Egy nagyon jó oldalról rendeltem MAC mintákat, ez pedig a The Body Needs. Nem csak pigmentek, hanem mindenféle MAC minta megtalálható itt. Vannak termékek amikre régebb óta kíváncsi vagyok, ilyen pl. a paint, paint pot, most rendeltem belőlük mintát. Ezeken kívül még sok mást tudtok rendelni és limitált kollekciók is megtalálhatóak.
Na de nézzük miket raktam a kosaramba :)
Electric Coral pigment
Teal pigment
Marine Ultra pigment
Blacktrack zselés tus
Painterly Paint Pot
Bare Canvas Paint
Truth & Light Magically Cool Liquid Powder
Ha a honlapon belepakoljátok a kosárba, amiket szeretnétek, ki fogja írni mennyibe kerül a posta, fizetni pedig lehet paypal-al vagy simán bankkártyával.
Kicsit több, mint 1 hónap alatt kaptam meg, jól be volt csomagolva és mindegyik tégely aljára rá van írva szépen, hogy mi van benne :) A pigmenteknek gyönyörű színük van, kettő selyemfényű és egy matt ( kék ). A többit még nem próbáltam ki, de hamarosan.
Ti rendeltetek már innen? Vagy máshonnan MAC mintákat?
Essence my skin intenzív ápoló arckrém : Amióta megvan szinte csak ezt használom. Nagyon finom illata van, nem nehéz, jól hidratál.
NYC natural matte alapozó : Múlt hónapban nagyon sokat használtam, de őszintén megmondom nekem a mattító hatására egyenlőre nincs igazán szükségem, úgyhogy arról nem tudok beszámolni. Viszont természetes hatású alapozó, főleg hétköznapokra szoktam használni.
MAC pirosító - Giggly : Imádom a színét! Nagyon szép világos rózsaszín, csillámmentes, kivéve a közepén lévő szivecske, nagyon szép fényt ad.
Urban Decay Preen Shadow Box : Hat gyönyörű szín található benne plusz egy fekete szemceruza.
L.A. Girl rúzs - Secret Admirer : Ez a rúzs már régóta megvan, csak feledésbe merült. De most megint elővettem ebben a hónapban. Nagyon szép rózsaszín, krémes, nem kopik le hamar.
Essence multi action smokey eyes szempillapsirál : Abszolút kedvenc lett! Itt már írtam róla bővebben.
Essence Blossoms etc... körömlakk - bloom-a-loom : Igazából mindegyik színt nagyon szeretem ebből a kollekcióból, de a lila talán a legszebb!
+
H&M hajcsat / kitűző
A hónap csalódása:
Igen, tudom, most nagyon sokan csodálkoztok. Eddig szerintem csak jót hallottam erről a szemhéjalapozóról, de nekem egyszerűen nem jó. Már többször kipróbáltam és nem lett rajta szép a szemhéjfesték, nehéz volt eldolgozni és kicsit "ráncos" lett. Nem ez az első szemhéjalapozó ami másoknak nagyon bevált, aztán nekem meg nem ( Isadora is ilyen ).
A Wonder Woman kollekcióból egy termék volt, ami nagyon megtetszett. Sajnos kedden nem tudtam elmenni megvenni, csak szerdán vettem az utamat az Allee felé és szerencsére egy utolsó darab volt a pirosítóból:)
Ezen kívül végre beszereztem egy ecsettisztító folyadékot, amiről Magdinál olvastam. Tényleg nagyon jó! Könnyen kijön az ecsetekből minden ( nekem az alapozóval volt eddig gondom főleg, mert nekem azt nem hozta ki teljesen a szappanos / samponos tisztítás ), elég belőle kevés és gyorsan megszáradnak az ecsetek.
Szerintem az ára sem vészes ( 3400 Ft ), főleg mert ahogy Magdinál is olvastam nagyon sokáig elég.
Lefényképeztem a tetejét is, ki lehet belőle önteni így is viszonylag keveset, de azért a parfümszórós megoldás jobban tetszik. Már csak egy fújókát kéne beszereznem, egyenlőre nem láttam se Müllerben, se Rossmannban. Valakinek ötlet hol lehetne venni?:)
( Mighty Aphrodite )
Mi a véleményetek a MAC Wonder Woman kollekcióról?
Már eddig is vonzott a MAC Viva Glam Cyndi szájfény és most megvettem végre:) Gyönyörű színe van! Hétvégén majd csinálok vele sminket.
A másik amit vettem az I love raspberry&blackberry hab és tusfürdő. A testvajat nagyon szeretem, ezért gondoltam beszerzek másik terméket is. Nagyon finom illata van!
Tervben volt ruha vásárlás is, de sajnos semmit nem találtam.
Egyébként az Allee H&M-ben lehet most kapni többféle ecsetet ( fekete nyelű ).
Én szemre valót akartam, abból egy féle volt itt, ami nekem nagy sajnos.
Volt egy fekete tus ( dipliner ) amin gondolkoztam, hogy megvegyem e, de végül otthagytam. Valakinek van tapasztalata?
Egy teljesen más téma: rájöttem, hogy nagyon sok kép előnytelen rólam ( van ami alig hasonlít:D, a tegnapi képeket kapásból eltűntetném, a szememet leszámítva ) , úgyhogy ezentúl megpróbálok jobb képeket készíteni, remélem sikerülni fog:) Meg mondjuk annak is örülnék, ha sikerülne minden színt visszaadni.