- körömlakk: It's peach not cherry (róla majd később)
- ajakceruzák: It's peach not cherry és Cherry cherry girl
- pirosító: Asian Sensation
Nem bírtam sokáig, péntek esti bulizásom alkalmával már rajtam virított a pirosító és a cherry ajakcerka, tegnap pedig a peach:) És akkor nézzük a tapasztalatokat:
Cherry cherry girl és It's peach not cherry
Két ducibb szájceruzáról van szó. Szerintem még nem volt hasonló termékem, a színüket pedig imádom, nem bírtam otthagyni egyiket se. Szépséges narancsos és barackos szín!
Fantasztikusan pigmentáltak, teljesen elfedik a szám természetes színét. Krémesek, nagyon könnyű a felvitelük, bár az én kicsi szájacskámhoz vékonyabb hegy jobb lenne, de ez saját problem. Tartósságuk is nagyon jó, több órát kibírnak, viszont a kopásukkal nem teljesen barátkoztam meg, nem a legszebben kopnak szerintem. (főleg a világosabb)
A másik, hogy szaténos színűk van és eléggé kiadja a szám egyenetlenségeit, redőket. Persze biztos van, akinek "jobb" a szája, de sajnos nekem eléggé kidobja. (próbáltam vékony alapozó/korrektor rétegen is, de kb. semmi változás...)
Az üvegből ivást pedig nem ajánlom velük:D Meglátszik a nyoma, valamint elmászik a festék.
Összességében nekem kicsit vegyesek az érzéseim velük kapcs, alapjába véve nagyon tetszenek, 600 Ft-ért jó vétel, de a kopásra oda kell figyelni és ez az 'egyenetlenség dolog' zavar.
Bevallom eléggé siettem, a teszteren csak a világosabb színt próbáltam ki, ami nagyon puha, selymes volt és jól pigmentált. Itthon először kicsit csalódás ért, mert alig vett fel színt a kedvenc ecsetkém a korallból és ahogy az ujjamat végighúztam a pirosítón nem volt annyira fantasztikus. A világosabb szín jobban van megcsinálva szerintem, de lehet csak én tapasztaltam ezt. Végül is azért többszöri felvitellel sikerült magamra varázsolni a sötétebbet rendesen. 9 grammot kapunk 990 Ft-ért, ami szerintem sokáig elég lesz és biztos sokat is fogom használni, mert imádom a színüket és az én világosabb bőrömhöz főleg illenek:) A világosabb szín pedig highlighter-nek is nagyon jó!
Sajnos a karomon nem igazán látszik a pirosító, de amúgy az egész arcos képeken a sötétebb szín van rajtam.
Ti beszereztetek valamit ebből a kollekcióból vagy tervezitek?:)


