Első kettő a Müllerben kapható, a harmadikat pedig hobbiboltban vettem, gondolkozom azon, hogy majd kicsinosítom kicsit :)
És a végére egy más téma: Tegnap voltam fodrásznál, igazából csak a formáját akartam felfrissíteni meg kicsit vágatni a végéből, de mondta a fodrász, hogy muszáj többet vágni, így végül elég rövid lett :( Sajnálom eléggé, megszoktam a hosszű hajat és szerettem nagyon, remélem hamar megnő :D
Kép még nincs normális, de majd ha lesz megmutatom Nektek is :)
Nektek milyen a kedvenc smink tárolótok?