A következő címkéjű bejegyzések mutatása: Bershka. Összes bejegyzés megjelenítése
A következő címkéjű bejegyzések mutatása: Bershka. Összes bejegyzés megjelenítése

2013. május 13., hétfő

Joy Napok

Nemrég kivásároltam magamat a Glamourozás alkalmával, ez most nem hozott lázba túlságosan, de egyik barátnőm pont pénteken akart elmenni az Allee-ba, így még is lett egy kis shopping. Másnap pedig úgy döntöttem elnézek a Tescoba, rég nem néztem körül F&F-nél. Egy Müllert meg Tally Weijlt utamba ejtettem volna még, de sajnos nem volt már rá időm. Szóval így egyetlen kupont használtam fel :D


 Bershka neon rózsaszín rövidnaci -2995 Ft

 F&F balerina -4590 Ft -20%

 Reserved ruha -9995-ről le volt árazva 4795 Ft-ra

 F&F táska 4000-ről le volt árazva 2790 Ft-ra, plusz -20%

L'oreal lakkok -Black Swan, Snow In Megeve, DM-ben
ha kettőt veszünk 600 Ft/db

Balea "cukorfalat" ajakápoló -350 Ft

Manhattan rúzs -Like Me, 1299 Ft 

Ti kihasználtátok a Joy Napokat?:)

2013. január 9., szerda

Sale Shopping

December 28-tól az Inditex üzletekben is elkezdődtek a nagy leárazások, múlt héten ellátogattam pár boltba:)

 Mostanában rá vagyok kattanva a kicsit lengébb, hosszabb felsőkre.
Stradivarius 4495 helyett 1995 FT, 2995 helyett 1995 Ft

 A narancsos felső arany szálas, 
a pirosnak a hátulja pedig átlátszó piros anyagból van

 Készülök már a nyárra :D
Bershka 6995 helyett 1995 Ft, Stradivarius 7995 helyett 2995 Ft

 Stradi eleje, Bershka hátulja

 Claire's pihe-puha sál
5000 helyett 1900 Ft

 Tally Weijl vékony övek és nyaklánc
mindkettő 2595 helyett 1200 Ft

 Annyira megtetszett ez a felső, nem csinálok ilyet gyakran, de most nem tudtam otthagyni egyik színt se.
Bershka, 4995 helyett 1995 Ft


Vásároltatok mostanában a leárazásokon?:)

2011. február 2., szerda

Ruha zsákmány

Még a vasárnapi Aréna plázás vásárlásom alkalmával szereztem be őket. Próbáltam végre olyan képeket is csinálni amin rajtam vannak. Lehet kicsit furák lettek, de olyan képeket akartam, amikben nincsen vaku folt.

Először a Tally Weijl cuccok:

Pink ( élőben valamivel sötétebb, mint a képeken ) fodros ing. 1795 Ft-ért nem hagyhattam ott. Lehet valakinek sok a fodor, nekem tetszik. Amúgy azon még gondolkozom, hogy vegyek e alá egy fekete felsőt.


 ( hülyén álltam, azért néz ki úgy, mintha ferde lenne, sorry )

Leopárd mintás sál. Imádom a leopárd mintás sálakat! Ez is 1795 Ft volt leárazva.


Fekete kesztyű. A logó bigyók lehet nem fognak sokáig tartani, de nem is az tetszik rajta igazán, hanem a masni:) 695 Ft.


Zara piros cipellő. Pont egy 36-os méret volt, nagyon örültem neki. 1995 Ft.

( kiszedhettem volna belőle a cédulát... )

Pull&Bear:

Virágos felső. Lehet valakinek már uncsi, nekem nem nagyon vannak virágos cuccaim, pedig tetszenek, de eddig nem sok olyat találtam ami tetszett volna felvéve. 1995 Ft.


Sütis felső. Néha meg tudok őrülni az ilyenekért:D 1995 Ft.

Imádom az ilyen ujj/ váll megoldást!

Csíkos pulcsi. Ennek is a válla tetszik nagyon, meg a masni persze. 1995 Ft.

 

Bershka kardigán. Ezt nem most vettem, hanem pár hete. Nagyon szép sötétlila színe van, sajnos a kép nem ezt mutatja. Csipke betét nagyon tetszik benne. 2590 Ft.