A következő címkéjű bejegyzések mutatása: New Yorker. Összes bejegyzés megjelenítése
A következő címkéjű bejegyzések mutatása: New Yorker. Összes bejegyzés megjelenítése

2014. október 13., hétfő

Glamour Napok - 2014 Október

Sok időm most sem volt Glamour Napozni, de azért sikerült pár dologra lecsapnom, amire szükségem volt (és amire kevésbé :D). Egy új (mű) bőr nacit mindenképp szerettem volna, mert az előző elhasználódott szegényke, valamint pulcsik voltak még a kívánságlistám élén. 

Sajnos két dolgot a sietségben sikerült elfelejtenem, a Müllerben akartam venni Nyx szemhéjpúder alapozót, meg Nivea lip buttert. A másik sajnálatos dolog, hogy F&F-be nem jutottam már el...de hát ez most így alakult, majd máskor. A New Yorker nem volt tervben, de végül benéztem, és megakadt a szemem a szívecskés pulcsin :) A DM-el nem volt nagy szerencsém szombaton (pedig nálunk Gazdagréten voltam, ahol eddig mindig mindent találtam, amit akartam), az Alverde szemöldökformázóját szerettem volna nagyon (kettőt már elhasználtam belőle, imádom!), de le volt fosztva. Végül a L'oreal blackbuster filces tusból vettem egy újat, az elmúlt majd 1 évben csak ezt használtam tusként. A Balea zuhanyzás közbeni testápoló pedig pont le volt árazva, kíváncsi vagyok rá. 

A Müllerben pár szépség mellett a hajam került a középpontba most. A  Guhl balzsamról Ingridnél olvastam, és felkeltette az érdeklődésemet, a Fructis hajápoló meg épp le volt árazva, gondoltam egy próbát megér.
Amit nem fotóztam le, az Interspar-ban vettem két ágyneműhuzatot, meg a Müllerben pár nasit. Ja meg a fotókon lévő pihe puha pléd is Interspar-os zsákmány, imádom! :D


Első nap

 H&M - 8990 Ft-20%

 
 Mango - 11 950 Ft-20%

 H&M - 3990 Ft-20%

 New Yorker - 4000 Ft

H&M - 3000 Ft

 L'oreal blackbuster super liner - 1990 Ft-50%
Catrice Metallure bronzer - 1545 Ft-20%
Catrice Beautifying Lip Smoother - 1095 Ft-20%
Essence Hello Autumn pirosító - 945 Ft-20% 

Fructis Goodbye Damage hajápoló - 795 Ft
Guhl balzsam - 1290 Ft-20%
L'oreal micellás víz- 1490 Ft-30+20%
Balea zuhanyzás közbeni testápoló - 700 Ft

Ti voltatok Glamour Napozni? Miket sikerült vásárolni? :)

2013. április 15., hétfő

Glamour Napok

Sokszor megfogadom, hogy soha többet Glamour Napok, de aztán persze van hogy még is elmegyek :) Pénteken reggel fél 10 körül már bevetettem magamat egy DM-be, ahol kb. egyedül válogattam, sikerült a legfontosabb dolgokat megvennem. Próbáltam visszafogni magam, így a körömlakkok kimaradtak, meg még egy alapozót szerettem volna, de eléggé döntésképtelen voltam, gondoltam visszamegyek majd, de ez sajnos elmaradt. Utána a Corvin felé vettem az irányt, ahol szerencsére még nem voltak túl sokan (kivéve Müllerben), ellenben utána az Europeum nem volt már annyira szellős.
Vasárnap még jó lett volna pár helyre elmenni (főleg SIX meg Rossmann), szerettem volna ékszereket, de már sajnos nem jött össze, családi ünneplés volt, előtte meg arra készültem. Ez most így alakult...azért így is sikerült elköltenem a félretett szülinapi keretem nagy részét :D


Maybelline tus ecsettel - 2300 helyett 1150 Ft
Alverde szemöldökformázó - 1300 helyett 650 Ft
Manhattan szemöldökceruza - 1000 helyett 500 Ft
Max Factor rúzscerka - 2200 helyett 1100 Ft
L'oreal tus - 2000 helyett 1000 Ft


H&M pizsi cuccok
felső+naci - 4000 helyett 3200 Ft
2 naci - 4000 helyett 3200 Ft


H&M táska - 4000 helyett 3200 Ft
Tally Weijl táska le volt árazva alapból 6000-ről 2900 Ft-ra


H&M csipkés felső le volt árazva alapból 6000-ről 700 Ft-ra :D
H&M farmering - 7000 helyett 5600 Ft


H&M cipő - 6000 helyett 4800 Ft


H&M fürdőruha felső - 4000 helyett 3200 Ft


H&M felsők - 3000 helyett 2400 Ft/db


New Yorker felsők - 4000 helyett 3200 Ft/db


New Yorker blézer - 10 000 helyett 8000 Ft

Ti voltatok? Miket sikerült vásárolni? :)

2012. október 15., hétfő

Glamour Napok



Őszintén szólva nem igazán hozott lázba a Glamour Napozás, az előzőt teljesen kihagytam, most barátnőmmel elnéztem azért pár helyre. Kikészülök a lökdösődő tömegtől, amúgy pedig leárazásokon jobbakat ki lehet fogni, mint ez a 20%. Péntek délelőtt egyébként botrány sokan voltak a Westendben (főleg a Mangoban), pedig azt gondolná az ember, hogy inkább hétvégén, de vasárnap délután nem voltak sokan, mondjuk biztos bevásárlóközpont függő is, tegnap a Corvinban voltam.
Visszatérve a kuponokra, persze van ami megéri, a DM-ben nagyon jó, hogy most több kupon volt, így féláron lehetett több márkából is vásárolni. Nem vittem túlzásba, de azért lecsaptam pár szépségre:)
És a héten végre sikerült beszerezni az essence cute as hell pirosítóját, a Balea fügés-csokis testápolóval együtt.
A Müllerben kellett pár alap dolgot is vennem, jól jött a kupon, ráadásul a leárazott cuccokra is érvényes, így az egyik kedvenc parfümömet több, mint 4 ezerrel olcsóbban sikerült beszerezni.
Ruhák tekintetében a kedvenc fazonú Mango farmeremből tankoltam fel két darabot meg a New Yorkerben vásároltam pár dolgot.
Összességében örülök nekik nagyon, még a DM-ben tudtam volna venni pár dolgot, de pénteken ezren voltak, egy idő után elegem lett és kissé döntésképtelen is voltam:D, vasárnap pedig már le volt fosztva.

DM:


Amikhez volt kupon:
(a blokkot nem találom, de kb-ra emlékszem az árakra)

Max Factor ajakfilc (01 árnyalat): 2600 Ft helyett 1300 Ft
Maybelline Colorama lakk (67 árnyalat) : na erre nem emlékszem pontosan, de 750-800 Ft között van az eredeti ára
Manhattan zselés tus: 1800 Ft helyett 900 Ft

Egyéb:
Essence cute as hell pirosító: 650 Ft
Balea testápoló: 500 Ft

Müller:


Aveo körömlakklemosó: 195 Ft
Escada Rockin Rio: akciósan 9990 Ft
Essence hűsítő szem roll-on: 845 Ft
És az elmaradhatatlan gumicukor:D 325 Ft

Még pár alap dologgal együtt 12 890 Ft helyett 10 305 Ft

Mango:


Természetesen a fekete normális fekete élőben:D, 
a kék pedig sötétebb valamivel

7995 Ft helyett 6395 Ft /db

New Yorker:


(ezen látszik az anyaga, amúgy egy hosszabb fazonú rövidujjú felső, 
szerettem volna nagyon ilyesmit)

Szoknya: 890 Ft helyett 710 Ft /db
Felső: 3800 Ft helyett 3030 Ft
Nyaklánc: na ez elég rejtélyes, mert rajta 1990 Ft van eredeti árnak, 
de a blokkon meg 990 Ft, szóval így 790 Ft volt

Voltatok Glamour Napozni? Miket szereztetek be?:)

2012. augusztus 10., péntek

Sale Sale Sale!

Már egy ideje javában tombolnak a leárazások és igeeen, nagyon szeretek ilyenkor vásárolni, jó kis cuccokhoz lehet töredékáron hozzájutni. Az egyetlen problem az lehet, hogy nincs már méret, ezért valahogy jól kell kiszámítani a vásárlást. Volt amivel így jártam sajnos, de azért sikerült jó pár cuccot beszerezni:) (van köztük pár teljes áras is, de azok leginkább basic termékek)

Tally Weijl



Sál - 2595 Ft helyett 600 Ft
Fürdőruha felső - 3990 Ft helyett 600 Ft


Ruha - 5995 Ft helyett 1200 Ft



C&A


Pink (előző kép jobban visszaadja a színét) bőrdzseki - 7590 Ft helyett 2790 Ft


Csíkos (élőben neon a narancssárga) felső - eredeti árára sajnos nem emlékszem, 990 Ft -ért vettem leárazva
Megkötős felső - eredeti árára sajnos nem emlékszem, 990 Ft -ért vettem leárazva


New Yorker


Pink felső - eredeti árára sajnos nem emlékszem, 1500-ért vettem leárazva, de azóta még olcsóbb, 990 Ft

H&M


Bőr mini - 5990 Ft helyett 2000 Ft
Rózsaszín mini - 2490 Ft (H&M gyerekosztály:D)


Flitteres felső (szebb a színe élőben) - 3990 Ft helyett 1500 Ft


Neon narancs felső (sajna a színt nem adja vissza teljesen ennél sem) - 2490 Ft


Basic fekete felső - 1290 Ft
Fekete balerina - 2490 Ft



SIX


Karkötő - 2390 Ft helyett 800 Ft


Beszereztetek mostanában valamit a leárazásokon?:)

2011. augusztus 13., szombat

New Yorker shopping

Érdemes benézni a New Yorkerbe, óriási leárazás van. Olvastam Lillusnál, hogy 290 Ft-ért vett inget, ahol én voltam ( Vörösmarty tér ) nem láttam ilyeneket, csak pár öv meg hajpánt volt 290-ért. Viszont már 890 Ft-tól lehet felsőket venni és nagyon sok minden van 1500 Ft-ért.


( ebből volt lilás is, de nem volt már méret:( lehet elnézek másikba, hátha )




Vettetek mostanában valamit a leárazásokon?:)

2011. április 10., vasárnap

Glamour napok

Először péntek délután indultam neki a vásárolgatásnak. Két bloggerrel, Timivel és Zsuzsival vettük be a Westendet:)
Szerencsére nem volt nagy tömeg, egyedül a Tally Weijl volt borzalmas, de sajnos ott alapból kicsi az üzlet és alig lehet elférni.
Westendben csak egy cipellőt sikerült vennem. Ebédelés közben vettek észre a lányok egy boltot, ahova benéztünk és nagyon megtetszett. Volt még feketében és fehérben, de ennél a  különlegesebb színnél döntöttem:)
Westend után átmentünk az Allee-ba, ahol találkoztunk Magdival és Bogival:) Beültünk egy kávézóba beszélgetni, koktélozni.
Később folytattuk a shoppingolást. A Douglasban egy MAC pirosítót és egy YSL rúzst zsákmányoltam. YSL rúzs le volt árazva, de itt így is érvényes volt a kupon rá és a MAC termékekre is.

Nagyon jól éreztem magamat, jó kis nap volt:)

Szombat délután újult erővel vetettem bele magamat a vásárlásba, a Corvin bevásárlóközpont volt az uticélom. Müllerben sikerült vennem tárolót, sajnos a másik fajta már elfogyott, ebből meg az utolsó darabot hoztam el:) Nekem kifejezetten tetszik, hogy nem csak rúzstartó, hanem más rekeszei is vannak. Ezen kívül egy DKNY parfümöt, egy rúzs alapozót és egy habfürdőt vettem. ( aminek az üvege tetszik nagyon:D ) A Müllerben is érvényes volt a kupon az akciós termékekre is.
Harmadik Tally Weijl volt ahova benéztem a Corvinban és szomorú vagyok, mert semmit nem sikerült vennem. Vagy méret nem volt, vagy nem állt jól felvéve.
A New Yorkerben viszont beleszerettem egy farmer boleróba. Őszintén szólva lehet, hogy még a kedvezményes árát sem éri meg, de annyira megtetszett és felvéve is iszonyú jó, nem tudtam otthagyni.
Még egy piros cipellőt és egy barack színű felsőt vettem itt.
A DM-es kuponomat akartam még felhasználni, végül egy rúzs mellett döntöttem. Az Astor körömlakkra is volt 50%-os kuponom, egy nagyon szép gyöngyház rózsaszínt vettem. A S-he szemöldökceruzáról nagyon jókat hallottam, volt egy darab barna, gondoltam kipróbálom:)
Terveztem ma még elnézni valahova, de annyira fáradt vagyok, hogy ez most elmaradt. De így is örülök azoknak, amiket sikerült vennem:)


További képekért, ( teljes ) árakért katt:

2010. december 16., csütörtök

Shopping

Karácsonyra családtól már szinte csak pénzt szoktam kapni, mert nem szeretnének olyan dolgokat venni, amik esetleg nem tetszenek nekem vagy nincs rá szükségem, meg persze nekik is egyszerűbb, de én is jobban örülök ennek.
Általában előbb meg is kapom a pénzt, hogy karácsonykor legyen mit a fa alá rakni:)
Ezért a héten el is kezdtem vásárolgatni és sikerült végre ruhákat is venni.

Stradivarius szoknya- Szerelem volt első látásra!


Stradivarius farmer- Ebből a farmerből most veszem a negyediket:D Nem mind a négy teljesen ugyanolyan, mindig kicsit újítanak, de az anyag/fazon kb ugyanaz. Az elsőt kifogytam, a második most szakadt szét.
Azért szeretem, mert nincs rajta semmi koptatás, szép sötétkék és vastagabb anyagból van, így télre is jó.


Tally Weijl csizma- Annyira cuki szerintem ez a csizma:D És jó meleg, bundás belül is.


Tally Weijl sál- Őszintén szólva nem akartam majdnem 4000 Ft-ért sálat venni, de ez tetszett meg és jó meleg!


H&M táska- Ezt a táskát már múltkor is néztem, csak másikat vettem meg, de most le volt árazva, nem tudtam otthagyni:D Meg ez egy kisebb táska, szerintem nem ér meg ugyanannyi pénzt, mint a nagy amit vettem múltkor, de 4000-ért megvettem most.


H&M kardigán, felső, bugyik- Ezek is le voltak árazva.

( nem hiányzik róla flitter, nem tudom miért tűnik úgy a képen )


New Yorker öv


Ez pedig az Essence téli kollekciós kézkréme ( volt még két fajta, ha jól emlékszem mandarinos és gránátalmás )


És még útban van felém jó pár smink rendelés:)
Azokról majd külön írok, ha megkaptam őket!

Ti miket vettetek/ rendeltetek mostanában?