A következő címkéjű bejegyzések mutatása: Maybelline. Összes bejegyzés megjelenítése
A következő címkéjű bejegyzések mutatása: Maybelline. Összes bejegyzés megjelenítése

2012. november 2., péntek

Maybelline Colorama körömlakk - 67

Még a Glamour Napos vásárlásom során szereztem be ezt a lakkot. Gyönyörű lilás bordó lila fénnyel, apró csillámokkal, rögtön vonzott. Ezelőtt csak a minit próbáltam ebből a  lakkból, így indokolt volt ezt az újat is letesztelni:)


Ahogy olvasgattam a véleményeket a mini kapcsán, az derült ki belőle, hogy vannak minőségbeli különbségek az árnyalatok között, lehet hogy ennél is, mindenesetre nekem sikerült egy jót kifognom.
Mondjuk a felvitele nem a legegyszerűbb, de azért nem is nagy szenvedés. Viszont a körömágynál számomra elég nehéz szépen felvinni, de ez a képeken is látszik szerintem :/ Elég vékonyka az ecsete, lehetne szélesebb, valamint kicsit sűrűbb lakkot is el tudnék viselni. Egy rétegben is szép, de azért kettőt fel szoktam vinni. Száradását tekintve az első réteg elég gyors, a második már kevésbé, főleg ha sikerül vastagabban felvinni. (türelmetlen vagyok sajna, így általában sikerül belenyúlni) Tartóssága viszont nagyon jó! Tudjátok nekem milyen nyomik ilyen szempontból a körmeim. Ennél múltkor fedőlakk sem volt rajta, mert beszáradt és elfelejtettem venni újat, de így is majd egy hétig bírta teljesen jól.
Pontos árára sajnos nem emlékszem, de 750-800 Ft között volt szerintem a DM-ben és ezért 7 ml lakkot kapunk. A választék elég széles, ha jól tudom 32 színben kapható, egy pár még valószínű hogy fog nálam landolni :)



Próbáltátok már? Bevált?:)

2012. október 15., hétfő

Glamour Napok



Őszintén szólva nem igazán hozott lázba a Glamour Napozás, az előzőt teljesen kihagytam, most barátnőmmel elnéztem azért pár helyre. Kikészülök a lökdösődő tömegtől, amúgy pedig leárazásokon jobbakat ki lehet fogni, mint ez a 20%. Péntek délelőtt egyébként botrány sokan voltak a Westendben (főleg a Mangoban), pedig azt gondolná az ember, hogy inkább hétvégén, de vasárnap délután nem voltak sokan, mondjuk biztos bevásárlóközpont függő is, tegnap a Corvinban voltam.
Visszatérve a kuponokra, persze van ami megéri, a DM-ben nagyon jó, hogy most több kupon volt, így féláron lehetett több márkából is vásárolni. Nem vittem túlzásba, de azért lecsaptam pár szépségre:)
És a héten végre sikerült beszerezni az essence cute as hell pirosítóját, a Balea fügés-csokis testápolóval együtt.
A Müllerben kellett pár alap dolgot is vennem, jól jött a kupon, ráadásul a leárazott cuccokra is érvényes, így az egyik kedvenc parfümömet több, mint 4 ezerrel olcsóbban sikerült beszerezni.
Ruhák tekintetében a kedvenc fazonú Mango farmeremből tankoltam fel két darabot meg a New Yorkerben vásároltam pár dolgot.
Összességében örülök nekik nagyon, még a DM-ben tudtam volna venni pár dolgot, de pénteken ezren voltak, egy idő után elegem lett és kissé döntésképtelen is voltam:D, vasárnap pedig már le volt fosztva.

DM:


Amikhez volt kupon:
(a blokkot nem találom, de kb-ra emlékszem az árakra)

Max Factor ajakfilc (01 árnyalat): 2600 Ft helyett 1300 Ft
Maybelline Colorama lakk (67 árnyalat) : na erre nem emlékszem pontosan, de 750-800 Ft között van az eredeti ára
Manhattan zselés tus: 1800 Ft helyett 900 Ft

Egyéb:
Essence cute as hell pirosító: 650 Ft
Balea testápoló: 500 Ft

Müller:


Aveo körömlakklemosó: 195 Ft
Escada Rockin Rio: akciósan 9990 Ft
Essence hűsítő szem roll-on: 845 Ft
És az elmaradhatatlan gumicukor:D 325 Ft

Még pár alap dologgal együtt 12 890 Ft helyett 10 305 Ft

Mango:


Természetesen a fekete normális fekete élőben:D, 
a kék pedig sötétebb valamivel

7995 Ft helyett 6395 Ft /db

New Yorker:


(ezen látszik az anyaga, amúgy egy hosszabb fazonú rövidujjú felső, 
szerettem volna nagyon ilyesmit)

Szoknya: 890 Ft helyett 710 Ft /db
Felső: 3800 Ft helyett 3030 Ft
Nyaklánc: na ez elég rejtélyes, mert rajta 1990 Ft van eredeti árnak, 
de a blokkon meg 990 Ft, szóval így 790 Ft volt

Voltatok Glamour Napozni? Miket szereztetek be?:)

2012. június 22., péntek

Maybelline Colorama körömlakk - Coral Rose

Már egy ideje rá vagyok kattanva a korall színre (is). Ezt a fajta körömlakkot meg terveztem már régebben, hogy kipróbálom, aztán végül erre a színre esett a választásom:) Most nyáron főleg tökéletes.




A kiszerelése nekem nagyon bejön, szeretem a mini körömlakkokat, ugyanis a nagyobbak beszáradnak úgyis, mielőtt elhasználnám. A színe gyönyörű, arany fényű korall. Az állaga viszont szerintem lehetne sűrűbb, eléggé folyós, így nem fed egyenletesen, kissé csíkos lett a körmömön és nagyon kis "puklik" lettek néhol. Két rétegben láthatjátok egyébként (plusz szokásos alap és fedőlakk). 
Tartósságról nem nagyon merek már írni, mert tudjuk, hogy nyomik a körmeim:D, de ugye ennek ellenére volt pár pozitív csalódásom e téren is, sajnos ennél nem, már másnap kopott. 
Összességében nekem most ez annyira nem jött be, a színe tetszik nagyon, de a többi az elvárásaimon alul teljesített sajnos. 




Ti próbáltátok már ezt a fajta Maybelline lakkot? Van kedvenc korall lakkotok?:)

2011. április 15., péntek

Maybelline Coral Tonic rúzs

Először is bocsánat, hogy a héten még nem jelentkeztem bejegyzéssel. Ugyan a konzulensem április 1-re kérte a szakdolgozatot, de még ezen a héten is találtam benne javítanivalókat, úgyhogy azon munkálkodtam. De végre leadtam, úgyhogy lesz több időm:)

Múlt hétvégén vettem a Maybelline Coral Tonic rúzsát. Többen is kiváncsiak voltatok rá, úgyhogy most először róla lesz teszt:)




Imádom! Nagyon tetszik a színe. Maga a rúzs krémes, könnyű felvinni. Több órát kibírt a számon, evés-ivással együtt és egyenletesen kopott.
Szerintem be fogok szerezni még pár másik színt is.
Egyedül a csomagolása nem tetszik túlságosan, de hát az legyen a legnagyobb bajom:)