A következő címkéjű bejegyzések mutatása: Ajakfilc. Összes bejegyzés megjelenítése
A következő címkéjű bejegyzések mutatása: Ajakfilc. Összes bejegyzés megjelenítése

2013. március 11., hétfő

Max Factor Lipfinity Lasting Lip Tint- 01, 09

Szeretetem az ajakfilcek iránt még mindig töretlen. Az első két Max Factor darabom óta (teszt itt és itt) még kettőnek lettem tulajdonosa ebből a márkából, az egyiket Glamour Napok alkalmával vásároltam, a másikat pedig blogger talin kaptam. A 01-es egy szolidabb szín számomra, nem sokat különbözik a szájamtól. A másik pedig egy "brutál piros" árnyalat, amit lehet magamtól nem választottam volna be, de nem bánom, nem bővelkedem ilyesmi színekben. Amikor a 01-est megvettem sokat álltam az állvány előtt, mire döntésre jutottam, annak ellenére hogy vannak teszterek.


01,09

Tulajdonságukat tekintve kb. ugyanazt tudom elmondani, mint az előzőekről. Könnyed viselet, tartósak, de valahogy a 01-es úgy vettem észre, hogy kevésbé. Kopásuk nagyjából egyenletes, azonban a pirosra érdemes többször rápillantani, és az valamivel lassabban szárad az elején szerintem, ami mondjuk nem baj, mert nagyobb annál az esély, hogy korrigálni kell. Kezdetekkor szuper erős színe van a pirosnak, ami a kopás során egyre halványul. Kicsit szárítják a számat, de nem vészes, van hogy feldobok föléjük átlátszó ajakápolót. Nyáron főleg nagy kedvenceim az ajakfilcek, ezeket is várom már, hogy többet használjam. Ja és még mindig üzenem, hogy legyenek igazán rózsaszínes árnyalatok is! :D


 01

09

Szeretitek az ajakfilceket?:) Melyik márkáé vált be legjobban?

2011. június 23., csütörtök

Max Factor és NYC ajakfilc

A Max Factor ajakfilcéről már írtam egyszer itt és itt pedig láthatjátok, hogy mutat a számon. Azóta még egy színnel gazdagodtam és úgy gondoltam a NYC ajakfilcével is teszek egy próbát ( rózsaszín árnyalatok miatt főleg vonzott ), őket fogom most összehasonlítani.


Teljes bejegyzéshez katt:

2011. április 5., kedd

Napi smink - natúr + Max Factor Lip Tint

Tegnap csak a számról próbáltam meg csinálni képet úgy, hogy látszódjon a Lip Tint színe, de sajnos egyik kép sem adta vissza jól a színt, ezért nem raktam fel a tegnapi bejegyzéshez.
Ma délután megpróbáltam egész arcos képeket csinálni, így jobb lett a szín:) Nagyon kicsit bordósabb még szerintem élőben. Egyébként a képeket nézegetve jobban tetszik rajtam, mint élőben. Lehet csak fura volt elsőre, mert nem nagyon szoktam erős színeket használni a számra:)

A szememet még reggel csináltam meg, a Wet'n' Wild palettából használtam a két barnát.(bár a sötétebb szín a képeken nem igazán látszik, de most nem is az a lényeg:))
Mostanában ha sietek így szoktam nappalra megcsinálni a szememet. További termékeket, amiket használtam lent elolvashatjátok.




Használt termékekért katt:

2011. április 4., hétfő

Max Factor Lipfinity Lasting Lip Tint

Nagyon kiváncsi voltam erre a termékre.

Amit írnak róla a Max Factoros füzetkében:

" Lipfinity Lip Tint ajakfilc a Max Factor legújabb innovációja, mely a hagyományos rúzsokkal ellentétben vízbázisú festékpigmenteket tartalmaz. Ennek a könnyű formulának köszönhetően a festék tulajdonképpen beleolvad az ajkak mélyebb rétegeibe, tartósan matt színt kölcsönözve azoknak. A Lipfinity Lip Tint pillekönnyű, csókálló fedést biztosít.
Filctoll formájának köszönhetően pedig lehetővé teszi, hogy vékony hegyével könnyedén készítsünk kontúrvonalat, majd a lapos oldalával színezzük is az ajkakat."


Véleményért, további képekért katt: