Szerencsére azóta nagyjából sikerül tartanom a súlyomat-mozgás kihagyások/hülye kajálásokkal-, max. 2-3 kg ingadozások estek meg. De azért sajnos a nyár eléggé elkapott, nem nagyon tornáztam és a mekizések/hajnali kajálások igencsak elszaporodtak. Szóval szeptemberben elhatároztam, hogy megint ráállok a mozgásra és a normálisabb étkezésre. (A másodikból egyelőre nem minden sikerült.)
Fontos, hogy mindenki találja meg a számára legjobb mozgásformát, ami az erőnlétének és a céljának is megfelel. Én pl. nem szeretnék szuper izmos vagy extra vékony testet, csak még pár kilót leadni, utána tartani és formásabb, feszesebb lenni.
Régebben próbálkoztam azzal, hogy eljártam mozogni, de nekem egyszerűen nem ment hosszabb távon, mindig volt valami kifogás, hideg van, esik az eső/hó, megjött, tanulnom kell, stb.
Rájöttem, hogy sokkal jobban megy, ha itthon csinálom. Nem vagyok időhöz kötve, nyomom amikor eszembe jut/ráérek és könnyebben is veszem rá magamat.
Ha kíváncsi vagy mik a kedvenceim, katt: