Katt:
A következő címkéjű bejegyzések mutatása: Kedvencek. Összes bejegyzés megjelenítése
A következő címkéjű bejegyzések mutatása: Kedvencek. Összes bejegyzés megjelenítése
2015. szeptember 13., vasárnap
Nyári kedvencek
Ajj de gyorsan eltelt a nyár... meg úgy az egész eddigi 8 hónap, nemrég még tavaly karácsony volt. Bevallom az ősz nem a kedvenc évszakom, viszont a hőmérséklet csökkenésnek örülök (innen a tetőtérből főleg). Na de most tekintsünk vissza kicsit! :)
2013. szeptember 13., péntek
Nyári kedvencek
Rég nem volt kedvences bejegyzés, összeszedtem, hogy a nyár alatt miket kedveltem nagyon. Persze a legtöbb terméket bármikor használhatjuk. A sminkem nyáron legtöbbször egyszerű volt: CC krém, fekete szemcerka, spirál, pirosító, szemöldökzselé és ajakfilc. A körömlakkozást sem vittem túlzásba, sokszor csak átlátszó volt rajtuk, ha pedig színes akkor leginkább neon, vagy nagy ritkán nude.
Na de nézzük a kedvenceket:
Az áfonya-málna jöhet minden mennyiségben, nagyon szeretem a Ziaja tusfürdőjét. Fincsi illat és felfrissülés.
Voltak jól bevált termékeim a hajamra, de mint tudjuk szeretek kísérletezgetni azért, és már kezdtem én is meg a hajam is "unni" őket, a Body Shop pedig régebb óta érdekelt már. Végül a festett hajra való Rainforest termékeik mellett döntöttem, vettem sampont, balzsamot és hajvajat is. Mindenképp természetesebb cuccokat szerettem volna, ezek parabén, szulfát és szilikon mentesek. Persze lehet vitatkozni, hogy kinek mi a jó, kell e a szilikon etc, én most ezeket éreztem magaménak. Imádom az illatukat, a sampon jól tisztít, nem irritálja a fejbőrömet, nem gubancolódik nagyon a hajam, szebb, fényesebb lett, és a színe is tovább megmarad szerintem.
A Max Factor CC krémről írtam már, szeretetem felé azóta is töretlen, csak ezt használtam mostanában alapozóként. Az Art Deco rózsaszínes pirosítója (20as) annyira az én színem, nagyon sokszor nyúltam érte. Ha pedig bronzosra vágytam akkor a Max Factor Chestnut volt általában a befutó.
A szemöldököm béna. Nagyon ritkás, pedig sosem szedtem ki nagyon, magától ilyen. Próbáltam már többféle szemöldökre való terméket, de egyik sem tetszett annyira hosszabb távon. Az Alverde szemöldökformázóját viszont imádom! Egyszerű, gyors a felvitele, természetes, de mégis sokat dob az összképen, és tartós.
A Max Factor Eye Brightening szempillaspirál szerelem. Kézre áll, pillanatok alatt fel lehet vinni, szépséges hosszú pilláim lesznek, valamennyit dúsít is, nem kenődik, és tényleg kiemeli a szemem színét.
A számra legtöbbször a Catrice ajakfilcét (Don't call me princess) vagy a Nyx soft matte lip cream-et (Addis Ababa) használtam. Szépek, tartósak, és alig szárítanak.
Körömlakkok közül az Aden és a Max Factor pinkje volt a kedvenc. Könnyű a felvitelük, viszonylag hamar száradnak és elég tartósak.
Ha a szememre raktam "extrábbat" akkor is általában barnásat. A Manhattan intense effect duo-ja (Latte me too) gyönyörű. A Maybelline fekete tust is említettem már, imádom, őt használtam ha tusvonallal akartam feldobni a sminket.
A virágos hajbavalóra a H&M-ben csaptam le, felkontyolt hajhoz hordtam nyáron. A tükröt pedig Olaszországból kaptam egyik barátnőmtől, azóta Ő a táskám lakója.
+Zene
A nyár legjobb zenei élménye számomra a Papa Roach volt <3
Nektek mik voltak a kedvencek?:)
Na de nézzük a kedvenceket:
Imádom az Escada gyümis parfümjeit, most az Island Kiss-t használtam, ami egy régebbi kiadás, csak visszahoztak pár ilyet limitáltként. A másik pedig a Zara Fruity, ami ugyancsak egy nyáriasabb illat.
Nem igazán szeretem a diós, kókuszos stb illatokat, de ez a The Body Shop brazil diós testpermet isteni. Az egyetlen problem vele, hogy üveg, így nem nagyon dobálnám a táskámba. Viszont az illata sokáig megmarad rajtam és nagyon nyammi.Az áfonya-málna jöhet minden mennyiségben, nagyon szeretem a Ziaja tusfürdőjét. Fincsi illat és felfrissülés.
Voltak jól bevált termékeim a hajamra, de mint tudjuk szeretek kísérletezgetni azért, és már kezdtem én is meg a hajam is "unni" őket, a Body Shop pedig régebb óta érdekelt már. Végül a festett hajra való Rainforest termékeik mellett döntöttem, vettem sampont, balzsamot és hajvajat is. Mindenképp természetesebb cuccokat szerettem volna, ezek parabén, szulfát és szilikon mentesek. Persze lehet vitatkozni, hogy kinek mi a jó, kell e a szilikon etc, én most ezeket éreztem magaménak. Imádom az illatukat, a sampon jól tisztít, nem irritálja a fejbőrömet, nem gubancolódik nagyon a hajam, szebb, fényesebb lett, és a színe is tovább megmarad szerintem.
A Max Factor CC krémről írtam már, szeretetem felé azóta is töretlen, csak ezt használtam mostanában alapozóként. Az Art Deco rózsaszínes pirosítója (20as) annyira az én színem, nagyon sokszor nyúltam érte. Ha pedig bronzosra vágytam akkor a Max Factor Chestnut volt általában a befutó.
A szemöldököm béna. Nagyon ritkás, pedig sosem szedtem ki nagyon, magától ilyen. Próbáltam már többféle szemöldökre való terméket, de egyik sem tetszett annyira hosszabb távon. Az Alverde szemöldökformázóját viszont imádom! Egyszerű, gyors a felvitele, természetes, de mégis sokat dob az összképen, és tartós.
A Max Factor Eye Brightening szempillaspirál szerelem. Kézre áll, pillanatok alatt fel lehet vinni, szépséges hosszú pilláim lesznek, valamennyit dúsít is, nem kenődik, és tényleg kiemeli a szemem színét.
A számra legtöbbször a Catrice ajakfilcét (Don't call me princess) vagy a Nyx soft matte lip cream-et (Addis Ababa) használtam. Szépek, tartósak, és alig szárítanak.
Körömlakkok közül az Aden és a Max Factor pinkje volt a kedvenc. Könnyű a felvitelük, viszonylag hamar száradnak és elég tartósak.
Ha a szememre raktam "extrábbat" akkor is általában barnásat. A Manhattan intense effect duo-ja (Latte me too) gyönyörű. A Maybelline fekete tust is említettem már, imádom, őt használtam ha tusvonallal akartam feldobni a sminket.
A virágos hajbavalóra a H&M-ben csaptam le, felkontyolt hajhoz hordtam nyáron. A tükröt pedig Olaszországból kaptam egyik barátnőmtől, azóta Ő a táskám lakója.
+Zene
A nyár legjobb zenei élménye számomra a Papa Roach volt <3
Nektek mik voltak a kedvencek?:)
2012. november 9., péntek
Aktuális kedvenc - Bőr cuccok
Már egy ideje nagyon bejönnek a (mű) bőr cuccok, de évekig csak kabátokra ruháztam be, a többit csak másokon csodáltam. Utána a következő lépés egy rövidnaci volt az elmúlt nyáron. Nemrég pedig elérkezett az idő, nem bírtam ellenállni és beszereztem szoknyát és hosszúnadrágot is. Azóta pedig imádom mindet!
Kabátot most nem fotóztam, amiket mostanában hordtam, azokat itt és itt láthatjátok.
Ti hogy álltok velük? :) Tetszik-nem tetszik? Van valamilyen bőr ruhadarabotok?
Kabátot most nem fotóztam, amiket mostanában hordtam, azokat itt és itt láthatjátok.
Szoknya - C&A, H&M (ezt kicsit benéztem és egyelőre kissé szűkös, de remélem jó lesz teljesen nemsokára:D)
Rövidnadrág - New Yorker
Hosszúnadrág - C&A
És még egy bőr hatású leggingset vettem a Tally Weijl-ben. Talán ettől féltem a legjobban, hogy nem fog jól állni, de nagyon megszerettem.
Sajnos eddig elmaradt az outfit fotózás velük, de tervben van, ha minden jól megy holnap nyélbe ütjük az elsőt :) Addig is pár kép netről:
Forrás: Pull&Bear
Forrás: Weheartit
Ti hogy álltok velük? :) Tetszik-nem tetszik? Van valamilyen bőr ruhadarabotok?
2012. június 25., hétfő
Aktuális kedvenc - Rövidnadrágok
Sajnos ma pont nem szép az időjárás, de múlt héten tombolt a kánikula (és állítólag nemsokára vissza is tér), így főleg előkerültek a rövidnadrágok. Következzen pár kedvenc darab:
Csillámosak: lila - Sancred, fekete - Zara
Farmer nacik: Tally Weijl (szegecsek DIY), River Island, New Yorker
Leopárdos - Pull&Bear, bőr - New Yorker
Nektek milyen rövidnacik a kedvenceitek mostanában?:)
2012. április 16., hétfő
Aktuális kedvenc - Bolerók
Mostanában megint rám tört a boleró láz:) A legnagyobb kedvencem a műbőr boleróm, amit már láthattatok egy bejegyzésben, de nemsokára biztos lesz outfit is vele. A többit is nagyon szeretem, egyszerű felsőket/ruhákat is nagyon jól fel lehet dobni velük. Ti milyen viszonyban vagytok a bolerókkal?:)
Pár kedvenc:
Pár kedvenc:
Mango, New Yorker
H&M
New Yorker, a másik pedig teszveszről (postaköltség nem kevés, de ha jól emlékszem így is olcsóbb, mintha ebay-en venném)
Több képért katt:
2012. március 15., csütörtök
Aktuális kedvenc - Harisnyák
Ez a bejegyzés egy új sorozat első része :) Vannak időszakok amikor egy ruhadarabra/kiegészítőre különösen "rá vagyok kattanva" vagy megszeretek valamit, amit azelőtt nem igazán hordtam. Lesznek saját/nem saját képek és kíváncsi vagyok a Ti véleményetekre is és ha van kedvetek linkeljetek képeket is.
Mostanában a mintás harisnyákkal kerültem közelebbi barátságba. Őszintén szólva régebben szinte csak sima fekete (vagy bőrszínű, amikor az alkalom megkívánta) harisnyát hordtam. Aztán egy masnis harisnyával -amit barátnőm mutatott- kezdődött a többi...
Mostanában a mintás harisnyákkal kerültem közelebbi barátságba. Őszintén szólva régebben szinte csak sima fekete (vagy bőrszínű, amikor az alkalom megkívánta) harisnyát hordtam. Aztán egy masnis harisnyával -amit barátnőm mutatott- kezdődött a többi...
További képekért katt:
Feliratkozás:
Bejegyzések (Atom)














