Nemrég felvettem a kapcsolatot velük, nagyon kedvesek és gyorsak voltak, választhattam valamit a kínálatukból (kiegészítő, cipő kivétel). Elég sokat nézegettem, mire döntésre jutottam, sok minden tetszik. Végül egy fehér (élőben kicsit vajszínű) - korall ruha mellett tettem le a voksomat, amiből hasonlóm sincsen, se színben, se fazonban.
Nagyon tetszik a ruha, mind a kivitelezés, mind a színek (de a honlapon lévő kép kicsit csalóka, világosabbnak tűnik). Egyetlen problémám, hogy hátul fölül egy kicsit nagy rám, ugyan szerintem nem vészes, de azért lehet meg kéne kérdeznem egy varrónőt, hogy lehet e valamit kezdeni vele.
http://www.axparis.co.uk/products/-Pleat-Colour-Block-Dress.html
Hamarosan jön vele outfit is:)
Rendeltetek már innen valamit?