A következő címkéjű bejegyzések mutatása: Körömlakk. Összes bejegyzés megjelenítése
A következő címkéjű bejegyzések mutatása: Körömlakk. Összes bejegyzés megjelenítése

2016. február 16., kedd

Aden Gel Effect Körömlakk 11

Az Aden újdonságai között található a zselé hatású körömlakk, ami 16 színben érhető el. Szokás szerint először a rózsaszín és piros árnyalatokkal szemeztem, de végül nude mellett döntöttem. Igazi Jolly Joker, viszont szerintem nem könnyű megtalálni a tökéletes körömlakkot belőle. Nézzük, hogy az Aden újdonsága hogy teljesít.


Sajnos nevük nincsen, csak számot kaptak, Ő a 11-es. A színe aww aww, imádom. Az állaga eléggé sűrű, krémes. Felvitelnél kicsit oda kell figyelni, hogy eltaláljuk a megfelelő mennyiséget, és akkor nem csíkoz, valamint már egy vastagabb rétegben csodás a fedése. Szép fényesre szárad, és mindezt elég gyorsan teszi. Mondjuk a második rétegnél már kicsit kényesebb a dolog (vagy csak a saját bénaságom, hogy sikerült többször belenyúlnom).
Tartósságát tekintve vegyesek a tapasztalataim. Volt hogy már másnap lepattogott több helyen, máskor viszont kb. 3 napig majd hibátlanul bírta több alkalommal, fedőlakk nélkül (alaplakkal).
Az Aden Shop-ban 610 Ft-ért vásárolhatjuk meg, amiért 11 ml-t kapunk. Érdemes rájuk nézni!

Egy réteg:



Két réteg:



Próbáltatok már gél hatású lakkot? Melyik a kedvenc nude körömlakkotok? :)

2014. november 12., szerda

Golden Rose Holiday - 57

Amikor tavaly először a Nailland felé vettem az irányt, három homok hatású Golden Rose lakkra csaptam le. Egyszerűen nem tudtam ellenállni a gyönyörű csillogásuknak... Mostanában kerültek elő újra nálam, és bár nehéz visszaadni képeken mennyire szépek, azért gondoltam megpróbálom valamennyire.


Az 57-es egy bogyós szín, ami fénytől függően rózsaszínesebb vagy lilásabb, telis tele pink és kékes csillámokkal. A felvitele szerintem szuper könnyű, egy rétegben sem rossz, de azért kell a kettő, a száradása pedig elég gyors. A lemosása már kevésbé egyszerű, szenvedős eléggé, de hát sajnos ez ilyen... (tipp)

A csillogása pedig aww. Amit még szeretek benne, hogy nem annyira nagyon érdes a felülete, finomabb homok. Tartósságra nekem a harmadik nap kezdett el kopni. Ár/érték arányban is baráti, 890 Ft-ért lehet a miénk (11,3 ml). Egyébként azóta az Árkádon kívül a Westendben is nyílt Nailland, és neten is lehet rendelni!





Hogy tetszik? Nektek megvan valamelyik a Holiday kollekcióból? :)

2014. augusztus 19., kedd

OPI - Coca-Cola Red

Az OPI és a Coca-Cola együttműködéséből kilenc csodás árnyalatú körömlakk született, köztük ez a klasszikus piros. Amikor kézhez kaptam-egy cola kíséretében-alig vártam, hogy kipróbáljam. A pink mellett a piros a másik árnyalat, amit a körmeimen (is) a legjobban szeretek.


Azt kell mondjam, ez a legszebb piros lakk, amivel rendelkezem. Az állaga kicsit híg, de ettől függetlenül szerintem könnyű a felvitele, és egyenletesen fed. Elég gyorsan szárad, valamint már egy rétegben is csodás színe van (képeken is úgy látjátok). Az egyetlen dolog, amivel teljesen nem vagyok kibékülve a tartóssága...amikor először használtam másnapra már megkopott. Következőre egy másik fedőlakkal csináltam meg, úgy sikerült kihúzni kb két napra. Lehet másnak tartósabb, tudjuk az én körmeim nyomik, várom a tapasztalatokat.
Ettől függetlenül biztos, hogy sokat fogok nyúlni érte, mert a többi dolog (már csak a színe is) kárpótol! :)




Elérhetőség: Müllerek, OPI, Mammut OPI Nail Box, 2990 Ft-ért 15 ml lakkot kapunk.

Ti próbáltátok valamelyiket a Coca-Cola kollekcióból?:)

2014. március 14., péntek

Moyra Gel Look No. 920

Sokszor szemeztem már Moyra lakkokkal, de végül csak pár darabot vásároltam meg eddig (talán a bőség zavara miatt?!, de a holo lakkokat tervezem mindenképp, csak még nem jutottam el odáig). 

Nagyon örültem, amikor nemrég kaptam jó párat tesztelésre, ráadásul nagyon eltalálták (számomra) a színeket. Elsőre ennek estem neki.



Azt azért el kell mondanom, hogy mostanában nem a legszebbek a körmeim, törnek, kicsik stb. Alapból is féltem kissé, hogy milyen lesz ennek a lakknak a felvitele, de azt kell hogy mondjam pozitívan csalódtam. Könnyű felkenni, nem csíkozódik, szépen terül, nagyon jó a fedése, egy rétegben is gyönyörű a színe (képeken is úgy látjátok). Száradása sem vészes szerintem, hosszabb időre számítottam. A finise nagyon szép, fényes, imádom. 
Az egyetlen dolog, ami annyira nem pozitív számomra, az a tartóssága. Persze az is lehet, hogy ez megint csak nálam problémás(abb), meg hát kíváncsi leszek a többi árnyalatra, hátha van különbség. Alap és fedőlakkal két nap elteltével voltak már kopások rendesen.




Összességében én azt mondom, hogy mindenképp megérnek egy próbát ezek a gel look lakkok, arról nem beszélve, hogy 350 Ft körül van az áruk.

A masni egyébként egy Born Pretty Store-os rendelésemből való, de sajnos már pár óra múlva lejött az egyik része (fedőlakk ide vagy oda), de erről majd bővebben egy másik bejegyzésben.

Szeretitek a Moyra lakkokat? Ezt a fajtát próbáltátok már? :)

2013. december 20., péntek

Karácsonyi körmök- Top of the Gold

Először visszaraktam a kosaramból ezt a fedőlakkot, mert hogy annyi lakkot vettem, vissza kéne fogni magamat...de végül következő alakalommal nem tudtam otthagyni, annyira kacsintgatott rám:D
Gondoltam úgy is itt a karácsony, az egyik kedvenc színösszeállításom mostanában egyébként is a piros-arany, így előkaptam a kedvenc piros Max Factor lakkomat (amit amúgy még az első blogger talin kaptam, kb. 2 és fél éve, és még mindig tökéletes, egyáltalán nem sűrűsödött be) és fölé raktam az arany szépséget. Imádom! Sajnos természetesen képeken nehéz visszaadni, de azért próbálkoztam.

A piros lakk egyébként egy rétegben is szép, de azért felvittem kettőt, a fedőlakkból pedig egy réteggel ennyi arany cuccost fel lehet varázsolni könnyedén.





Ha már karácsony, ITT tudtok jelentkezni egy gyors nyereményjátékra, vasárnapig tart, hajrá! :)

Hogy tetszik? Szoktatok használni arany fedőlakkot?:)

2013. november 27., szerda

Lovely Baltic Sand körömlakk & Pearl

Mint az előző bejegyzésből kiderült ők is a cserebere csomagomban lapultak. A homok hatású körömlakkokkal szemeztem már jó párszor, nem is értem miért nem került bele végül a kosaramba egy se.
A gyöngyökből vettem pinket, de azóta sem próbáltam ki. Na de most gondoltam kettőt egy csapásra.
Így első körben nude lakk (Maybelline Colorama) mellé vittem fel 1-1 körmömre őket. A gyöngyök felvitele nem is volt annyira körülményes, mint gondoltam. Persze nem sikerült elsőre tökéletesre (főleg így közelről:D), de most már többet fogok próbálkozni az biztos. Egy papírlap fölött szórtam rá a körmömre őket, aztán onnan simán vissza tudtam juttatni a felesleget. Végül is úgy döntöttem rakok fedőlakkot a gyöngyök fölé, de így is azt gondoltam, hogy hamar potyogni fognak. DE NEM! Kb. 5 napig teljesen hordhatóak voltak, utána leszedtem már. A homok hatásúra nem raktam fedőt, csak alaplakkra egy rétegben vittem fel. 5 nap alatt alig kopott meg, a színe és a csillogása pedig awww!


Összességében mindkettőt nagyon megszerettem, a pink gyöngyök lesznek a következő áldozataim, és azt hiszem a homok hatású lakkokkal is barátságban leszek ezentúl :)




Nektek hogy tetszenek a kaviáros/homok hatású körmök?

2013. november 2., szombat

ANNY körömlakk - Whatever You Like

Sosem volt még Anny lakkom, így rendkívül kíváncsi voltam rá, arról nem beszélve, hogy nem egy olcsó termékről van szó (2990 Ft a Douglasban), vajon mit tud cserébe. A bloggertali végén választhattunk egy csomagot, amiben Artdeco, Beyu, Anny termékek voltak, és Rita kezébe akadt egy pink lakkos csomag, amit nekem ajánlott :)
Már aznap este nekiestem a körmeimnek X-faktor közben, és a Catrice csomagocska is a közelemben volt, gondoltam kettőt egy füst alatt, kipróbálom a Catrice Quick Dry&High Shine fedőlakkot is.

Filmünk szereplői:

Az Anny egy nagyon szép pinkes árnyalat, de van olyan fény, ahol inkább lilás, de természetes fényben pink. Szórakoztam azért ezzel, pl. lámpánál a szobámban pink, a konyhában meg lila:D
A neve nagyon tetszik, és ahogy nézegettem más árnyalatok között is vannak jó elnevezések. Részemről nagyon szeretem az ilyeneket.

A lakk elsőre meglepett kissé, egy rétegben is csodálatos, vibráló színe van (képeken is egy rétegben láthatjátok). A felvitele pedig számomra szuper könnyű, teljesen jó az ecsete, szépen terül a festék, nem csíkozódik, nem bubisodik, tényleg semmi negatív nem maradt meg bennem.

A Catrice fedőlakkról sajnos ezt már nem mondhatom el. Olvastam róla pozitívat, negatívat, sajnos nálam a második lett a vég. Szerintem nagyon híg, és úgy éreztem vártam eleget a lakkozás után, mégis láthatóan leoldott a színéből. A gyorsan száradó tulajdonsága viszont tényleg megvan.
És akkor a tartósság... mindig használok alap és fedőlakkot, de persze így is más és más a lakkoknak a tartóssága. Tudjuk, az én körmeim amúgy is nyomik, hamar kopnak általában, de azért sikerült már kifognom olyat így is, ami 5 nap után is viselhető volt, és hát a fedőlakkokkal sem árt kísérletezni, ez most is ki fog derülni.

Másnap elég csalódott voltam, mert a körmeim vége pattogott le, második nap meg majdhogynem botrányosan néztek ki. Hát mondom ilyen nincs, ezt nem hagyhatom ennyiben, mert imádom a kis 'whatever you like'-ot. Ekkor előkaptam a Sally Hansen Double Duty alap-és fedőlakkot, amit egyébként alapként használtam elsőre is, csak ugye fedőnek akkor a Catrice ment. So újratervezés, és mindkét helyre Sally. Ez volt vasárnap este, most itt ülök 5 nap után péntek este, és még pinkben pompázok. Az egyik kezemen lévő körmeim nagyjából viselhetőek még, a másikon kettőnél ma lepattogott kicsit jobban, de megközelítőleg sem annyira, mint elsőre a második nap végére. Így azért már még nagyobb az öröm, biztos vagyok benne, hogy sokszor fogok az Anny lakk után nyúlni. A Sally alap és fedőlakkot is ajánlani tudom, ha jól emlékszem akciósan 800 Ft körül vettem, de szerintem eredeti áron sem kerülhet sokkal többe, mint 1000 Ft, amiért 13,3 ml-t kapunk. Az Anny lakk is "hatalmas", 15 ml szépséget tartalmaz.

És még egy harmadik love-ot is meg kell említenem, a Claire's csillogó lakkja (élőben még szebb), amit a gyűrűsujjamra vittem fel. Sajnos nevet nem látok rajta (de lehet csak a saját bénaságom), meg még a kiárusításnál vettem, így valószínű már nem lehet kapni.





(olyan fényben ahol lilás)

Próbáltatok már Anny lakkot? Melyik fedőlakk vált be nektek legjobban?

2013. május 26., vasárnap

NYC új kollekciós körömlakkok- Anise Green, Fresh Blue, Blue.L.ita, Strike a Rose

A NYC idén tavasszal 40 körömlakkból álló színpompás kollekcióval vár minket. A Müllerben meg lehet tekinteni a "tornyot", én még ott nem jártam mostanában, de a Rossmannban is voltak már újdonságok, amikor arrafelé vitt az utam. Van pár régebbi lakkom tőlük, amiket nagyon szeretek (legnagyobb kedvenc a Perpetual Peony, és a Supernova fedőlakk), így amikor megpillantottam a szépséges In a Minute újdonságokat, rögtön kettő a kosaramban landolt. Nehéz volt a választás, de végül is a világoskéket (Blue.L.ita) és a pinkeset (Stike a Rose) hoztam el. A másik két lakk tesztelésre érkezett, örülök, hogy pont a másik féléből, az Expert Last családból. Mindkettő élénk, kicsit neonos, ugyan a zöld nem igazán az én színem, de ez kifejezetten tetszik.


Kaptunk feladatot is a NYC-től, amivel meg lehet nyerni a 40 csodát, ha szerencsések vagyunk (légyszilégysziii).

Már egy ideje terveztem Water Marble féleséget készíteni, nemrég találtam egy egyszerű nek tűnő videót, ahol víz nélkül készíti el a manikűrt. Természetesen elsőre nem sikerült túl jól, de hát valahol el kell kezdeni. Mondjuk nem ártana végre beszereznem normális eszközöket is, az essence marble mania körmös szettben lévő ecsetkével próbálkoztam, ami sajnos nekem nem jött be túlságosan.


A másik egy hétköznapibb összeállítás, mindenképp olyat akartam amiben benne van mindkét In a Minute árnyalat, és valami egyszerűbbet, így csak az egyik körmömre került háromszög strasszal (amit kicsit jobban a háromszög csúcsába is rakhattam volna, de most így sikerült), egy másikra pedig virág (ami szerintem sokáig nem fog tartani sajnos) és kész is!


Magukról a körömlakkokról majd egy külön bejegyzést szeretnék csinálni, amiben össze is hasonlítom őket, és mivel nemrég vannak a tulajdonomban, van még mit tesztelni rajtuk, de utána mindenképp jelentkezem a bővebb véleménnyel:)

Hogy tetszenek? Szeretitek a NYC lakkokat?:)

2013. április 20., szombat

Nude&Gold Glitter körmök

ITT már írtam a H&M kis körömlakk szettjeiről, amiket még mindig van ahol el lehet kapni. A második lakk amit kipróbáltam közülük a nude volt, aztán gondoltam egyet, és fölé raktam az arany csillámosat, imádom őket. Mindkettő már egy rétegben  is szép, van hogy felviszek azért kettőt a nude-ból, de most siettem. Könnyű a felvitelük, viszonylag gyorsan száradnak, és már harmadik napja koptatom őket, alig látszik valami, pedig plusz fedőlakk sincs rajta. Még mindig rendkívül örülök, hogy sikerült lecsapnom rájuk :)




Megvan nektek valamelyik szett? :)

2013. február 14., csütörtök

Körmök-Valentine's Day

Sajnos nem teljesen lett olyan, amilyet elterveztem, jobb lett volna csak csillámos ezüsttel, aminek nincsen "alapja", de perpill nincsen olyanom. Hát ez lett belőle:)



Max Factor Nailfinity- Red Passion
H&M- Silver Glitter
Essence díszítő kövek

Ha már Valentin nap, nem tartom igazi ünnepnek, de szerintem egy kis gesztus mindenkinek jól esik. Persze mindennap szeressük egymást, meg 'csak úgy' is jó meglepni a másikat, de ha már van egy ilyen nap miért ne lehetne tartani, aki úgy gondolja ?! Nem kell felvásárolni a szívecskés szekciót ahhoz, hogy örömet okozzunk a másiknak (tehát azt se muszáj támogatni, hogy mekkora üzlet rejlik ebben). Kiszakadni a hétköznapokból bármikor jó, egy vacsi, borozós filmnézés, ágyba reggeli, saját készítésű süti vagy bármi személyesebb meglepi, közös program feldobhat.

Akinek pedig nincs párja, az esetleges búslakodás helyett lepje meg magát. Akár csak egy apróság, vagy valami ami tervben van egy ideje. Új frizura? Új ruhák? Elkezdesz edzeni? Feldobod a szobádat? Szépség este? Bármi, ami pozitívan hat. Ne halogasd tovább, kezdj bele! Foglalkozzunk magunkkal (is), mert az a legfontosabb és az az, ami mindenre kihat. 

A nagy fújolások meg anti-valentin dolgok pedig szerintem fölöslegesek. Lehet szeretni, nem szeretni, semlegesnek tartani, de a "nagy lázadással" semmit nem lehet elérni, senkinek nem tesz az ember jót vele, sőt csak saját magát lovalja bele a nagy utálkozásba, ahelyett hogy inkább pozitív dolgokkal és az életével foglalkozna.

Azt pedig ne feledjük, sosem tudhatjuk mikor lép be fontos ember az életünkbe!:)

És hogy tőlem is kapjon valaki egy kis ajándékot, ma éjfélig tudtok még jelentkezni a nyereményjátékra ITT !

Hogy vélekedtek a Valentin napról? Szoktátok tartani valamilyen formában?

2013. január 27., vasárnap

H&M mini körömlakk szettek

Pénteken a Duna Plazában volt dolgom és persze a H&M-et nem hagyhattam ki. Már a pénztárnál voltam, amikor megpillantottam ezeket a körömlakk szetteket, leárazva mindössze 250 Ft-ért (eredeti ára 990 Ft). Mindkét összeállítás nagyon tetszik, nem volt kérdés, hogy haza kell jöjjenek velem.


Szeretem a kis kiszereléseket, ezek 4,4 ml-es üvegekben léteznek. Először az ezüstös, Silver Glitter árnyalatot próbáltam ki. Kicsit vékony az ecsete, de teljesen jól használható, könnyű a festék felvitele. Egy rétegben sem rossz, de kissé halovány, két rétegben az igazi, jó kis metálos hatása van, I love it! A hüvelykujjamon egy réteg van, a többin kettő. Elég gyorsan szárad, nyilván sikerült belekapnom valamibe felvitel után elég hamar, de alig sérült. Tartósságáról egyelőre annyit tudok elmondani, hogy miután elkeveredett a fedőlakkom, anélkül majdnem két nap alatt kb. semmit nem kopott, nálam ez nagy szó.
Ha az összes szín ennyire jó lesz, akkor ezek kincsek, de ennyi pénzért már ez az egy is megérte:D Mindenképp ajánlani tudom, sajnos nem tudom hogy melyik H&M-ben lehet még kapni, a héten nem voltam máshol, de ha valakinek van infója légyszi írja meg:)

 Gold Glitter, Yellow, Silver Glitter, Pink, Nude, Copper



Szeretitek a H&M lakkokat?:)

2013. január 21., hétfő

NYC Supernova fedőlakk

I MÁ DOM! Teljesen beleszerettem ebbe a fedőlakkba. Sajnos nagyon nehéz teljesen visszaadni képeken a szépségét, de azért megpróbálom valamennyire. Használtam már világosabb színeken is, nude és fehéren, szerettem azokat is, különlegessé tesz bármit, de sötétebb lakkokon még jobban kijön.




Miss Sporty lasting colour - 340
Gyűrűs: Aden - Vibrant Fuchsia
NYC - Supernova fedőlakk

Próbáltátok már a Supernova fedőlakkot? Melyik a kedvenc fedőlakkotok?:)

2012. december 26., szerda

Moyra körömlakk - No. 99

Múlt héten betértem a Moyra shop-ba pigmentes tégelyekért és persze nem bírtam ki hogy ne nézzek körbe a lakkok között. Ez a lakk első látásra szerelem volt, nem tudtam otthagyni, nagyon különleges színe van. Elsőre "magában" próbáltam ki (két rétegben), nem raktam alá másik színt, mert szolidabb körmöket akartam, de biztos szép más színek felett is. Fogok vele kísérletezni az tuti:)
Egyébként ez az első Moyra lakkom és azt kell hogy mondjam meg vagyok elégedve vele. Könnyű a felvitele, gyorsan szárad és 3 napig alig kopott valamit (a kép a körmeimről kb. 2 naposan készült), mindezt 350 Ft-ért (12ml).



(sajnos nagyon nehéz visszaadni, élőben szépségesebb)

Próbáltatok már Moyra lakkot? Ezt milyen színek fölött tudnátok leginkább elképzelni?:)

2012. december 11., kedd

Disco Pink + Midnight Confetti körmök

Tudom nem éppen télies, de most ez jött. A csillámosból lehet mehetett volna még kicsit több, máskor nem fogok spórolni vele :D





Max Factor Glossfinity - Disco Pink
NYC Expert Last - Midnight Confetti

Imádom ezt az összeállítást! Nektek hogy tetszik?:)