A következő címkéjű bejegyzések mutatása: Coastal Scents. Összes bejegyzés megjelenítése
A következő címkéjű bejegyzések mutatása: Coastal Scents. Összes bejegyzés megjelenítése

2011. április 28., csütörtök

Coastal Scents Smokey Paletta + smink

Először is bocsánat, egyszer már csináltam képeket erről, de sikerült eltűntetni, ezért most már sajnos használt állapotban láthatjátok.


Véleményhez, több képhez katt:

2011. március 18., péntek

Várom őket:)

( Valentin  Napi akció keretében rendeltem, de sajnos még nem kaptam meg )


( Coastal Scents Smokey Palette )


( Coastal Scents Pink Perfection Kabuki )

Tegnap pedig feladtam egy Asos rendelést és végül került bele sminktermék is:)



2011. január 20., csütörtök

Arany, lila, ezüst zselés tus

Ha már tegnap elkezdtem, jöjjenek Ők is:) Kettőt fizet, hármat kap akció volt a Coastal Scents-nél. Nagyon nehéz volt választanom hármat, annyi szépséges szín van, végül ezek mellett döntöttem.

Őket még csak kipróbáltam, nem használtam annyit, mint a feketét. Első tapasztalatom az, hogy mindhárom nagyon szép szín, az állaguk is jó, viszont a lilának kevésbé jó a fedése.




Ui: lesznek majd sminkek velük:)

2011. január 19., szerda

Coastal Scents fekete zselés tus + smink

Próbálkoztam már sokféle tussal, főleg folyékony változatban, de filceset is próbáltam már. Sajnos nem mondanám bármelyikre is, hogy olyan volt minden szempontból, amilyet szerettem volna. Azért megemlítem, hogy a drogériás tusok közül a S-he tus volt a legjobb amit próbáltam.
A zselés tusokról hallottam már sok jót, ezért úgy gondoltam hozzácsapok egyet a palettás rendelésemhez. Elsőre a feketére esett a választásom ( azóta rendeltem még hármat, amikor kettőt fizet hármat kap akció volt, később azokról is beszámolok majd ), mert azt használom a legtöbbet és épp egy Essence fekete tussal szenvedtem a mindennapjaimban.
Azt  kell hogy mondjam, abszolút bevált kategóriába sorolom ezt a zselés tust. Sokkal könnyebb a felvitele számomra, persze ehhez kell egy jó ecset is, én a már említett Nyx ecsetet használom.
Biztosabban tudok vonalat húzni vele, mint egy filces vagy ecsetes tussal és ez a festék állagának is köszönhető.
A színe elég erős, jó a fedése és tartós. Az általában használt sminklemosó tejemmel le sem tudtam szedni teljesen, csak a kétfázisú szemfestéklemosóval.
Én a Coastal Scents-től rendeltem 6,95 dollárért, de a MakeupGeek store-ból kicsit olcsóbban, 6 dollárért be lehet szerezni. Sokféle színben kapható, amikor később hármat rendeltem nagyon nehéz volt a döntés, végül egy ezüst, egy arany és egy lila mellett döntöttem, hamarosan róluk is lesz beszámoló:)

Nektek milyen tus vált be legjobban? Melyik a kedvencetek?


Használt termékekért katt:

2011. január 18., kedd

Coastal Scents Ultra Shimmer Palette

Ugyanazt tudom elmondani erről a palettáról is, mint a többiről, amikről már olvashattatok. Úgyhogy inkább beszéljenek a képek:)



Nektek van 88-as palettátok? Vagy tervezitek, hogy vesztek?:)

2011. január 14., péntek

Coastal Scents 88 Metal Mania Palette

Másodszorra egy combo set-et rendeltem meg, ami a metal mania és az ultra shimmer palettát tartalmazza. Először a matal mania-t fogom megmutatni nektek:)

Igazából alapjába véve ugyanazt tudom elmondani, mint a másik palettánál. Vannak kevésbé pigmentált színek is és vannak benne színek amiknek az állaguk is különbözik.
A színek pedig gyönyörűek! Viszont van pár nagyon hasonló szín, valamint a feketét hiányolom, csak nagyon sötét szürke van benne.


2011. január 9., vasárnap

Coastal Scents 88 Piece Makeup Palette

Először erre a palettára esett a választásom, mert nagyon kevés matt színem volt.
De annyira tetszik ez a paletta, hogy azóta rendeltem két másmilyet is:$

Na de nézzük az eddigi tapasztalatokat:)
Nagyon jól be volt csomagolva, így szerencsére egy szín sem tört el, kicsit tartottam ettől pedig.
Kicsik a színek, de szerintem így is sokáig ki fog tartani, főleg, mert kevés is elég belőlük.
Nagyon szép színek vannak benne, alapjába véve erősen pigmentáltak, de azt vettem észre, hogy vannak amik kevésbé, de szerintem ez a képeken látszani is fog. Azt azért hozzáteszem, hogy a képeken alap nélkül vannak lefotózva, alappal még szebbek a színek.

Ja és igen, megvan az új fényképező:) Még nem volt időm tanulmányozni, csak auto-ban csináltam pár képet gyorsan, végre:)





( az egyik kék zöldes élőben, nem két ugyanolyat fotóztam:D )

2011. január 7., péntek

Nyx & Coastal Scents ecsetek

Írtam már szerintem, hogy eredetileg egy Sigma ecsetkészlettel szemeztem, de rájöttem, hogy jó pár olyan lenne, amit nem tudnék hasznosítani belőle, mert sajnálatos módon kicsi a szemhéjam, ezért sok ecset nekem nagy. Végül két ecsetet rendeltem a Sigmától Black Friday-en, de sajnos nem kaptam még meg őket.
Cherry Culture és Coastal Scents-ről egyébként is akartam rendelni, ezért úgy döntöttem kipróbálok pár ecsetet tőlük.


( A Coastal Scents küldte ebben a kis "tartóban" az ecseteket, persze külön-külön is be voltak csomagolva, csak azokat már leszedtem és beleraktam a Nyx ecseteket is ebbe a kép kedvéért )

Amiket rendeltem:

NYX Professional Angle Liner Brush
NYX Professional Shadow/Point Brush
Coastal Scents Chisel Fluff/Pointed Crease Duet
Coastal Scents Destiny Detail Mini Brush
Coastal Scents Black Detail Synthetic

Elsődleges szempont az volt, hogy olyan ecseteket vegyek amik megfelelő méretűek és reménykedtem benne, hogy jól használhatóak is lesznek:)

Nyx ecsetek:


A bal oldali ecset rögtön kedvenc lett, puha, nem hullik. Szemhéjpúder felvitelre tökéletes és a mérete is jó a szemhéjamhoz.
A tus ecset is nagyon jó, szépséges tusvonalat lehet húzni vele, vékonyat és vastagat is.

Coastal Scents ecsetek:


A kétvégű ecset nagyon jónak tűnt és épp le volt árazva amikor vettem, 14-ről 4 dollárra. 
De sajnos a lapos ecset nagy nekem, a másik fele viszont jó és szerencsére az nem nagy.
A mini ecset az tényleg nagyon mini:D De pont ezért jó, könnyű vele dolgozni, nagyon jó amikor csak kis helyre kell felvinni a festéket.
A középső ecset másmilyen anyagból van, nekem tetszik, de még nem nagyon használtam, ezért sajnos egyenlőre nem tudok beszámolni róla.
Összességében örülök, hogy megrendeltem ezeket az ecseteket. Ár-érték arányban szerintem nagyon jók, a Nyx ecsetek 5-6 dollárba kerültek. A Coastal Scents pedig amik nem voltak leárazva 2 dollár körül voltak.
Azt sajnálom, hogy a Sigma ecsetek még nem jöttek meg, azért is mert nem tudom azokkal összehasonlítani őket.

Nektek milyen ecsetek váltak be legjobban?