A következő címkéjű bejegyzések mutatása: Max Factor. Összes bejegyzés megjelenítése
A következő címkéjű bejegyzések mutatása: Max Factor. Összes bejegyzés megjelenítése

2015. október 13., kedd

Glamour Napok - 2015 Október

Csütörtök délelőtt felkerekedtünk Anyukámmal, és ellátogattunk az Arénába.
Először a H&M felé vettük az irányt, ahol azon kívül hogy borzasztó sokan voltak már akkor, semmit nem találtam abból, amiket kinéztem neten :( (utána beugrottam még a Vörösmarty, Europeum és Corvin H&M-be is, de ott sem, szóval nem volt szerencsém).
Rossmannból kifordultam annyian voltak, inkább elmentem később a közelemben lévőbe pár dologért.
F&F-et mindenképp szerettem volna, mert a home részlegről is kellettek cuccok, meg a ruhákat is meg akartam nézni. Sikerült kifognom egy leárazott cipőt, pont nemrég szerettem volna ilyesmit.
A Claire's-be telefontokok miatt néztem be, majd találtam egy leárazott unikornisos fülbevalótartót (kezdőképről  lemaradt szegény), amit nem tudtam otthagyni. Ráadásul kettőt fizet (Anyukám is vett valamit) hármat kap akció volt, így egy telefontok is az enyém lett.
Müllert meg DM-et másnap ejtettem útba, és próbáltam visszafogni magam...
A KIK-be szerettem volna még bemenni, de annyian voltak, hogy sajnos nem volt már hozzá energiám.



KATT:

2015. október 9., péntek

Max Factor Smokey Eye Drama Kit & False Lash Effect Velvet Volume Szempillaspirál

A Max Factor újdonságai között található ez a két termék (ami késik az jön, a kezdőkép harmadik szereplője is hamarosan sorra kerül), melyek közül a négyes paletta után a megjelenése óta vágyódok.. A Max Factor spiráljait pedig nagyon szeretem, kíváncsian vártam mit tud az újdonság.



KATT:

2015. június 16., kedd

Max Factor Masterpiece Glamour Extensions 3-in-1 szempillaspirál

A Masterpiece Transform spirált használtam töretlen lelkesedéssel, amikor feltűnt a Max Factor új terméke. Azt ígéri, hogy feltűnő szempillák készíthetőek a különleges kefének és a speciális formulának köszönhetően. 3-in-1, dúsít, hosszabbít és intenzív feketére fest egyszerre.


Hogyan működik ez az egyedi dúsító és hosszabbító formula?

DÚSÍTÁS: A Masterpiece Glamour Extensions 3-in-1 szempillaspirál formulája gömb alakú viaszrészecskéket tartalmaz, melyek szétválasztják a szempillákat, így azok vastagabbnak tűnnek.

HOSSZABBÍTÁS: Ezzel párhuzamosan a formula több, mint 30.000 rostszálat tartalmaz, mely szempillahosszabbító hatással bír.

INTENZÍV FEKETE SZÍN: a formulában lévő szénrostoknak köszönhetően a sötét szín még intenzívebb.

És hogy mit csinál az én szempilláimmal? Mindjárt kiderül! :)

Katt:

2014. október 16., csütörtök

Max Factor Masterpiece Transform szempillaspirál

Biztos írtam már, hogy igen jó barátságban vagyok a Max Factor szempillaspiráljaival, a mindennapokban pedig még mindig a MF Eye Brightening-et használom legtöbbet. Kíváncsian nyúltam az új termék felé is, a sajtótájékoztatón már biztató volt a modell lány szempilláin, de hogy az enyémekkel mit tud kezdeni...mindjárt számotokra is kiderül.



Katt:

2014. március 26., szerda

Max Factor Excess Volume szempillaspirál

Kifejezetten kedvelem a Max Factor spiráljait, így nagy kíváncsisággal estem neki ennek az újdonságnak. Az Excess Volume két külön spirált ötvöz egy termékben. Az egyik végén található spirál kimondottan a dúsításért felel, míg a másik egy fényes, lakk hatású fedőréteggel látja el a szempillákat, mely által a festék tartóssá is válik.


Nézzük hogyan is működik a termék:

1. Alap réteg – extrém dúsítás: ez egy szuper-vastagító formula, mely waxot, sötét pigmenteket és dúsító részeket tartalmaz a kiváló végeredményért. A különleges formula, valamint a legnagyobb MF spirálkefe biztosítják a maximális dúsítást.

2. Intenzív fekete, lakk hatású fedő rétega sötét fekete lakk fedőréteg hígabb, mint az alapréteg, annak érdekében, hogy a fedés a szempillák egész hosszán szétterjedjen. Az alapréteg mikroszövetei miatt a lakkréteg bevonja a szempillákat a tövektől egészen a végekig, ezáltal alkotva egy intenzív fekete, fényes végeredményt. A gél-alapú formula tovább vastagítja a pillákat az igazán extrém dúsítás érdekében, mely tartós is egyben.

Ahogy eddig olvasgattam, eléggé megoszlanak a vélemények,
nézzük az enyémet, katt:

2013. október 24., csütörtök

Primőr Bloggertalálkozó 2013

Sajnos szépséges képekkel én nem nagyon rendelkezem, mert a fényképezőm betegeskedett, a telefonom meg inkább no comment, de azért szeretnék mindenképp írni a múlt szombatról, a képek minőségéért pedig so sorry.


Megmondom őszintén én a későn fekvő-később kelő típus vagyok, így elég nehezen sikerült a szombat reggeli fél 8-as ébredés, de természetesen megérte, és izgatottan vártam a nap folytatását. Sajnos viszont nem voltam túlságosan a topon, szerettem volna többet vegyülni, ismerkedni, de ez nem jött teljesen össze. Ettől függetlenül nagyon örülök, hogy láttam új/régi arcokat, és volt akikkel azért sikerült beszélgetni is:) Többiekkel meg remélem legközelebb.

A Primőr csapatának pedig köszönöm a meghívást, az egész napot, a meglepiket, annyira kedves és pozitív hozzáállású az egész csapat, mindig jó érzéssel tölt el.

Először az Essence és a Catrice újdonságaival ismerkedhettünk meg Qeis Lina és Nagy Réka segítségével. Az asztalokon megcsodálhattuk a trendkiadásokat, és az új szortiment egyes darabjait. Nekem az essence karácsonyi "happy holidays" kollekciója dobogtatta meg leginkább a szívemet, az összerázós hópelyhes lakkal szórakoztunk eleget:D
Novembertől lehet majd kapni, ha jól emlékszem a Müllerekben. Az essence 2 új illattal is kijött ősszel, amik a like a party in paradise és like a party of my life névre hallgatnak, valamint karácsonykor (nov-decemberben) lehet majd kapni egy mini illat szettet, amiben az 5 legnépszerűbb illat lesz megtalálható 7 ml-es üvegekben.
A Biebs, vagyis "beauty beats" trendkiadást ha jól hallottam már van ahol lehet kapni, engem (sajnos vagy nem sajnos) vele nem lehet megvenni, de biztos van elég rajongója. Maga a kollekció viszont a dombornyomott cuccokkal nagyon menő, a Bieber körömlenyomatokra pedig azért kíváncsi vagyok:D
Az essence újdonságai közé tartozik még a "gail nails at home", amivel otthon készíthetünk zselés körmöket, amik elvileg akár 10 napig is eltartanak, és könnyedén eltávolíthatóak. Izgalmasan hangzik, kíváncsi vagyok az első pár tesztelőre, 2 szerencsés nyert szombaton 1-1 kezdő szettet.



Catrice csipkés, gótikus, fekete-vörös-nude színvilágú "Thrilling me softly" trendkiadásának a legizgalmasabb darabja szerintem a felragasztható szemhéjtus, de az ajakszínezők és pirosító stick-ek is felkeltették az érdeklődésemet, a csomagolást pedig imádom. Novembertől lesz elérhető a Müllerekben.


Ezek után jött a torta meglepi essence és catrice dizájnban, és egy kis falatozás (minden nagyon finom volt), beszélgetés, amíg átpakolták a termet a Max Factor bemutatóra.




Szűcs Adrienn vezető sminkes már ismerős volt, viszont rajta kívül két új Max Factor tagot ismerhettünk meg Kalapos Adrienn és Kovács Nóra személyében. Amíg meséltek az újdonságokról és a nemrég bevezetett termékekről, Szűcs Adri két sminket varázsolt a modellekre a "Wild kollekció" és az új alapozó bemutatásával is. A "Whipped Creme alapozó" egy habkönnyű termék (olyan mint a tejszínhab, és tényleg), ami hidratál és mattít egyben.
Ezen kívül a már bevezetett CC krém, és a 60 éves jubileuma alkalmából új csomagolást kapott Creme Puff kőpúder állt még középpontban. Ó és hát egy top secret infóval is gazdagodtunk.




Kis szünet után érkezett az Artdeco és BeYu előadás, ahol már eléggé fáradtak voltunk, de feldobták a hangulatot szerintem. Élő Péter hozta megint a formáját:D (tavaly Olay színben tűnt fel), valamint Szecsődi Márta működött közre, Keserű Barbi pedig sminkelt, és pár trükköt is elmesélt nekünk.
Az Artdeco alaptermékeinek átfutása után az őszi/téli kollekcióba vezettek be minket, aminek a mottója a „Vadnyugat találkozása az ázsiai hangulattal”, a karácsonyi kollekció pedig a csillogás jegyében fog telni, a "Vintage Glam" kiadással. 

BeYu eddig nem nagyon hozott lázba, így főleg jó volt megismerni kicsit jobban a márkát. A karácsonyi kollekciója, ami a "Rock Romance" névre hallgat, a holografikus lakkokkal pedig csodás.

Bízok benne, hogy semmi fontosat nem hagytam ki, vagy írtam el, elég sok volt az infó! Remélem még sok sok ilyen szép napon vehetek részt, és (még) jobban megismerhetem a többieket is:)

Hogy tetszenek az újdonságok? Ők pedig a kapott szépségek, írjátok meg mikre vagytok a legkíváncsibbak!:)





2013. március 11., hétfő

Max Factor Lipfinity Lasting Lip Tint- 01, 09

Szeretetem az ajakfilcek iránt még mindig töretlen. Az első két Max Factor darabom óta (teszt itt és itt) még kettőnek lettem tulajdonosa ebből a márkából, az egyiket Glamour Napok alkalmával vásároltam, a másikat pedig blogger talin kaptam. A 01-es egy szolidabb szín számomra, nem sokat különbözik a szájamtól. A másik pedig egy "brutál piros" árnyalat, amit lehet magamtól nem választottam volna be, de nem bánom, nem bővelkedem ilyesmi színekben. Amikor a 01-est megvettem sokat álltam az állvány előtt, mire döntésre jutottam, annak ellenére hogy vannak teszterek.


01,09

Tulajdonságukat tekintve kb. ugyanazt tudom elmondani, mint az előzőekről. Könnyed viselet, tartósak, de valahogy a 01-es úgy vettem észre, hogy kevésbé. Kopásuk nagyjából egyenletes, azonban a pirosra érdemes többször rápillantani, és az valamivel lassabban szárad az elején szerintem, ami mondjuk nem baj, mert nagyobb annál az esély, hogy korrigálni kell. Kezdetekkor szuper erős színe van a pirosnak, ami a kopás során egyre halványul. Kicsit szárítják a számat, de nem vészes, van hogy feldobok föléjük átlátszó ajakápolót. Nyáron főleg nagy kedvenceim az ajakfilcek, ezeket is várom már, hogy többet használjam. Ja és még mindig üzenem, hogy legyenek igazán rózsaszínes árnyalatok is! :D


 01

09

Szeretitek az ajakfilceket?:) Melyik márkáé vált be legjobban?

2012. október 15., hétfő

Glamour Napok



Őszintén szólva nem igazán hozott lázba a Glamour Napozás, az előzőt teljesen kihagytam, most barátnőmmel elnéztem azért pár helyre. Kikészülök a lökdösődő tömegtől, amúgy pedig leárazásokon jobbakat ki lehet fogni, mint ez a 20%. Péntek délelőtt egyébként botrány sokan voltak a Westendben (főleg a Mangoban), pedig azt gondolná az ember, hogy inkább hétvégén, de vasárnap délután nem voltak sokan, mondjuk biztos bevásárlóközpont függő is, tegnap a Corvinban voltam.
Visszatérve a kuponokra, persze van ami megéri, a DM-ben nagyon jó, hogy most több kupon volt, így féláron lehetett több márkából is vásárolni. Nem vittem túlzásba, de azért lecsaptam pár szépségre:)
És a héten végre sikerült beszerezni az essence cute as hell pirosítóját, a Balea fügés-csokis testápolóval együtt.
A Müllerben kellett pár alap dolgot is vennem, jól jött a kupon, ráadásul a leárazott cuccokra is érvényes, így az egyik kedvenc parfümömet több, mint 4 ezerrel olcsóbban sikerült beszerezni.
Ruhák tekintetében a kedvenc fazonú Mango farmeremből tankoltam fel két darabot meg a New Yorkerben vásároltam pár dolgot.
Összességében örülök nekik nagyon, még a DM-ben tudtam volna venni pár dolgot, de pénteken ezren voltak, egy idő után elegem lett és kissé döntésképtelen is voltam:D, vasárnap pedig már le volt fosztva.

DM:


Amikhez volt kupon:
(a blokkot nem találom, de kb-ra emlékszem az árakra)

Max Factor ajakfilc (01 árnyalat): 2600 Ft helyett 1300 Ft
Maybelline Colorama lakk (67 árnyalat) : na erre nem emlékszem pontosan, de 750-800 Ft között van az eredeti ára
Manhattan zselés tus: 1800 Ft helyett 900 Ft

Egyéb:
Essence cute as hell pirosító: 650 Ft
Balea testápoló: 500 Ft

Müller:


Aveo körömlakklemosó: 195 Ft
Escada Rockin Rio: akciósan 9990 Ft
Essence hűsítő szem roll-on: 845 Ft
És az elmaradhatatlan gumicukor:D 325 Ft

Még pár alap dologgal együtt 12 890 Ft helyett 10 305 Ft

Mango:


Természetesen a fekete normális fekete élőben:D, 
a kék pedig sötétebb valamivel

7995 Ft helyett 6395 Ft /db

New Yorker:


(ezen látszik az anyaga, amúgy egy hosszabb fazonú rövidujjú felső, 
szerettem volna nagyon ilyesmit)

Szoknya: 890 Ft helyett 710 Ft /db
Felső: 3800 Ft helyett 3030 Ft
Nyaklánc: na ez elég rejtélyes, mert rajta 1990 Ft van eredeti árnak, 
de a blokkon meg 990 Ft, szóval így 790 Ft volt

Voltatok Glamour Napozni? Miket szereztetek be?:)

2011. november 24., csütörtök

Max Factor Max Effect Gloss Cube

Már egy ideje terveztem, hogy írok ezekről a szájfényekről, ugyanis nagyon megkedveltem őket. Nekem három szín van meg, a 01-es Soft Rose, a 09-es Wild Cherry és a 10-es Sweet Cassis.
Az első egy nagyon finom, halvány szín, hétköznapokon szoktam használni leginkább, a másik kettő pedig elég erőteljes.



Az applikátoruk elég pici, ami egyrészről kicsit zavaró, mert kevés festéket vesz fel, így többször bele kell mártani, hogy elegendő mennyiséget tudjunk felvinni. Viszont nekem a vékonyka szájam miatt jó, könnyebben, szebben lehet dolgozni vele.
Állaguk kicsit sűrűbb szerintem, mint az átlag szájfényeknek, de nem ragadnak, könnyű a felvitelük.
Egyenletesen fednek, nem ülnek meg a redőkben és még nem igazán találkoztam ennyire tartós szájfénnyel! Bár a rózsaszín kicsit kevésbé tartós szerintem, de a másik kettő... 4-5 órát simán kibírnak, sőt még később is marad egy halvány szín a szájon. Egyenletesen, szépen kopnak. Volt, hogy véletlenül belenyúltam az ujjammal, de akkor sem maradt ott egy csúnya "ujj nyom" :D És ami még nagy plusz pont, nem szárítják a számat.
12 színben kapható, biztos, hogy be fogok szerezni még más árnyalatot. 1800 Ft-ba kerülnek a DM-ben.

01

09

10

Próbáltátok már ezt a szájfényt?

A véleményemet nem befolyásolja az, hogy a Max Factortól kaptam a terméket. Minden bejegyzésben a saját tapasztalataimat írom le.

2011. augusztus 12., péntek

Max Factor max effect mini körömlakk - Diva Violet

Szerintem írtam már, hogy nagyon szeretem ezeket a körömlakkokat, tegnap egy szépséges világoslilával festettem ki a körmömet :)



Nektek van ilyen Max Factor körömlakkotok? Szeretitek? :)

2011. július 20., szerda

Max Factor max effect mini körömlakk - diva coral

Nagyon szeretem a Max Factor körömlakkjait, eddig a disco pink volt a kedvencem, most ehhez csatlakozott a diva coral. Nagyon jó, nyárias színe van. A felvitele könnyű, gyorsan szárad, egy rétegben is szép, de én most két rétegben vittem fel, plusz az essence btgn fedőlakkot.
Ha jól emlékszem az ára 990 Ft körül van.




Nektek van kedvenc korall körömlakkotok?:)

2011. június 23., csütörtök

Max Factor és NYC ajakfilc

A Max Factor ajakfilcéről már írtam egyszer itt és itt pedig láthatjátok, hogy mutat a számon. Azóta még egy színnel gazdagodtam és úgy gondoltam a NYC ajakfilcével is teszek egy próbát ( rózsaszín árnyalatok miatt főleg vonzott ), őket fogom most összehasonlítani.


Teljes bejegyzéshez katt:

2011. május 26., csütörtök

Max Factor nailfinity disco pink + Essence körömtetoválás

A blogger talin kapott csomagok közül az egyikben volt essence körömtetoválás, sosem használtam még ilyet, kíváncsi voltam rá. Egyszerű a használata, az átlátszó fóliát kell leszedni ( elsőre nekem a minta maradt a fehér lapon ahelyett, hogy az átlátszón lett volna, de másodszorra már jó volt ) rányomni a körmünkre, majd lehúzni és kész is:) Én a két hüvelykujjamon lévő körmömre raktam 2-2 pillangót, meg a kisujjamra egyet. Akinek hosszabb és szélesebb körmei vannak ráfér az egész minta, ami egy kockában van, nekem nem.
Alatta a Max Factor disco pink körömlakkja van, aminek imádom a színét! És már egy rétegben is nagyon szép, most úgy láthatjátok. Fölé pedig raktam fedőlakkot ( essence nail art volt itthon, nem sikerült még beszereznem a másikat sajnos ). A körömtetoválás elég jól bírta, a 4. nap kopott le egy kicsi az egyik lepkéből. Eltávolítani kissé nehéz volt, körömlakklemosóval először ott maradt pillangó formában a pink körömlakk:D Aztán kicsit kapargattam és utána sikerült leszedni azt is.






2011. április 5., kedd

Napi smink - natúr + Max Factor Lip Tint

Tegnap csak a számról próbáltam meg csinálni képet úgy, hogy látszódjon a Lip Tint színe, de sajnos egyik kép sem adta vissza jól a színt, ezért nem raktam fel a tegnapi bejegyzéshez.
Ma délután megpróbáltam egész arcos képeket csinálni, így jobb lett a szín:) Nagyon kicsit bordósabb még szerintem élőben. Egyébként a képeket nézegetve jobban tetszik rajtam, mint élőben. Lehet csak fura volt elsőre, mert nem nagyon szoktam erős színeket használni a számra:)

A szememet még reggel csináltam meg, a Wet'n' Wild palettából használtam a két barnát.(bár a sötétebb szín a képeken nem igazán látszik, de most nem is az a lényeg:))
Mostanában ha sietek így szoktam nappalra megcsinálni a szememet. További termékeket, amiket használtam lent elolvashatjátok.




Használt termékekért katt: