A következő címkéjű bejegyzések mutatása: Anny. Összes bejegyzés megjelenítése
A következő címkéjű bejegyzések mutatása: Anny. Összes bejegyzés megjelenítése

2013. november 2., szombat

ANNY körömlakk - Whatever You Like

Sosem volt még Anny lakkom, így rendkívül kíváncsi voltam rá, arról nem beszélve, hogy nem egy olcsó termékről van szó (2990 Ft a Douglasban), vajon mit tud cserébe. A bloggertali végén választhattunk egy csomagot, amiben Artdeco, Beyu, Anny termékek voltak, és Rita kezébe akadt egy pink lakkos csomag, amit nekem ajánlott :)
Már aznap este nekiestem a körmeimnek X-faktor közben, és a Catrice csomagocska is a közelemben volt, gondoltam kettőt egy füst alatt, kipróbálom a Catrice Quick Dry&High Shine fedőlakkot is.

Filmünk szereplői:

Az Anny egy nagyon szép pinkes árnyalat, de van olyan fény, ahol inkább lilás, de természetes fényben pink. Szórakoztam azért ezzel, pl. lámpánál a szobámban pink, a konyhában meg lila:D
A neve nagyon tetszik, és ahogy nézegettem más árnyalatok között is vannak jó elnevezések. Részemről nagyon szeretem az ilyeneket.

A lakk elsőre meglepett kissé, egy rétegben is csodálatos, vibráló színe van (képeken is egy rétegben láthatjátok). A felvitele pedig számomra szuper könnyű, teljesen jó az ecsete, szépen terül a festék, nem csíkozódik, nem bubisodik, tényleg semmi negatív nem maradt meg bennem.

A Catrice fedőlakkról sajnos ezt már nem mondhatom el. Olvastam róla pozitívat, negatívat, sajnos nálam a második lett a vég. Szerintem nagyon híg, és úgy éreztem vártam eleget a lakkozás után, mégis láthatóan leoldott a színéből. A gyorsan száradó tulajdonsága viszont tényleg megvan.
És akkor a tartósság... mindig használok alap és fedőlakkot, de persze így is más és más a lakkoknak a tartóssága. Tudjuk, az én körmeim amúgy is nyomik, hamar kopnak általában, de azért sikerült már kifognom olyat így is, ami 5 nap után is viselhető volt, és hát a fedőlakkokkal sem árt kísérletezni, ez most is ki fog derülni.

Másnap elég csalódott voltam, mert a körmeim vége pattogott le, második nap meg majdhogynem botrányosan néztek ki. Hát mondom ilyen nincs, ezt nem hagyhatom ennyiben, mert imádom a kis 'whatever you like'-ot. Ekkor előkaptam a Sally Hansen Double Duty alap-és fedőlakkot, amit egyébként alapként használtam elsőre is, csak ugye fedőnek akkor a Catrice ment. So újratervezés, és mindkét helyre Sally. Ez volt vasárnap este, most itt ülök 5 nap után péntek este, és még pinkben pompázok. Az egyik kezemen lévő körmeim nagyjából viselhetőek még, a másikon kettőnél ma lepattogott kicsit jobban, de megközelítőleg sem annyira, mint elsőre a második nap végére. Így azért már még nagyobb az öröm, biztos vagyok benne, hogy sokszor fogok az Anny lakk után nyúlni. A Sally alap és fedőlakkot is ajánlani tudom, ha jól emlékszem akciósan 800 Ft körül vettem, de szerintem eredeti áron sem kerülhet sokkal többe, mint 1000 Ft, amiért 13,3 ml-t kapunk. Az Anny lakk is "hatalmas", 15 ml szépséget tartalmaz.

És még egy harmadik love-ot is meg kell említenem, a Claire's csillogó lakkja (élőben még szebb), amit a gyűrűsujjamra vittem fel. Sajnos nevet nem látok rajta (de lehet csak a saját bénaságom), meg még a kiárusításnál vettem, így valószínű már nem lehet kapni.





(olyan fényben ahol lilás)

Próbáltatok már Anny lakkot? Melyik fedőlakk vált be nektek legjobban?

2013. október 24., csütörtök

Primőr Bloggertalálkozó 2013

Sajnos szépséges képekkel én nem nagyon rendelkezem, mert a fényképezőm betegeskedett, a telefonom meg inkább no comment, de azért szeretnék mindenképp írni a múlt szombatról, a képek minőségéért pedig so sorry.


Megmondom őszintén én a későn fekvő-később kelő típus vagyok, így elég nehezen sikerült a szombat reggeli fél 8-as ébredés, de természetesen megérte, és izgatottan vártam a nap folytatását. Sajnos viszont nem voltam túlságosan a topon, szerettem volna többet vegyülni, ismerkedni, de ez nem jött teljesen össze. Ettől függetlenül nagyon örülök, hogy láttam új/régi arcokat, és volt akikkel azért sikerült beszélgetni is:) Többiekkel meg remélem legközelebb.

A Primőr csapatának pedig köszönöm a meghívást, az egész napot, a meglepiket, annyira kedves és pozitív hozzáállású az egész csapat, mindig jó érzéssel tölt el.

Először az Essence és a Catrice újdonságaival ismerkedhettünk meg Qeis Lina és Nagy Réka segítségével. Az asztalokon megcsodálhattuk a trendkiadásokat, és az új szortiment egyes darabjait. Nekem az essence karácsonyi "happy holidays" kollekciója dobogtatta meg leginkább a szívemet, az összerázós hópelyhes lakkal szórakoztunk eleget:D
Novembertől lehet majd kapni, ha jól emlékszem a Müllerekben. Az essence 2 új illattal is kijött ősszel, amik a like a party in paradise és like a party of my life névre hallgatnak, valamint karácsonykor (nov-decemberben) lehet majd kapni egy mini illat szettet, amiben az 5 legnépszerűbb illat lesz megtalálható 7 ml-es üvegekben.
A Biebs, vagyis "beauty beats" trendkiadást ha jól hallottam már van ahol lehet kapni, engem (sajnos vagy nem sajnos) vele nem lehet megvenni, de biztos van elég rajongója. Maga a kollekció viszont a dombornyomott cuccokkal nagyon menő, a Bieber körömlenyomatokra pedig azért kíváncsi vagyok:D
Az essence újdonságai közé tartozik még a "gail nails at home", amivel otthon készíthetünk zselés körmöket, amik elvileg akár 10 napig is eltartanak, és könnyedén eltávolíthatóak. Izgalmasan hangzik, kíváncsi vagyok az első pár tesztelőre, 2 szerencsés nyert szombaton 1-1 kezdő szettet.



Catrice csipkés, gótikus, fekete-vörös-nude színvilágú "Thrilling me softly" trendkiadásának a legizgalmasabb darabja szerintem a felragasztható szemhéjtus, de az ajakszínezők és pirosító stick-ek is felkeltették az érdeklődésemet, a csomagolást pedig imádom. Novembertől lesz elérhető a Müllerekben.


Ezek után jött a torta meglepi essence és catrice dizájnban, és egy kis falatozás (minden nagyon finom volt), beszélgetés, amíg átpakolták a termet a Max Factor bemutatóra.




Szűcs Adrienn vezető sminkes már ismerős volt, viszont rajta kívül két új Max Factor tagot ismerhettünk meg Kalapos Adrienn és Kovács Nóra személyében. Amíg meséltek az újdonságokról és a nemrég bevezetett termékekről, Szűcs Adri két sminket varázsolt a modellekre a "Wild kollekció" és az új alapozó bemutatásával is. A "Whipped Creme alapozó" egy habkönnyű termék (olyan mint a tejszínhab, és tényleg), ami hidratál és mattít egyben.
Ezen kívül a már bevezetett CC krém, és a 60 éves jubileuma alkalmából új csomagolást kapott Creme Puff kőpúder állt még középpontban. Ó és hát egy top secret infóval is gazdagodtunk.




Kis szünet után érkezett az Artdeco és BeYu előadás, ahol már eléggé fáradtak voltunk, de feldobták a hangulatot szerintem. Élő Péter hozta megint a formáját:D (tavaly Olay színben tűnt fel), valamint Szecsődi Márta működött közre, Keserű Barbi pedig sminkelt, és pár trükköt is elmesélt nekünk.
Az Artdeco alaptermékeinek átfutása után az őszi/téli kollekcióba vezettek be minket, aminek a mottója a „Vadnyugat találkozása az ázsiai hangulattal”, a karácsonyi kollekció pedig a csillogás jegyében fog telni, a "Vintage Glam" kiadással. 

BeYu eddig nem nagyon hozott lázba, így főleg jó volt megismerni kicsit jobban a márkát. A karácsonyi kollekciója, ami a "Rock Romance" névre hallgat, a holografikus lakkokkal pedig csodás.

Bízok benne, hogy semmi fontosat nem hagytam ki, vagy írtam el, elég sok volt az infó! Remélem még sok sok ilyen szép napon vehetek részt, és (még) jobban megismerhetem a többieket is:)

Hogy tetszenek az újdonságok? Ők pedig a kapott szépségek, írjátok meg mikre vagytok a legkíváncsibbak!:)