A következő címkéjű bejegyzések mutatása: Szemceruza. Összes bejegyzés megjelenítése
A következő címkéjű bejegyzések mutatása: Szemceruza. Összes bejegyzés megjelenítése

2012. november 28., szerda

Sante szemkontúr ceruza - Carbon Black

Kezdtek elfogyni/elromlottak a fekete szemceruzáim, így egy új beszerezésén ügyködtem épp, amikor ezen megakadt a szemem. Leginkább azért mert szerettem volna természetesebb összetevőjű terméket, a kissé érzékeny szemeim számára főleg jó dolog. Azt írják róla, hogy nem tartalmaz mesterséges szín-, illat és tartósítószereket, ásványi és szilikon olajokat, valamint BDIH által ellenőrzött natúrkozmetikum.


Szépen gondosan be volt csomagolva, nem is sikerült úgy leszedni róla a fóliát, hogy a címke ép maradjon, amin voltak infók, de legalább biztos, hogy előttünk senki nem nyúlt bele.

Őszintén szólva kicsit féltem, hogy a natúrkozmetikum mivolta hátrány is lesz és nem fog majd annyira szépen vagy a tartóssága hagy kivetnivalót. De szerencsére pozitívan csalódtam.

Kicsit kemény, viszont ennek köszönhetően nem mászik el, nem folyik le, teljesen jól a helyén marad és a tartósságára sincs panaszom. Valamelyik nap délután 4 körül sminkeltem, hajnali 2-kor néztem rá buliban és még elfogadható állapotban volt.
A színe viszont elsőre nem teljesen erős mély fekete, de többszöri áthúzással intenzívebb színt lehet elérni és nem szabad hagyni, hogy túl tompa legyen a ceruza hegye. Egyébként én vízvonalra is szoktam használni.
Ami még nagyon tetszik, hogy van egy praktikus satírozós része is, amivel szépen el lehet követni ezt a műveletet.



Összességében megszerettem és az ára sem vészes, 2200 Ft-ért lehet megvásárolni a SzépségTrend honlapján.

A véleményemet nem befolyásolja az, hogy a terméket a Tradegap Kft-től kaptam. Minden bejegyzésben a saját tapasztalataimat írom le.  

Próbáltatok már natúr szemcerkát?:)

2010. november 13., szombat

Mai kis zsákmány+beszámoló+fekete szemceruza tesztek

Elöszőr egy "közérdekű" információ: Minden hozzászólásról kapok e-mailt, úgyhogy megnézem/válaszolok rá ha régebbi posthoz szól hozzá valaki.

És akkor a ma délelőtt:
Volt pár elintézni valóm, de maradt egy kis időm, úgyhogy benéztem az Allee-ba meg egy Rossmannba.
A zsákmány nagy része végül Essence lett, meg H&M-ben vettem egy hajpántot. Igazából nyáron volt a vágyam egy ilyen virágos hajpánt, de persze akkor nem találtam olyat ami tetszett volna.