Már egy ideje szemeztem ezekkel a termékekkel, a csomagolásuk keltette fel a figyelmemet először.
Most már 350 Ft-ra voltak leárazva a dm-ben, úgy gondoltam ennyiért kipróbálom őket.
Pirosítóból még sosem használtam stiftet. Ez az egy árnyalat volt ( sweet rose ) abban a dm-ben ahol voltam.
Ez egy szép világos rózsaszín. A csomagolása borzasztó, először kitekerni nem tudtam, most meg vissza nem tudom tekerni, közben törik is kicsit.
Egyébként nekem tetszik, szép fényt ad az arcnak és csak nagyon apró csillámok vannak benne.
A szájfény a rose love nevet kapta. Illata kicsit fura, de nem erős, úgyhogy figyelmen kívül lehet hagyni. Az állaga jó, nem ragadós, könnyű a felvitele és szájfényhez képest elég tartós.
Összességében 350 Ft-ért megérte mindkettő, de sajnálom, hogy a pirosítónak ilyen rossz a csomagolása.
Nektek mi a véleményetek az Alverde smink termékeiről? Ebből a kollekcióból vettetek valamit?


