Remélem nem unjátok még a körömlakkos bejegyzéseket, sajnos most nem is nagyon tudok mást ( pedig nagyon szeretnéék ), mert lebetegedtem és pluszba kijött sok csúnya kiütés az arcomon :(
Na de nézzük ezt a körömlakkot. Ő az első e.l.f. körömlakkom. Kicsit más színre számítottam a honlapon lévő minta alapján ( igen, tudom, utána nézhettem volna máshol :D , de ezt már csak gyorsan bedobtam a többihez, amit rendeltem ), de így is nagyon szép, pink arany fénnyel.
A felvitele könnyű, szép egyenletes lesz, egy rétegben szerintem nem elég, de két rétegben nagyon szép. Igazából két kis gondom van vele. Az egyik, hogy nem szárad túl gyorsan, sikerült is belenyúlni az kisujjamon lévő körmömbe. A másik a körömlakkos üveg teteje, ez a téglalap alak nagyon nem áll kézre.
Próbáltátok már az e.l.f. körömlakkjait?
A következő címkéjű bejegyzések mutatása: e.l.f.. Összes bejegyzés megjelenítése
A következő címkéjű bejegyzések mutatása: e.l.f.. Összes bejegyzés megjelenítése
2011. október 6., csütörtök
2011. július 12., kedd
E.L.F. rendelés
50%-al olcsóbban lehetett megvenni a bambusz ecseteket és már régebb óta mozgatta a fantáziámat, ezért megrendeltem az öt darabos készletet és mellé két folyékony rúzst. Villámgyorsak voltak, egy csütörtöki napon rendeltem és hétfőn már meg is kaptam.
Teljes bejegyzéshez katt:
2011. január 12., szerda
E.L.F. akció!
A facebookon 100 000 követőjüket ünneplik, így most megint ingyenes szállítással tudtok rendelni tőlük, valamint kaptok ajándékba egy studio make up mist and set sminkfixálót!
Annyi a kikötés, hogy 10 font a minimum rendelés. Az akció vége: Január 13, 10 óra (UK time), úgyhogy aki rendelni akar siessen:)
A kód, amit a rendelésnél be kell írni: FREESETEU.
Én írtam már pár termékükről, itt el tudjátok olvasni.
( kép: e.l.f. Cosmetics facebook oldaláról )
Annyi a kikötés, hogy 10 font a minimum rendelés. Az akció vége: Január 13, 10 óra (UK time), úgyhogy aki rendelni akar siessen:)
A kód, amit a rendelésnél be kell írni: FREESETEU.
Én írtam már pár termékükről, itt el tudjátok olvasni.
( kép: e.l.f. Cosmetics facebook oldaláról )
2010. december 26., vasárnap
E.L.F. zsákmány + smink
Remélem jól telik mindenkinek a karácsony. Holnap vár rátok egy kis meglepetés:)
Most pedig jöjjön a beszámoló az elf termékekről és egy smink az ajándék palettával.
Még Black Friday alkalmából volt ingyenes szállítás és egy kis palettát is lehetett kapni ajándékba. Elég hirtelen döntöttem úgy, hogy rendelek, de nem bántam meg:)
A teljes bejegyzés olvasásához katt:
Most pedig jöjjön a beszámoló az elf termékekről és egy smink az ajándék palettával.
Még Black Friday alkalmából volt ingyenes szállítás és egy kis palettát is lehetett kapni ajándékba. Elég hirtelen döntöttem úgy, hogy rendelek, de nem bántam meg:)
A teljes bejegyzés olvasásához katt:
Feliratkozás:
Bejegyzések (Atom)

