A következő címkéjű bejegyzések mutatása: F and F. Összes bejegyzés megjelenítése
A következő címkéjű bejegyzések mutatása: F and F. Összes bejegyzés megjelenítése

2015. október 13., kedd

Glamour Napok - 2015 Október

Csütörtök délelőtt felkerekedtünk Anyukámmal, és ellátogattunk az Arénába.
Először a H&M felé vettük az irányt, ahol azon kívül hogy borzasztó sokan voltak már akkor, semmit nem találtam abból, amiket kinéztem neten :( (utána beugrottam még a Vörösmarty, Europeum és Corvin H&M-be is, de ott sem, szóval nem volt szerencsém).
Rossmannból kifordultam annyian voltak, inkább elmentem később a közelemben lévőbe pár dologért.
F&F-et mindenképp szerettem volna, mert a home részlegről is kellettek cuccok, meg a ruhákat is meg akartam nézni. Sikerült kifognom egy leárazott cipőt, pont nemrég szerettem volna ilyesmit.
A Claire's-be telefontokok miatt néztem be, majd találtam egy leárazott unikornisos fülbevalótartót (kezdőképről  lemaradt szegény), amit nem tudtam otthagyni. Ráadásul kettőt fizet (Anyukám is vett valamit) hármat kap akció volt, így egy telefontok is az enyém lett.
Müllert meg DM-et másnap ejtettem útba, és próbáltam visszafogni magam...
A KIK-be szerettem volna még bemenni, de annyian voltak, hogy sajnos nem volt már hozzá energiám.



KATT:

2013. május 13., hétfő

Joy Napok

Nemrég kivásároltam magamat a Glamourozás alkalmával, ez most nem hozott lázba túlságosan, de egyik barátnőm pont pénteken akart elmenni az Allee-ba, így még is lett egy kis shopping. Másnap pedig úgy döntöttem elnézek a Tescoba, rég nem néztem körül F&F-nél. Egy Müllert meg Tally Weijlt utamba ejtettem volna még, de sajnos nem volt már rá időm. Szóval így egyetlen kupont használtam fel :D


 Bershka neon rózsaszín rövidnaci -2995 Ft

 F&F balerina -4590 Ft -20%

 Reserved ruha -9995-ről le volt árazva 4795 Ft-ra

 F&F táska 4000-ről le volt árazva 2790 Ft-ra, plusz -20%

L'oreal lakkok -Black Swan, Snow In Megeve, DM-ben
ha kettőt veszünk 600 Ft/db

Balea "cukorfalat" ajakápoló -350 Ft

Manhattan rúzs -Like Me, 1299 Ft 

Ti kihasználtátok a Joy Napokat?:)