A következő címkéjű bejegyzések mutatása: Loreal. Összes bejegyzés megjelenítése
A következő címkéjű bejegyzések mutatása: Loreal. Összes bejegyzés megjelenítése

2014. október 13., hétfő

Glamour Napok - 2014 Október

Sok időm most sem volt Glamour Napozni, de azért sikerült pár dologra lecsapnom, amire szükségem volt (és amire kevésbé :D). Egy új (mű) bőr nacit mindenképp szerettem volna, mert az előző elhasználódott szegényke, valamint pulcsik voltak még a kívánságlistám élén. 

Sajnos két dolgot a sietségben sikerült elfelejtenem, a Müllerben akartam venni Nyx szemhéjpúder alapozót, meg Nivea lip buttert. A másik sajnálatos dolog, hogy F&F-be nem jutottam már el...de hát ez most így alakult, majd máskor. A New Yorker nem volt tervben, de végül benéztem, és megakadt a szemem a szívecskés pulcsin :) A DM-el nem volt nagy szerencsém szombaton (pedig nálunk Gazdagréten voltam, ahol eddig mindig mindent találtam, amit akartam), az Alverde szemöldökformázóját szerettem volna nagyon (kettőt már elhasználtam belőle, imádom!), de le volt fosztva. Végül a L'oreal blackbuster filces tusból vettem egy újat, az elmúlt majd 1 évben csak ezt használtam tusként. A Balea zuhanyzás közbeni testápoló pedig pont le volt árazva, kíváncsi vagyok rá. 

A Müllerben pár szépség mellett a hajam került a középpontba most. A  Guhl balzsamról Ingridnél olvastam, és felkeltette az érdeklődésemet, a Fructis hajápoló meg épp le volt árazva, gondoltam egy próbát megér.
Amit nem fotóztam le, az Interspar-ban vettem két ágyneműhuzatot, meg a Müllerben pár nasit. Ja meg a fotókon lévő pihe puha pléd is Interspar-os zsákmány, imádom! :D


Első nap

 H&M - 8990 Ft-20%

 
 Mango - 11 950 Ft-20%

 H&M - 3990 Ft-20%

 New Yorker - 4000 Ft

H&M - 3000 Ft

 L'oreal blackbuster super liner - 1990 Ft-50%
Catrice Metallure bronzer - 1545 Ft-20%
Catrice Beautifying Lip Smoother - 1095 Ft-20%
Essence Hello Autumn pirosító - 945 Ft-20% 

Fructis Goodbye Damage hajápoló - 795 Ft
Guhl balzsam - 1290 Ft-20%
L'oreal micellás víz- 1490 Ft-30+20%
Balea zuhanyzás közbeni testápoló - 700 Ft

Ti voltatok Glamour Napozni? Miket sikerült vásárolni? :)

2013. május 13., hétfő

Joy Napok

Nemrég kivásároltam magamat a Glamourozás alkalmával, ez most nem hozott lázba túlságosan, de egyik barátnőm pont pénteken akart elmenni az Allee-ba, így még is lett egy kis shopping. Másnap pedig úgy döntöttem elnézek a Tescoba, rég nem néztem körül F&F-nél. Egy Müllert meg Tally Weijlt utamba ejtettem volna még, de sajnos nem volt már rá időm. Szóval így egyetlen kupont használtam fel :D


 Bershka neon rózsaszín rövidnaci -2995 Ft

 F&F balerina -4590 Ft -20%

 Reserved ruha -9995-ről le volt árazva 4795 Ft-ra

 F&F táska 4000-ről le volt árazva 2790 Ft-ra, plusz -20%

L'oreal lakkok -Black Swan, Snow In Megeve, DM-ben
ha kettőt veszünk 600 Ft/db

Balea "cukorfalat" ajakápoló -350 Ft

Manhattan rúzs -Like Me, 1299 Ft 

Ti kihasználtátok a Joy Napokat?:)