A következő címkéjű bejegyzések mutatása: Nyx. Összes bejegyzés megjelenítése
A következő címkéjű bejegyzések mutatása: Nyx. Összes bejegyzés megjelenítése

2012. május 3., csütörtök

Nyx soft matte lip cream - Addis Ababa és Antwerp

Rájuk már nagyon vágytam, végül a karácsonyi pirosító rendelésemhez hozzáraktam végre őket:) A pinkben rögtön biztos voltam, a másikat tesztek alapján választottam ki, szerencsére tökéletesen, imádom! 




Csomagolásuk ránézésre olyan, mint egy szájfénynek, a csomagolás színe pedig tükrözi a termék színét, viszont nem átlátszó, így sajnos nem látszik mennyi van még benne. 
Applikátorral tudjuk felvinni a "szájkrémet". Ami nagyon jó benne, hogy szerintem sokkal egyszerűbb felvinni, mint egy rúzst, de a végeredmény hasonló lesz. Viszont sokkal könnyedebb, beleolvad a szájba.
Nagyon jól pigmentáltak, egy húzással is szépséges színt érhetünk el és jól fednek. Felkenve kicsit fényesek, de pár perc száradás után teljesen mattá válnak, abszolút csillámmentesek. Volt egy időszak, amikor a csillámos szájfényekért voltam oda, de már egy ideje inkább a mattot részesítem előnyben, ezért is vártam nagyon, hogy kipróbáljam őket.




Amiért még imádom, az a tartósságuk. Evést, ivást is túlélnek és általában szépen, egyenletesen kopnak, de azért néha érdemes rájuk pillantani.
Az egyetlen hátrányuk, hogy eléggé szárítanak, mindenképp jól ápolt szájra vigyük fel őket (azért is, mert különben eléggé megülnek a "ráncokban"), sőt még ajakbalzsam sem árt alájuk. Viszont azért időjárás függő is, hogy mennyire szárítanak, amikor télen használtam őket, rosszabb volt a helyzet, mint most a jobb időkben.
Összességében nagyon szeretem, amióta megvannak legtöbbször hozzájuk nyúltam, főleg a rózsaszínhez. Cherry Culture oldalon tudtok rendelni 6 dollárért, de most 40% Nyx kedvezmény van május 6-ig. Azt sajnos nem tudom, hogy a Müllerben lehet e kapni és ha igen, akkor mennyiért, esetleg, ha valakinek van erről infója légyszi ossza meg:)

Antwerp


Az Addis Ababa árnyalatot pedig itt láthatjátok a számon: http://babusbeauty.blogspot.com/2012/01/napi-smink-addis-ababa.html

Hogy tetszenek? Próbáltátok már valamelyik árnyalatot?:)

2012. január 12., csütörtök

Napi smink - Addis Ababa

Karácsonyi Cherry Culture rendelésem alkalmával került pár Nyx lip cream a kosárkámba. Az egyik az Addis Ababa, Ő volt az első, amiről azonnal tudtam, hogy kell! Hozzá valami egyszerűbb szemet akartam, így egy kicsit vastagabb fekete tusvonal mellett döntöttem és már régebb óta szeretnék strasszos sminkeket készíteni, ugyan nem ilyen volt az első elképzelés, de úgy gondoltam miért ne dobjam fel kicsit. Szóval ez lett a végeredmény :)
A képek sajna nem sikerültek túl jól, de a lényeg azért látszik. Azt meg főleg nem tudom, miért eltérő színűek a szemöldökeim, élőben nem volt ilyen :D


Használt termékekért katt:

2011. szeptember 14., szerda

Max Factor és Nyx krémpirosítók

Mostanában megkedveltem a krémpirosítókat, gondoltam megmutatom nektek is:)

A Max Factor négy árnyalatban kapható, nekem a soft cardinal és a soft candy van meg, Nyx pedig 12 árnyalatban, amik közül elég nehéz volt választanom, végül a Glow árnyalatot rendeltem meg.


Csomagolásukat tekintve hasonlóak, annyiban különböznek, hogy a Max Factor tetejét tekerni kell kinyitáshoz, a Nyx-et pedig fel kell hajtani. Méretüket tekintve látszik, hogy a Nyx sokkal nagyobb.

Színe mindkettőnek erős, kevés is elég belőlük. Állagra nekem a Nyx jobban tetszik, mert lágyabb és így könnyebb a felvitele is. Próbálkoztam ecsettel is felvinni őket, de nekem valahogy az ujjammal egyszerűbbnek bizonyult. Tartósságukat tekintve mindkettő sokáig bírja, én szoktam azért púderrel fixálni őket.
Összességében nekem mindkettő tetszik, de a Nyx-ért többet szoktam nyúlni. Valószínűleg ez az árnyalata miatt is van, egy természetesebb szín, amit a hétköznapokon többet használok.
Ami még nagyon jó, az ára. A Nyx-et 6 dollárért rendeltem ( természetesen plusz postaköltség ), a Max Factort pedig 3500 Ft-ért tudjátok megvásárolni, de szoktak lenni akciók.

Nyx - Glow, Max Factor - soft cardinal, soft candy

Szeretitek a krémpirosítókat?

2011. június 18., szombat

Nyx Round Lipstick - Fig, Louisiana

Megmondom őszintén először másik színt szerettem volna, de már régóta hiány volt belőle Cherry Culture - on ( Narcissus ) . Amikor múltkor kedvezményesen lehetett vásárolni nézegettem a színeket és kettő másik nagyon megtetszett, így őket rendeltem meg. Az áruk alapból is nagyon kedvező, két dollár és rengeteg szín közül tudunk választani. ( érdemes vásárlás előtt nézegetni teszteket, mert nem mindegyik olyan, mint a honlapon, bár ahogy látom most már felraktak jobb képeket )
Ha jól tudom a müllerben is lehet kapni ezeket a rúzsokat, de sajnos nem tudom mennyiért.



Teljes bejegyzéshez katt:

2011. június 8., szerda

Revlon és Nyx szemhéjalapozó + smink

Többen kértétek, hogy írjak a Revlon szemhéjalapozójáról, úgy gondoltam akkor már megmutatom az általam másik sokat használt szemhéjalapozót és összehasonlítom a kettőt.
Az első szemhéjalapozó amit megvettem az Isadora volt, de sajnos annak ellenére, hogy másoknak nagyon jó, nekem nem vált be. Ekkor rendeltem egy Nyx-et.  ( cherryculture.com, 5 dollár, de ha jól tudom a müllerben sem vészes az ára, 1800 Ft körül van ). Három félét lehet kapni ( white, pearl, skin tone ), én végül a skin tone mellett döntöttem.
A Revlon szemhéjalapozót teszveszen ( vagy vaterán? ) pillantottam meg és úgy éreztem ki kell próbálnom, főleg, hogy az ára is baráti, 900 Ft körül volt. A MUA bejegyzésemben említett hölgytől vettem, akinek már van egy beauty sale blogja is, keressétek bátran.

És akkor nézzük őket:)

Teljes bejegyzéshez katt:

2011. május 23., hétfő

Nyx Sweet Pie Gloss

Már régóta szemeztem a sütis ajakbalzsamokkal. Őszintén megmondom úgy emlékeztem, hogy a szájfények között volt ( szerintem ránézésre is olyanok:D, meg a nevében is az van ), de most megnéztem cherry culture-on, és nem.
Három féle szettet lehet kapni, ami nekem van meg, abban egy rózsaszín ( eper ), egy barnás ( csoki ) és egy piros ( cseresznye ) szín található.



Véleményért, további képekért katt:

2011. március 1., kedd

Februári kedvencek

Kedvem volt most csinálni egy ilyet:) Van benne mindenféle. Vannak amiket újra felfedeztem ebben a hónapban, valamint vannak ujdonságok is.


Teljes bejegyzés olvasásához, több képért katt:

2011. február 1., kedd

Nyx Mega Shine Lip Gloss

Már régóta szemeztem ezekkel a szájfényekkel, végül a karácsonyi cherryculture rendelésemkor beszereztem kettőt, amiket nagyon megszerettem.
Az egyik a Beige ( neve ellenére egy gyönyörű rózsaszín ), a másik pedig a Sugar Pie.




A csomagolásuk nagyon tetszik, a tetejükön lévő masni főleg. Az illatuk elég erős, engem leginkább a konyakmeggyre emlékeztet:D
Állaguk is jó, nem ragadós, a Beiget kicsit nehéz egyenletesen felvinni, legalább is az én számra biztosan.
Általában nem tart sokáig egy szájfény rajtam, de még ezek az egyik legtartósabbak. Biztos fogok még rendelni:)
Az áruk is nagyon jó, 4 dollárért vettem őket és sok szépséges színben létezik.

Nektek van kedvenc Nyx szájfényetek?

2011. január 7., péntek

Nyx & Coastal Scents ecsetek

Írtam már szerintem, hogy eredetileg egy Sigma ecsetkészlettel szemeztem, de rájöttem, hogy jó pár olyan lenne, amit nem tudnék hasznosítani belőle, mert sajnálatos módon kicsi a szemhéjam, ezért sok ecset nekem nagy. Végül két ecsetet rendeltem a Sigmától Black Friday-en, de sajnos nem kaptam még meg őket.
Cherry Culture és Coastal Scents-ről egyébként is akartam rendelni, ezért úgy döntöttem kipróbálok pár ecsetet tőlük.


( A Coastal Scents küldte ebben a kis "tartóban" az ecseteket, persze külön-külön is be voltak csomagolva, csak azokat már leszedtem és beleraktam a Nyx ecseteket is ebbe a kép kedvéért )

Amiket rendeltem:

NYX Professional Angle Liner Brush
NYX Professional Shadow/Point Brush
Coastal Scents Chisel Fluff/Pointed Crease Duet
Coastal Scents Destiny Detail Mini Brush
Coastal Scents Black Detail Synthetic

Elsődleges szempont az volt, hogy olyan ecseteket vegyek amik megfelelő méretűek és reménykedtem benne, hogy jól használhatóak is lesznek:)

Nyx ecsetek:


A bal oldali ecset rögtön kedvenc lett, puha, nem hullik. Szemhéjpúder felvitelre tökéletes és a mérete is jó a szemhéjamhoz.
A tus ecset is nagyon jó, szépséges tusvonalat lehet húzni vele, vékonyat és vastagat is.

Coastal Scents ecsetek:


A kétvégű ecset nagyon jónak tűnt és épp le volt árazva amikor vettem, 14-ről 4 dollárra. 
De sajnos a lapos ecset nagy nekem, a másik fele viszont jó és szerencsére az nem nagy.
A mini ecset az tényleg nagyon mini:D De pont ezért jó, könnyű vele dolgozni, nagyon jó amikor csak kis helyre kell felvinni a festéket.
A középső ecset másmilyen anyagból van, nekem tetszik, de még nem nagyon használtam, ezért sajnos egyenlőre nem tudok beszámolni róla.
Összességében örülök, hogy megrendeltem ezeket az ecseteket. Ár-érték arányban szerintem nagyon jók, a Nyx ecsetek 5-6 dollárba kerültek. A Coastal Scents pedig amik nem voltak leárazva 2 dollár körül voltak.
Azt sajnálom, hogy a Sigma ecsetek még nem jöttek meg, azért is mert nem tudom azokkal összehasonlítani őket.

Nektek milyen ecsetek váltak be legjobban?

2010. november 10., szerda

Nyx Ultra Pearl Mania pigmentek

Biztos olvastatok már más blogokban is ezekről a pigmentekről, én most bemutatom azokat amiket a magaménak tudhatok:)
10 db pigmentet rendeltem eddig, de biztos fogok még. A színek gyönyörűek, nagyon jól pigmentáltak, tartósak. Egyetlen gond velük a csomagolásuk. Mindenképpen költöztetésre szorulnak.


Balról jobbra: Pearl, Sky Pink, Fanta, Yellow Gold, Purple, Baby Blue, Mocha, Silver, Charcoal, Black