Biztos sokan olvastátok már, hogy van egy jó kis lehetőség
bloggereknek az
Oasap-nál. A jelentkezésre elég gyorsan reagáltak, viszont a spam-ben landolt, úgyhogy ha valaki regisztrál és nem jön válasz, akkor nézze meg ott:)
Amikor végre észrevettem a válaszukat belevetettem magamat a válogatásba. Hosszas gondolkozás után két blézerre szűkítettem a kört, de az
egyikből nincsen a méretemben, így maradt egy szépséges rózsaszín
blézer. 8-9 nap volt, mire ideért a csomag. Sajnos amikor megkaptam nagy csalódás ért, ugyanis rózsaszín helyett bordót küldtek. (és már nincs is rózsaszínból méret) Nem szoktam bordót hordani, mert nem igazán szeretem és nem is áll túl jól szerintem, így nagyon elszomorodtam. Írtam nekik, amire válaszoltak, hogy nagyon sajnálják, de örülnének, ha megtartanám ezt. Szóval itt maradtam a bordó blézerrel :D Ami egyébként a honlapon sötét pinknek látszik szerintem, úgyhogy eléggé csalókák ezek a képek.
Maga a blézer szép, csak kicsit nagy rám. Sajnos a netes rendeléseknek ez (is) a hátulütője. Ami még kissé fura, hogy van benne márkajelzés, ami a honlapon nincs feltüntetve.
A blézer mellé még egy nyakláncot kértem. Nagyon kis cuki masnis
nyaklánc, de nem adnék ki érte annyit amennyibe kerül. Valószínűleg mint sok másik ékszert, ebay-en a töredékéért meg lehet venni.
Összességében nagyon jó ez a kezdeményezés, de sajnálom ezt a szín dolgot. Remélem lesz még lehetőségem rendelni és akkor nagyobb szerencsém lesz. Egyébként ha szeretnétek rendelni, ingyenes szállítás van és az első rendelésnél 25% kedvezmény.
Sütött a nap és fújt a szél, amikor fényképeztünk, azért vágok néhol hülye fejet. És ez volt az első ilyen, gyakorolnom kell még a pózolást:D
Felső: Tally Weijl
Farmer: Mango
Cipő: H&M