Shade 12, 4
Elég sokat nézelődtem, mire eldöntöttem melyik színeket válasszam a rúzsok közül. Nem volt egyszerű, ugyanis nem tudom én vagyok e a béna (:D), de nem igazán találtam normális teszteket. Az egyik színt sikerült is kicsit benéznem, na de erről később.
Shade 12, 4
Shade 12, 4
Shade 4,12
A másik az amit kissé benéztem. Az alapszíne nagyon szép pinkes, imádnám, de csillámos. Nem sok tesztet találtam róla, mielőtt megrendeltem, de amit igen, azon nem láttam, hogy ez ennyire tele van csillámokkal. Én sajnos nem igazán szeretem (már) az ilyen rúzsokat. Reménykedtem benne, hogy talán a számon jobban fog tetszeni, de nem, nekem "túl sok".
Szóval aki igényt tartana rá így (egyszer volt a számon), annak szívesen elküldöm. Írjon egy hozzászólást a bejegyzés alá és ha többen lesztek akkor vasárnap sorsolok:)
Shade 4,12
Próbáltatok már a Makeup Academy terméket? Bevált?:)





