A következő címkéjű bejegyzések mutatása: Manhattan. Összes bejegyzés megjelenítése
A következő címkéjű bejegyzések mutatása: Manhattan. Összes bejegyzés megjelenítése

2013. május 13., hétfő

Joy Napok

Nemrég kivásároltam magamat a Glamourozás alkalmával, ez most nem hozott lázba túlságosan, de egyik barátnőm pont pénteken akart elmenni az Allee-ba, így még is lett egy kis shopping. Másnap pedig úgy döntöttem elnézek a Tescoba, rég nem néztem körül F&F-nél. Egy Müllert meg Tally Weijlt utamba ejtettem volna még, de sajnos nem volt már rá időm. Szóval így egyetlen kupont használtam fel :D


 Bershka neon rózsaszín rövidnaci -2995 Ft

 F&F balerina -4590 Ft -20%

 Reserved ruha -9995-ről le volt árazva 4795 Ft-ra

 F&F táska 4000-ről le volt árazva 2790 Ft-ra, plusz -20%

L'oreal lakkok -Black Swan, Snow In Megeve, DM-ben
ha kettőt veszünk 600 Ft/db

Balea "cukorfalat" ajakápoló -350 Ft

Manhattan rúzs -Like Me, 1299 Ft 

Ti kihasználtátok a Joy Napokat?:)

2013. január 7., hétfő

Manhattan fekete zselés szemhéjtus+smink

Bevallom egy ideig hanyagoltam a zselés tusokat. Volt nem annyira régen egy időszak amikor az essence feketét használtam, amit -a nagyon puha állaga ellenére-egy ideig szerettem, de aztán már nem annyira működött. A Glamour Napok alkalmával nagyon gondolkoztam valami új kipróbálásán. A Maybelline volt az első terv, de az már nem volt, viszont a Manhattanből egy utolsó darab csak rám várt.

És milyen jó, hogy így alakult. Imádom! Amióta megvan eszembe sem jut olyan, hogy na egy tusvonalas szenvedés. Már az első alkalommal nagyon rövid idő alatt szépséges tusvonalat tudtam vele varázsolni, meg is lepődtem kissé. Az állaga pont tökéletes szerintem, könnyen kezelhető. Szép, intenzív fekete színe van (bár először kicsit megijedtem, mert az üvegben sötétbarnának látszott, de nem az), jó a fedése. Nem maszatolódik és tartós, kibírja az egész éjszakás bulizást is.
Megmondom őszintén nagyobb barátságba kerültem vele, mint a hasonló árkategóriájú Coastal Scents-el, amit nagyon szerettem régebben, itt írtam is róla. Én 50% akciós kuponnal vettem ugyebár, eredeti ára 1800 Ft, de szerintem az is simán megéri, főleg hogy sokáig elég lesz. Lehet amúgy kapni hozzá ecsetet is, de sajnos arról nem tudok nyilatkozni, mert a legkedvencebb Nyx tusecsetemet nem tervezem még mindig lecserélni:)


Igen, ezért a képért ezer bocsi, pedig fotóztam amikor új volt,
de persze sikerült elkeverni




Szeretitek a zselés tusokat? Melyik a kedvenc?:)

2012. október 15., hétfő

Glamour Napok



Őszintén szólva nem igazán hozott lázba a Glamour Napozás, az előzőt teljesen kihagytam, most barátnőmmel elnéztem azért pár helyre. Kikészülök a lökdösődő tömegtől, amúgy pedig leárazásokon jobbakat ki lehet fogni, mint ez a 20%. Péntek délelőtt egyébként botrány sokan voltak a Westendben (főleg a Mangoban), pedig azt gondolná az ember, hogy inkább hétvégén, de vasárnap délután nem voltak sokan, mondjuk biztos bevásárlóközpont függő is, tegnap a Corvinban voltam.
Visszatérve a kuponokra, persze van ami megéri, a DM-ben nagyon jó, hogy most több kupon volt, így féláron lehetett több márkából is vásárolni. Nem vittem túlzásba, de azért lecsaptam pár szépségre:)
És a héten végre sikerült beszerezni az essence cute as hell pirosítóját, a Balea fügés-csokis testápolóval együtt.
A Müllerben kellett pár alap dolgot is vennem, jól jött a kupon, ráadásul a leárazott cuccokra is érvényes, így az egyik kedvenc parfümömet több, mint 4 ezerrel olcsóbban sikerült beszerezni.
Ruhák tekintetében a kedvenc fazonú Mango farmeremből tankoltam fel két darabot meg a New Yorkerben vásároltam pár dolgot.
Összességében örülök nekik nagyon, még a DM-ben tudtam volna venni pár dolgot, de pénteken ezren voltak, egy idő után elegem lett és kissé döntésképtelen is voltam:D, vasárnap pedig már le volt fosztva.

DM:


Amikhez volt kupon:
(a blokkot nem találom, de kb-ra emlékszem az árakra)

Max Factor ajakfilc (01 árnyalat): 2600 Ft helyett 1300 Ft
Maybelline Colorama lakk (67 árnyalat) : na erre nem emlékszem pontosan, de 750-800 Ft között van az eredeti ára
Manhattan zselés tus: 1800 Ft helyett 900 Ft

Egyéb:
Essence cute as hell pirosító: 650 Ft
Balea testápoló: 500 Ft

Müller:


Aveo körömlakklemosó: 195 Ft
Escada Rockin Rio: akciósan 9990 Ft
Essence hűsítő szem roll-on: 845 Ft
És az elmaradhatatlan gumicukor:D 325 Ft

Még pár alap dologgal együtt 12 890 Ft helyett 10 305 Ft

Mango:


Természetesen a fekete normális fekete élőben:D, 
a kék pedig sötétebb valamivel

7995 Ft helyett 6395 Ft /db

New Yorker:


(ezen látszik az anyaga, amúgy egy hosszabb fazonú rövidujjú felső, 
szerettem volna nagyon ilyesmit)

Szoknya: 890 Ft helyett 710 Ft /db
Felső: 3800 Ft helyett 3030 Ft
Nyaklánc: na ez elég rejtélyes, mert rajta 1990 Ft van eredeti árnak, 
de a blokkon meg 990 Ft, szóval így 790 Ft volt

Voltatok Glamour Napozni? Miket szereztetek be?:)

2011. október 12., szerda

Manhattan szájfények

Mostanában sikerült négy Manhattan szájfényre szert tennem, most őket fogom megmutatni nektek. Kettőt még nyáron vettem, a másik kettőt az elmúlt 3 hétben.
Két High Shine, egy Cherry Lips és egy Water Flash szájfényről van szó. Őszintén szólva régebben nagyon szerettem a csillogó szájfényeket, de már egy ideje inkább mattot használok, azonban most a négy közül három csillogó. Az akciós termékek között leltem rájuk, megtetszettek, gondoltam beújítom őket :)


Csomagolása mindegyiknek másért tetszik. A High Shine egyszerű, de még sem gagyi, a Cherry Lips-en a szívecske cuki :D, a Water Flash pedig ezzel a kémcső megoldással nem hétköznapi.
A High Shine szájfények ecsettel rendelkeznek, ez a kedvencem, szerintem ezzel a legegyszerűbben felvinni a szájfényt. A másik kettő applikátoros. A Cherry Lips-nél ezen kicsit meg is lepődtem, arra számítottam, hogy tubusos lesz a vége.
Az illata mindnek fincsi, de nem annyira erős, a High Shine-é a kedvencem.
A színűket imádom, talán a High Shine 53W ( olyan rossz, hogy nem adnak nevet nekik :( ) kicsit halovány, de a többi... Cherry Lips egy halványabb pink, a Water Flash erősebb, a High Shine 45B pedig gyönyörű ( nem erős ) piros. A High Shine szájfények kifejezetten csillogósak, a Cherry Lips diszkrétebb.
Mindről elmondható, hogy könnyű a felvitelük, nem ragadnak és szájfényhez képest elég tartósak.
Összességében örülök, hogy megvettem őket, főleg féláron, 600 Ft körül volt mindegyik. ( A Water Flash-hez volt kuponom, a többi le van árazva a DM-ben )


Lentről felfelé : Manhattan High Shine 52W, 45B, Cherry Lips 54F, Water Flash 46D

Szeretitek a Manhattan szájfényeit?

2010. december 2., csütörtök

Manhattan Creamy Nude rúzs

Teljesen másért indultam ma a dm-be, amikor megpillantottam pár új Manhattan terméket. A nude rúzsok felkeltették az érdeklődésemet. Két szín volt belőle, az 53H Rosewood névre hallgató landolt a kosaramban.


2010. november 30., kedd

Zsákmány

Rég nem vettem Manhattan terméket, de tegnap kettő nagyon megtetszett. Raadásul le is voltak árazva. ( rúzs 749 Ft, szemfesték duo 349 Ft )
A rúzs színe nagyon tetszik, remélem jól is fog állni. Amit viszont sajnálok, hogy direkt kerestem egy bontatlan rúzst ( le is volt még ragasztva), de itthon vettem észre, hogy ez is sérült:( Amiket a boltban megnéztem azok közül voltak amik szét voltak már trancsirozva ( de hülye szó:D), de volt olyan ami tökéletes volt másik színből. Nem gondoltam, hogy a bontatlannal gond lesz.
A szemfesték színei is nagyon szépek, szerintem karácsonyi smink is fog velük készülni.
A harmadik amit vettem egy H&M szett, nyaklánc és szájfény.


( Manhattan intense moisture&gloss rúzs- 53Q )

( Manhattan magic duo-brown temptation )

( H&M szett )

2010. november 11., csütörtök