose powder
sun club 100% splash proof vízálló szemceruza

nail art jewels 02 milky way
colour&go körömlakk-cookie love

essence körömerősítő körömlakklemosó
Yamuna paprikaolaj

Lecsaptatok valamire az akciós essence termékek közül?:) Ezek közül van valamelyikkel tapasztalatotok?

2013. január 24., csütörtök

Essence tavaszi frissítés kedvencek

Februárban érkezik az essence új szortimentje (kifutó termékek már a Rossmannokban is leárazva kaphatóak hétvége óta), a teljes listát láthattátok már sok blogon (pl. itt), én most kiszedtem az abszolút kedvenceimet:)


essence maximum length szempillaspirál: Ritkán szoktam leragadni egy fajta szempillaspirálnál, akármennyire is szeretem (de van azért, hogy később visszatérek hozzájuk), szeretek kísérletezgetni velük. Hogy tudnék ellenállni ennek, amikor teljesen wow hatást ígér?!:D  A leírás szerint maximálisan hosszú és természetesen dús pillákat lehet vele varázsolni. (Ajánlott fogyasztói ár: 949 Ft)


essence all-in-one bb krém: Részemről nagyon szeretem a koreai BB krémeket, viszont a drogériás BB-k közül bevallom eddig csak egyet próbáltam, ami nekem nem vált be. Ennek ellenére ez az essence felkeltette az érdeklődésemet. Eltünteti az apró bőrhibákat anélkül, hogy eltömítené a pórusokat. Olaj és illatanyag mentes, SPF 30 fényvédőt is tartalmaz és három árnyalatban lesz elérhető. (Ajánlott fogyasztói ár: 1349 Ft)

essence match2cover! krém korrektor: Évek óta essence korrektort használok, csak a coverstick változatot, ideje lenne másfajtát is kipróbálnom tőlük. Krémes, matt textúrája kiváló fedést ígér, megbízhatóan elrejti a bőrhibákat és a szem alatti sötét karikákat. (Ajánlott fogyasztói ár: 849 Ft)

essence stay matt ajak krém: A Nyx lip creamjeit imádom, nem kérdés hogy mindenképp ki kell próbálnom ezt is. Rugalmas formulát, tartós matt hatást ajánl lágy vanília illattal, négy árnyalatban. (Ajánlott fogyasztói ár: 649 Ft)

essence make-up szivacs: Már egy ideje gondolkozom egy ilyesmi beszerzésén, itt a jó alkalom. (Ajánlott fogyasztói ár: 1.349 Ft)

essence frame for fame műszempilla ragasztó: Nem vagyok sajna gyakorlott műszempillázó, de berendeltem nemrég ebay-ről 20 párt, és ami van itthon ragasztóm nem éppen a legjobb, így tervben van egy másik vásárlása. Ennek nagyon nagyon szimpi az applikátoros megoldása. (Ajánlott fogyasztói ár: 749 Ft) És itt megemlítendő, hogy lesznek szépséges műszempillák is.

essence nail art twins: Három új pár lesz, az én kedvencem Carrie és Mr. Big aww, és hát tudjátok hogy imádom a pinket, csodás összeállítás! (Ajánlott fogyasztói ár: 499 Ft)

essence nail art special effect topper fedőlakk: Ebből két új lesz, a cool breeze szerintem ugyanúgy must have darab, mint a kifutó night in vegas. (Ajánlott fogyasztói ár: 599 Ft)

essence folyékony ajakszínező: Víz alapú, zselés formulás termék, ami kellemes, de tartós színeket ígér a szánknak, négy árnyalatban. Nyárias színek, könnyed viselet, feltétlenül kipróbálandó. (Ajánlott fogyasztói ár: 649 Ft)

essence nail art dekoráció szett: Szeretnék sok sok körömdíszítő cuccot, az ezüst szettet mindenképp szeretném majd beszerezni, de az arany is nagyon csábító. (Ajánlott fogyasztói ár: 649 Ft)

essence night club glamour to go szemhéjfesték paletta: Két új mini paletta lesz, az already midnight színei különösen bejönnek, jó kis összeállításokat lehet létrehozni velük és kicsi méretének köszönhetően könnyen elfér egy kisebb neszeszerben is. (Ajánlott fogyasztói ár: 1149 Ft)

Nektek mik a kedvencek, miket néztetek ki?:)

2012. október 28., vasárnap

Essence Superfine Eyeliner Pen

Mindig is vonzottak a filces tusok, de az eddigi kettő amit próbáltam sajnos nem igazán vált be. Nagyon kíváncsi voltam ez mit tud.


A csomagolása egy sima fekete vékony ceruza, a színváltós írást imádom rajta! Amikor először leszedtem a kupakját kicsit megijedtem, mert nagyon hosszú és vékony a hegye, de gondoltam lehet ebben rejlik a titok :D



Amikor a kézfejemre húztam vonalat (okosan először nem az asztalon volt a kezem, hanem a levegőben, azért se egyenes mindegyik), akkor ha erősebben nyomtam rá elhajlott a hegye, de a szememen még nem tapasztaltam ilyet, de nem is kell rányomni nagyon, finom mozdulattal is erős színt kapunk.
Vékonyabb és vastagabb vonalat is szépen lehet csinálni vele és ez tényleg egy olyan tus, amivel a reggeli készülődésnél is gyorsan kihúzhatjuk a szemünket.
A színe igazi fekete, pillanatok alatt megszárad, nem mászik el, kb. lerobbanthatatlan. Összességben azt kell hogy mondjam, tényleg szuper termék:) Remélem sokáig bírni is fogja.




Szeretitek az ilyen filces megoldást? Van kedvencetek?:)

2012. október 15., hétfő

Glamour Napok



Őszintén szólva nem igazán hozott lázba a Glamour Napozás, az előzőt teljesen kihagytam, most barátnőmmel elnéztem azért pár helyre. Kikészülök a lökdösődő tömegtől, amúgy pedig leárazásokon jobbakat ki lehet fogni, mint ez a 20%. Péntek délelőtt egyébként botrány sokan voltak a Westendben (főleg a Mangoban), pedig azt gondolná az ember, hogy inkább hétvégén, de vasárnap délután nem voltak sokan, mondjuk biztos bevásárlóközpont függő is, tegnap a Corvinban voltam.
Visszatérve a kuponokra, persze van ami megéri, a DM-ben nagyon jó, hogy most több kupon volt, így féláron lehetett több márkából is vásárolni. Nem vittem túlzásba, de azért lecsaptam pár szépségre:)
És a héten végre sikerült beszerezni az essence cute as hell pirosítóját, a Balea fügés-csokis testápolóval együtt.
A Müllerben kellett pár alap dolgot is vennem, jól jött a kupon, ráadásul a leárazott cuccokra is érvényes, így az egyik kedvenc parfümömet több, mint 4 ezerrel olcsóbban sikerült beszerezni.
Ruhák tekintetében a kedvenc fazonú Mango farmeremből tankoltam fel két darabot meg a New Yorkerben vásároltam pár dolgot.
Összességében örülök nekik nagyon, még a DM-ben tudtam volna venni pár dolgot, de pénteken ezren voltak, egy idő után elegem lett és kissé döntésképtelen is voltam:D, vasárnap pedig már le volt fosztva.

DM:


Amikhez volt kupon:
(a blokkot nem találom, de kb-ra emlékszem az árakra)

Max Factor ajakfilc (01 árnyalat): 2600 Ft helyett 1300 Ft
Maybelline Colorama lakk (67 árnyalat) : na erre nem emlékszem pontosan, de 750-800 Ft között van az eredeti ára
Manhattan zselés tus: 1800 Ft helyett 900 Ft

Egyéb:
Essence cute as hell pirosító: 650 Ft
Balea testápoló: 500 Ft

Müller:


Aveo körömlakklemosó: 195 Ft
Escada Rockin Rio: akciósan 9990 Ft
Essence hűsítő szem roll-on: 845 Ft
És az elmaradhatatlan gumicukor:D 325 Ft

Még pár alap dologgal együtt 12 890 Ft helyett 10 305 Ft

Mango:


Természetesen a fekete normális fekete élőben:D, 
a kék pedig sötétebb valamivel

7995 Ft helyett 6395 Ft /db

New Yorker:


(ezen látszik az anyaga, amúgy egy hosszabb fazonú rövidujjú felső, 
szerettem volna nagyon ilyesmit)

Szoknya: 890 Ft helyett 710 Ft /db
Felső: 3800 Ft helyett 3030 Ft
Nyaklánc: na ez elég rejtélyes, mert rajta 1990 Ft van eredeti árnak, 
de a blokkon meg 990 Ft, szóval így 790 Ft volt

Voltatok Glamour Napozni? Miket szereztetek be?:)

2012. október 7., vasárnap

Essence Cherry Blossom Girl körömlakk - It's peach not cherry

Gyönyörűek szerintem a Cherry Blossom Girl kollekció körömlakkjai, erre az árnyalatra rögtön lecsaptam:) Szépséges kicsit korallos barack szín, egy rétegben is jól mutat, úgy láthatjátok a körmeimen. Az ecsete teljesen jó, állaga kicsit túlságosan folyékony, de ha eltalálom a kellő mennyiséget akkor könnyű a felvitele. Tartósságára sem lehet panasz, sietnem kellett, így csak a gyűrűsujjamra került fedőlakk a szívecskék fölé, aztán meg elfelejtkeztem róla, de így is 5 nap alatt csak kicsit koptak meg a tetejüknél a körmeim. Összességében én nagyon szeretem, az üvege pedig igencsak aranyos:)
Az egyik gyűrűsujjamra a Lovely körömdíszei közül választottam, két zöldes szívet. Azt hittem fél nap alatt nyomuk sem lesz már, de tévedtem. Az ötödik nap veszítettem el az egyiket, a másik még mindig ott csücsül.





Beszereztétek valamelyik körömlakkot ebből a kollekcióból?:)

2012. szeptember 23., vasárnap

Essence Cherry Blossom Girl ajakceruzák és pirosító

Pénteken pont az utamba esett egy Rossmann és nagyon reménykedtem benne, hogy megtalálható már a Cherry Blossom Girl kollekció, ami nagyon tetszett az előzetes képek alapján. Szerencsére már ki volt rakva és volt belőlük bőven. Legszívesebben kb. mindent megvettem volna, de azért na, amiknek nem tudtam (első körben:D) ellenállni: 
- körömlakk: It's peach not cherry (róla majd később)
- ajakceruzák: It's peach not cherry és Cherry cherry girl 
- pirosító: Asian Sensation



Nem bírtam sokáig, péntek esti bulizásom alkalmával már rajtam virított a pirosító és a cherry ajakcerka, tegnap pedig a peach:) És akkor nézzük a tapasztalatokat:


Cherry cherry girl és It's peach not cherry

Két ducibb szájceruzáról van szó. Szerintem még nem volt hasonló termékem, a színüket pedig imádom, nem bírtam otthagyni egyiket se. Szépséges narancsos és barackos szín! 

Fantasztikusan pigmentáltak, teljesen elfedik a szám természetes színét. Krémesek, nagyon könnyű a felvitelük, bár az én kicsi szájacskámhoz vékonyabb hegy jobb lenne, de ez saját problem. Tartósságuk is nagyon jó, több órát kibírnak, viszont a kopásukkal nem teljesen barátkoztam meg, nem a legszebben kopnak szerintem. (főleg a világosabb)
A másik, hogy szaténos színűk van és eléggé kiadja a szám egyenetlenségeit, redőket. Persze biztos van, akinek "jobb" a szája, de sajnos nekem eléggé kidobja. (próbáltam vékony alapozó/korrektor rétegen is, de kb. semmi változás...)
Az üvegből ivást pedig nem ajánlom velük:D Meglátszik a nyoma, valamint elmászik a festék. 

Összességében nekem kicsit vegyesek az érzéseim velük kapcs, alapjába véve nagyon tetszenek, 600 Ft-ért jó vétel, de a kopásra oda kell figyelni és ez az 'egyenetlenség dolog' zavar.


A pirosító külsejét imádom, persze kopni fog, de ez a cseresznyevirágos minta benne pompa, az illata pedig enyhe cseresznyeféleség. Két szín van benne, az egyik korallos a másik rózsaszínes barack, gyönyörűek! 



Bevallom eléggé siettem, a teszteren csak a világosabb színt próbáltam ki, ami nagyon puha, selymes volt és jól pigmentált. Itthon először kicsit csalódás ért, mert alig vett fel színt a kedvenc ecsetkém a korallból és ahogy az ujjamat végighúztam a pirosítón nem volt annyira fantasztikus. A világosabb szín jobban van megcsinálva szerintem, de lehet csak én tapasztaltam ezt. Végül is azért többszöri felvitellel sikerült magamra varázsolni a sötétebbet rendesen. 9 grammot kapunk 990 Ft-ért, ami szerintem sokáig elég lesz és biztos sokat is fogom használni, mert imádom a színüket és az én világosabb bőrömhöz főleg illenek:) A világosabb szín pedig highlighter-nek is nagyon jó!




Sajnos a karomon nem igazán látszik a pirosító, de amúgy az egész arcos képeken a sötétebb szín van rajtam.

Ti beszereztetek valamit ebből a kollekcióból vagy tervezitek?:)