A következő címkéjű bejegyzések mutatása: szemhéjalapozó. Összes bejegyzés megjelenítése
A következő címkéjű bejegyzések mutatása: szemhéjalapozó. Összes bejegyzés megjelenítése

2011. június 8., szerda

Revlon és Nyx szemhéjalapozó + smink

Többen kértétek, hogy írjak a Revlon szemhéjalapozójáról, úgy gondoltam akkor már megmutatom az általam másik sokat használt szemhéjalapozót és összehasonlítom a kettőt.
Az első szemhéjalapozó amit megvettem az Isadora volt, de sajnos annak ellenére, hogy másoknak nagyon jó, nekem nem vált be. Ekkor rendeltem egy Nyx-et.  ( cherryculture.com, 5 dollár, de ha jól tudom a müllerben sem vészes az ára, 1800 Ft körül van ). Három félét lehet kapni ( white, pearl, skin tone ), én végül a skin tone mellett döntöttem.
A Revlon szemhéjalapozót teszveszen ( vagy vaterán? ) pillantottam meg és úgy éreztem ki kell próbálnom, főleg, hogy az ára is baráti, 900 Ft körül volt. A MUA bejegyzésemben említett hölgytől vettem, akinek már van egy beauty sale blogja is, keressétek bátran.

És akkor nézzük őket:)

Teljes bejegyzéshez katt: