A következő címkéjű bejegyzések mutatása: Bourjois. Összes bejegyzés megjelenítése
A következő címkéjű bejegyzések mutatása: Bourjois. Összes bejegyzés megjelenítése

2010. november 26., péntek

Bourjois rúzsok

Nemrég kattantam újra rá a rúzsokra és az "első" amit vettem egy Bourjois rúzs volt. Ami elég jó választásnak bizonyult:) Vettem belőle azóta egy másik színt is, így most őket fogom megmutatni nektek.


( Rosé requinqué, Rosé voluptueux )

2010. november 19., péntek

Bourjois csokis bronzosító

Természetesen a csoki illatával keltette fel a figyelmemet. A csomagolása nagyon aranyos, illata tényleg jó. Maga a bronzosító elsőre elég halvány, ami az én világos bőrömnek nem baj, de építhető. ( van más árnyalatban is, az enyém 51-es )
A képen nem látszik annyira, apró arany csillámok vannak benne. Szerintem nem is sok a csillám, úgyhogy teljesen jó.
Sajnos azt nem tudom lehet e nálunk kapni ( én nem láttam még, de ez semmit nem jelent:D ) vagy régebbi kollekció-e, én vaterán találtam rá.


( sajnos nem igazán adja vissza, hogy milyen valójában:( )

2010. október 25., hétfő

Bourjois tápláló ajakbalzsam

Már egy ideje keresem a megfelelő ajakápolót. Régebben volt egy nagyon jó H&M Hello Kittysem, de nem lehet kapni már olyat. Volt próbálkozásom másik fajta H&M Hello Kittyssel, de az egyik konkrétan csípte a számat, a másik kettő meg csúnya a számon, úgyhogy kukában fogják végezni szerintem.
Carmex-et szeretném kipróbálni már egy ideje, de dm-ben nem lehet kapni cseresznyéset, nálam meg alapfeltétel, hogy finom illata/íze legyen egy ajakápolónak. Ahol meg lehet kapni, oda idő hiányában nem jutottam még el.
Pár hete végül egy garnier repair landolt a kosaramban, ami kb semmit nem ér...(800 ft-ért)
Aztán munkában (szakmai gyakorlat) unalmas óráimban nézegettem a teszveszt, és ott figyeltem fel erre a Bourjois ajakbalzsamra.