A következő címkéjű bejegyzések mutatása: Év kedvencei. Összes bejegyzés megjelenítése
A következő címkéjű bejegyzések mutatása: Év kedvencei. Összes bejegyzés megjelenítése

2015. január 15., csütörtök

Kedvencek 2014-ben

Kicsit megkésve, de érkeznek a kedvencek. Ha már 2014, bevallom tavaly sok minden történt velem, változott az életem, amivel együtt az is, hogy háttérbe szorult a 'sminkcucc mániám', és sajnos a bloggal sem volt időm/erőm nagyon foglalkozni. 2015-ben remélem ez máshogy lesz, mert hiányzik, és szívem szerint más témákat is érintenék, persze ha van rá igény, de ez még a jövő zenéje... Most jöjjenek a kedvencek! :)


Alapozó: nem sokat használtam, de amikor igen, akkor Max Factor CC

Korrektor: Catrice Camouflage

Pirosító: Artdeco Talbot Runhof, Claire's rózsás pirosító (nem találok rajta infót, megkopott szegény)

Szemceruza: Artdeco Soft Eye Liner

Tus: L'oreal blackbuster

Szemhéjfesték: Pixi Icy Eye paletta, MAC Perky Paint Pot

Szempillaspirál: Max Factor Masterpiece Transform, Eye Brightening 

Szemöldök: Alverde szemöldök formázó gél

"Száj cuccok": Catrice Made To Stay ajakszínező 060, MAC Riri Woo, Girl About Town (ami sajnos nemrég eltűnt, még reménykedek benne hogy csak a lakásban)

Sminklemosó: L'oreal micellás víz

Körömlakk: nehéz a választás, de a két klasszikus: OPI Coca-Cola Red, Max Factor Disco Pink

Arcápolás: Nivea sensitive nappali/éjszakai arckrém, Lush Buche de Noel

Testápolás: Nivea zuhanyzás közbeni testápolók, The Body Shop mango testvaj

Hajápolás: Bonacure Sun Protect sampon+balzsamot imádtam, amióta elfogyott azon gondolkozom, hogy beruházok másik fajtára. Elérhetőbb viszonylatban mostanában az Elseve samponokat és a Fructis Goodbye Damage instant hajápolót szerettem meg.

Ecset: e.l.f. bambusz arcra való ecset, Sigma E25

+ személyesebb dolgok

kedvenc ruhadarabok: magas derekú farmer, bőrnaci, farmer/bőr kabát

kedvenc smink: nude szemfesték+fekete tus és erős száj kombináció

új "mánia": Yankee Candle tarts

kedvenc "új" sorozat: Hart Of Dixie

legjobb koncert: A Day To Remember- Sziget

legjobb fesztivál: Megyer Camp

év tanulsága: ne félj folyton valamitől, és ha valakit szeretsz, becsüld meg, tegyél értetek, mert bármikor elveszítheted és rossz dolog akkor rájönni, hogy valójában mennyit jelentett...

legszebb pillanat: nehéz egyet kiemelni, de ha muszáj, akkor éjszakai fényben Duna parton fűben fekvés

Nektek mik voltak a kedvencek?:)

2013. január 2., szerda

Kedvencek 2012-ben

Itt láthatjátok 2010 és 2011 abszolút kedvenceit, most pedig következzen 2012 :)

Alapozó: Maradt a BB krém, de váltottam a Missha Signature-re

Púder: Még mindig nem sokszor használok púdert, amikor igen akkor a Manhattan soft mat looset vagy a Max Factor Creme Puff-ot, amit megszerettem, csak ne lenne az az erős fura illata...

Korrektor: Maradt az essence coverstick (matt sand)

Pirosító: Max Factor-Chestnut, Sleek-Pixie Pink

Szemhéjalapozó: Too Faced

Szemceruza: Avon gél állagú tus

Szemhéjfesték: Coastal Scents Smokey paletta, Avon négyes-Mocha Latte, Sleek Me, Myself & Eye paletta

Tus: Manhattan zselés tus, essence superfine filces tus

Szempillaspirál: Megszerettem nagyon a Catrice spirálokat (Glamour Doll, Mini Max) és az Aden 3 in 1 is nagy kedvenc volt

Szájfény: Nem teljesen szájfény, de legyen itt: Nyx soft matte lip cream-Addis Ababa

Rúzs: Makeup Academy rúzsok, Rimmel Kate Moss rúzsok (05,06)

Sminklemosó: Sokáig a Garniert használtam ugyanúgy, mint az előző két évben, mostanában pedig arclemosó tejjel szoktam megoldani a sminkeltávolítást. Meg a Balea sminklemosó kendőit szoktam használni, ha valami gyors és egyszerű megoldás kell

Ajakápoló: The Body Shop és Lip Smacker

Ecset: e.l.f. bambuszos arcra való ecset imádat, essence smokey eyes ecset, plusz a régi kedvencek még mindig

+ Körömlakk: Max Factor körömlakkok még mindig és az Aden lakkokat nagyon megszerettem, valamint az essence pelyhes és a NYC Supernova fedőlakk nagy kedvenc és a nemrég felfedezett Moyra no. 99 is

+ Arcápolás: Gerovital Plant arclemosó tej, Himalaya herbals tápláló krém, Baviphat barackos peeling gel, Sunfleur sejtregeneráló éjszakai krém

+ Hajápolás: Gliss Kur express hajregeneráló balzsamok, Bánfi sampon

+ Testápolás: Balea limitált tusfürdők, Nivea tusfürdők, The Body Shop Chocomania testvaj, Avon epres-fehércsokis kéz-testápoló

+ Kedvenc ruhadarabok: szőrös mellények, (mű) bőr cuccok

Itt is szeretnék nagyon boldog és sikerekben gazdag új évet kívánni minden kedves olvasómnak! <3


Idén nem akarok nagy fogadalmakba bocsátkozni, csak szeretnék egy jobb évet, megtalálni a helyemet az élet minden területén és boldog lenni:)

De azért legyen itt pár dolog:


Nektek mik voltak a kedvencek? Van valami újévi fogadalmatok?:)

2011. december 30., péntek

Kedvencek 2011-ben

Lányok, nagyon szerettem volna szilveszteri sminke(ke)t csinálni, de sajnos közbeszólt pár dolog, pedig tegnap az egyiket el is készítettem, de a műszempilla használhatatlan, másik nincs itthon, a fényviszonyok pedig annyira rosszak, hogy nem igazán adják vissza a képek a sminket :(

Év kedvencei voltak tavaly is a blogon, most pár kiegészítéssel írtam meg :) Előre is boldog újévet mindenkinek, köszönöm, hogy vagytok és remélem jövőre is velem tartotok :) <3

2010 kedvencei:

Alapozó: Bourjois Healthy Mix

Púder: őszintén szólva nem nagyon szoktam használni, de van egy Manhattan soft mat loose powder-em, ami szerintem elég jó

Korrektor: Benefit Erase Paste

Pirosító: Nyx peach és Benefit Coralista

Szemhéjalapozó: Nyx Eyeshadow Base

Pigment: Nyx pigmenteket mind nagyon szeretem amik megvannak + MAC Apricot Pink és Vanilla

Szemceruza: Avon glimmerstick

Tus: Avon gél állagú szemhéjtus

Szempillaspirál: Rimmel Sexy Curves

Szájfény: H&M passion pink, Nyx Beige

Rúzs: Bourjois Rosé requinqué

Sminklemosó: Garnier sminklemosó tej

Ajakápoló: The Body Shop és Lip Smacker

Ecset: Nyx Professional Shadow/Point Brush és Essence pirosító ecset

2011 kedvencei:

Alapozó: BB krém ( Missha Perfect Cover )

Púder: Ugyanaz, mint tavaly.

Korrektor: Essence coverstick ( matt sand )

Pirosító: MAC giggly, Nyx pinky

Szemhéjalapozó: Revlon

Pigment: Ugyanazok, mint tavaly.

Szemceruza: Avon gél állagú tus

Tus: Essence gel eyeliner midnight in paris, MAC fluidline blacktrack

Szempillaspirál: Essence smokey eyes, Lora

Szájfény: Max Factor Max Effect Gloss Cube szájfények

Rúzs: Makeup Academy-3

Sminklemosó: Ugyanaz, mint tavaly.

Ajakápoló: Ugyanazok, mint tavaly.

Ecset: Ugyanazok, mint tavaly. Plusz a Sigma E30.

+ Körömlakk: Max Factor - Disco Pink

+ Arcápolás: Essence my skin arclemosó, Himalaya herbals tápláló krém, Baviphat peeling gel, Lush coalface ( + ezüst kolloid )

+ Hajápolás: Avon hajvégápoló, Gliss Kur express hajregeneráló balzsamok 

+ Kedvenc "újdonságok" : BB krémek, ajakfilcek, hab állagú hajfestékek

Első körben ők jutottak eszembe, ha valamit kihagytam és kíváncsiak vagytok, szóljatok :) Nektek mik voltak a nagy kedvenceitek / csalódásaitok?

2010. december 31., péntek

Kedvencek 2010-ben

Úgy gondolom ilyen bejegyzésekből sosem elég:)
De először egy kis visszatekintés. Nagyon örülök, hogy ebben az évben megismertem elég sok sminkes blogot és ezeknek a hatására én is újult erővel vetettem bele magamat a sminkelésbe:) Nagyon szeretem csinálni ezt a blogot és remélem egyre több hasznos, érdekes és szép bejegyzéssel tudok majd szolgálni Nektek:)
Továbbra is várom az ötleteket, javaslatokat, véleményeket!
Boldog újévet kívánok minden kedves olvasómnak!

Kedvencek:

Alapozó: Bourjois Healthy Mix

Púder: őszintén szólva nem nagyon szoktam használni, de van egy Manhattan soft mat loose powder-em, ami szerintem elég jó

Korrektor: Benefit Erase Paste

Pirosító: Nyx peach és Benefit Coralista

Szemhéjalapozó: Nyx Eyeshadow Base

Pigment: Nyx pigmenteket mind nagyon szeretem amik megvannak + MAC Apricot Pink és Vanilla

Szemceruza: Avon glimmerstick

Tus: Avon gél állagú szemhéjtus

Szempillaspirál: Rimmel Sexy Curves

Szájfény: H&M passion pink, Nyx Beige

Rúzs: Bourjois Rosé requinqué

Sminklemosó: Garnier sminklemosó tej

Ajakápoló: The Body Shop és Lip Smacker

Ecset: Nyx Professional Shadow/Point Brush és Essence pirosító ecset