KATT:
A következő címkéjű bejegyzések mutatása: Szempillaspirál. Összes bejegyzés megjelenítése
A következő címkéjű bejegyzések mutatása: Szempillaspirál. Összes bejegyzés megjelenítése
2015. október 9., péntek
Max Factor Smokey Eye Drama Kit & False Lash Effect Velvet Volume Szempillaspirál
A Max Factor újdonságai között található ez a két termék (ami késik az jön, a kezdőkép harmadik szereplője is hamarosan sorra kerül), melyek közül a négyes paletta után a megjelenése óta vágyódok.. A Max Factor spiráljait pedig nagyon szeretem, kíváncsian vártam mit tud az újdonság.
Címkék:
Max Factor,
Szemhéjpúder,
Szempillaspirál,
Teszt,
Vélemény
2015. június 16., kedd
Max Factor Masterpiece Glamour Extensions 3-in-1 szempillaspirál
A Masterpiece Transform spirált használtam töretlen lelkesedéssel, amikor feltűnt a Max Factor új terméke. Azt ígéri, hogy feltűnő szempillák készíthetőek a különleges kefének és a speciális formulának köszönhetően. 3-in-1, dúsít, hosszabbít és intenzív feketére fest egyszerre.
Hogyan működik ez az egyedi dúsító és hosszabbító formula?
DÚSÍTÁS: A Masterpiece Glamour Extensions 3-in-1 szempillaspirál formulája gömb alakú viaszrészecskéket tartalmaz, melyek szétválasztják a szempillákat, így azok vastagabbnak tűnnek.
HOSSZABBÍTÁS: Ezzel párhuzamosan a formula több, mint 30.000 rostszálat tartalmaz, mely szempillahosszabbító hatással bír.
INTENZÍV FEKETE SZÍN: a formulában lévő szénrostoknak köszönhetően a sötét szín még intenzívebb.
Hogyan működik ez az egyedi dúsító és hosszabbító formula?
DÚSÍTÁS: A Masterpiece Glamour Extensions 3-in-1 szempillaspirál formulája gömb alakú viaszrészecskéket tartalmaz, melyek szétválasztják a szempillákat, így azok vastagabbnak tűnnek.
HOSSZABBÍTÁS: Ezzel párhuzamosan a formula több, mint 30.000 rostszálat tartalmaz, mely szempillahosszabbító hatással bír.
INTENZÍV FEKETE SZÍN: a formulában lévő szénrostoknak köszönhetően a sötét szín még intenzívebb.
És hogy mit csinál az én szempilláimmal? Mindjárt kiderül! :)
Katt:
2014. október 16., csütörtök
Max Factor Masterpiece Transform szempillaspirál
Biztos írtam már, hogy igen jó barátságban vagyok a Max Factor szempillaspiráljaival, a mindennapokban pedig még mindig a MF Eye Brightening-et használom legtöbbet. Kíváncsian nyúltam az új termék felé is, a sajtótájékoztatón már biztató volt a modell lány szempilláin, de hogy az enyémekkel mit tud kezdeni...mindjárt számotokra is kiderül.
Katt:
2014. március 26., szerda
Max Factor Excess Volume szempillaspirál
Kifejezetten kedvelem a Max Factor spiráljait, így nagy kíváncsisággal estem neki ennek az újdonságnak. Az Excess Volume két külön spirált ötvöz egy termékben. Az egyik végén található spirál kimondottan a dúsításért felel, míg a másik egy fényes, lakk hatású fedőréteggel látja el a szempillákat, mely által a festék tartóssá is válik.
Nézzük hogyan is működik a termék:
1. Alap réteg – extrém dúsítás: ez egy szuper-vastagító formula, mely waxot, sötét pigmenteket és dúsító részeket tartalmaz a kiváló végeredményért. A különleges formula, valamint a legnagyobb MF spirálkefe biztosítják a maximális dúsítást.
2. Intenzív fekete, lakk hatású fedő réteg: a sötét fekete lakk fedőréteg hígabb, mint az alapréteg, annak érdekében, hogy a fedés a szempillák egész hosszán szétterjedjen. Az alapréteg mikroszövetei miatt a lakkréteg bevonja a szempillákat a tövektől egészen a végekig, ezáltal alkotva egy intenzív fekete, fényes végeredményt. A gél-alapú formula tovább vastagítja a pillákat az igazán extrém dúsítás érdekében, mely tartós is egyben.
Ahogy eddig olvasgattam, eléggé megoszlanak a vélemények,
nézzük az enyémet, katt:
nézzük az enyémet, katt:
2012. október 24., szerda
Catrice Glamour Doll & Mini Max szempillaspirál
A Catrice márkából spirált még nem próbáltam, nagyon örültem, hogy a blogger talis csomagban lapult belőle, a Glamour Doll pedig már első hallásra is rendkívül felkeltette a figyelmemet. Csábító babaszemeket varázsolhatunk vele. Speciális elasztomer keféje van, ami nagy mennyiségű festéket juttat a pillákra és dús, hosszú, sűrű eredményt ígér.
A Mini Max a tökéletesen elkülönülő, dús, hosszú pillákra teszi a hangsúlyt. Ennek is különleges keféje van, ami alkalmas a legkisebb szempillák elérésére is. Mindkettőnek az ajánlott fogyasztói ára 1250 Ft.
Csomagolásukat tekintve a GD egy nagyon helyes, karcsú, csavart formájú spirál, a MM pedig eléggé duci (a pink metál írás rajta <3). A keféje mindkettőnek gumis, tüskés, a GD-nek nagyobb és sűrűbb. Nagyon szeretem az ilyen kialakításúakat.
Felül: MM, alatta GD
Egyetlen problem van velük, hogy sok festéket vesznek fel. Főleg a MM, nem csak a kefe végén, hanem a tüskék között is. Ezért első használatra nem igazán jött be, néhol összetapadtak és nem lettek túl szépek a pilláim. De aztán rájöttem a nagy titokra :D Szóval le kell húzni a felesleget rendesen (MM-nél minden oldalról szoktam) és nem kell sokszor átmenni a szempillákon, így szép lesz az eredmény.
A GD tényleg dúsít, hosszabbít és sűrűbb pillákat csinál, a MM kevésbé dúsít, inkább szétválaszt és hosszabbít.
Én mindkettőt megkedveltem, de végül is a MM valahogy jobban bejön, mostanában party sminkekhez is azt használtam.
A véleményemet nem befolyásolja az, hogy a terméket az Primőr Kozmetikai Kft-től kaptam. Minden bejegyzésben a saját tapasztalataimat írom le.
Ti próbáltátok már valamelyiket? Mi a kedvenc spirálotok mostanában?:)
2012. augusztus 22., szerda
Too Faced Lash Injection szempillaspirál
A Look Of Love szettben volt ez a termék, ami a második Too Faced spirálom, a Lashgasm után. Hogy melyiket szeretem jobban hamarosan kiderül:)
A csomagolása semmi csicsa, elég egyszerű, de nekem tetszik nagyon, a fekete-rózsaszín összeállítás és a kis sminkelős csajszi ábra főleg:)
A keféje "hagyományos" és kicsit duci, ettől függetlenül szerintem egyszerű a használata, nem kentem még soha össze vele semmit. A végén általában kissé sok festéket vesz fel, de ezt egy laza mozdulattal meg lehet oldani. (mostanában nem ez az első spirál, aminél ezt tapasztaltam)
Felvitele könnyű, nem kell ezerszer átmenni rajta, hogy kellő hatást érjünk el vele. Sőt oda kell figyelni, hogy ne vigyünk fel túl sokat, mert akkor eléggé pókháló hatása lesz és néhol összeragadnak a pillák. Hatása... hát igen, dúsít, hosszabbít, elég tartós is, de szerintem azért nem extrém módon, ahogy ígéri. Összességében nem egy rossz spirál, de többet szoktam a Lashgasm után nyúlni.
Próbáltatok már Too Faced spirált? Bevált?:)
A csomagolása semmi csicsa, elég egyszerű, de nekem tetszik nagyon, a fekete-rózsaszín összeállítás és a kis sminkelős csajszi ábra főleg:)
A keféje "hagyományos" és kicsit duci, ettől függetlenül szerintem egyszerű a használata, nem kentem még soha össze vele semmit. A végén általában kissé sok festéket vesz fel, de ezt egy laza mozdulattal meg lehet oldani. (mostanában nem ez az első spirál, aminél ezt tapasztaltam)
Felvitele könnyű, nem kell ezerszer átmenni rajta, hogy kellő hatást érjünk el vele. Sőt oda kell figyelni, hogy ne vigyünk fel túl sokat, mert akkor eléggé pókháló hatása lesz és néhol összeragadnak a pillák. Hatása... hát igen, dúsít, hosszabbít, elég tartós is, de szerintem azért nem extrém módon, ahogy ígéri. Összességében nem egy rossz spirál, de többet szoktam a Lashgasm után nyúlni.
Próbáltatok már Too Faced spirált? Bevált?:)
2012. május 29., kedd
ADEN 3 in 1 szempillaspirál
Régebben voltak olyan gondolataim, hogy a drágább szempillaspirálok biztos, hogy többet tudnak. Szerencsére az elmúlt pár évben ez már megdőlt párszor, a kifejezetten olcsó darabok között is lettek kedvenceim, most pedig ismét.
Nézzük mit ígér ez a spirál:
"Egy különleges sokoldalú szempillaspirál, amely egyszerre dúsítja, göndöríti és hosszabbítja a szempillákat. Ápolja és erősíti a szempillákat. Vízálló."
"Egy különleges sokoldalú szempillaspirál, amely egyszerre dúsítja, göndöríti és hosszabbítja a szempillákat. Ápolja és erősíti a szempillákat. Vízálló."
A csomagolása egyszerű, de mégis nekem nagyon tetszik. Piszkos rózsaszín alapon feketével van ráírva minden fontos információ, mint például összetevők, származási hely és hogy mit is kell tudnia a drágának.
A keféje szerintem tökéletes, nem túl széles, nem túl duci, pont jó méretű. Néha egy kicsit sok festéket vesz fel, de egy laza mozdulattal meg lehet ezt oldani.
Az állaga is pont jó, krémes, könnyű felvinni a pilláimra és nem csomósodik. Szépen szétválaszt, dúsít, hosszabbít és ami még meglepően jó, hogy tartós is, nem "konyulnak le" a szempilláim pár óra múlva. Egyedül a vízálló hatása hagy némi kivetnivalót. Ugyan nekem arra nincs szükségem, nem szoktam vízállót használni, de a teszt kedvéért kipróbáltam és eléggé fekete lett a szemem alatt. Szerencsére az eltávolítása viszont egyszerű.
Összességében nekem nagyon tetszik, rendszeres lakója lett a neszeszeremnek. Ár/érték arányban pedig szuper. A shopline.hu-ról (akciósan) 670 Ft-ért tudjátok megrendelni, itt pedig találtok üzletlistát.
Összességében nekem nagyon tetszik, rendszeres lakója lett a neszeszeremnek. Ár/érték arányban pedig szuper. A shopline.hu-ról (akciósan) 670 Ft-ért tudjátok megrendelni, itt pedig találtok üzletlistát.
A véleményemet nem befolyásolja az, hogy a terméket az ADEN-től kaptam tesztelésre. Minden bejegyzésben a saját tapasztalataimat írom le.
Melyik a kedvenc szempillaspirálotok mostanában?:)
Melyik a kedvenc szempillaspirálotok mostanában?:)
2012. március 1., csütörtök
Too Faced szemhéjpúder & lashgasm szempillaspirál
Karácsony táján rendeltem meg a Too Faced Beautiful Dreamer szettjét (amiből most két terméket láthattok, többiről majd később), nagyon vártam, hogy végre a kezembe tarthassam :) Ez volt a második személyes találkozásom Too Faced termékekkel, nagyon kíváncsian vártam, hogy milyen lesz a kapcsolatunk.
Első benyomás... tudom, hogy sokaknak túl giccsesek a Too Faced designjai, de őszintén megmondom nekem a legtöbb tetszik. Ezeknek is nagyon tetszetős számomra a csomagolásuk. A szemhéjpúderen lévő minta szerintem szép, a szempillaspirálon a rózsaszín metál felirat kifejezetten tetszik, bár lehet, hogy nem arannyal párosítottam volna. Szerencsére egyáltalán nem kopik róla a felirat. A szemhéjpúder pattintós módon, jól záródik, belül pedig tükör is található.
Véleményért, további képekért katt:
Címkék:
Szemhéjpúder,
Szempillaspirál,
Teszt,
Too Faced,
Vélemény
2011. december 14., szerda
NYC Sky Rise szempillaspirál
Már egy ideje megvan ez a szempillaspirál, csak sikerült elkevernem valahova, de a napokban újra rátaláltam és az időzítés sem rossz, ugyanis dec. 17-ig 25%-os NYC akció van a Rossmannban. Bár az eredeti ára is baráti a spirálnak, de most még annál is olcsóbban be tudja szerezni, akinek esetleg megtetszik :)
A csomagolása először kicsit fura volt, megszoktam a ducibb spirálokat, ez viszont nagyon vékony, ami használat közben semmi hátrányt nem jelent, csak elsőre szokatlan volt. A spirál fekete alapon metál rózsaszín feliratai viszont nagyon tetszettek elsőre is.
A keféje is nagyon vékony, könnyű "dolgozni" vele. Egy hosszabbító spirálról van szó, ami szerintem teljesíti is ezt a küldetését. Szépen szétválasztja a pillákat, hosszabbít, nem csomósodik a festék és viszonylag tartós is, nem "lapulnak le" a pillák pár óra múlva. Arra figyelni kell, hogy ne vigyünk fel túl sok festéket, mert akkor kicsit pókhálós hatása lesz. Valahol olvastam, hogy volt, akinek irritálta a szemét, én semmi ilyet nem tapasztaltam.
Az ára 600 Ft körül van, szerintem mindenképp megéri.
Ők pedig a tegnapi zsákmány :)
Próbáltátok már ezt vagy másik NYC spirált?
Ui: Aki még nem látta, facebookon jelentkezhettek vasárnap reggelig a karácsonyi nyereményjátékomra, kiraktam oldalt a blogra is, hajrá lányok :)
A csomagolása először kicsit fura volt, megszoktam a ducibb spirálokat, ez viszont nagyon vékony, ami használat közben semmi hátrányt nem jelent, csak elsőre szokatlan volt. A spirál fekete alapon metál rózsaszín feliratai viszont nagyon tetszettek elsőre is.
A keféje is nagyon vékony, könnyű "dolgozni" vele. Egy hosszabbító spirálról van szó, ami szerintem teljesíti is ezt a küldetését. Szépen szétválasztja a pillákat, hosszabbít, nem csomósodik a festék és viszonylag tartós is, nem "lapulnak le" a pillák pár óra múlva. Arra figyelni kell, hogy ne vigyünk fel túl sok festéket, mert akkor kicsit pókhálós hatása lesz. Valahol olvastam, hogy volt, akinek irritálta a szemét, én semmi ilyet nem tapasztaltam.
Az ára 600 Ft körül van, szerintem mindenképp megéri.
Ők pedig a tegnapi zsákmány :)
Próbáltátok már ezt vagy másik NYC spirált?
Ui: Aki még nem látta, facebookon jelentkezhettek vasárnap reggelig a karácsonyi nyereményjátékomra, kiraktam oldalt a blogra is, hajrá lányok :)
2011. december 2., péntek
Lora szempillaspirál
Hát ez a szempillaspirál az egyik kedvencemmé vált mostanában. Az essence smokey eyes spirál mellett Ő a második olcsó spirál, amire tényleg azt mondom, hogy ennyi pénzért ilyen jó spirált...
Na de akkor nézzük is:
A csomagolása szép, fekete alapon ezüst felirat, egyáltalán nincs "olcsó hatása". Csak sajnos a felirat eléggé kopik.
Viszont emlékszem, hogy volt régebben egy hasonló L'oreal spirálom, vagyis szerintem a csomagolása pont ilyen volt, csak rajta volt a márkanév, meg talán még több felirat.
Viszont emlékszem, hogy volt régebben egy hasonló L'oreal spirálom, vagyis szerintem a csomagolása pont ilyen volt, csak rajta volt a márkanév, meg talán még több felirat.
Mint a szemhéjpúder palettánál, ezen is pontosan rajta van a gyártási dátum és a lejárat, valamint az összetétel.
Én egy időben a gumis, tüskés fejű spirálokért voltam oda, de az essence smokey eyes és ez sem olyan, "normál" keféje van.
Használatnál kicsit sok festék kerül a kefére, de egy húzással meg lehet ettől szabadulni. Maga a festék elég büdös, de hát ez legyen a legnagyobb baj :D
A felvitele könnyű, szépen szétválaszt, hosszabbít és ívelt pillák lesz a végeredmény. És ami nagyon jó, hogy tartós! Több spirálnál is tapasztaltam, hogy egy idő után elveszítik a szempilláim a tartásukat, de ennél nem.
És nem is "morzsolódik", kenődik el a festék, nem tapasztaltam még olyat, hogy a szemem alatt bármi maszat lett volna.
És nem is "morzsolódik", kenődik el a festék, nem tapasztaltam még olyat, hogy a szemem alatt bármi maszat lett volna.
Előtte/utána:
Itt pedig teljes sminkkel:
A véleményemet nem befolyásolja az, hogy a terméket a Lora-tól kaptam tesztelésre. Minden bejegyzésben a saját tapasztalataimat írom le.
Nektek melyik a kedvenc spirálotok mostanában?:)
2011. augusztus 4., csütörtök
Rimmel Day 2 Night szempillaspirál
Kíváncsiak vártam mit tud ez a szempillaspirál. Az ötlet szerintem nagyon jó, ha jól tudom más ilyen jellegű spirálokat is lehet kapni, én még nem próbáltam. Csak a L'oreal két lépéses spiráljait használtam, de ott mindkét felét kellett használni az eredményhez, itt külön-külön is megállják a helyüket.
Amit írnak róla : " A kettős kefének köszönhetően egyszerre dúsít és hosszabbít. A természetes hatásért a fekete kupakot tekerje, a drámai hatásért a rózsaszínt. "
Teljes bejegyzéshez katt:
Amit írnak róla : " A kettős kefének köszönhetően egyszerre dúsít és hosszabbít. A természetes hatásért a fekete kupakot tekerje, a drámai hatásért a rózsaszínt. "
Teljes bejegyzéshez katt:
2011. május 11., szerda
Essence multi action smokey eyes szempillaspirál
Nagyon kíváncsi voltam erre a spirálra, sajnos sokakkal ellentétben nekem a multi action false lashes nem vált be. Ez viszont nagyon jó!
Amit írnak róla: " A füstös stílus rajongóinak most egy új terméket ajánlunk figyelmébe: az új multi action smokey eyes szempillaspirált, amely mélyfekete pigmentáltságával még jobban kiemeli a füstös smink szépségét. az innovatív nylon ecset, amely egyszerre ívelt és lapos, még a sarkokban lévő legkisebb szempillákat is könnyedén befesti, így biztosítva dús szempillákat. amint felviszed a festéket, amely speciális waxot tartalmaz, pilláid a tövektől a végekig szuper dúsak lesznek. krémes, lágy összetevőinek köszönhetően akár több rétegben is felviheted – anélkül, hogy pilláid becsomósodnának. ha szereted a füstös sminket, ezt a szempillaspirált egyenesen imádni fogod!" Forrás: essence.eu
Véleményért, képekért katt:
Amit írnak róla: " A füstös stílus rajongóinak most egy új terméket ajánlunk figyelmébe: az új multi action smokey eyes szempillaspirált, amely mélyfekete pigmentáltságával még jobban kiemeli a füstös smink szépségét. az innovatív nylon ecset, amely egyszerre ívelt és lapos, még a sarkokban lévő legkisebb szempillákat is könnyedén befesti, így biztosítva dús szempillákat. amint felviszed a festéket, amely speciális waxot tartalmaz, pilláid a tövektől a végekig szuper dúsak lesznek. krémes, lágy összetevőinek köszönhetően akár több rétegben is felviheted – anélkül, hogy pilláid becsomósodnának. ha szereted a füstös sminket, ezt a szempillaspirált egyenesen imádni fogod!" Forrás: essence.eu
Véleményért, képekért katt:
2011. március 21., hétfő
Max Factor False Lash Effect szempillaspirál
Először is mielőtt bármit írnék úgy érzem meg kell említsem, hogy minden termékről őszintén elmondom a véleményemet, akár jó, akár rossz. Mindenkivel szemben ez a tisztességes szerintem.
Sok jót hallottam már erről a spirálról, alig vártam, hogy kipróbáljam. Először egy kis információ:
Most limitált kiadásban, három féle csomagolásban lehet kapni ( rózsaszín, lila, narancssárga ). És hogy miért ajánlják? Ellenállhatatlanul dús, műszempilla hatás. Tartós, mégis könnyen eltávolítható.
A csomagolásának a formájával nem vagyok teljesen kibékülve, sokkal kényelmesebb egy vékonyabb spirállal dolgozni.
A keféje műanyag tüskés, én kifejezetten szeretem az ilyet. Az egyetlen gond vele, hogy elég nagy, a belső pillákat kicsit nehezebb kifesteni. Viszont tényleg szépen dúsít, ívelt pillákat csinál, szétválaszt és nem csomósodik.
Próbáltátok már ezt a szempillaspirált? Mi a véleményetek róla?
Sok jót hallottam már erről a spirálról, alig vártam, hogy kipróbáljam. Először egy kis információ:
Most limitált kiadásban, három féle csomagolásban lehet kapni ( rózsaszín, lila, narancssárga ). És hogy miért ajánlják? Ellenállhatatlanul dús, műszempilla hatás. Tartós, mégis könnyen eltávolítható.
A csomagolásának a formájával nem vagyok teljesen kibékülve, sokkal kényelmesebb egy vékonyabb spirállal dolgozni.
A keféje műanyag tüskés, én kifejezetten szeretem az ilyet. Az egyetlen gond vele, hogy elég nagy, a belső pillákat kicsit nehezebb kifesteni. Viszont tényleg szépen dúsít, ívelt pillákat csinál, szétválaszt és nem csomósodik.
Próbáltátok már ezt a szempillaspirált? Mi a véleményetek róla?
2011. február 17., csütörtök
Rimmel Lash Accelerator szempillaspirál
Már tervben volt egy új szempillaspirál vásárlása, amikor megpillantottam, hogy épp 25%-os Rimmel akció volt a Rossmannban. Azt el kell mondanom, hogy nagyon szeretek kísérletezni. A Rimmel Sexy Curves spirált szeretem nagyon, de szeretek újakat kipróbálni. Kettő volt szimpatikus ( a másik a the max bold curves ), végül emellett döntöttem. Akciósan 1700 Ft körül volt.
Teljes bejegyzés olvasásához, további képekért katt:
2011. január 2., vasárnap
Essence multi action falshe lashes
Van pár Essence termék amit még nem próbáltam, ilyen volt a szempillaspirál is. Úgy gondoltam ideje beszereznem egyet. Elsőre kettő tetszett meg, végül emellett döntöttem. Emlékeztem, hogy valahol olvastam már róla. Sajnos én inkább a nem vált be kategóriába sorolnám.
A teljes bejegyzés olvasásához katt:
2010. október 23., szombat
Rimmel Sexy Curves szempillaspirál
Őszintén szólva ennek a spirálnak előszőr a kinézete fogott meg, de nem annyira hogy meg is vegyem. Aztán volt 50 % kedvezményem rá (150 pontos dm füzet) és úgy gondoltam annyiért megéri kipróbálni:)
Sajnos nem vagyok szép szempillákkal megáldva (bezzeg öcsém...), úgyhogy nagy csodát nem csinál vele semmi, de ez a szempillaspirál az egyik legjobb amit eddig használtam.
Sajnos nem vagyok szép szempillákkal megáldva (bezzeg öcsém...), úgyhogy nagy csodát nem csinál vele semmi, de ez a szempillaspirál az egyik legjobb amit eddig használtam.
Feliratkozás:
Bejegyzések (Atom)























