A következő címkéjű bejegyzések mutatása: Zsákmány. Összes bejegyzés megjelenítése
A következő címkéjű bejegyzések mutatása: Zsákmány. Összes bejegyzés megjelenítése

2015. október 13., kedd

Glamour Napok - 2015 Október

Csütörtök délelőtt felkerekedtünk Anyukámmal, és ellátogattunk az Arénába.
Először a H&M felé vettük az irányt, ahol azon kívül hogy borzasztó sokan voltak már akkor, semmit nem találtam abból, amiket kinéztem neten :( (utána beugrottam még a Vörösmarty, Europeum és Corvin H&M-be is, de ott sem, szóval nem volt szerencsém).
Rossmannból kifordultam annyian voltak, inkább elmentem később a közelemben lévőbe pár dologért.
F&F-et mindenképp szerettem volna, mert a home részlegről is kellettek cuccok, meg a ruhákat is meg akartam nézni. Sikerült kifognom egy leárazott cipőt, pont nemrég szerettem volna ilyesmit.
A Claire's-be telefontokok miatt néztem be, majd találtam egy leárazott unikornisos fülbevalótartót (kezdőképről  lemaradt szegény), amit nem tudtam otthagyni. Ráadásul kettőt fizet (Anyukám is vett valamit) hármat kap akció volt, így egy telefontok is az enyém lett.
Müllert meg DM-et másnap ejtettem útba, és próbáltam visszafogni magam...
A KIK-be szerettem volna még bemenni, de annyian voltak, hogy sajnos nem volt már hozzá energiám.



KATT:

2014. október 13., hétfő

Glamour Napok - 2014 Október

Sok időm most sem volt Glamour Napozni, de azért sikerült pár dologra lecsapnom, amire szükségem volt (és amire kevésbé :D). Egy új (mű) bőr nacit mindenképp szerettem volna, mert az előző elhasználódott szegényke, valamint pulcsik voltak még a kívánságlistám élén. 

Sajnos két dolgot a sietségben sikerült elfelejtenem, a Müllerben akartam venni Nyx szemhéjpúder alapozót, meg Nivea lip buttert. A másik sajnálatos dolog, hogy F&F-be nem jutottam már el...de hát ez most így alakult, majd máskor. A New Yorker nem volt tervben, de végül benéztem, és megakadt a szemem a szívecskés pulcsin :) A DM-el nem volt nagy szerencsém szombaton (pedig nálunk Gazdagréten voltam, ahol eddig mindig mindent találtam, amit akartam), az Alverde szemöldökformázóját szerettem volna nagyon (kettőt már elhasználtam belőle, imádom!), de le volt fosztva. Végül a L'oreal blackbuster filces tusból vettem egy újat, az elmúlt majd 1 évben csak ezt használtam tusként. A Balea zuhanyzás közbeni testápoló pedig pont le volt árazva, kíváncsi vagyok rá. 

A Müllerben pár szépség mellett a hajam került a középpontba most. A  Guhl balzsamról Ingridnél olvastam, és felkeltette az érdeklődésemet, a Fructis hajápoló meg épp le volt árazva, gondoltam egy próbát megér.
Amit nem fotóztam le, az Interspar-ban vettem két ágyneműhuzatot, meg a Müllerben pár nasit. Ja meg a fotókon lévő pihe puha pléd is Interspar-os zsákmány, imádom! :D


Első nap

 H&M - 8990 Ft-20%

 
 Mango - 11 950 Ft-20%

 H&M - 3990 Ft-20%

 New Yorker - 4000 Ft

H&M - 3000 Ft

 L'oreal blackbuster super liner - 1990 Ft-50%
Catrice Metallure bronzer - 1545 Ft-20%
Catrice Beautifying Lip Smoother - 1095 Ft-20%
Essence Hello Autumn pirosító - 945 Ft-20% 

Fructis Goodbye Damage hajápoló - 795 Ft
Guhl balzsam - 1290 Ft-20%
L'oreal micellás víz- 1490 Ft-30+20%
Balea zuhanyzás közbeni testápoló - 700 Ft

Ti voltatok Glamour Napozni? Miket sikerült vásárolni? :)

2014. április 19., szombat

Glamour Napok - 2014 Április

Sajnos vagy nem sajnos most nem sok időm volt Glamour Napozni. A helyzet az (és az eltűnésem oka), hogy szakmai német nyelvvizsgázom, aminek az egyik része április 11-én volt, a másik pedig jövő kedden lesz. Nagyon várom már, hogy túl legyek rajta.
Na de visszatérve a vásárláshoz, a pénteki vizsgán kívül hétvégén tesóm szülinapját ünnepeltük, amire rendbe kellett vágnom a lakást, sütni stb, szóval kevés időm maradt arra, hogy a shoppingolással foglalkozzak, de azért úgy gondoltam egy pár órát megérdemlek.


A H&M-ben sikerült több dolgot is megvennem, amit már kinéztem előtte neten. Ilyen pl. a rózsás ruha, meg a táska. Ezen kívül becsúszott egy fürdőruha, ugyanis amikor megláttam ezt az alsót, nem tudtam otthagyni. A hozzá való felső persze nem jó nekem, úgyhogy vettem egy másikat. Már kezdek hozzászokni a nem páros fürdőruháimhoz :D A fodros elejű felső szerelem volt első látásra. A másik felső kakukktojás, mert őt még kicsit korábban vettem, és amúgy is leárazott volt, úgyhogy nem vonatkozott volna rá a kedvezmény. A telefonhátlap ugyancsak, mert az meg gyorsan kellett, és csak egy darab volt ebből. A lip tint-et már régebb óta terveztem, hogy megveszem, most végre tényleg :)

 5990 Ft - 20%

3990 Ft -20%

Felső 3990 Ft, Alsó 1290 Ft -20%

4000 Ft helyett 2000 Ft

2990 Ft -20% (persze rendes fekete)

Befutottam gyorsba egy Rossmannba, és elég boldog voltam, amikor megláttam egy darabot a Catrice Celtica Highlighter-ből, akkor meg még inkább amikor belekukkantottam, és nem volt belenyúlkálva... A Made To Stay ajakszínezőt is terveztem már egy ideje, úgyhogy az került még a kosárkámba.
DM-be szerettem volna még venni pár dolgot, de mire vasárnap odaértem a közelünkben lévőbe, bezárt:( Valamiért abban a hitben éltem, hogy vasárnap nyitva van fél 2-2-ig. Hát nem.

H&M csillámos hátlap -1290 Ft
Catrice Made To Stay ajakszínező - 1550 Ft -25%
Catrice Celtica Highlighter - 1700 Ft -25%
H&M lip tint - 1290 Ft -20%

Eredetileg Nike Air Max-et szerettem volna, de amiket felpróbáltam vagy nagyon bumszlik voltak a kis lábamon, vagy szimplán nem állt jól, vagy túl fehér volt, vagy túl rózsaszín :D Remélem azért még valamikor megtalálom a tökéleteset. Ez a cipő viszont nagyon megtetszett a Hervisben, úgyhogy addig is megvettem mászkálós cipőnek.

17 990 Ft - 20%

Ti voltatok Glamour Napozni? Miket sikerült venni?:)

2013. december 9., hétfő

Mango Outlet rendelés

Mint azt többször írtam facebookon, szuper akció volt a Mango Outlet oldalán, így Black Friday alkalmából nem bírtam ki, és rendeltem pár dolgot. Nehéz a netes ruha vásárlás, de most nem tudtam ellenállni. (milyen jó lenne ha úgy lehetne online vásárolni, hogy tuti jó lesz ránk:D) Próbáltam azért olyan darabokat választani, amikre nagyobb az esély, hogy jók lesznek/normálisan fognak állni rajtam.
2 termék vásárlásánál 20%, 3-nál 30%, 4-nél 40%, 5 és afölött pedig 50% kedvezményt lehetett igénybe venni. 5 ruhadarabot, és egy karkötőt (arra nincs kedvezmény) választottam, összesen kb. 3 óra nézelődés után. November 29-én adtam le a rendelést, és december 6-án már hozta is a futár fiúcska. Úgy estem neki a doboznak...rögtön mindent fel is próbáltam, és örömmel konstatáltam, hogy nagyjából minden jó lett. Az egyiket kicsit benéztem, mert más anyagúnak tűnt a képen, de ettől függetlenül tetszik. A legjobban a kötött ruhának örülök, mostanában ilyesmiket kutatok, és ez a hátán lévő csipkebetéttel nagy love. Sajnos a honlapon már nem találtam meg mindent amit vettem, de amit tudok linkelek.

Összességében örülök, hogy rendelésre adtam a fejemet, féláron végképp megérte. De ha nincsen ilyen akció, akkor is bármikor találtok olcsóbb cuccokat az oldalon, a szállítás pedig 8000 Ft felett ingyenes.



http://www.mangooutlet.com/HU/p0/outlet/women/satin-sheen-belt-cardigan/?id=71104003_1R&n=1&s=mujer&ident=0__0_0_1386472489459





Sajnos a saját képeim nem lettek túl jók, de azért remélem visszaadja valamennyire:)


hátul kivágottabb




Szoktatok online ruhát vásárolni? Innen rendeltetek már?:)

2013. május 13., hétfő

Joy Napok

Nemrég kivásároltam magamat a Glamourozás alkalmával, ez most nem hozott lázba túlságosan, de egyik barátnőm pont pénteken akart elmenni az Allee-ba, így még is lett egy kis shopping. Másnap pedig úgy döntöttem elnézek a Tescoba, rég nem néztem körül F&F-nél. Egy Müllert meg Tally Weijlt utamba ejtettem volna még, de sajnos nem volt már rá időm. Szóval így egyetlen kupont használtam fel :D


 Bershka neon rózsaszín rövidnaci -2995 Ft

 F&F balerina -4590 Ft -20%

 Reserved ruha -9995-ről le volt árazva 4795 Ft-ra

 F&F táska 4000-ről le volt árazva 2790 Ft-ra, plusz -20%

L'oreal lakkok -Black Swan, Snow In Megeve, DM-ben
ha kettőt veszünk 600 Ft/db

Balea "cukorfalat" ajakápoló -350 Ft

Manhattan rúzs -Like Me, 1299 Ft 

Ti kihasználtátok a Joy Napokat?:)

2013. április 15., hétfő

Glamour Napok

Sokszor megfogadom, hogy soha többet Glamour Napok, de aztán persze van hogy még is elmegyek :) Pénteken reggel fél 10 körül már bevetettem magamat egy DM-be, ahol kb. egyedül válogattam, sikerült a legfontosabb dolgokat megvennem. Próbáltam visszafogni magam, így a körömlakkok kimaradtak, meg még egy alapozót szerettem volna, de eléggé döntésképtelen voltam, gondoltam visszamegyek majd, de ez sajnos elmaradt. Utána a Corvin felé vettem az irányt, ahol szerencsére még nem voltak túl sokan (kivéve Müllerben), ellenben utána az Europeum nem volt már annyira szellős.
Vasárnap még jó lett volna pár helyre elmenni (főleg SIX meg Rossmann), szerettem volna ékszereket, de már sajnos nem jött össze, családi ünneplés volt, előtte meg arra készültem. Ez most így alakult...azért így is sikerült elköltenem a félretett szülinapi keretem nagy részét :D


Maybelline tus ecsettel - 2300 helyett 1150 Ft
Alverde szemöldökformázó - 1300 helyett 650 Ft
Manhattan szemöldökceruza - 1000 helyett 500 Ft
Max Factor rúzscerka - 2200 helyett 1100 Ft
L'oreal tus - 2000 helyett 1000 Ft


H&M pizsi cuccok
felső+naci - 4000 helyett 3200 Ft
2 naci - 4000 helyett 3200 Ft


H&M táska - 4000 helyett 3200 Ft
Tally Weijl táska le volt árazva alapból 6000-ről 2900 Ft-ra


H&M csipkés felső le volt árazva alapból 6000-ről 700 Ft-ra :D
H&M farmering - 7000 helyett 5600 Ft


H&M cipő - 6000 helyett 4800 Ft


H&M fürdőruha felső - 4000 helyett 3200 Ft


H&M felsők - 3000 helyett 2400 Ft/db


New Yorker felsők - 4000 helyett 3200 Ft/db


New Yorker blézer - 10 000 helyett 8000 Ft

Ti voltatok? Miket sikerült vásárolni? :)

2013. február 24., vasárnap

Müller outlet shopping

Az elmúlt pár hétben voltam háromszor a "híres" Müller outletben. A Váci utcában kb. az Adidas-al szemben található. Sajnos az elejéről lemaradtam, azért pár Guerlain rúzsra biztos lecsaptam volna...egyébként pénteken érkezett új áru, főleg Artdeco és Make Up Factory termékekkel, de lehet más is lapul még, érdemes szerintem visszanézni időnként.


Tous In Heaven parfüm 50 ml (2000 Ft)


L de Lolita Lempicka parfüm deo 100 ml (1000 Ft)


Guerlain Terracotta bronzosító 03 (3000 Ft)


Artdeco pirosítók (Dita 500 Ft, másik 700 Ft)


Artdeco ecsetes szemhéjpúder alapozó (500 Ft)


Artdeco szénfekete szemceruza (400 Ft)


Artdeco Dita Von Teese rúzs - 645 árnyalat (800 Ft)


Make Up Factory szájfények (600 Ft)


Ti voltatok már a Müller outletben, sikerült beszerezni valamit?:)