A következő címkéjű bejegyzések mutatása: Szájfény. Összes bejegyzés megjelenítése
A következő címkéjű bejegyzések mutatása: Szájfény. Összes bejegyzés megjelenítése

2013. április 27., szombat

S-he tavaszi kollekció Cherry Blossom négyes szemhéjpúder és szájfény

Nemrég a DM jóvoltából lehetőségem volt tesztelni pár terméket a S-he tavaszi újdonságai közül, innen is köszönöm a lehetőséget. A legszínesebb kollekcióból kaptam egy négyes szemhéjpúdert, egy szájfényt, és egy körömlakkot, amit már ITT megmutattam.


A S-he termékei közül régebben nagy kedvencem volt a fekete tus, valamint mostanában sokat használtam a szemöldökceruzájukat. Körömlakkokra és pár rúzsra ruháztam még be korábban, a többiekkel csak szemeztem jó párszor. Örömömre szolgált, hogy két olyan termék is a kezembe került, amit még nem próbáltam, kíváncsian vártam mit tudnak.

A szájfényből egy gyönyörű pink színt kaptam, ha úgy esik felfedezhető egy enyhe lilás fény, telitalálat. Az applikátora szerintem pont jó, felvesz eleget, könnyű vele a felvitel. Állagát tekintve krémes, nem ragad, nem mászik el. Ami még nagyon tetszik, hogy van szerintem hidratáló hatása is, valamint szájfényhez képest tartósságra nálam nagyon jól teljesít, és szuper pigmentált.



A szemhéjpúder quattro izgatta legjobban a fantáziámat, szépséges tavaszi/nyári színek találhatóak benne, valamint még mindig keresem a tökéletes sötétkéket...
A csomagolásról annyit, hogy nagyobbra számítottam, de nem, egy kicsike palettáról van szó. Ettől eltekintve, az első problem vele az, hogy nincsenek rendesen elválasztva a színek, amire rátesz még az is, hogy eléggé porolnak, így akármennyire is odafigyelek, átvándorolnak használat közben.
A négy szín közül a sötétkék, türkiz és lila apró csillámos, a sárga pedig teljesen matt. Egy szép szombat délelőtt nagy reményekkel el akartam készíteni velük egy vidám sminket, de ez a story sajnos nem végződött túl jól. A szemfestékek elég selymesnek és pigmentáltnak tűntek elsőre, a karomon szemhéjalapozó fölé készült képeken is, azonban felvitelnél ez közel sem így történt. Rendesen építgetni kell ahhoz, hogy elő tudjunk csalogatni normál színt (egyébként Too Faced szemhéjalapozó fölé szenvedtem), de ami ennél lehangolóbb, hogy nagyon hamar megkopnak. Egyszerűen míg az egyik szemhéjammal próbálkoztam, azalatt a másikra addig felvitt színekből már alig látszott valami. Ezen kívül a satírozás sem igazán valósítható meg velük, közben viszont már az arcom egy része csillámos, színes lett. Sajnos így elegem is lett, és lemostam az egészet, ezért nem láthattátok a blogon (se).



Összességében a szájfény nálam nagyon betalált, a szemhéjpúder paletta viszont sajna csalódás, pedig azok a színek... :( Egyébként Niki a másik palettát tesztelte a kollekcióból, az valamivel jobban szuperált.

(További tesztek: The PinkCandyPop, Girl's Corner)

Milyen S-he termékeket próbáltatok már? Mik a tapasztalataitok? :)

2012. november 19., hétfő

Too Faced Glamour Gloss ajakdúsító szájfény - Barely Legal

Ez a szájfény a Look Of Love szett egyik lakója volt, nem próbáltam még ilyen jellegű terméket előtte. A Barely Legal árnyalat lapult a csomagocskámban, ami egy szolid, barackos szín.
Azt ígéri, hogy teltebbé varázsolja ajkunkat és hidratál.




A csomagolás nem annyira csicsa, de azért mint mindig, most is megadják a módját, különlegessége a tetején lévő strasszkő, én imádom.


Az applikátora hagyományos, elég kicsi, így nem vesz fel sok festéket, többször át kell menni vele a szánkon.
Illata enyhén púderes, vaníliás, nem erős. Állaga egy kicsit ragadósabb, mint sok más szájfényem, de egyáltalán nem vészes, egyszerű a felvitele. A színe a számon kissé túl átlátszó szerintem, lehetne barackosabb.


Felvitel után egy ideig bizsergető, hűsítő, mentolos érzése van, de kibírható, nem csíp különösebben, de azért kicsit fura :D
Vitaminokat, jojoba és avokádó olajat tartalmaz hidratáló hatása érdekében. Az ajaknövelés is észrevehető, főleg az alsó ajkamon, de persze nem Geronazzo Máriához hasonló szájam lesz (még jó).


Összességében egy különlegesebb darab, örülök, hogy ilyet is kipróbálhattam. A Too Faced honlapja szerint 12 árnyalatban kapható, 19 dollárért. Így szettben megérte, de lehet külön ennyiért nem venném meg vagy talán egy erősebb színt.

Próbáltatok már ajakdúsító szájfényt?:)

2012. február 21., kedd

Essence Stay With Me szájfény - 02,04,05,06 színek

Zsuzsi írt már róluk egy jó kis bejegyzést, én most a színeket mutatnám meg. És amit még tapasztaltam, az az, hogy szerintem a világosabb színek kevésbé tartósak. Az abszolút kedvencem - minden tekintetben - pedig a 04-es Trendsetter árnyalat.


02- My favorite milkshake

04- Trendsetter

05- I like cotton candy

06- Berry me!

Szeretitek ezeket a szájfényeket? Melyik a kedvenc színetek? :)

2011. október 12., szerda

Manhattan szájfények

Mostanában sikerült négy Manhattan szájfényre szert tennem, most őket fogom megmutatni nektek. Kettőt még nyáron vettem, a másik kettőt az elmúlt 3 hétben.
Két High Shine, egy Cherry Lips és egy Water Flash szájfényről van szó. Őszintén szólva régebben nagyon szerettem a csillogó szájfényeket, de már egy ideje inkább mattot használok, azonban most a négy közül három csillogó. Az akciós termékek között leltem rájuk, megtetszettek, gondoltam beújítom őket :)


Csomagolása mindegyiknek másért tetszik. A High Shine egyszerű, de még sem gagyi, a Cherry Lips-en a szívecske cuki :D, a Water Flash pedig ezzel a kémcső megoldással nem hétköznapi.
A High Shine szájfények ecsettel rendelkeznek, ez a kedvencem, szerintem ezzel a legegyszerűbben felvinni a szájfényt. A másik kettő applikátoros. A Cherry Lips-nél ezen kicsit meg is lepődtem, arra számítottam, hogy tubusos lesz a vége.
Az illata mindnek fincsi, de nem annyira erős, a High Shine-é a kedvencem.
A színűket imádom, talán a High Shine 53W ( olyan rossz, hogy nem adnak nevet nekik :( ) kicsit halovány, de a többi... Cherry Lips egy halványabb pink, a Water Flash erősebb, a High Shine 45B pedig gyönyörű ( nem erős ) piros. A High Shine szájfények kifejezetten csillogósak, a Cherry Lips diszkrétebb.
Mindről elmondható, hogy könnyű a felvitelük, nem ragadnak és szájfényhez képest elég tartósak.
Összességében örülök, hogy megvettem őket, főleg féláron, 600 Ft körül volt mindegyik. ( A Water Flash-hez volt kuponom, a többi le van árazva a DM-ben )


Lentről felfelé : Manhattan High Shine 52W, 45B, Cherry Lips 54F, Water Flash 46D

Szeretitek a Manhattan szájfényeit?

2011. május 23., hétfő

Nyx Sweet Pie Gloss

Már régóta szemeztem a sütis ajakbalzsamokkal. Őszintén megmondom úgy emlékeztem, hogy a szájfények között volt ( szerintem ránézésre is olyanok:D, meg a nevében is az van ), de most megnéztem cherry culture-on, és nem.
Három féle szettet lehet kapni, ami nekem van meg, abban egy rózsaszín ( eper ), egy barnás ( csoki ) és egy piros ( cseresznye ) szín található.



Véleményért, további képekért katt:

2011. március 22., kedd

H&M Pink Me Later szájfény

Nem  vagyok teljesen kibékülve a H&M szájfényekkel. Rendelkezek párral, van olyan amit kifejezetten szeretek, de van amelyik nem vált be kategória.
Ennek a színe nagyon megtetszett, gondoltam beruházok egyre. ( 990 Ft volt )



Az illata enyhe, kicsit vaníliás. Az állaga kissé fura, nyúlik kicsit, de felvitelnél nincs gond vele. A színe szerintem nagyon szép, jó a fedése és szájfényhez képest eléggé tartós. Szóval én meg vagyok elégedve vele:)



Nektek mik a tapasztalataitok a H&M szájfényekkel?

2011. február 8., kedd

Alverde Rosegarden szájfény & arcpirosító stift

Már egy ideje szemeztem ezekkel a termékekkel, a csomagolásuk keltette fel a  figyelmemet először.
Most már 350 Ft-ra voltak leárazva a dm-ben, úgy gondoltam ennyiért kipróbálom őket.


Pirosítóból még sosem használtam stiftet. Ez az egy árnyalat volt ( sweet rose ) abban a dm-ben ahol voltam.
Ez egy szép világos rózsaszín. A csomagolása borzasztó, először kitekerni nem tudtam, most meg vissza nem tudom tekerni, közben törik is kicsit.
Egyébként nekem tetszik, szép fényt ad az arcnak és csak nagyon apró csillámok vannak benne.


A szájfény a rose love nevet kapta. Illata kicsit fura, de nem erős, úgyhogy figyelmen kívül lehet hagyni. Az állaga jó, nem ragadós, könnyű a felvitele és szájfényhez képest elég tartós.


Összességében 350 Ft-ért megérte mindkettő, de sajnálom, hogy a pirosítónak ilyen rossz a csomagolása.

Nektek mi a véleményetek az Alverde smink termékeiről? Ebből a  kollekcióból vettetek valamit?

2011. február 1., kedd

Nyx Mega Shine Lip Gloss

Már régóta szemeztem ezekkel a szájfényekkel, végül a karácsonyi cherryculture rendelésemkor beszereztem kettőt, amiket nagyon megszerettem.
Az egyik a Beige ( neve ellenére egy gyönyörű rózsaszín ), a másik pedig a Sugar Pie.




A csomagolásuk nagyon tetszik, a tetejükön lévő masni főleg. Az illatuk elég erős, engem leginkább a konyakmeggyre emlékeztet:D
Állaguk is jó, nem ragadós, a Beiget kicsit nehéz egyenletesen felvinni, legalább is az én számra biztosan.
Általában nem tart sokáig egy szájfény rajtam, de még ezek az egyik legtartósabbak. Biztos fogok még rendelni:)
Az áruk is nagyon jó, 4 dollárért vettem őket és sok szépséges színben létezik.

Nektek van kedvenc Nyx szájfényetek?