A következő címkéjű bejegyzések mutatása: H und M. Összes bejegyzés megjelenítése
A következő címkéjű bejegyzések mutatása: H und M. Összes bejegyzés megjelenítése

2015. október 13., kedd

Glamour Napok - 2015 Október

Csütörtök délelőtt felkerekedtünk Anyukámmal, és ellátogattunk az Arénába.
Először a H&M felé vettük az irányt, ahol azon kívül hogy borzasztó sokan voltak már akkor, semmit nem találtam abból, amiket kinéztem neten :( (utána beugrottam még a Vörösmarty, Europeum és Corvin H&M-be is, de ott sem, szóval nem volt szerencsém).
Rossmannból kifordultam annyian voltak, inkább elmentem később a közelemben lévőbe pár dologért.
F&F-et mindenképp szerettem volna, mert a home részlegről is kellettek cuccok, meg a ruhákat is meg akartam nézni. Sikerült kifognom egy leárazott cipőt, pont nemrég szerettem volna ilyesmit.
A Claire's-be telefontokok miatt néztem be, majd találtam egy leárazott unikornisos fülbevalótartót (kezdőképről  lemaradt szegény), amit nem tudtam otthagyni. Ráadásul kettőt fizet (Anyukám is vett valamit) hármat kap akció volt, így egy telefontok is az enyém lett.
Müllert meg DM-et másnap ejtettem útba, és próbáltam visszafogni magam...
A KIK-be szerettem volna még bemenni, de annyian voltak, hogy sajnos nem volt már hozzá energiám.



KATT:

2015. szeptember 13., vasárnap

Nyári kedvencek

Ajj de gyorsan eltelt a nyár... meg úgy az egész eddigi 8 hónap, nemrég még tavaly karácsony volt. Bevallom az ősz nem a kedvenc évszakom, viszont a hőmérséklet csökkenésnek örülök (innen a tetőtérből főleg). Na de most tekintsünk vissza kicsit! :)


Katt:

2014. október 13., hétfő

Glamour Napok - 2014 Október

Sok időm most sem volt Glamour Napozni, de azért sikerült pár dologra lecsapnom, amire szükségem volt (és amire kevésbé :D). Egy új (mű) bőr nacit mindenképp szerettem volna, mert az előző elhasználódott szegényke, valamint pulcsik voltak még a kívánságlistám élén. 

Sajnos két dolgot a sietségben sikerült elfelejtenem, a Müllerben akartam venni Nyx szemhéjpúder alapozót, meg Nivea lip buttert. A másik sajnálatos dolog, hogy F&F-be nem jutottam már el...de hát ez most így alakult, majd máskor. A New Yorker nem volt tervben, de végül benéztem, és megakadt a szemem a szívecskés pulcsin :) A DM-el nem volt nagy szerencsém szombaton (pedig nálunk Gazdagréten voltam, ahol eddig mindig mindent találtam, amit akartam), az Alverde szemöldökformázóját szerettem volna nagyon (kettőt már elhasználtam belőle, imádom!), de le volt fosztva. Végül a L'oreal blackbuster filces tusból vettem egy újat, az elmúlt majd 1 évben csak ezt használtam tusként. A Balea zuhanyzás közbeni testápoló pedig pont le volt árazva, kíváncsi vagyok rá. 

A Müllerben pár szépség mellett a hajam került a középpontba most. A  Guhl balzsamról Ingridnél olvastam, és felkeltette az érdeklődésemet, a Fructis hajápoló meg épp le volt árazva, gondoltam egy próbát megér.
Amit nem fotóztam le, az Interspar-ban vettem két ágyneműhuzatot, meg a Müllerben pár nasit. Ja meg a fotókon lévő pihe puha pléd is Interspar-os zsákmány, imádom! :D


Első nap

 H&M - 8990 Ft-20%

 
 Mango - 11 950 Ft-20%

 H&M - 3990 Ft-20%

 New Yorker - 4000 Ft

H&M - 3000 Ft

 L'oreal blackbuster super liner - 1990 Ft-50%
Catrice Metallure bronzer - 1545 Ft-20%
Catrice Beautifying Lip Smoother - 1095 Ft-20%
Essence Hello Autumn pirosító - 945 Ft-20% 

Fructis Goodbye Damage hajápoló - 795 Ft
Guhl balzsam - 1290 Ft-20%
L'oreal micellás víz- 1490 Ft-30+20%
Balea zuhanyzás közbeni testápoló - 700 Ft

Ti voltatok Glamour Napozni? Miket sikerült vásárolni? :)

2014. április 19., szombat

Glamour Napok - 2014 Április

Sajnos vagy nem sajnos most nem sok időm volt Glamour Napozni. A helyzet az (és az eltűnésem oka), hogy szakmai német nyelvvizsgázom, aminek az egyik része április 11-én volt, a másik pedig jövő kedden lesz. Nagyon várom már, hogy túl legyek rajta.
Na de visszatérve a vásárláshoz, a pénteki vizsgán kívül hétvégén tesóm szülinapját ünnepeltük, amire rendbe kellett vágnom a lakást, sütni stb, szóval kevés időm maradt arra, hogy a shoppingolással foglalkozzak, de azért úgy gondoltam egy pár órát megérdemlek.


A H&M-ben sikerült több dolgot is megvennem, amit már kinéztem előtte neten. Ilyen pl. a rózsás ruha, meg a táska. Ezen kívül becsúszott egy fürdőruha, ugyanis amikor megláttam ezt az alsót, nem tudtam otthagyni. A hozzá való felső persze nem jó nekem, úgyhogy vettem egy másikat. Már kezdek hozzászokni a nem páros fürdőruháimhoz :D A fodros elejű felső szerelem volt első látásra. A másik felső kakukktojás, mert őt még kicsit korábban vettem, és amúgy is leárazott volt, úgyhogy nem vonatkozott volna rá a kedvezmény. A telefonhátlap ugyancsak, mert az meg gyorsan kellett, és csak egy darab volt ebből. A lip tint-et már régebb óta terveztem, hogy megveszem, most végre tényleg :)

 5990 Ft - 20%

3990 Ft -20%

Felső 3990 Ft, Alsó 1290 Ft -20%

4000 Ft helyett 2000 Ft

2990 Ft -20% (persze rendes fekete)

Befutottam gyorsba egy Rossmannba, és elég boldog voltam, amikor megláttam egy darabot a Catrice Celtica Highlighter-ből, akkor meg még inkább amikor belekukkantottam, és nem volt belenyúlkálva... A Made To Stay ajakszínezőt is terveztem már egy ideje, úgyhogy az került még a kosárkámba.
DM-be szerettem volna még venni pár dolgot, de mire vasárnap odaértem a közelünkben lévőbe, bezárt:( Valamiért abban a hitben éltem, hogy vasárnap nyitva van fél 2-2-ig. Hát nem.

H&M csillámos hátlap -1290 Ft
Catrice Made To Stay ajakszínező - 1550 Ft -25%
Catrice Celtica Highlighter - 1700 Ft -25%
H&M lip tint - 1290 Ft -20%

Eredetileg Nike Air Max-et szerettem volna, de amiket felpróbáltam vagy nagyon bumszlik voltak a kis lábamon, vagy szimplán nem állt jól, vagy túl fehér volt, vagy túl rózsaszín :D Remélem azért még valamikor megtalálom a tökéleteset. Ez a cipő viszont nagyon megtetszett a Hervisben, úgyhogy addig is megvettem mászkálós cipőnek.

17 990 Ft - 20%

Ti voltatok Glamour Napozni? Miket sikerült venni?:)

2013. április 20., szombat

Nude&Gold Glitter körmök

ITT már írtam a H&M kis körömlakk szettjeiről, amiket még mindig van ahol el lehet kapni. A második lakk amit kipróbáltam közülük a nude volt, aztán gondoltam egyet, és fölé raktam az arany csillámosat, imádom őket. Mindkettő már egy rétegben  is szép, van hogy felviszek azért kettőt a nude-ból, de most siettem. Könnyű a felvitelük, viszonylag gyorsan száradnak, és már harmadik napja koptatom őket, alig látszik valami, pedig plusz fedőlakk sincs rajta. Még mindig rendkívül örülök, hogy sikerült lecsapnom rájuk :)




Megvan nektek valamelyik szett? :)

2013. április 15., hétfő

Glamour Napok

Sokszor megfogadom, hogy soha többet Glamour Napok, de aztán persze van hogy még is elmegyek :) Pénteken reggel fél 10 körül már bevetettem magamat egy DM-be, ahol kb. egyedül válogattam, sikerült a legfontosabb dolgokat megvennem. Próbáltam visszafogni magam, így a körömlakkok kimaradtak, meg még egy alapozót szerettem volna, de eléggé döntésképtelen voltam, gondoltam visszamegyek majd, de ez sajnos elmaradt. Utána a Corvin felé vettem az irányt, ahol szerencsére még nem voltak túl sokan (kivéve Müllerben), ellenben utána az Europeum nem volt már annyira szellős.
Vasárnap még jó lett volna pár helyre elmenni (főleg SIX meg Rossmann), szerettem volna ékszereket, de már sajnos nem jött össze, családi ünneplés volt, előtte meg arra készültem. Ez most így alakult...azért így is sikerült elköltenem a félretett szülinapi keretem nagy részét :D


Maybelline tus ecsettel - 2300 helyett 1150 Ft
Alverde szemöldökformázó - 1300 helyett 650 Ft
Manhattan szemöldökceruza - 1000 helyett 500 Ft
Max Factor rúzscerka - 2200 helyett 1100 Ft
L'oreal tus - 2000 helyett 1000 Ft


H&M pizsi cuccok
felső+naci - 4000 helyett 3200 Ft
2 naci - 4000 helyett 3200 Ft


H&M táska - 4000 helyett 3200 Ft
Tally Weijl táska le volt árazva alapból 6000-ről 2900 Ft-ra


H&M csipkés felső le volt árazva alapból 6000-ről 700 Ft-ra :D
H&M farmering - 7000 helyett 5600 Ft


H&M cipő - 6000 helyett 4800 Ft


H&M fürdőruha felső - 4000 helyett 3200 Ft


H&M felsők - 3000 helyett 2400 Ft/db


New Yorker felsők - 4000 helyett 3200 Ft/db


New Yorker blézer - 10 000 helyett 8000 Ft

Ti voltatok? Miket sikerült vásárolni? :)

2013. január 27., vasárnap

H&M mini körömlakk szettek

Pénteken a Duna Plazában volt dolgom és persze a H&M-et nem hagyhattam ki. Már a pénztárnál voltam, amikor megpillantottam ezeket a körömlakk szetteket, leárazva mindössze 250 Ft-ért (eredeti ára 990 Ft). Mindkét összeállítás nagyon tetszik, nem volt kérdés, hogy haza kell jöjjenek velem.


Szeretem a kis kiszereléseket, ezek 4,4 ml-es üvegekben léteznek. Először az ezüstös, Silver Glitter árnyalatot próbáltam ki. Kicsit vékony az ecsete, de teljesen jól használható, könnyű a festék felvitele. Egy rétegben sem rossz, de kissé halovány, két rétegben az igazi, jó kis metálos hatása van, I love it! A hüvelykujjamon egy réteg van, a többin kettő. Elég gyorsan szárad, nyilván sikerült belekapnom valamibe felvitel után elég hamar, de alig sérült. Tartósságáról egyelőre annyit tudok elmondani, hogy miután elkeveredett a fedőlakkom, anélkül majdnem két nap alatt kb. semmit nem kopott, nálam ez nagy szó.
Ha az összes szín ennyire jó lesz, akkor ezek kincsek, de ennyi pénzért már ez az egy is megérte:D Mindenképp ajánlani tudom, sajnos nem tudom hogy melyik H&M-ben lehet még kapni, a héten nem voltam máshol, de ha valakinek van infója légyszi írja meg:)

 Gold Glitter, Yellow, Silver Glitter, Pink, Nude, Copper



Szeretitek a H&M lakkokat?:)

2012. augusztus 10., péntek

Sale Sale Sale!

Már egy ideje javában tombolnak a leárazások és igeeen, nagyon szeretek ilyenkor vásárolni, jó kis cuccokhoz lehet töredékáron hozzájutni. Az egyetlen problem az lehet, hogy nincs már méret, ezért valahogy jól kell kiszámítani a vásárlást. Volt amivel így jártam sajnos, de azért sikerült jó pár cuccot beszerezni:) (van köztük pár teljes áras is, de azok leginkább basic termékek)

Tally Weijl



Sál - 2595 Ft helyett 600 Ft
Fürdőruha felső - 3990 Ft helyett 600 Ft


Ruha - 5995 Ft helyett 1200 Ft



C&A


Pink (előző kép jobban visszaadja a színét) bőrdzseki - 7590 Ft helyett 2790 Ft


Csíkos (élőben neon a narancssárga) felső - eredeti árára sajnos nem emlékszem, 990 Ft -ért vettem leárazva
Megkötős felső - eredeti árára sajnos nem emlékszem, 990 Ft -ért vettem leárazva


New Yorker


Pink felső - eredeti árára sajnos nem emlékszem, 1500-ért vettem leárazva, de azóta még olcsóbb, 990 Ft

H&M


Bőr mini - 5990 Ft helyett 2000 Ft
Rózsaszín mini - 2490 Ft (H&M gyerekosztály:D)


Flitteres felső (szebb a színe élőben) - 3990 Ft helyett 1500 Ft


Neon narancs felső (sajna a színt nem adja vissza teljesen ennél sem) - 2490 Ft


Basic fekete felső - 1290 Ft
Fekete balerina - 2490 Ft



SIX


Karkötő - 2390 Ft helyett 800 Ft


Beszereztetek mostanában valamit a leárazásokon?:)

2012. június 11., hétfő

H&M vásárlás

Mostanában rákattantam a neon színekre meg a H&M basic cuccaira:) A két felsőt pár hete vettem, a nyaklánc nem H&M-es (sajna én nem is láttam élőben a hasonló H&M-es nyakláncot), ebayről van, csak múltkor egyben fotóztam őket és az új külön képek nem lettek túl jók.
A többi pedig múlt heti. Először az Europeum-ban voltam, a kiegészítőknél vannak 700 meg 250 Ft-os leárazások, a ruhák között még nem volt túl sok minden leárazva.
A rózsaszín basic szoknyából viszont biztos be fogok majd szerezni több színt is:)
Hétvégén pedig a Köki közelében volt dolgom és kajálás után berohantam a H&M-be, ott sikerült a karkötőt meg a hajbavalót vásárolni. Sajnálom egyébként, hogy messze van tőlem, mert szerintem az egyik legjobb H&M, ami ott van.



 Ők le voltak árazva 250 Ft-ra

 Csíkos felső - 1290 Ft, másik 1790 Ft

Szoknya - 1290 Ft

Hajbavaló - 250 Ft, Karkötő 700 Ft

Vásároltatok mostanában a H&M-ben?:)