A következő címkéjű bejegyzések mutatása: L.A. Girl. Összes bejegyzés megjelenítése
A következő címkéjű bejegyzések mutatása: L.A. Girl. Összes bejegyzés megjelenítése

2011. június 6., hétfő

Májusi kedvencek


Essence my skin intenzív ápoló arckrém : Amióta megvan szinte csak ezt használom. Nagyon finom illata van, nem nehéz, jól hidratál.

NYC natural matte alapozó : Múlt hónapban nagyon sokat használtam, de őszintén megmondom nekem a mattító hatására egyenlőre nincs igazán szükségem, úgyhogy arról nem tudok beszámolni. Viszont természetes hatású alapozó, főleg hétköznapokra szoktam használni.

MAC pirosító - Giggly : Imádom a színét! Nagyon szép világos rózsaszín, csillámmentes, kivéve a közepén lévő szivecske, nagyon szép fényt ad.

Urban Decay Preen Shadow Box : Hat gyönyörű szín található benne plusz egy fekete szemceruza.

L.A. Girl rúzs - Secret Admirer : Ez a rúzs már régóta megvan, csak feledésbe merült. De most megint elővettem ebben a hónapban. Nagyon szép rózsaszín, krémes, nem kopik le hamar.

Essence multi action smokey eyes szempillapsirál : Abszolút kedvenc lett! Itt már írtam róla bővebben.

Essence Blossoms etc... körömlakk - bloom-a-loom : Igazából mindegyik színt nagyon szeretem ebből a kollekcióból, de a lila talán a legszebb!

+

H&M hajcsat / kitűző

A hónap csalódása:


Igen, tudom, most nagyon sokan csodálkoztok. Eddig szerintem csak jót hallottam erről a szemhéjalapozóról, de nekem egyszerűen nem jó. Már többször kipróbáltam és nem lett rajta szép a szemhéjfesték, nehéz volt eldolgozni és kicsit "ráncos" lett. Nem ez az első szemhéjalapozó ami másoknak nagyon bevált, aztán nekem meg nem ( Isadora is ilyen ).

+ zene