A következő címkéjű bejegyzések mutatása: Urban Decay. Összes bejegyzés megjelenítése
A következő címkéjű bejegyzések mutatása: Urban Decay. Összes bejegyzés megjelenítése

2011. augusztus 30., kedd

Urban Decay Preen Shadow Box

Már egy ideje szerettem volna kipróbálni ezt a márkát és Edit, akitől már vásároltam azelőtt - és nektek is bátran ajánlom - írt nekem még májusban, hogy van ilyen terméke, én pedig rögtön le is csaptam rá :)

A paletta hat gyönyörű szemhéjpúdert és egy fekete szemceruzát tartalmaz, valamint volt még hozzá egy szemhéjalapozó, amiről itt már írtam, hogy sajnos nekem nem vált be, ezért meg is váltam tőle.


Csomagolása dizájnos, nekem nagyon tetszik a pávás minta. A paletta ( és mellette a szemhéjalapozó ) egy fekete bársony dobozban volt, sajnos sikerült elkevernem pár képet, így arról már nincs.
Az egész pedig egy átlátszó műanyag dobozban, aminek a hátulján is rajta voltak a színek a nevükkel és az összetevők. Plusz infó, hogy nem tesztelnek állatokon.



Belül is nagyon cuki a doboz és egy tükör is található benne. Mindegyik szemhéjpúder szuper pigmentált, állaguk kicsit krémes. A színek gyönyörűek, egyedül a "Snatch" ami kevésbé tetszik, mert abban vannak nagyobb csillámok, amik eléggé potyognak felvitelkor. Az abszolút kedvencem pedig a kék, csodaszép, de a két másik barnásról is elmondható ugyanez.
A szemceruza is nagyon jó, puha, szépen fog, tartós és "igazi" fekete színe van.
A paletta ára 4000 Ft körül volt postaköltséggel.


Nektek megvan ez a paletta? Vagy másik Urban Decay? Mi a véleményetek róla? :)

2011. június 6., hétfő

Májusi kedvencek


Essence my skin intenzív ápoló arckrém : Amióta megvan szinte csak ezt használom. Nagyon finom illata van, nem nehéz, jól hidratál.

NYC natural matte alapozó : Múlt hónapban nagyon sokat használtam, de őszintén megmondom nekem a mattító hatására egyenlőre nincs igazán szükségem, úgyhogy arról nem tudok beszámolni. Viszont természetes hatású alapozó, főleg hétköznapokra szoktam használni.

MAC pirosító - Giggly : Imádom a színét! Nagyon szép világos rózsaszín, csillámmentes, kivéve a közepén lévő szivecske, nagyon szép fényt ad.

Urban Decay Preen Shadow Box : Hat gyönyörű szín található benne plusz egy fekete szemceruza.

L.A. Girl rúzs - Secret Admirer : Ez a rúzs már régóta megvan, csak feledésbe merült. De most megint elővettem ebben a hónapban. Nagyon szép rózsaszín, krémes, nem kopik le hamar.

Essence multi action smokey eyes szempillapsirál : Abszolút kedvenc lett! Itt már írtam róla bővebben.

Essence Blossoms etc... körömlakk - bloom-a-loom : Igazából mindegyik színt nagyon szeretem ebből a kollekcióból, de a lila talán a legszebb!

+

H&M hajcsat / kitűző

A hónap csalódása:


Igen, tudom, most nagyon sokan csodálkoztok. Eddig szerintem csak jót hallottam erről a szemhéjalapozóról, de nekem egyszerűen nem jó. Már többször kipróbáltam és nem lett rajta szép a szemhéjfesték, nehéz volt eldolgozni és kicsit "ráncos" lett. Nem ez az első szemhéjalapozó ami másoknak nagyon bevált, aztán nekem meg nem ( Isadora is ilyen ).

+ zene