A következő címkéjű bejegyzések mutatása: Stradivarius. Összes bejegyzés megjelenítése
A következő címkéjű bejegyzések mutatása: Stradivarius. Összes bejegyzés megjelenítése

2013. január 9., szerda

Sale Shopping

December 28-tól az Inditex üzletekben is elkezdődtek a nagy leárazások, múlt héten ellátogattam pár boltba:)

 Mostanában rá vagyok kattanva a kicsit lengébb, hosszabb felsőkre.
Stradivarius 4495 helyett 1995 FT, 2995 helyett 1995 Ft

 A narancsos felső arany szálas, 
a pirosnak a hátulja pedig átlátszó piros anyagból van

 Készülök már a nyárra :D
Bershka 6995 helyett 1995 Ft, Stradivarius 7995 helyett 2995 Ft

 Stradi eleje, Bershka hátulja

 Claire's pihe-puha sál
5000 helyett 1900 Ft

 Tally Weijl vékony övek és nyaklánc
mindkettő 2595 helyett 1200 Ft

 Annyira megtetszett ez a felső, nem csinálok ilyet gyakran, de most nem tudtam otthagyni egyik színt se.
Bershka, 4995 helyett 1995 Ft


Vásároltatok mostanában a leárazásokon?:)

2010. december 16., csütörtök

Shopping

Karácsonyra családtól már szinte csak pénzt szoktam kapni, mert nem szeretnének olyan dolgokat venni, amik esetleg nem tetszenek nekem vagy nincs rá szükségem, meg persze nekik is egyszerűbb, de én is jobban örülök ennek.
Általában előbb meg is kapom a pénzt, hogy karácsonykor legyen mit a fa alá rakni:)
Ezért a héten el is kezdtem vásárolgatni és sikerült végre ruhákat is venni.

Stradivarius szoknya- Szerelem volt első látásra!


Stradivarius farmer- Ebből a farmerből most veszem a negyediket:D Nem mind a négy teljesen ugyanolyan, mindig kicsit újítanak, de az anyag/fazon kb ugyanaz. Az elsőt kifogytam, a második most szakadt szét.
Azért szeretem, mert nincs rajta semmi koptatás, szép sötétkék és vastagabb anyagból van, így télre is jó.


Tally Weijl csizma- Annyira cuki szerintem ez a csizma:D És jó meleg, bundás belül is.


Tally Weijl sál- Őszintén szólva nem akartam majdnem 4000 Ft-ért sálat venni, de ez tetszett meg és jó meleg!


H&M táska- Ezt a táskát már múltkor is néztem, csak másikat vettem meg, de most le volt árazva, nem tudtam otthagyni:D Meg ez egy kisebb táska, szerintem nem ér meg ugyanannyi pénzt, mint a nagy amit vettem múltkor, de 4000-ért megvettem most.


H&M kardigán, felső, bugyik- Ezek is le voltak árazva.

( nem hiányzik róla flitter, nem tudom miért tűnik úgy a képen )


New Yorker öv


Ez pedig az Essence téli kollekciós kézkréme ( volt még két fajta, ha jól emlékszem mandarinos és gránátalmás )


És még útban van felém jó pár smink rendelés:)
Azokról majd külön írok, ha megkaptam őket!

Ti miket vettetek/ rendeltetek mostanában?