Kicsit megkésve, de érkeznek a kedvencek. Ha már 2014, bevallom tavaly sok minden történt velem, változott az életem, amivel együtt az is, hogy háttérbe szorult a 'sminkcucc mániám', és sajnos a bloggal sem volt időm/erőm nagyon foglalkozni. 2015-ben remélem ez máshogy lesz, mert hiányzik, és szívem szerint más témákat is érintenék, persze ha van rá igény, de ez még a jövő zenéje... Most jöjjenek a kedvencek! :)
Alapozó: nem sokat használtam, de amikor igen, akkor Max Factor CC
Korrektor: Catrice Camouflage
Pirosító: Artdeco Talbot Runhof, Claire's rózsás pirosító (nem találok rajta infót, megkopott szegény)
Szemceruza: Artdeco Soft Eye Liner
Tus: L'oreal blackbuster
Szemhéjfesték: Pixi Icy Eye paletta, MAC Perky Paint Pot
Szempillaspirál: Max Factor Masterpiece Transform, Eye Brightening
Szemöldök: Alverde szemöldök formázó gél
"Száj cuccok": Catrice Made To Stay ajakszínező 060, MAC Riri Woo, Girl About Town (ami sajnos nemrég eltűnt, még reménykedek benne hogy csak a lakásban)
Sminklemosó: L'oreal micellás víz
Körömlakk: nehéz a választás, de a két klasszikus: OPI Coca-Cola Red, Max Factor Disco Pink
Arcápolás: Nivea sensitive nappali/éjszakai arckrém, Lush Buche de Noel
Testápolás: Nivea zuhanyzás közbeni testápolók, The Body Shop mango testvaj
Hajápolás: Bonacure Sun Protect sampon+balzsamot imádtam, amióta elfogyott azon gondolkozom, hogy beruházok másik fajtára. Elérhetőbb viszonylatban mostanában az Elseve samponokat és a Fructis Goodbye Damage instant hajápolót szerettem meg.
Ecset: e.l.f. bambusz arcra való ecset, Sigma E25
+ személyesebb dolgok
kedvenc ruhadarabok: magas derekú farmer, bőrnaci, farmer/bőr kabát
kedvenc smink: nude szemfesték+fekete tus és erős száj kombináció
új "mánia": Yankee Candle tarts
kedvenc "új" sorozat: Hart Of Dixie
legjobb koncert: A Day To Remember- Sziget
legjobb fesztivál: Megyer Camp
év tanulsága: ne félj folyton valamitől, és ha valakit szeretsz, becsüld meg, tegyél értetek, mert bármikor elveszítheted és rossz dolog akkor rájönni, hogy valójában mennyit jelentett...
legszebb pillanat: nehéz egyet kiemelni, de ha muszáj, akkor éjszakai fényben Duna parton fűben fekvés
Nektek mik voltak a kedvencek?:)
A következő címkéjű bejegyzések mutatása: Év kedvencei. Összes bejegyzés megjelenítése
A következő címkéjű bejegyzések mutatása: Év kedvencei. Összes bejegyzés megjelenítése
2015. január 15., csütörtök
2013. január 2., szerda
Kedvencek 2012-ben
Itt láthatjátok 2010 és 2011 abszolút kedvenceit, most pedig következzen 2012 :)
Szemceruza: Avon gél állagú tus
Tus: Manhattan zselés tus, essence superfine filces tus
Szempillaspirál: Megszerettem nagyon a Catrice spirálokat (Glamour Doll, Mini Max) és az Aden 3 in 1 is nagy kedvenc volt
Szájfény: Nem teljesen szájfény, de legyen itt: Nyx soft matte lip cream-Addis Ababa
Rúzs: Makeup Academy rúzsok, Rimmel Kate Moss rúzsok (05,06)
Alapozó: Maradt a BB krém, de váltottam a Missha Signature-re
Púder: Még mindig nem sokszor használok púdert, amikor igen akkor a Manhattan soft mat looset vagy a Max Factor Creme Puff-ot, amit megszerettem, csak ne lenne az az erős fura illata...
Korrektor: Maradt az essence coverstick (matt sand)
Pirosító: Max Factor-Chestnut, Sleek-Pixie Pink
Szemhéjalapozó: Too Faced
Púder: Még mindig nem sokszor használok púdert, amikor igen akkor a Manhattan soft mat looset vagy a Max Factor Creme Puff-ot, amit megszerettem, csak ne lenne az az erős fura illata...
Korrektor: Maradt az essence coverstick (matt sand)
Pirosító: Max Factor-Chestnut, Sleek-Pixie Pink
Szemhéjalapozó: Too Faced
Szemceruza: Avon gél állagú tus
Szemhéjfesték: Coastal Scents Smokey paletta, Avon négyes-Mocha Latte, Sleek Me, Myself & Eye paletta
Tus: Manhattan zselés tus, essence superfine filces tus
Szempillaspirál: Megszerettem nagyon a Catrice spirálokat (Glamour Doll, Mini Max) és az Aden 3 in 1 is nagy kedvenc volt
Szájfény: Nem teljesen szájfény, de legyen itt: Nyx soft matte lip cream-Addis Ababa
Rúzs: Makeup Academy rúzsok, Rimmel Kate Moss rúzsok (05,06)
Sminklemosó: Sokáig a Garniert használtam ugyanúgy, mint az előző két évben, mostanában pedig arclemosó tejjel szoktam megoldani a sminkeltávolítást. Meg a Balea sminklemosó kendőit szoktam használni, ha valami gyors és egyszerű megoldás kell
Ajakápoló: The Body Shop és Lip Smacker
Ecset: e.l.f. bambuszos arcra való ecset imádat, essence smokey eyes ecset, plusz a régi kedvencek még mindig
+ Körömlakk: Max Factor körömlakkok még mindig és az Aden lakkokat nagyon megszerettem, valamint az essence pelyhes és a NYC Supernova fedőlakk nagy kedvenc és a nemrég felfedezett Moyra no. 99 is
+ Arcápolás: Gerovital Plant arclemosó tej, Himalaya herbals tápláló krém, Baviphat barackos peeling gel, Sunfleur sejtregeneráló éjszakai krém
+ Hajápolás: Gliss Kur express hajregeneráló balzsamok, Bánfi sampon
Ajakápoló: The Body Shop és Lip Smacker
Ecset: e.l.f. bambuszos arcra való ecset imádat, essence smokey eyes ecset, plusz a régi kedvencek még mindig
+ Körömlakk: Max Factor körömlakkok még mindig és az Aden lakkokat nagyon megszerettem, valamint az essence pelyhes és a NYC Supernova fedőlakk nagy kedvenc és a nemrég felfedezett Moyra no. 99 is
+ Arcápolás: Gerovital Plant arclemosó tej, Himalaya herbals tápláló krém, Baviphat barackos peeling gel, Sunfleur sejtregeneráló éjszakai krém
+ Hajápolás: Gliss Kur express hajregeneráló balzsamok, Bánfi sampon
+ Testápolás: Balea limitált tusfürdők, Nivea tusfürdők, The Body Shop Chocomania testvaj, Avon epres-fehércsokis kéz-testápoló
+ Kedvenc ruhadarabok: szőrös mellények, (mű) bőr cuccok
Itt is szeretnék nagyon boldog és sikerekben gazdag új évet kívánni minden kedves olvasómnak! <3
Idén nem akarok nagy fogadalmakba bocsátkozni, csak szeretnék egy jobb évet, megtalálni a helyemet az élet minden területén és boldog lenni:)
De azért legyen itt pár dolog:
Nektek mik voltak a kedvencek? Van valami újévi fogadalmatok?:)
2011. december 30., péntek
Kedvencek 2011-ben
Lányok, nagyon szerettem volna szilveszteri sminke(ke)t csinálni, de sajnos közbeszólt pár dolog, pedig tegnap az egyiket el is készítettem, de a műszempilla használhatatlan, másik nincs itthon, a fényviszonyok pedig annyira rosszak, hogy nem igazán adják vissza a képek a sminket :(
Év kedvencei voltak tavaly is a blogon, most pár kiegészítéssel írtam meg :) Előre is boldog újévet mindenkinek, köszönöm, hogy vagytok és remélem jövőre is velem tartotok :) <3
2010 kedvencei:
Alapozó: Bourjois Healthy Mix
Púder: őszintén szólva nem nagyon szoktam használni, de van egy Manhattan soft mat loose powder-em, ami szerintem elég jó
Korrektor: Benefit Erase Paste
Pirosító: Nyx peach és Benefit Coralista
Szemhéjalapozó: Nyx Eyeshadow Base
Pigment: Nyx pigmenteket mind nagyon szeretem amik megvannak + MAC Apricot Pink és Vanilla
Szemceruza: Avon glimmerstick
Tus: Avon gél állagú szemhéjtus
Szempillaspirál: Rimmel Sexy Curves
Szájfény: H&M passion pink, Nyx Beige
Rúzs: Bourjois Rosé requinqué
Sminklemosó: Garnier sminklemosó tej
Ajakápoló: The Body Shop és Lip Smacker
Ecset: Nyx Professional Shadow/Point Brush és Essence pirosító ecset
Pigment: Ugyanazok, mint tavaly.
Szemceruza: Avon gél állagú tus
Tus: Essence gel eyeliner midnight in paris, MAC fluidline blacktrack
Szempillaspirál: Essence smokey eyes, Lora
Szájfény: Max Factor Max Effect Gloss Cube szájfények
Rúzs: Makeup Academy-3
Sminklemosó: Ugyanaz, mint tavaly.
Ajakápoló: Ugyanazok, mint tavaly.
Ecset: Ugyanazok, mint tavaly. Plusz a Sigma E30.
Év kedvencei voltak tavaly is a blogon, most pár kiegészítéssel írtam meg :) Előre is boldog újévet mindenkinek, köszönöm, hogy vagytok és remélem jövőre is velem tartotok :) <3
2010 kedvencei:
Alapozó: Bourjois Healthy Mix
Púder: őszintén szólva nem nagyon szoktam használni, de van egy Manhattan soft mat loose powder-em, ami szerintem elég jó
Korrektor: Benefit Erase Paste
Pirosító: Nyx peach és Benefit Coralista
Szemhéjalapozó: Nyx Eyeshadow Base
Pigment: Nyx pigmenteket mind nagyon szeretem amik megvannak + MAC Apricot Pink és Vanilla
Szemceruza: Avon glimmerstick
Tus: Avon gél állagú szemhéjtus
Szempillaspirál: Rimmel Sexy Curves
Szájfény: H&M passion pink, Nyx Beige
Rúzs: Bourjois Rosé requinqué
Sminklemosó: Garnier sminklemosó tej
Ajakápoló: The Body Shop és Lip Smacker
Ecset: Nyx Professional Shadow/Point Brush és Essence pirosító ecset
2011 kedvencei:
Alapozó: BB krém ( Missha Perfect Cover )
Púder: Ugyanaz, mint tavaly.
Korrektor: Essence coverstick ( matt sand )
Pirosító: MAC giggly, Nyx pinky
Szemhéjalapozó: Revlon
Tus: Essence gel eyeliner midnight in paris, MAC fluidline blacktrack
Szempillaspirál: Essence smokey eyes, Lora
Szájfény: Max Factor Max Effect Gloss Cube szájfények
Rúzs: Makeup Academy-3
Sminklemosó: Ugyanaz, mint tavaly.
Ajakápoló: Ugyanazok, mint tavaly.
Ecset: Ugyanazok, mint tavaly. Plusz a Sigma E30.
+ Körömlakk: Max Factor - Disco Pink
+ Arcápolás: Essence my skin arclemosó, Himalaya herbals tápláló krém, Baviphat peeling gel, Lush coalface ( + ezüst kolloid )
+ Hajápolás: Avon hajvégápoló, Gliss Kur express hajregeneráló balzsamok
+ Kedvenc "újdonságok" : BB krémek, ajakfilcek, hab állagú hajfestékek
Első körben ők jutottak eszembe, ha valamit kihagytam és kíváncsiak vagytok, szóljatok :) Nektek mik voltak a nagy kedvenceitek / csalódásaitok?
2010. december 31., péntek
Kedvencek 2010-ben
Úgy gondolom ilyen bejegyzésekből sosem elég:)
De először egy kis visszatekintés. Nagyon örülök, hogy ebben az évben megismertem elég sok sminkes blogot és ezeknek a hatására én is újult erővel vetettem bele magamat a sminkelésbe:) Nagyon szeretem csinálni ezt a blogot és remélem egyre több hasznos, érdekes és szép bejegyzéssel tudok majd szolgálni Nektek:)
Továbbra is várom az ötleteket, javaslatokat, véleményeket!
Boldog újévet kívánok minden kedves olvasómnak!
Kedvencek:
Alapozó: Bourjois Healthy Mix
Púder: őszintén szólva nem nagyon szoktam használni, de van egy Manhattan soft mat loose powder-em, ami szerintem elég jó
Korrektor: Benefit Erase Paste
Pirosító: Nyx peach és Benefit Coralista
Szemhéjalapozó: Nyx Eyeshadow Base
Pigment: Nyx pigmenteket mind nagyon szeretem amik megvannak + MAC Apricot Pink és Vanilla
Szemceruza: Avon glimmerstick
Tus: Avon gél állagú szemhéjtus
Szempillaspirál: Rimmel Sexy Curves
Szájfény: H&M passion pink, Nyx Beige
Rúzs: Bourjois Rosé requinqué
Sminklemosó: Garnier sminklemosó tej
Ajakápoló: The Body Shop és Lip Smacker
Ecset: Nyx Professional Shadow/Point Brush és Essence pirosító ecset
De először egy kis visszatekintés. Nagyon örülök, hogy ebben az évben megismertem elég sok sminkes blogot és ezeknek a hatására én is újult erővel vetettem bele magamat a sminkelésbe:) Nagyon szeretem csinálni ezt a blogot és remélem egyre több hasznos, érdekes és szép bejegyzéssel tudok majd szolgálni Nektek:)
Továbbra is várom az ötleteket, javaslatokat, véleményeket!
Boldog újévet kívánok minden kedves olvasómnak!
Kedvencek:
Alapozó: Bourjois Healthy Mix
Púder: őszintén szólva nem nagyon szoktam használni, de van egy Manhattan soft mat loose powder-em, ami szerintem elég jó
Korrektor: Benefit Erase Paste
Pirosító: Nyx peach és Benefit Coralista
Szemhéjalapozó: Nyx Eyeshadow Base
Pigment: Nyx pigmenteket mind nagyon szeretem amik megvannak + MAC Apricot Pink és Vanilla
Szemceruza: Avon glimmerstick
Tus: Avon gél állagú szemhéjtus
Szempillaspirál: Rimmel Sexy Curves
Szájfény: H&M passion pink, Nyx Beige
Rúzs: Bourjois Rosé requinqué
Sminklemosó: Garnier sminklemosó tej
Ajakápoló: The Body Shop és Lip Smacker
Ecset: Nyx Professional Shadow/Point Brush és Essence pirosító ecset
Feliratkozás:
Bejegyzések (Atom)


