Csomagolása annyiban különbözik, hogy fekete helyett pirosba bújtatták. Illata eléggé más, nem az a tipik édeskés, kicsit fura, talán virágos vagy gyömbérre hasonlító illata van. Állagra ez is nagyon jó, krémes, jól pigmentált, könnyű a felvitele, eléggé tartós. Viszont nekem sajnos nagyon megül a szám redőiben, kiadja a szám egyenetlenségeit, szárít (igen tudom, általában szárítanak a matt rúzsok, de nekem ez jobban, mint a többim) és nem a legszebben kopik. Ajakápolót folyton használok és radírt is szoktam, szóval "elő van készítve a szám". Mindenképp fogok azért majd nyáron próbálkozni vele még, hátha akkor jobb lesz, mert a többi tulajdonsága nagyon jó és a színét egyszerűen imádom!
102, 05
102
Szeretitek a Rimmel Kate Moss rúzsait? Melyik árnyalatot próbáltátok már?:)


























