A következő címkéjű bejegyzések mutatása: Pirosító. Összes bejegyzés megjelenítése
A következő címkéjű bejegyzések mutatása: Pirosító. Összes bejegyzés megjelenítése

2012. szeptember 23., vasárnap

Essence Cherry Blossom Girl ajakceruzák és pirosító

Pénteken pont az utamba esett egy Rossmann és nagyon reménykedtem benne, hogy megtalálható már a Cherry Blossom Girl kollekció, ami nagyon tetszett az előzetes képek alapján. Szerencsére már ki volt rakva és volt belőlük bőven. Legszívesebben kb. mindent megvettem volna, de azért na, amiknek nem tudtam (első körben:D) ellenállni: 
- körömlakk: It's peach not cherry (róla majd később)
- ajakceruzák: It's peach not cherry és Cherry cherry girl 
- pirosító: Asian Sensation



Nem bírtam sokáig, péntek esti bulizásom alkalmával már rajtam virított a pirosító és a cherry ajakcerka, tegnap pedig a peach:) És akkor nézzük a tapasztalatokat:


Cherry cherry girl és It's peach not cherry

Két ducibb szájceruzáról van szó. Szerintem még nem volt hasonló termékem, a színüket pedig imádom, nem bírtam otthagyni egyiket se. Szépséges narancsos és barackos szín! 

Fantasztikusan pigmentáltak, teljesen elfedik a szám természetes színét. Krémesek, nagyon könnyű a felvitelük, bár az én kicsi szájacskámhoz vékonyabb hegy jobb lenne, de ez saját problem. Tartósságuk is nagyon jó, több órát kibírnak, viszont a kopásukkal nem teljesen barátkoztam meg, nem a legszebben kopnak szerintem. (főleg a világosabb)
A másik, hogy szaténos színűk van és eléggé kiadja a szám egyenetlenségeit, redőket. Persze biztos van, akinek "jobb" a szája, de sajnos nekem eléggé kidobja. (próbáltam vékony alapozó/korrektor rétegen is, de kb. semmi változás...)
Az üvegből ivást pedig nem ajánlom velük:D Meglátszik a nyoma, valamint elmászik a festék. 

Összességében nekem kicsit vegyesek az érzéseim velük kapcs, alapjába véve nagyon tetszenek, 600 Ft-ért jó vétel, de a kopásra oda kell figyelni és ez az 'egyenetlenség dolog' zavar.


A pirosító külsejét imádom, persze kopni fog, de ez a cseresznyevirágos minta benne pompa, az illata pedig enyhe cseresznyeféleség. Két szín van benne, az egyik korallos a másik rózsaszínes barack, gyönyörűek! 



Bevallom eléggé siettem, a teszteren csak a világosabb színt próbáltam ki, ami nagyon puha, selymes volt és jól pigmentált. Itthon először kicsit csalódás ért, mert alig vett fel színt a kedvenc ecsetkém a korallból és ahogy az ujjamat végighúztam a pirosítón nem volt annyira fantasztikus. A világosabb szín jobban van megcsinálva szerintem, de lehet csak én tapasztaltam ezt. Végül is azért többszöri felvitellel sikerült magamra varázsolni a sötétebbet rendesen. 9 grammot kapunk 990 Ft-ért, ami szerintem sokáig elég lesz és biztos sokat is fogom használni, mert imádom a színüket és az én világosabb bőrömhöz főleg illenek:) A világosabb szín pedig highlighter-nek is nagyon jó!




Sajnos a karomon nem igazán látszik a pirosító, de amúgy az egész arcos képeken a sötétebb szín van rajtam.

Ti beszereztetek valamit ebből a kollekcióból vagy tervezitek?:)

2011. október 20., csütörtök

e.l.f. krémpirosítók

Nemrég megint ingyenes szállítás volt és egy ajándék ecsetet is kaptam :) Nagyon megtetszettek ezek a krémpirosítók, kettőt rendeltem meg, a Heart Breaker és a Flirt árnyalatot.


 Heart Breaker, Flirt 

Első ránézésre kicsit fura volt, hogy elég nagy, amiben vannak a pirosítók, mármint a kocka rész, szerintem elhagyható lenne és akkor kis helyen is elférne maga a pirosító. Ezt leszámítva egyszerű, de nem gagyi a csomagolása és jól látszik a pirosító színe.
Ha már a színeknél tartunk, szépséges mindkét szín nagyon, a Flirt egy gyönyörű rózsaszín, erre is számítottam, de a másik sajnos kicsit csalódás volt, mert a Heart Breaker-t barackosabbnak gondoltam :(
Állagukat tekintve mondhatni teljesen másmilyenek, mint az eddigi krémpirosítóim. Nem igazán tudnám behatárolni, krémesek, de még is púderes hatásuk van és egyáltalán nem fénylenek. Úgyhogy akinek ez volt a problémája a többi krémpirosítóval, ezt bátran ajánlom. Felvitelük nekik is ujjal a legegyszerűbb számomra.
Tartósságukat tekintve kb. 5-6 óra múlva is még szépen látszottak. Az áruk 6,50 Ł, nem tudom mennyi most pontosan a font, de szerintem átszámítva 2000 Ft körül lehet a pirosító darabja és ezért 15 g-ot kapunk.


Heart Breaker, Flirt 
Van kedvenc krémpirosítótok?:)

2011. szeptember 15., csütörtök

Sleek pirosító és pout polish

Ők voltak az első Sleek termékek, amiket beszereztem ( meg egy kontúr készlet, de arról majd külön ).
A pirosító egy gyönyörű rózsaszín, ami a Pixie Pink névre hallgat, a pout polish pedig az Electro Peach.


Teljes bejegyzéshez katt:

2011. szeptember 14., szerda

Max Factor és Nyx krémpirosítók

Mostanában megkedveltem a krémpirosítókat, gondoltam megmutatom nektek is:)

A Max Factor négy árnyalatban kapható, nekem a soft cardinal és a soft candy van meg, Nyx pedig 12 árnyalatban, amik közül elég nehéz volt választanom, végül a Glow árnyalatot rendeltem meg.


Csomagolásukat tekintve hasonlóak, annyiban különböznek, hogy a Max Factor tetejét tekerni kell kinyitáshoz, a Nyx-et pedig fel kell hajtani. Méretüket tekintve látszik, hogy a Nyx sokkal nagyobb.

Színe mindkettőnek erős, kevés is elég belőlük. Állagra nekem a Nyx jobban tetszik, mert lágyabb és így könnyebb a felvitele is. Próbálkoztam ecsettel is felvinni őket, de nekem valahogy az ujjammal egyszerűbbnek bizonyult. Tartósságukat tekintve mindkettő sokáig bírja, én szoktam azért púderrel fixálni őket.
Összességében nekem mindkettő tetszik, de a Nyx-ért többet szoktam nyúlni. Valószínűleg ez az árnyalata miatt is van, egy természetesebb szín, amit a hétköznapokon többet használok.
Ami még nagyon jó, az ára. A Nyx-et 6 dollárért rendeltem ( természetesen plusz postaköltség ), a Max Factort pedig 3500 Ft-ért tudjátok megvásárolni, de szoktak lenni akciók.

Nyx - Glow, Max Factor - soft cardinal, soft candy

Szeretitek a krémpirosítókat?

2011. március 16., szerda

Benefit Georgia pirosító

A Coralista mellett ez volt a másik Benefit pirosító, amit beszereztem.
Olvastam róla jót és rosszat egyaránt. Az én arcszínemhez nem rossz, élénkíti, barackos fényt ad neki, hétköznapokra jó. De pirosítónak szerintem sokaknak kevés, inkább highlighternek.


Igazi barack színe van, gyöngyházfényű, de nincsen dugig csillámokkal. Állaga ugyanolyan mint a Coralistaé, kicsit krémes, jól pigmentált, könnyű a felvitele.
Ehhez is van egy kicsi puha ecset, bár én a másiknál sem azt szoktam használni.
Van egy Nyx pirosítóm, aminek peach a neve, nagyon szeretem és sokat szoktam használni, azzal hasonlítottam össze ezt a pirosítót. A Nyx sokkal rózsaszínesebb, nem annyira barack, mint ez, valamint csillámmentes.
Próbáltam csinálni képeket róla / róluk, de elég nehéz volt. Remélem azért visszaadják valamennyire.

( Nyx-nek múlt héten értem el az alját )


Van kedvenc barack színű pirosítótok?:)

2010. november 11., csütörtök

2010. november 3., szerda

Benefit Coralista

Bevallom elöszőr a csomagolása fogott meg. Aztán azért nézegettem róla teszteket meg véleményeket is és utána döntöttem úgy hogy kell nekem!