Jó pár éve nincs nagyon meglepi már nekem meg öcsémnek karácsonyra, nagyrészt pénzt kapunk a családtól és veszünk amit szeretnénk. Így már elkezdtem a vásárolgatást az elmúlt hetekben magamnak is, hogy legyen mit a fa alá tenni :)
Egyébként már jó pár helyen javában mennek a leárazások, H&M-be mindenképp érdemes benézni! (Inditex üzletekben dec 27-től lesz)
Már régebb óta keresek szőrös mellényt, de nem találtam eddig megfelelőt. Mivel alacsony vagyok és nádszál vékony se, ezért amiket próbáltam hosszabb teljesen szőrme mellények nagyon szélesítettek. Aztán jöttek ezek, az elsőnek rövidebb a hátulja, a másiknak pedig kötött. Imádom őket!
H&M
9000 helyett 4000 Ft, 6000 Ft
Fekete blézer sosem árt, 9000 helyett 4000 Ft, H&M
H&M lazább felsők, 4000 Ft, 4000 helyett 2000 Ft
H&M táska, 9000 helyett 4000 Ft
Mindenképp kellett új melegítőnaci itthonra, eddig a H&M-ben vettem általában,
de most ez megtetszett. New Yorker naci 4000 helyett 2000 Ft, szoknyák 1500 Ft (elsőnek eredeti ára 4000 Ft volt, másiknak nem látszik)
H&M pizsi :D 2500 helyett 1500 Ft
Már egy ideje keresek olyan ruhát, aminek masnis a hátulja. Valamelyik nap egy Terranova felé jártam és jó hogy benéztem. 2800 Ft (eredeti ára 3800 körül volt)
F&F hosszúujjú 4700 helyett 2800 Ft, fürdős szett 1600 Ft
Remington Ci95 hajsütő
(végül az Electrohome-ban vettük, ott 7900 Ft volt)
Nektek mik vannak a karácsonyi kívánságlistán?:)