A következő címkéjű bejegyzések mutatása: Ünnep. Összes bejegyzés megjelenítése
A következő címkéjű bejegyzések mutatása: Ünnep. Összes bejegyzés megjelenítése

2014. december 18., csütörtök

Blog Karácsony 2014

Iluss idén is megszervezte a karácsonyi ajándékozást bloggerek között, amire jelentkeztem én is. Régebben a suliban is imádtam a húzós ajándékozást, így nem kérdés, hogy ezen is szívesen veszek részt már második alkalommal. A sorsolás úgy döntött, hogy Ingridnek adtam, én pedig Missytől kaptam. Nézzük mit rejtett a csomag! :)




- essence holographic effect szemhéjfesték - peach beach
- essence effect körömlakk - 02
- Rival de Loop rúzs - Princess

Nagyon köszönöm a szép ajándékokat! :) Köszi a szervezést, még sok ilyet!

Kellemes Ünnepeket Kívánok Mindenkinek! <3

2013. december 21., szombat

Blog Karácsony

Iluss, a Fiatalos blog írója szervezett egy szuper ajándékozást bloggerek között, amire én is jelentkeztem. A sorsolás úgy döntött, hogy Ilussnak adtam ajándékot, én pedig Ramitól kaptam. Nézzük mit rejtett a csomagocska!:)


-Kézi készítésű rózsa szappan
- Mézestej fürdőbomba
- Nyaklánc
- Fülbevaló
- Mézeskalácsok




Nagyon köszönöm a szép ajándékokat! :) Ha kíváncsiak vagytok mit adtam Ilussnak, nála megnézhetitek! Nagyon jó kezdeményezés volt szerintem, a szervezést is köszi, remélem lesz még ilyen! :)

Kellemes Ünnepeket Kívánok Mindenkinek! <3

2013. február 14., csütörtök

Körmök-Valentine's Day

Sajnos nem teljesen lett olyan, amilyet elterveztem, jobb lett volna csak csillámos ezüsttel, aminek nincsen "alapja", de perpill nincsen olyanom. Hát ez lett belőle:)



Max Factor Nailfinity- Red Passion
H&M- Silver Glitter
Essence díszítő kövek

Ha már Valentin nap, nem tartom igazi ünnepnek, de szerintem egy kis gesztus mindenkinek jól esik. Persze mindennap szeressük egymást, meg 'csak úgy' is jó meglepni a másikat, de ha már van egy ilyen nap miért ne lehetne tartani, aki úgy gondolja ?! Nem kell felvásárolni a szívecskés szekciót ahhoz, hogy örömet okozzunk a másiknak (tehát azt se muszáj támogatni, hogy mekkora üzlet rejlik ebben). Kiszakadni a hétköznapokból bármikor jó, egy vacsi, borozós filmnézés, ágyba reggeli, saját készítésű süti vagy bármi személyesebb meglepi, közös program feldobhat.

Akinek pedig nincs párja, az esetleges búslakodás helyett lepje meg magát. Akár csak egy apróság, vagy valami ami tervben van egy ideje. Új frizura? Új ruhák? Elkezdesz edzeni? Feldobod a szobádat? Szépség este? Bármi, ami pozitívan hat. Ne halogasd tovább, kezdj bele! Foglalkozzunk magunkkal (is), mert az a legfontosabb és az az, ami mindenre kihat. 

A nagy fújolások meg anti-valentin dolgok pedig szerintem fölöslegesek. Lehet szeretni, nem szeretni, semlegesnek tartani, de a "nagy lázadással" semmit nem lehet elérni, senkinek nem tesz az ember jót vele, sőt csak saját magát lovalja bele a nagy utálkozásba, ahelyett hogy inkább pozitív dolgokkal és az életével foglalkozna.

Azt pedig ne feledjük, sosem tudhatjuk mikor lép be fontos ember az életünkbe!:)

És hogy tőlem is kapjon valaki egy kis ajándékot, ma éjfélig tudtok még jelentkezni a nyereményjátékra ITT !

Hogy vélekedtek a Valentin napról? Szoktátok tartani valamilyen formában?

2012. december 21., péntek

Karácsonyi zsákmány

Jó pár éve nincs nagyon meglepi már nekem meg öcsémnek karácsonyra, nagyrészt pénzt kapunk a családtól és veszünk amit szeretnénk. Így már elkezdtem a vásárolgatást az elmúlt hetekben magamnak is, hogy legyen mit a fa alá tenni :)

Egyébként már jó pár helyen javában mennek a leárazások, H&M-be mindenképp érdemes benézni! (Inditex üzletekben dec 27-től lesz)

Már régebb óta keresek szőrös mellényt, de nem találtam eddig megfelelőt. Mivel alacsony vagyok és nádszál vékony se, ezért amiket próbáltam hosszabb teljesen szőrme mellények nagyon szélesítettek. Aztán jöttek ezek, az elsőnek rövidebb a hátulja, a másiknak pedig kötött. Imádom őket!

 H&M
9000 helyett 4000 Ft, 6000 Ft

Fekete blézer sosem árt, 9000 helyett 4000 Ft, H&M 

 H&M lazább felsők, 4000 Ft, 4000 helyett 2000 Ft

 H&M táska, 9000 helyett 4000 Ft

 Mindenképp kellett új melegítőnaci itthonra, eddig a H&M-ben vettem általában,
de most ez megtetszett. New Yorker naci 4000 helyett 2000 Ft, szoknyák 1500 Ft (elsőnek eredeti ára 4000 Ft volt, másiknak nem látszik)

 H&M pizsi :D 2500 helyett 1500 Ft

 Már egy ideje keresek olyan ruhát, aminek masnis a hátulja. Valamelyik nap egy Terranova felé jártam és jó hogy benéztem. 2800 Ft (eredeti ára 3800 körül volt)


F&F hosszúujjú  4700 helyett 2800 Ft, fürdős szett 1600 Ft

Remington Ci95 hajsütő
(végül az Electrohome-ban vettük, ott 7900 Ft volt)

Nektek mik vannak a karácsonyi kívánságlistán?:)

2012. november 25., vasárnap

Karácsonyi ajándékötletek I.

Hihetetlen gyorsan telik az idő, 1 hónap és megint karácsony.
Az ajándékozás nálunk általában úgy szokott zajlani, hogy apukámnak, apukám tesójának és nagymamámnak közösen találjuk ki és vesszük meg az ajándékokat anyukámmal meg öcsémmel.
Anyukámnál pedig próbálok odafigyelni, hátha elejt olyan mondatot, hogy jaj de szeretnék ezt azt amazt. De igazából mindig is a személyesebb, kézzel készített ajándékokat szerette legjobban (jaj régebben mennyit csináltam...). Mostanában ha megkérdezem mit szeretne, általában azt szokta mondani, hogy több közös programot. Szóval ennek próbálok eleget tenni és pénteken a reggeli teám közben meg is született a megoldás:)


Csini kuponokat (még nem döntöttem el, hogy megszerkesztem vagy rajzolgatok) fogok gyártani, amiken az lesz, hogy bármikor beváltható egy közös mozizásra, színházra, vacsira, társasjátékozásra. Így meglesznek az új közös élmények és a "munkám" is benne lesz kicsit:)


Egyébként érdemes a netes kuponok között is szétnézni, rengeteg lehetőség van akciókkal is (kupon világ, bónusz brigád...), akár termékek, utazások, kezelések stb terén. Én mondjuk még nem nagyon próbáltam, vagyis pár napja vettem egy féláras masszázst anyukámnak, szóval még várom milyen lesz:)
Tavaly pedig itt vettünk ajándékba utalványt, amit a honlapon lévő bármely előadásra be tud váltani az illető.

Szoktatok ajándékozni ilyesmiket?:)

2011. december 25., vasárnap

Boldog karácsonyt!

Tegnap csak facebook-on volt időm boldog karácsonyt kívánni Nektek, most itt is szeretnék sok szépet és jót kívánni és szeretném megköszönni, hogy ebben az évben is velem voltatok, nagyon sokat jelent :)
A tegnapi nap szokás szerint kapkodós volt, nekem főleg főzéssel, sütéssel telt, majd este jött hozzánk Apukám és testvére. Az este már viszonylag nyugalmas volt, a kaják ízlettek mindenkinek nagyon, aminek örültem :) Ma még lesz Nagyi látogatás, aztán pedig egy kis pihi, holnap viszont már neki kell látnom a tanulásnak, mert nagyon közeledik a nyelvvizsga, wááá.

Pár kép tegnapról:






Nektek hogy telt a karácsony? :) Remélem nagyon jól. Meséljetek!

2010. december 29., szerda

Lila szilveszteri smink

Az arany-fekete és a lila kapta a legtöbb szavazatot, először jöjjön a lila.
Eredeti elképzelés a csillámos változat volt, csak nem tudtam olyan lesz e amilyennek elképzeltem, ezért lefotóztam "simán" is.
Természetesen a színek sokkal élénkebbek élőben:(




2010. december 24., péntek

Karácsony

Boldog karácsonyt kívánok minden kedves olvasómnak!:) Az elmúlt két napban nem volt időm írni, de holnap már kaptok teszteket és sminket is!